Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 7-8/3/20

            Σάββατο    0703 – 2020 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   16

 

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

ΑΕΤ    - Οικουμενιος

Μανασης Μ

Μαρκοπουλος- Παπαγεωργοπουλος

Φλαμουλίου

ΑΟΤ    - Μετέωρα

Λεωνιδας Κ

Κουτσαγιας    - Ρατζας

Λογγακιου

Δήμητρα  α  - Δήμητρα β

Μαργιωλης

Σινδρος           - Καπερωνης

Πυργετού

Πυργετός   - Πύργος

Ανδριοπουλος

Κωστηρας      - Πλοκας

Πετρωτού

Πετρωτό    - Ακαδημία 1

Μουστακας

Αβρααμ          - Καψουρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Μπαλκούρας

Δήμητρα     - Πυργετός

Νοτος

Ζησης            - Μπαλας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι    - Πύργος

Κοντινος

Μανασης Μ   - Κωτουλας

Καρυων

Σαράγια     - Καλύβια

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Αποστολου

Διάβας

Κρ Βρύση  - Κεφαλόβρυσο

Κουτσαγιας

Καλογριας    - Κωστηρας

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Λυγαριά

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας    - Λεωνιδας Κ

Πύλης

Πορταικός   - Ταξιάρχες

Δουλοπουλος

Σταφυλας      - Σινδρος

Φήκης

Φήκη           - Ριζαριό

Πετσας

Καπερωνης   - Κουτσαγιας

 

Πηγη           - Καστράκι

0-3

 

 

Αγ Μονή     - Δροσερό

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια  - Μεγάρχη

Παφης

Παπαγεωργοπουλος  - Πλοκας

Μεγαρχης

Ανταλλάξιμα  - Αν Μεγαρχης

Μουστακας

Ρατζας     - Καψουρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Βαλτινου

Διαλεχτό   - Απόστολοι

Μαργιωλης

Σακκας    - Αργυροπουλος

Χρυσαυγής

Διαμάντι  - Λεπτοκαρυά

Αβρααμ

Τζιοτζιος   - Ανδριοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     Κυριακή    0803– 2020                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος     - Μετέωρα

Ανδριοπουλος

Καπερωνης   - Μπαλας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Νεοχωρι

Νοτος

Μαρκοπουλος  - Αλεξοπουλος

Μπαλκούρας

Δήμητρα  α   -Πορταικός

Σταφυλας

Σινδρος    - Αποστολου

Ακαδημίας

Ακαδημία 1  - Δήμητρα β

Μαργιωλης

Αβρααμ   - Τζιοτζιος

Φλαμουλίου

ΑΟΤ    - Πυργετός

Λεωνιδας Κ

Κουτσαγιας  - Καψουρας

Κηπακίου

ΑΕΤ    - ΑΕΚ Σαραγιων

Πετσας

Κωστηρας   - Πλοκας

 

Ρεπό: Οικουμενιος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  11:00

Περιστέρας

Τζουρτζια   - Πιαλεία

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος-Μανασης Μ

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος   - Βασιλική

Κοντινος

Νταλουκας   - Κωτουλας

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια   - Φωτεινό

Ζησης

Παφης         - Καλογριας

Γόμφων

Γόμφοι    - Ροπωτό

Μουστακας

Ρατζας        - Κατσογιαννος

 

Παλαιομ/ρο  - Πρόδρομος

3-0

 

 

Δενδροχωρι   - Γενεσι

0-3

 

 

Θεόπετρα   - Πρίνος

3-0

 

 

Βυτουμας   - Βαλτινό

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Λόγγου

Λόγγος     - Γλύνος

Πετσας

Παφης       - Μαρκοπουλος

Οικουμενίου

Οικουμενιος   - Αστέρας

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Καλογριας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Αγ Κυριακή

Μανασης Κ

Νταλουκας    - Κωτουλας

Γριζάνου

Γριζάνο    - ΑΕΤ

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος - Μουστάκας

Γλυνους

ΑΕΚ Σαραγιων  - Κεραμίδι

Δουλοπουλος

Μανασης Μ -  Μαργιωλης

 

Ζάρκο     - Κρήνη

3-0

 

 

Ακαδημία  1  - Καρυες

3-0

 

 

Αρδάνι   - Πετρωτό

0-3

 

 

Ρεπό : Αχιλλέας Τρικάλων