Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 15-162/20

Σάββατο    15– 02 – 2020

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   16

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - Πυργετός

Λεωνιδας Κ

Καπερώνης   - Ρατζας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ    - Ακαδημια 1

Μαργιωλης

Μαρκοπουλος  - Πλοκας

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Πύργος

Ανδριοπουλος

Κωστηρας  - Καλογριας

Λογγακίου

Δημητρα  β  - Μετεωρα

Μπαλας

Κουτσαγιας  - Σινδρος

Πετρωτού

Πετρωτό   - Δημητρα α

Μουστακας

Αβρααμ   - Τζιοτζιος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Καρυων

Σαραγια   - Αγ Μονη

Μανασης Κ

Λεωνιδας  Κ  - Νοτος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   - Κρ Βρυση

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος  - Αποστολου

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Παραληθαίοι

Δουλοπουλος

Μπαλας   - Καλογριας

Πύργου

Πύργος   - Πορταικός

Πετσας

Κωτουλας  - Σταφυλας

Καλυβίων

Καλύβια   - Φήκη

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Μανασης Μ

Καστρακίου

Καστράκι   - Ριζαριό

Ζησης

Κωστηρας    - Παφης

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Λυγαριά

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος  - Καπερωνης

 

Πυργετός   - Πηγη

3-0

 

 

Δροσερό   - Ταξιάρχες

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Λιλής

Λιλή  - Φωτάδα

Μουστακας

Ρατζας     - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Χρυσαυγης    

Ακ Τρικάλων  - Διαλεχτό

Αβρααμ

Τζιοτζιος    -  Αργυροπουλος

Κηπακίου

Κεφαλ/κος   - Λεπτοκαρυά

Μαργιωλης

Τζανης     - Τοτης

Αποστόλων

Απόστολοι  - Διαμάντι

Ανδριοπουλος

Καψουρας    - Κυρατζουλης

 

Πηνειάδα    - Πατουλιά

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           Κυριακή    16 – 02– 2020                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - Δήμητρα β

Μαρκοπουλος

Τζανης       - Καλογριας

Πύλης

Πορταικός  - Πυργετός

Μαργιωλης

Ρατζας      - Τζιοτζιος

Κρήνης

Νεοχωρι   - ΑΕΤ

Μουστακας

Μπαιρακταρης  - Καψουρας

Καλαμπάκας

Μετέωρα   - ΑΕΚ Σαραγιων

Αβρααμ

Αλεξοπουλος   - Αποστολου

Πύργου

Πύργος   - Ακαδημία 1

Καπερωνης

Ανδριοπουλος   - Σακκας

Λουγγακιου

Δήμητρα α  - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

Μπαλας   - Τοτης

 

Ρεπό : ΑΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  11:00

Football Factory

Ακ Αμπελακιων β- Οικουμενιος

Λεωνιδας Κ

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Δήμητρα β

Κωστηρας

 

Πηγής

Πηγη    - ΑΕΚ Σαραγιων β

Κατσογιαννος  

 

Βοηθ. Πύργου

Πύργος  β  - Μεγαλοχωρι

Παπαγεωργοπουλος

 

 

Ρεπό : Αχιλλέας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  11:00

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Χρυσομηλια

Κουτσαγιας

Πλοκας   - Σινδρος

Πιαλείας

Πιαλεία  - Γόμφοι

Ζησης

Ρατζας   - Καλογριας

Πρίνους

Γενεσι   - Ροπωτό

Κοντινος

Σταφυλας   - Παφης

Βασιλικής

Βασιλική  - Βαλτινό 

Νοτος

Νταλουκας   - Μανασης Μ

 

Πρόδρομος  - Θεόπετρα

0-3

 

 

Δενδρ/ρι  - Ασπροβαλτος

0-3

 

 

Τζουρτζια  - Βυτουμας

3-0

 

 

Πρίνος  - Φωτεινό

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Γλύνους

Γλύνος   - Ακ Αμπελακιων

Ζησης

Κωτουλας   - Μουστακας

Οικουμενίου

Οικουμενιος  - Γριζάνο

Δουλοπουλος

Παφης   - Αποστολου

Ζάρκου

Ζάρκο   - Ακαδημία 1

Κουτσαγιας

Μαργιωλης   - Πλοκας

Λόγγου

Λόγγος  - ΑΕΚ Σαραγιων

Πετσας

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Πετρωτό

Νοτος

Ανδριοπουλος  - καλογριας 

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Αχιλλέας

Κοντινος

Νταλουκας   - Σταφυλας

 

Αστέρας   - Αρδάνι

3-0

 

 

Καρυες   - Κεραμίδι

0-3

 

 

Ρεπό: Κρήνη