Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Ορισμός Διαιτητών

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 10-11/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Σαββατο 10-3-18                                                                                          

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Αγ Κυριακης

Ακαδημια  1  - Πηγη

Πετσας

Μουστακας - Μαρκοπουλος

Μπαλκουρας

Δημητρα  α  - Δημητρα  β

Μανασης Μ

Τουλουμης  - Καπερωνης

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Ακ. Αμπελακιων

Ζήσης

Μαργιωλης  - Μπαλας Ι

Διαβας

Μετεωρα  β  - Μετεωρα  α

Βουτσελας

Κατσογιαννος  - Θανασουλας

 

Πετρωτό  - Πυργος 

0-3

 

 

ΑΟΤ  - Φηκη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Γριζανου

Γριζάνο    - Μετεωρα

Πετσας

Μανασης Μ  - Βουτσελας

Καλυβίων

Καλύβια   - ΑΕΤ

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Κωτουλας

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πυργετός

Γρατσανης

Μπαιρακταρης  - Ράτζας

Καστρακίου

Καστράκι  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

Τατσινας  - Κυρατζουλης

Οικουμενίου

Οικουμενιος - Σαράγια

Κοντινος

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Φήκης

Φήκη    - Πηγη

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Αλεξοπουλος

Πύλης

Πορταικός  - Μεγαλ/ρι

Μανασης Κ

Μουστακας  - Παφης

 

Δημητρα  - Δροσερό

3-0

 

 

Ρεπό : Κρ Βρύση

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Βαλτινού

Βαλτινό   - Γόμφοι

Ζήσης

Αποστολου  - Καπερωνης Ν

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λιλής

Λιλή   - Διαλεχτό

Ανδριοπουλος

Τοτης   - Καψουρας

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Παλ/ργος

Μαργιωλης

Μαρκοπουλος  - Μπαλας Ι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    11 – 03 – 2018           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικο

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αποστόλων 11:15

Απόστολοι  - Βαλτινό

Κατσογιαννος

 

Καλαμπακας 9:45

Μετεωρα α  - Πηγη  α

Κατσογιαννος

 

Κηπακίου 9:30

ΑΟΤ  α   - Δημητρα  α

Παφης

 

Φήκης 11:00

Φήκη     - Πύργος

Τουλουμης

 

 

Ρεπό : Πορταικός

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικο

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκούρας 11:15

Μεγαλ/ρι   - Πυργετός

Μουστακας

 

Φαρκαδονας  9:45

Πετρωτό   - Ακαδημια 1

Μουστακας

 

Αγ Μονης  9:30

Αγ Μονη   - Δημητρα β

Καπερωνης 

 

Αγ Γεωργίου 11:00

Ακ Αμπελακιων  - Πηγη β

Αποστολου

 

Κηπακίου 11:00

ΑΟΤ  β   - Μετεωρα β

Παφης

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Βυτουμας

Μανασης Κ

Καλογριας   - Μαρκοπουλος

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Ασπροβαλτος

Ζησης

Κυρατζουλης  - Καψουρας

Πιαλείας

Πιαλεία  - Χρυσομηλια

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας  - Ράτζας

Φιλύρας

Φιλύρα   - Θεόπετρα

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Αλεξοπουλος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Πρίνος

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Παπαγεωργοπουλος

Λυγαριας

Λυγαρια  - Φωτεινό

Κουτσαγιας

Μανασης Μ - Μπαλας  Χ

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό  - Δενδροχωρι

Κοντινος

Σταφυλας  - Βουτσελας

 

Αγιοφυλλο  - Παλαιομ/ρο

0-3

 

 

Φωτάδα  - Ελευθ/ρι

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Ακ Τρικάλων

Μαργιωλης

Τοτης   - Ροτσας

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λογγου

Λόγγος 2012 – Γλύνος

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Καρυες

Μανασης Κ

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή-Ακ Αμπελακιων

Βουτσελας

Μπαιρακταρης  - Παφης

Πύργου

Πύργος  - Κρήνη

Λεωνιδας Σ

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Τζουρτζια

Κουτσαγιας

Ρατζας  - Καψουρας

Αρδανίου

Αρδάνι  - Ακαδημια 1

Ανδριοπουλος

Ζησης   - Καλογριας

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ταξιαρχες

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Μαργιωλης

 

Ριζαριο  - Ασπροκλησια

3-0

 

 

Ρεπό : Ζάρκο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Παλ/ργου

Αστερας   - Απόστολοι

Μουστακας

Μπαλας Ι  - Τοτης

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΣ 8/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Πέμπτη    08. 03 . 2018  και  ώρα 15:30

