Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 18-19/1/2020

Σάββατο    1801 – 2020 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων  - Οικουμενιος

Μουστακας

Αβρααμ  - Κωστηρας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - ΑΕΤ

Σταφυλας

Μαργιωλης  - Κουτσαγιας

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Πυργετός

Μανασης Μ

Μαρκοπουλος  - Τζιοτζιος

Λογγακίου

Δημητρα α – Δημητρα β

Λεωνιδας Κ

Πλοκας   - Αποστολου

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Πορταικός 

Ζησης

Σινδρος   - Καλογριας

Πύργου

Πύργος   - Νεοχωρι

Ανδριοπουλος

Καπερωνης  - Καψουρας

 

Ρεπό: Μετεωρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετου

Πυργετός   - Πορταικός

Ζησης

Αποστολου  - Κατσογιαννος

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Φήκη

Μανασης Κ

Μαργιωλης  - Μουστακας

Διάβας

Κρ Βρυση  - Ριζαριό

Κωτουλας

Μαρκοπουλος  - Κουτσαγιας  Ε

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Ταξιάρχες

Δουλοπουλος

Τζανης  - Καπερωνης

Καρυων

Σαραγια  - Κεφαλοβρυσο

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Μπαιρακταρης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλοχωρι  - Δροσερό

Μανασης Μ

Αβρααμ  - Γαντζουλας

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Καστράκι

Κοντινος

Νταλουκας   - Παφης

Πύργου

Πύργος   - Καλύβια

Νοτος

Σινδρος   - Πλοκας

 

Πηγη    - Λυγαρια

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             Κυριακή    19– 01– 2020                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Ακαδημια 1

Μαργιωλης

 

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων α-Ακ Αμπελακιων α

Μαρκοπουλος

 

Πυργετου

Πυργετός  - Μετεωρα

Ανδριοπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Πύργος

Κουτσαγιας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Βης/να

Πορταικός   - Οικουμενιος

Κωστηρας

 

Πηγης

Πηγη   - Δημητρα β

Μουστακας

 

Πύργου

Πύργος β  - ΑΕΚ Σαραγιων β

Πλοκας

 

Football Factory

Ακ Αμπελακιων β – Αχιλλεας

Σινδρος

 

 

Ρεπό: Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Ροπωτό 

Ζησης

Καπερωνης  - Αβρααμ

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Βαλτινό

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Βασιλικη

Κοντινος

Νταλουκας  - Τζανης

Περιστερας

Τζουρτζια  - Γενεσι

Δουλοπουλος

Παφης   - Μπαιρακταρης

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Πιαλεια

Κουτσαγιας

Νοτος    - Καλογριας

 

Προδρομος  - Γόμφοι

0-3

 

 

Βυτουμας  - Φωτεινό

0-3

 

 

Δενδροχωρι  - Πρίνος

αα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - Πετρωτό

Κουτσαγιας

Νταλουκας   -Τζανης

Γριζάνου

Γριζάνο  - Αχιλλέας

Κοντινος

Κωτουλας  - Σταφυλας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Κεραμιδι

Πετσας

Παφης   - Μαργιωλης

Ζάρκου

Ζάρκο   - ΑΕΤ

Νοτος

Λεωνιδας Κ  - Μουστακας

Λόγγου

Λόγγος  - Αγ Κυριακή

Δουλοπουλος

Αποστολου   - Κωστηρας

 

ΑΕΚ Σαραγιων  - Αρδανι

3-0

 

 

Οικουμενιος  - Καρυες

3-0

 

 

Κρήνη   - Αστερας

0-3

 

 

Ρεπό: Γλύνος