Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 11-12/1/2020

Σάββατο    1101 – 2020                       

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   16

 

ΩΡΑ  11:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Δημητρα α

Ζήσης

Κουτσαγιας  - Μαρκοπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Πυργετός

Μαργιωλης

Κωστηρας  - Καλογριας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Πετρωτό

Μουστακας

Αβρααμ    - Αποστολου

Λογγακιου

Δημητρα β – Ακαδημια 1

Λεωνιδας Κ

Πλοκας     - Σακκας

Πύργου

Πυργος   - Οικουμενιος

Μανασης Μ

Σινδρος     - Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Φήκης

Φήκη     - Πυργετός

Δουλοπουλος

Νταλουκας   - Κωτουλας

Ριζαριού

Ριζαριό   - Πορταικός

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Ανδριοπουλος

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Παραληθαίοι

Κοντινος

Μαργιωλης  - Μουστακας

Λυγαριάς

Λυγαριά   - Κρ Βρύση

Μανασης Κ

Τζανης   - Σινδρος

Κεφαλοβρυσου

Κεφαλόβρυσο  - Αγ Μονη

Νότος 

Αποστολου  - Κωστηρας

Καστρακίου

Καστράκι   - Σαραγια

Πετσας

Λεωνιδας  Κ  - Παπαγεωργοπουλος

Καλυβιων

Καλύβια  - Μεγαλοχωρι

Ζήσης

Παφης    - Κουτσαγιας

Μπαλκουρας

Δημητρα  - Πύργος

Μανασης Μ

Πλοκας   - Μαρκοπουλος

 

Δροσερό   - Πηγη

3-0

 

 

 

 

 

     

                             Κυριακή    1201– 2020                                  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπάρας

Αχιλλέας   - ΑΕΚ Σαραγιων

Δουλοπουλος

Νταλουκας   - Τζανης

Κεραμιδιου

Κεραμίδι   - Ακαδημια 1

Νότος

Κωτουλας  -  Αβρααμ

Κηπακίου

ΑΕΤ     - Ακ Αμπελακιων

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Αγ Κυριακης

Αγ Κυριακή  - Οικουμενιος

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Ανδριοπουλος

Χρυσαυγής

Αστερας   - Ζάρκο

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Καλογριας

 

Αρδάνι    - Γλύνος

0-3

 

 

Καρυες   - Γριζάνο

0-3

 

 

Λόγγος 2012  - Κρήνη

3-0

 

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Πυργος α

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Φωτεινού

Φωτεινό    - Γόμφοι

Ζήσης

Μπαιρακταρης  - Καπερωνης

Βαλτινού

Βαλτινό    - Χρυσομηλια

Δουλοπουλος

Νότος   - Αποστολου

Πρίνους

Πρίνος      - Ασπροβαλτος

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας   - Τζανης

Πρίνους

Γενεσι      - Θεόπετρα

Κουτσαγιας

Κωτουλας   - Λεωνιδας Κ

Περιστερας

Τζουρτζια   - Παλαιομ/ρο

Κοντινος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

 

Ροπωτό     - Πρόδρομος

3-0

 

 

Βασιλική  - Βυτουμας

3-0

 

 

Πιαλεία    - Δενδροχωρι

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ακαδημιας

Ακαδημια 1   - ΑΕΚ Σαραγιων α

Σινδρος

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ    - Πυργετός

Πλοκας

 

Καρυων

Ακ Αμπελακιων α  - Δημητρα α

Μαργιωλης 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Βης/να

Πορταικός  -  Πύργος β  

Κωστηρας

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πηγη

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι   - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

 

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων β -Ακ Αμπελακιων β

Μουστακας

 

 

Ρεπό : Δημητρα β