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 ώρα 15:30

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Κεραμίδι

Λεωνιδας Σ

Καλογριας   - Καπερωνης Ν

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 ώρα 15:30

Γλύνους

Γλύνος   - Τζουρτζια

Ζησης

Σταφυλας  - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 ώρα 15:30

Μεγάρχης

Μεγάρχη   - Μπελετσι

Μαργιωλης

Ροτσας    - Μπαλας  Ι

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΣ 6-7/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

          Παιδικό Πρωτάθλημα

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

06.03.2018

ΩΡΑ  15:30

Αγ Κυριακής

Ακαδημία  1  - Δημητρα  α

Βουτσελας

Καπερωνης   - Μαρκοπουλος

 

 

 

 

 

Παιδικό

07.03.2018

ΩΡΑ  15:30

Λογγακίου

Δημητρα β  - ΑΟΤ

Σταφυλας

Κυρατζουλης   - Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 3-4/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

      ΣΑΒΒΑΤΟ    0303 – 2018

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

Πύργος    - Νεοχωρι

Μουστακας

Καπερωνης  - Μαργιωλης

Μουριας

Ακ Αμπελακιων - Μετεωρα β

Βουτσελας

Αποστόλου  - Μαρκοπουλος

 

Πηγη    - Πετρωτό

3-0

 

 

Φήκη   - Μετεωρα α

0-3

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Κηπακίου(ΑΕΤ)

ΑΕΤ     - Γριζάνο

Μανασης

Κυρατζουλης – Καλογριας

Πυργετού

Πυργετός   - Μετεωρα

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας   - Λεωνιδας Κ

Μπάρας

Αχιλλέας   - Καλύβια

Κοντινος

Μανασης Μ- Παπαγεωργοπουλος

Κηπακιου

Σαραγια  - Αγ Μονη

Πετσας

Νταλουκας   - Καπερωνης Ν

Πηγης

Πηγη    - Οικουμενιος

Ζησης

Αποστολου  - Μαρκοπουλος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Δημητρα

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης  - Τατσινας

Διάβας

Κρ Βρύση  - Πορταικός

Δουλοπουλος

Αλεξοπουλος  - Βουτσελας

 

Δροσερό  - Καστράκι

0-3

 

 

Ρεπό : Φήκη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Μεγάρχης

Μεγάρχη   - Λιλή

Μαργιωλης

Κατσογιαννος  - Τουλουμης

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα - Πατουλια

Μουστακας

Τοτης   - Μπαλας Ι

Αποστόλων

Απόστολοι - Βασιλική

Παφης

Θανασουλας  - Ράτζας

 

 

 

 

 

    Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ    04 – 03 – 2018             

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

J  u  n  i  o  r  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκούρας 11:00

Δημητρα  α  - ΑΟΤ

Μαρκοπουλος

 

Πύλης

Πορταικός  - Βαλτινό

Βουτσελας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  α  - Πηγη  β

0-3

 

Πυργετού 9:30

Πυργετός    - Πύργος

Παφης

 

 

Ακαδημια 1  α – ΑΟΤ 2011

3-0

 

 

 

 

 

 

J  u  n  i  o  r 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Γεωργίου 11:00

Ακ Αμπελακιων  - Νεοχωρι

Παφης

 

Ακαδημιας 1 11:00

Ακαδημια 1  β  - Πηγη  α

Ρατζας

 

Καλαμπακας 11:00

Μετεωρα β  - Πύργος  β

Κατσογιαννος

 

Factory 9:30

Καρυες   - Αγ Μονη

Ρατζας

 

 

Δημητρα β  - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  10:00

Παλ/ργου

Ακ Τρικάλων - Κηπακι

Μουστακας

Ροτσας   - Πλατσκοβιτς

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καρυων

Καρυες   - Λόγγος 2012

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Μαργιωλης

Μουριάς

Ακ Αμπελακιων  - Γλύνος

Σταφυλας

Μπαιρακταρης  - Μπαλας Ι

Κρήνης

Κρήνη   - Κεραμίδι

Πετσας

Καλογριας  - Αποστολου

Ράξας

Τζούρτζια  - Αγ Κυριακή

Ανδριοπουλος

Καψουρας   - Τοτης

Αγ Κυριακής

Ακαδημια  1  - Παραληθαίοι

Ζησης

Τατσινας   - Πρεβεντας

Ταξιαρχών

Ταξιαρχες   - Ριζαριο

Κοντινος

Αλεξοπουλος  - Κυρατζουλης

Ζάρκου

Ζαρκο   - Πετρωτό

Μανασης Κ

Καπερωνης   - Τουλουμης

 

Ασπροκλησια  - Πύργος

0-3

 

 

Ρεπο : Αρδανι

 

 

 

 

