Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Ορισμός Διαιτητών

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 3-4/2/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    0302 – 2018                                                    

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Πηγης

Πηγη   - Μετεωρα β

Βουτσελας

Ρατζας     - Μαρκοπουλος

Κηπακιου

ΑΟΤ   - Μετεωρα α

Μουστακας

Γκογκινουδης  - Θανασουλας

Λογγακίου

Δημητρα α  - Ακ Αμπελακιων

Ζησης

Παπαγεωργοπουλος  - Κυρατζουλης

Κηπακιου 10:30

Πύργος   - Ακαδημια 1

Σταφυλας

Μαργιωλης  - Τουλουμης

 

Νεοχωρι  - Φηκη

3-0

 

 

Πετρωτό  - Δημητρα β

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη   - Σαραγια

Πετσας

Βουτσελας    - Παφης

Μεγλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Αχιλλέας

Μανουρας

Λεωνιδας Κ   - Ζησης

Διάβας

Κρ Βρύση  - ΑΕΤ

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος   - Μπαιρακταρης

Πύλης

Πορταικός  - Μετεωρα

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Σταφυλάς

Φήκης

Φήκη  - Καλύβια

Δουλοπουλος

Μπαλας    - Παπαγεωργοπουλος

Μπαλκούρας

Δημητρα  - Αγ Μονη

Μανασης Κ

Ρατζας     - Καλογριας

Οικουμενιος

Οικουμενιος  - Καστρακι

Κοντινος

Μανασης Μ  - Κυρατζουλης

 

Δροσερό  - Γριζάνο

 

 

 

Ρεπό : Πυργετός

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μεγάρχης

Αν Μεγαρχης  - Μεγάρχη

Μαργιωλης

Τοτης   - Ροτσας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Κηπακιου

Κηπάκι   - Λεπτοκαρυα

Μουστακας

Καπερωνης Ν  - Αποστολου

 

 

 

 

    Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ    04 – 02 – 2018                

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικο  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύλης  11:30

Πορταικός   - ΑΟΤ

Γκογκινουδης

 

Πηγης 13:00

Πηγη  α  - Φηκη

Κατσογιαννος

 

Β Πυργου 11:00

Πύργος  - Δημητρα α

Παφης

 

Καλαμπακας 9:30

Μετεωρα α  - Απόστολοι

Μουστακας

 

 

Ρεπό : Βαλτινό

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικο  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετού 9:30

Πυργετός   - Πετρωτό

Παφης

 

Ακαδημιας 1 9:30

Ακαδημια  1 - Ακ Αμπελακιων

Γκογκινουδης

 

Μπαλκουρας 9:30

Δημητρα β – ΑΟΤ β

Μαργιωλης

 

Καλ/κας 11:00

Μετεωρα β  - Πηγη

Μουστακας

 

Αγ Μονης 11:00

Αγ Μονη  - Μεγαλοχωρι

Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πρίνους

Πρινος   - Αγιοφυλλο 

Ζησης 

Μπαλας  Χ  - Τοτης

Φωτεινού

Φωτεινό  - Θεόπετρα

Ανδριοπουλος

Μπαιρακταρης  - Καπερωνης Ν

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  - Χρυσομηλια

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  -  Αποστόλου

Δενδρ/ριου

Δενδροχωρι  - Ασπροβαλτος

Βουτσελας

Λεωνιδας Κ  - Καλογριας

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό  - Βυτουμας

Κοντινος

Πετσας   - Παπαγεωργοπουλος

Λυγαριας

Λυγαρια  - Κεφαλ/κος

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  -Καψουρας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Τυμφαίος

Δουλοπουλος

Νταλουκας   - Τουλουμης

Φιλύρας

Φιλύρα  - Πιαλεία

Λεωνιδας Σ

Κυρατζουλης  - Ράτζας

 

