Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 4-5/1/2020

Σάββατο    0401 – 2020            

                     Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - ΑΟΤ

Λεωνιδας Κ

Καπερωνης - Ντίνος

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων  - Ακαδημια 1

Σταφυλλας

Αργυροπουλος - Σινδρος

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Δημητρα α

Μαργιωλης

Κωστηρας – Αβρααμ Β

Πυργετού

Πυργετός  - Ακ Αμπελακιων

Μανασης Μ

Κουτσαγιας - Τζιοτζιος

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πύργος

Ζήσης

Σακκας - Ρατζας

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Μετεωρα

Μουστακας

Αβρααμ - Αποστολου

 

Ρεπό : Πορταικος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετου

Πυργετος   - Ριζαριο

Ζήσης

Μαργιωλης - Κωστηρασ

Φήκης

Φηκη    - Ταξιαρχες

Νότος

Παφης - Καπερωνης

Πύλης

Πορταικος   - Λυγαρια

Λεωνιδας

Λεωνιδας Κ - Κουτσαγιας

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Κεφαλόβρυσο

Μανασης Μ

Καλογριας- Μαρκοπουλος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Δροσερό

Δουλοπουλος

Σακκας – Αβρααμ Ν

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Καστράκι

Κουτσαγιας

Νταλουκας - Τζανης

Καρυων

Σαραγια  - Πύργος

Κοντινος

Αλεξοπουλος - Αργυροπουλος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Δημητρα

Κωτούλας

Αποστόλου - Ανδριοπουλος

 

Πηγη    - Καλύβια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Γόμφων

Γόμφοι   - Βασιλική

Μουστακας

Ντινος - Τζιοτζιος

 

 

 

 

 

 

 

 

           Κυριακή    0501– 2020                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετού

Πυργετός   - Ακαδημια 1

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - ΑΕΚ Σαραγιων α

Καπερωνης

 

Πύργου

Πύργος α  - ΑΟΤ

Μαργιωλης

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Ακ Αμπελακιων α

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βοηθ Πυργου

Πύργος β  - Οικουμενιος

Πλοκας

 

Football Factory

Ακ Αμπελακιων β  - Πορταικός

Αργυροπουλος

 

Μπάρας

Αχιλλέας   - Δημητρα β

Κουτσαγιας

 

Μπαλκούρας

Μεγαλ/ρι  - ΑΕΚ Σαραγιων β 

Κωστηρας

 

 

Ρεπό : Πηγη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φιλύρας

Ροπωτό   - Βαλτινό

Κοντινος

Μανασης Μ - Παφης

Διαβας

Χρυσομηλια  - Πρινος

Νοτος

Σταφυλας - Καλογριας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Πιαλεία

Κουτσαγιας

Ζησης - Κωτουλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Παλαιομ/ρο

Πετσας

Νταλουκας - Τζανης

 

Πρόδρομος  - Φωτεινό

0-3

 

 

Βυτουμας  - Γενεσι

0-3

 

 

Δενδροχωρι  - Τζουρτζια

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Γλύνους

Γλύνος   - Πετρωτό

Πετσας

Νταλουκας - Τζανης

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - ΑΕΤ

Ζήσης

Μουστακας - Καλογριας

Γριζάνου

Γριζάνο  - Αγ Κυριακή

Κουτσαγιας

Κωτουλας – Μανασης Μ

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Αστερας

Δουλοπουλος

Σταφυλλας - Αλεξοπουλος

Ζάρκου

Ζάρκο  - Λόγγος

Κοντινος

Μαργιωλης- Κωστηρας

 

Αρδάνι  - Αχιλλέας

0-3

 

 

ΑΕΚ Σαραγιων  - Καρυες

3-0

 

 

Οικουμενιος  - Κρήνη

3-0

 

 

Ρεπό : Κεραμίδι