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ

ΔΙΚ ΣΥΛΛΟΓΩΝ

ΕΛΛΑΔΟΣ

ΩΡΑ  13:00

Λυγαριας

Ασκληπιος Τρικαλα – Πειραιας

Βουτσελας

Μουστακας  - Αβρααμ

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Ασπροβαλτου

Ασπρόβαλτος - Παλαιομ/ρο

Βουτσελας

Μουστακας  - Κατσογιαννος

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Κεφαλ/κος

Πετσας

Κυρατζουλης  - Αποστολου

Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Τυμφαιος

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης  - Ρατζας

Πρίνους

Πρινος   - Πιαλεία 

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Καπερωνης Ν

Φωτεινού

Φωτεινό  - Φιλύρα

Ζησης

Καψουρας   - Μαρκοπουλος

Ελευθεροχωριου

Ελευθ/ρι  - Κεφαλ/σο

Κοντινος

Σταφυλας  - Αλεξοπουλος

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Λυγαρια

Δουλοπουλος

Παφης   - Καλογριας

 

Βυτουμας   - Αγιοφυλλο

3-0

 

 

Ροπωτό  - Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Παλ/ργου

Παλ/ργος  - Αστερας

Μαργιωλης

Θανασουλας  - Ροτσας 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝΩ ΑΓΩΝΩΝ 1-3-2018

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΠΕΜΠΤΗ    01– 03 – 2018 

          ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior   

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - Ακαδημια 1  α

Αλεξοπουλος

 

Βοηθ. Πύργου  

Πύργος α  - Μετεωρα α

Παφης

 

Πυργετού

Πυργετός   - Πορταικός

Μαρκοπουλος  

 

Athletic

ΑΟΤ   - Βαλτινό

Κυραντζουλης

 

 

Πηγη  β  - ΑΟΤ 2011

3-0

 

 

 

 

 

 

J u n i o r 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Δημητρα β

Καπερωνης Ν

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Μετεωρα β

Μουστακας

 

Factory

Καρυες   - Ακαδημια 1β

Βουτσελας

 

Βοηθ Νεοχωριου

Νεοχώρι  - Πηγη α

Ρατζας

 

 

Πύργος β  - Σαραγια

3-0

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΡΙΤΗ 27-2-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΤΡΙΤΗ   2702 – 2018      

 

             ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ                                                    

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετού

Πυργετός  - Πηγη

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος - Μουστακας

Αρδανιου

ΑΕΤ   - Μεγαλοχωρι

Ζήσης

Κυραντζουλης  - Ανδριοπουλος

Καλυβίων

Καλύβια  - Κρ Βρύση

Πετσας

Βουτσελας  - Τατσινας

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πορταικός

Λεωνιδας Σ

Μανασης Μ – Παπαγεωργοπουλος

Καστρακίου

Καστράκι  - Φήκη

Γρατσανης

Νταλουκας  - Σταφυλας

 

Αχιλλεας  - Δροσερό 

3-0

 

 

Ρεπό : Μετεωρα

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 24-25/2/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    2402 – 2018                            

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Λογγακίου

Δημητρα  α  - Πηγη

Μουστάκας

Βουτσελας   - Τουλουμης

Κηπακίου

ΑΟΤ   - Ακαδημια 1

Μανασης Μ

Κυρατζουλης  - Ράτζας

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Πυργος

Πετσας

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Διάβας

Μετεωρα α  - Δημητρα β

Ζησης

Μαρκοπουλος  - Αποστολου

 

Νεοχωρι  - Πετρωτό

3-0

 

 

Φήκη   - Ακ Αμπελακιων

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Γριζανου

Γριζάνο   - Πυργετός

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Βουτσελας

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Αχιλλέας

Μανουρας Χ

Νταλουκας   - Κωτουλας

Καλαμπακας

Μετεωρα   - Σαραγια

Μανασης Κ

Μουστακας  - Αλεξόπουλος

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Πηγη

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Ανδριοπουλος

Καστρακιου

Καστράκι  - Μεγαλοχωρι

Πετσας

Ρατζας   - Καλογριας

Μπαλκούρας

Δημητρα  - Κρ Βρύση

Ζησης

Παφης   - Τατσινας

Φήκης 

Φήκη   - Πορταικός

Κοντινος

Κυρατζουλης  - Μπαιρακταρης

 

Καλύβια  - Δροσερό

 

 

 

Ρεπό : Οικουμενιος

 

 

 

 

 

 

 

    ΚΥΡΙΑΚΗ    25 – 02 – 2018                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior   

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας    9:30

Μετεωρα α  - ΑΟΤ

Μουστακας

 

Βοηθ Πυργου  10:00

Πύργος α  - Ακαδημια 1 α

Παφης

 

Πυργετου  11:00

Πυργετός   - Βαλτινό

Ρατζας

 

Σαραγιων  11:00

Πηγη  β  - Δημητρα α

Αποστολου

 

 

