Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 14-15/12/19

Σάββατο    1412 – 2019            

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Οικουμενιος

Μπαλας

Κουτσαγιας   - Τζιοτζιος

Λογγακιου

Δημητρα α  - ΑΟΤ

Μανασης Μ

Μαρκοπουλος  - Καλογριας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων-ΑΕΚ Σαραγιων

Μαργιωλης

Ντινος      - Αποστολου

Πύργου

Πύργος  - ΑΕΤ

Παπαγεωργοπουλος

Καπερωνης   - Ράτζας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Δημητρα β

Σταφυλας

Σινδρος    - Πλοκας

Κρηνης  

Νεοχωρι  - Πορταικός

Μουστακας

Αβρααμ  - Παφης

 

Ρεπό : Πυργετός

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετού

Πυργετός  - Λυγαρια

Νοτος

Μουστακας  - Κουτσαγιας Ε

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Κεφαλόβρυσο

Κωτουλας

Καλογριας  - Ντινος

Ριζαριου

Ριζαριό   - Δροσερό

Μανασης Κ

Τζανης  - Μπαλας

Φήκης

Φήκη    - Καστράκι

Κοντινος

Μανασης Μ  - Νταλουκας

Πύλης

Πορταικός  - Καλυβια

Κουτσαγιας

Αποστολου  - Μαργιωλης

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Πύργος

Πετσας

Παφης   - ΣΙνδρος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Δημητρα

Δουλοπουλος

Καπερωνης  - Πλοκας

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Μεγαλοχωρι

Σταφυλας

Αλεξοπουλος  - Μαρκοπουλος

 

Πηγη   - Σαραγια

0-3

 

 

 

 

 

 

 

           Κυριακή    1512– 2019                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος α  - Ακαδημια 1

Ρατζας  

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Δημητρα α

Μουστακας

 

Καρυων

Ακ Αμπελακιων α  - Πυργετός

Ντινος

 

Καρακουσης

ΑΟΤ  - ΑΕΚ Σαραγιων  

Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος -Ακ Αμπελακιων β

Κουτσαγιας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πορταικός

Παφης  

 

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων β - Πηγη

Πλοκας

 

Μπαλκούρας

Μεγαλοχωρι  - Πύργος β

Σινδρος

 

 

Ρεπό : Αχιλλέας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βαλτινού

Βαλτινό   - Πρίνος

Μανασης Κ

Νοτος   - Τζανης

Φωτεινού

Φωτεινό  - Γενεσι

Κωτουλας

Μαρκοπουλος  - Παπαγεωργοπουλος

Φιλύρας

Ροπωτό  - Πιαλεία

Δουλοπουλος

Μπαλας  - Σακκας  

Γόμφων

Γόμφοι   - Παλαιομ/ρο

Πετσας

Αβρααμ  - Κωστηρας

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Τζουρτζια

Κουτσαγιας

Καπερωνης  - Καλογριας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Θεόπετρα

Κοντινος

Νταλουκας  - Σταφυλας

 

Πρόδρομος  - Βασιλικη

0-3

 

 

Βυτουμας  - Δενδροχωρι

αα

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Γλύνους

Γλύνος   - Κεραμίδι

Κοντινος

Μουστακας  - Αβρααμ

Πετρωτού

Πετρωτό  - ΑΕΤ

Νοτος

Τζανης   - Ανδριοπουλος

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - Λογγος 2012

Κουτσαγιας

Καλογριας  - Ντινος

Γριζανου

Γριζάνο  - Ζάρκο

Πετσας

Μπαλας  - Πλοκας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων – Οικουμενιος

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Παπαγεωργοπουλος

 

Αχιλλέας  - Καρυες

3-0

 

 

Αρδάνι  - Αγ Κυριακή

0-3

 

 

ΑΕΚ Σαραγιων  - κρήνη

3-0

 

 

Ρεπό : Αστερας