Φωτάδα  - Παλαιομ/ρο

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Κυριακής

Ακαδημια  1  - Τζουρτζια

Βουτσελας

Ρατζας  -Γκογκινουδης

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Κρήνη

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος  - Κυρατζουλης

Ζάρκου

Ζάρκο  - Καρυες

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας   - Μπαλας Χ

Πετρωτού

Πετρωτό  - Γλύνος

Κοντινος

Μανασης Μ  - Μπαιρακταρης

Αρδανίου

Αρδάνι  - Κεραμίδι

Ζησης

Κατσογιαννος  - Τουλουμης

Ριζαριού

Ριζαριο  - Αγ Κυριακή

Πετσας

Καλογριας  - Καψουρας

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Πύργος

Μανασης

Λεωνιδας Κ  - Αλεξοπουλος

 

Ασπροκλησια  - Λόγγος

0-3

 

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Παλ/ργου

Διαμαντι   - Απόστολοι

Μαργιωλης

Αποστολου  - Καπερωνης Ν

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Παλαιοπυργος

Μουστακας

Ροτσας    - Τοτης

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 27-28/1/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    2701 – 2018  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Πηγη

Μουστακας

Γκογκινουδης   - Μπαλας Χ

Μουριας

Ακ Αμπελακιων  - ΑΟΤ

Σταφυλάς

Ρατζας    - Τουλουμης

Λογγακιου  

Δημητρα β  - Νεοχωρι

Βουτσελας

Καπερωνης  - Μαρκοπουλος

Κηπακιου

Πύργος  - Δημητρα α

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος -Κυραντζουλης

 

Ακαδημια 1  - Πετρωτό

3-0

 

 

Φηκη   - Μετεωρα β

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Γριζανου

Γριζανο   - Πηγη

Κοντινος

Αλεξοπουλος  - Καλογριας

Μπαρας

Αχιλλεας  - Κρ Βρύση

Δουλοπουλος

Ανδριοπουλος  - Μουστακας

Πυργετού

Πυργετός  - Πορταικός

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Μανασης Μ

Κηπακιου

ΑΕΤ   - Φηκη

Αρετοπουλος

Κουρεντας   - Νταλουκας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Δημητρα

Γρατσανης

Πετσας   - Κωτουλας

Καλυβιων

Καλυβια  - Οικουμενιος

Μανασης Κ

Βουτσελας  - Κυραντζουλης

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Καστράκι

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας   - Παπαγεωργοπουλος

 

Δροσερό  - Μεγαλ/ρι

0-3

 

 

Ρεπό : Σαραγια

 

 

     Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ     28 – 01 – 2018 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λόγγου

Λόγγος   - Ακαδημια 1

Κουτσαγιας

Τουλουμης   - Μαργιωλης

Κρήνης

Κρήνη   - Ζαρκο

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος   - Κατσογιαννος

Μουριας

Ακ Αμπελακιων  - Πετρωτό

Μανασης Μ

Γκογκινουδης  - Τατσινας

Καρυων

Καρυες   - Αρδάνι

Βουτσελας

Κυραντζουλης  - Παφης

Γλύνους

Γλύνος   - Ριζαριό

Αρετοπουλος

Κουρεντας   - Ράτζας

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Παραληθαίοι

Σταφυλας

Μουστακας  - Μαρκος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Πύργος

Κοντινος

Καψουρας   - Μαρκοπουλος

 

Ασπρ/σια  - Ταξιάρχες

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πρίνους

Πρίνος   - Ελευθ/ρι

Πετσας

Καλογριας   - Καπερωνης Ν

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  13:00

Καλαμπακας 12:00

Μετεωρα α  - Πορταικός

Αποστολου

 

Βαλτινου   13:15

Βαλτινό   - Δημητρα α

Γκογκινουδης

 

Ακαδημιας 1  13:15

Ακαδημια 1  α  - Πηγη β

Τουλουμης

 

Κηπακιου  13:15

ΑΟΤ   - Πυργετός

Παφης

 

 

ΑΟΤ 2011  - Πύργος

0-3

 

 

 

 

 

 

Junior

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  13:00

Καλαμπακας  11:00

Μετεωρα  β  - Ακαδημια 1 β

Αποστολου

 