Πορταικός  - ΑΟΤ 2011

3-0

 

 

 

 

 

 

J u n i o r 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας  11:00

Μετεωρα β   - Νεοχωρι

Μουστακας

 

Αγ Μονης  9:30

Αγ Μονη   - Δημητρα β

Τουλουμης

 

Factory   9:30

Καρυες   - Πηγη  α

Μαρκοπουλος

 

Βοηθ Πυργου 11:00

Πύργος β  - Ακ Αμπελακιων

Παφης

 

 

Ακαδημια 1 β  - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βυτουμα

Βυτουμας   - Χρυσομηλια

Λεωνιδας Σ

Μπαιρακταρης   - Καψούρας

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Θεόπετρα

Δουλοπουλος

Μανουρας   - Βουτσελας

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Πρίνος

Κουτσαγιας

Καπερωνης  - Καλογριας  

Πιαλείας

Πιαλεία   - Ελευθ/ρι

Κοντινος

Νταλουκας   - Σταφυλας

Φιλύρας

Φιλύρα  - Δενδροχωρι

Πετσας

Αλεξοπουλος   - Ζησης

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Ροπωτό

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος  - Κυρατζουλης

 

Αγιοφυλλο  - Ασπροβαλτος

0-3

 

 

Λυγαρια  - Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Λόγγου

Λόγγος   - Ακ Αμπελακίων

Λεωνιδας Σ

Μπαιρακταρης  - Τουλουμης

Καρυων

Καρυες    - Κρήνη

Κοντινος

Νταλουκας   - Καπερωνης Ν

Γλύνους

Γλύνος   - Τζουρτζια

Ζησης

Σταφυλας  - Κυρατζουλης

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Ακαδημια 1

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος – Καψουρας

Πύργος

Πύργος   - Ταξιάρχες

Κουτσαγιας

Μανουρας Ν  - Κωτουλας

Ριζαριού

Ριζαριό   - Ζάρκο

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος- Καλογριας

Αρδανίου

Αρδάνι   - Πετρωτό

Ανδριοπουλος

Μουστακας  - Αποστολου

 

Κεραμίδι  - Ασπροκλησια

3-0

 

 

Ρεπό : Παραληθαίοι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Φωτεινό

Βουτσελας

Τατσινας  - Μαρκοπουλος

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 22/2/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΠΕΜΠΤΗ    2202 – 2018                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Θεόπετρας

Θεοπετρα    - Ασπροβαλτος

Κοντινος

Νταλουκας - Παπαγεωργοπουλος

Πρίνους

Πρινος    - Βυτουμας

Ζησης

Κυρατζουλης  - Καλογριας

Φωτεινού

Φωτεινό  - Παλαιομ/ρο

Βουτσελας

Κατσογιαννος  - Καπερωνης Ν

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  - Κεφαλ/κος

Πετσας

Μανασης Μ  - Τατσινας

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Τυμφαίος

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας   - Παφης

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό   - Πιαλεία 

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης  - Ράτζας

Λυγαριας

Λυγαρια  - Κεφαλ/σο

Μανουρας Χ

Μπαλας Χ  - Αλεξοπουλος

 

Χρυσομηλια  - Αγιοφυλλο

3-0

 

 

Φωτάδα  - Φιλύρα

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  15:00

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Νεοχωρι

Μουστακας

Μπαλας Ι  - Θανασουλας

Διάβας

Μετεωρα α  - Δημητρα α

Μαργιωλης

Μαρκοπουλος  - Τουλουμης

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΟΥ 21/2/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τετάρτη   21.02.2018

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Τετάρτη  21.02.2018

 

ΩΡΑ  14:30

Νεοχωριου

Νεοχωρι    - Φήκη

Γρατσανης

Νταλουκας   - Λεωνιδας Κ

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΡΙΤΗ 20-2-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη    20.02.2018

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Τρίτη 20.02.2018

 

ΩΡΑ  14:30

Γλύνους

Γλύνος   - Καστράκι

Κοντίνος

Μανασής Μ -Σταφυλάς

 

 

 

 

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη     - Νεοχωρι

Μουστάκας

Ράντζας -Καλογρηάς

Λογγακίου

Δημητρα α  - ΑΟΤ

Πέτσας

Κυρατζούλης – Καπερώνης Μ.

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Μετεωρα α

Βουτσελάς

Τουλούμης –Αποστολου

Μουριας

Ακ Αμπελακιων - Δημητρα β

Ζήσης

Κατσόγιαννος - Μαρκόπουλος

 

Πετρωτό   - Μετεωρα β

0-3

 

 

Πύργος   - Φήκη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπελετσίου

Μπελέτσι  - Ανταλλάξιμα

Μαργιώλης

Θανάσουλας – Μπαλλάς Ι