Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 8-9/2/20

Σάββατο    08– 02 – 2020

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   16

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενίου

Οικουμένιος  - Πετρωτό

Σταφυλας

Πλοκας   - Μπαλας

Καλαμπάκας

Μετέωρα  - ΑΕΤ

Μουστάκας

Αβρααμ   - Αποστόλου

Μπαλκούρας

Δήμητρα β  - ΑΟΤ

Μανασης Μ

Κωστηρας   - Καπερωνης

Πύργου

Πύργος   - Δήμητρα α

Παπαγεωργοπουλος

Μαργιωλης   - Σινδρος

Πυργετού

Πυργετός  - Ακαδημία 1

Ανδριοπουλος

Μαρκοπουλος   - Καλογριας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Αγ Μονής

Αγ Μονή    - Πυργετός

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Αλεξοπουλος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Σαράγια

Λεωνιδας Σ

Κατσογιαννος  - Μαρκόπουλος

Πύλης

Πορταικός  - Μεγαλοχωρι

Ζησης

Σίνδος   - Πλοκας

Φήκης

Φήκη     - Δήμητρα

Μανασης Κ

Σταφυλας   - Κωτουλας

Ριζαριού

Ριζαριό  - Πύργος

Δουλοπουλος

Αποστολου   - Ανδριοπουλος

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Καλύβια

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας

Λυγαριάς

Λυγαριά   - Καστράκι

Νοτος

Μανασης Μ  - κωτηρας

 

Κρ Βρύση  - Πηγή

3-0

 

 

Κεφαλόβρυσο  - Δροσερό

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Φωτάδας

Φωτάδα   - Ασπροκλησια

Μαργιωλης

Καπερωνης   - Κουτσαγιας

Μεγάρχης

Αν Μεγαρχης  - Μπελέτσι 

Μουστακας

Ρατζας    - Παπαγεωργοπουλος  

 

Ανταλλάξιμα  - Ελευθ/ρι

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Λεπτοκαρυάς

Λεπτοκαρυά  - Πατουλιά

Αβρααμ

Καψουρας   - Τζιοτζιος

 

Διαλεχτό   - Πηνειάδα 

3-0

 

 

 

 

 

 

           Κυριακή    09 – 02– 2020                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Όμιλος

ΩΡΑ  11:00

Γριζάνου

Γριζανο – Γλύνος

Κουτσαγιας

Νοτος     - Πλοκας

Αποστόλων

Ακαδημία 1  - Ακ Αμπελακίων

Μανασης Κ

Σταφυλας  - Παφης

Κεφαλοβρύσου

ΑΕΚ Σαραγίων  - Οικουμενιος

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Μπάρας

Αχιλλέας  - Αστέρας

Ζησης

Ανδριοπουλος  - Μουστακας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Αγ Κυριακή

Δουλοπουλος

Μαργιωλης  - Μαρκοπουλος 

 

Αρδάνι   - Λόγγος

0-3

 

 

Πετρωτό   - Κρήνη

3-0

 

 

Καρυες   - ΑΕΤ

0-3

 

 

Ρεπό : Ζάρκο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Ακαδημίας 1

Ακαδημία  1  - Μετέωρα

Σινδρος

Κωστηρας   - Αβρααμ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Γόμφων

Γόμφοι   - Τζουρτζια

Αβρααμ

Καπερωνης  - Κουτσαγιας

Φιλύρας

Ροπωτό   - Παλαιομ/ρο

Κοντινος

Νταλουκας   - Μπαιρακταρης

Φωτεινού

Φωτεινό  - Πιαλεία

Νοτος

Τζιοτζιος   - Καψουρας

Βαλτινού

Βαλτινό  - Γενέσι

Κουτσαγιας

Ζησης   - Κωτουλας

 

Ασπροβαλτος  - Πρόδρομος

3-0

 

 

Βυτουμας  - Θεόπετρα

0-3

 

 

Χρυσομηλια  - Δενδροχωρι 

3-0

 

 

Πρίνος  - Βασιλική

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Πύργου

Πύργος β  - Πηγή

Μουστακας

 

Football Factory

Ακ Αμπελακιων β - Δήμητρα β

Μαργιωλης

 

Μπάρας

Αχιλλέας  - ΑΕΚ Σαραγιων  β

Αλεξοπουλος

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Μεγαλοχωρι

Κωστηρας

 

 

Ρεπό: Πορταικός

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετού

Πυργετός   - Οικουμενιος

Παφης

Ρατζας   - Αργυροπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ  - Δήμητρα β

Σταφυλας

Σινδρος   - Ανδριοπουλος

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγίων  - Πορταικός

Αποστολου

Τζανης   - Σακκας

Φλαμουλίου

ΑΟΤ  - Νεοχωρι

Πλοκας

Κουτσαγιας  - Κυρατζουλης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Πύργος

Παπαγεωργοπουλος 

Μαρκοπουλος  - Μαρκος

 

Ρεπό: Δήμητρα