Πηγης        13:15  

Πηγη α  - Ακ Αμπελακιων

Κυραντζουλης

 

Μπαλκουρας 13:15

Δημητρα β  - Πύργος β

Βουτσελας

 

Β. Νεοχωριου  13:15 

Νεοχωρι   - Καρυες

Μουστακας

 

 

Σαραγια  - Αγ Μονη

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο   - Φωτεινό

Ανδριοπουλος

Κατσογιαννος  - Μαργιωλης

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Δενδροχωρι

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Ροπωτό

Δουλοπουλος

Γκογκινουδης  - Κυραντζουλης

Βυτουμα

Βυτουμας   - Λυγαρια

Μανασης

Κουρεντας   - Καλογριας

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Κεφαλ/σο

Κοντινος

Κωτουλας  - Σταφυλας

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Φιλύρα

Πετσας

Καψουρας   - Μαρκοπουλος

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος   - Πιαλεία

Βουτσελας

Τουλουμης  - Μουστακας

 

Ασπροβαλτος  - Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 20-21/1/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    2001 – 2018  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Λιλης 

Φηκη    - Πηγη

Βουτσελας

Γκογκινουδης   - Μαρκοπουλος

Διαβας

Μετεωρα α  - Ακ Αμπελακιων

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Κυραντζουλης

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Δημητρα β

Ζησης

Ρατζας     - Αποστολου

Κηπακιου

ΑΟΤ   - Πύργος

Μαργιωλης

Τουλουμης   - Καπερωνης

Κρηνης

Νεοχωρι  - Ακαδημια 1

Μουστακας

Τοτης    - Μπαλας Ι

Λογγακιου

Δημητρα α  - Πετρωτό

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   - Γριζανο

Πετσας

Βουτσελας   - Τατσινας

Πύλης

Πορταικός  - Σαραγια

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος   - Γκογκινουδης

Φηκης

Φηκη   - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

Παφης    - Tουλουμης

Μπαλκούρας

Δημητρα  - Πυργετός

Κοντινος

Μπαιρακταρης  - Καπερωνης

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - ΑΕΤ

Λεωνιδας

Παπαγεωργοπουλος -Κυραντζουλης

Καστρακίου

Καστράκι  - Μετεωρα

Αρετοπουλος

Νταλουκας   - Λεωνιδας Κ

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Καλύβια

Δουλοπουλος

Ζήσης   - Καλογριας

 

Κρ Βρύση  - Δροσερό

3-0

 

 

Ρεπό : Πηγη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ  13:00

ΚΥΠΕΛΛΟ

ΔΙΚ ΣΥΛΛΟΓΩΝ

ΕΛΛΑΔΟΣ

 

Πηγης

Ασκλ Τρικαλα  - Δικ Χανια Ρεθυμνο

Μουστακας

Σταφυλας    - Μαργιωλης

 

 

 

 

     Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ     21 – 01 – 2018  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βαλτινου

Βαλτινό   - Μετεωρα  α

Μαργιωλης

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Πηγη  α

Γκογκινουδης

 

Βοθ Πυργου 10:00

Πύργος   - Πορταικός

Γκογκινουδης

 

Λιλης 10:00

Φηκη   - Αποστολοι

Μαργιωλης

 

 

Ρεπό :ΑΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικο

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετού 9:30

Πυργετος   - Αγ Μονη

Μουστακας

 

Σαραγιων

Πηγη  β  - Δημητρα β

Μουστακας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Ακαδημια 1

Ρατζας

 

Κηπακιου 10:00

ΑΟΤ β – Μεγαλοχωρι

Μαρκοπουλος

 

Φαρκαδόνας

Πετρωτό  - Ακ Αμπελακιων

Αποστολου

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι   - Αγιοφυλλο

Πετσας

Καψουρας   - Κατσογιαννος

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Φωτεινό

Ζησης

Μαρκοπουλος  - Τοτης

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό   - Πρίνος

Λεωνιδας Σ

Καλογριας  - Τουλουμης

Λυγαριας

Λυγαρια  - Χρυσομηλια

Κοντινος

Μανασης Μ- Παπαγεωργοπουλος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Ασπροβαλτος

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Αλεξοπουλος

Φιλύρας

Φιλύρα   - Βυτουμας

Βουτσελας

Καπερωνης  - Παφης

Πιαλείας

Πιαλεία  - Παλαιομ/ρο

Δουλοπουλος

Μπαιρακταρης  - Κυραντζουλης

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Κεφαλ/κος

Κουτσαγιας

Τατσινας   - Μπαλας

 

Φωτάδα    - Θεόπετρα

0-3αα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Λόγγος

Βουτσελας

Κυραντζουλης   - Μαργιωλης

Πετρωτου

Πετρωτό  - Τζουρτζια 

Ζησης

Καψουρας  - Τουλουμης

Αρδανίου

Αρδάνι  - Κρηνη

Πετσας

Τατσινας  - Καπερωνης

Ριζαριου

Ριζαριό  - Ακ Αμπελακιων

Κοντινος

Μπαιρακταρης  - Καλογριας

Ραξας

Παραληθαίοι  - Καρυες

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Αλεξοπουλος

Πύργου

Πυργος   - Γλύνος

Λεωνιδας Σ

Μανασης Μ- Παπαγεωργοπουλος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Κεραμίδι

Μανασης Κ

Μουστακας  - Γκογκινουδης

 

Ζάρκο  - Ασπροκλησια

3-0αα

 

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 13-14/1/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    1301 – 2018                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Φηκης

Φηκη    - Πηγη

Βουτσελας

Γκογκινουδης   - Μαρκοπουλος

Διαβας

Μετεωρα α  - Ακ Αμπελακιων

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Κυραντζουλης

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Δημητρα β

Ζησης

Ρατζας     - Αποστολου

Κηπακιου

ΑΟΤ   - Πύργος

Μανασης

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Κρηνης

Νεοχωρι  - Ακαδημια 1

Μουστακας

Τουλουμης   - Μπαλας Ι

Λογγακιου

Δημητρα α  - Πετρωτό

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Κρ Βρύση

Κοντινος

Καλογριας   - Καπερωνης

Πηγης

Πηγη    - Πορταικός

Ζησης

Γκογκινουδης  - Κατσογιαννος

Σαραγιων

Σαράγια   - Δημητρα

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Λεωνιδας Κ

Μπάρας

Αχιλλέας  - Οικουμενιος

Μανασης Κ

Μπαιρακταρης  - Τατσινας

Πυργετού

Πυργετός   - Καστράκι 

Κουτσαγιας

Μανασης Μ-Παπαγεωργοπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Αγ Μονη

Πετσας

Κωτουλας   - Κυραντζουλης

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Καλύβια

Δουλοπουλος 

Μουστακας   - Βουτσελας

 

Δροσερό   - Φηκη

0-3

 

 

Ρεπό : Γριζάνο

 

 

 

 

 

 

 

    Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ     14 – 01 – 2018               

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυλης

Πορταικός  - ΑΟΤ 2011

Κατσογιαννος

 

Καλαμπακας 9:45

Μετεωρα α  - ΑΟΤ

Μουστακας

 

Βοηθ Πυργου 10:00

Πύργος α  - Ακαδημια 1 α

Τουλουμης

 

Πυργετου 10:00

Πυργετός   - Βαλτινό

Ρατζας

 

Σαραγιων

Πηγη  β  - Δημητρα α

Γκογκινουδης

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα β   - Νεοχωρι

Μουστακας

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Δημητρα β

Ρατζας

 

Factory  9:30

Καρυες   - Πηγη  α

Γκογκινουδης

 

Βοηθ Πυργου

Πύργος β  - Ακ Αμπελακιων

Τουλουμης

 

 

Ακαδημια 1 β  - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο   - Δενδροχωρι

Βουτσελας

Καπερωνης Ν  - Αποστολου

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι   - Ροπωτό

Γρατσανης

Νταλουκας  - Μαρκοπουλος

Πρίνους

Πρίνος  - Λυγαρια

Μανασης

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Κεφαλ/σο

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Φιλύρα

Δουλοπουλος

Μπαιρακταρης  - Καλογριας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Πιαλεία

Κοντινος

Τατσινας   - Τουλουμης

Βυτουμα

Βυτουμας  - Τυμφαίος

Πετσας 

Κυραντζουλης  - Μπαλας Ι

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Κεφαλ/κος

Ζησης

Καψουρας   - Μαργιωλης

 

Φωτεινο -  Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Κωτουλας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Πετρωτό

Μανασης Μ

Μπαιρακταρης  - Καπερωνης

Ράξας

Τζουρτζια  -  Ριζαριό

Βουτσελάς

Μπαλας Χ  - Καψουρας

Κρήνης

Κρήνη   - Παραληθαιοι

Ζησης

Καλογριας  - Γκογκινουδης

Μουριας

Ακ Αμπελακιων  - Πύργος

Μανασης Κ

Λεωνιδας  Κ  - Σταφυλας

Καρυων

Καρυες   - Αγ Κυριακή

Πετσας

Κυραντζουλης  - Τουλουμης

Γλύνους

Γλύνος  - Κεραμίδι

Κοντινος

Μουστακας  - Τατσινας

 

Ασπροκλησια  - Αρδάνι

0-3

 

 

Ρεπό : Λόγγος

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 11/1/8

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΠΕΜΠΤΗ     1101 – 2018 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Λόγγου

Λόγγος 2012   - Πετρωτό

Ζησης 

Λεωνιδας Κ   - Καλογριας

Ζάρκου

Ζάρκο      - Αρδάνι

Κουτσαγιας

Ρατζας    - Γκογκινουδης

Ταξιάρχων

Ταξιάρχες  - Παραληθαίοι

Βουτσελας 

Μπαλας Χ   - Σταφυλας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια  1  - Πύργος

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας   - Μανασης Μ

Κρήνης

Κρηνη   - Γλύνος

Πετσας

Κυραντζουλης  - Μπαιρακταρης

Μουριας

Ακ Αμπελακιων  - Καρυες

Κοντινος

Παπαγ/λος  - Καπερωνης

 

Ασπροκλησια - Αγ Κυριακή

0-3

 

 

Ρεπό : Ριζαριο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 6-7/1/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ     7 – 01 – 2018  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αποστόλων

Απόστολοι   - Δημητρα α

Γκογκινουδης

 

Πηγης

Πηγη  α   - Πορταικός

Τουλουμης

 

Κηπακιου 9:30

ΑΟΤ α   - Βαλτινό

Γκογκινουδης

 

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Φήκη

Ρατζας

 

 

Ρεπό : Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι   - Πηγη  β

Μαργιωλης

 

Μπαλκούρας 9:30

Δημητρα β  - Ακαδημια 1

Μαργιωλης

 

Αγ Γεωργιου 9:30

Ακ Αμπελακιων  - Πυργετός

Μουστακας

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - ΑΟΤ  β

Μουστακας

 

Φαρκαδόνας

Πετρωτό   - Μετεωρα  β

Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ζάρκου

Ζαρκο    - Λόγγος

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος  - Καπερωνης Ν

Αρδανίου

Αρδάνι   - Ταξιάρχες

Κοντινος

Μπαλας Χ  - Καψούρας 

Ριζαριου

Ριζαριο   - Ακαδημια 1

Ανδριοπουλος

Βουτσελας   - Καλογριας

Πυργου

Πύργος   - Τζουρτζια

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Ζησης

Αγ Κυριακης

Αγ Κυριακη  - Κρήνη

Δουλοπουλος

Σταφυλας  - Κυραντζουλης

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Ακ Αμπελακιων

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Μπαλας Ι

Καρυων

Καρυες   - Γλύνος

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Κωτουλας

 

Παραληθαίοι  - Ασπρ/σια

3-0

 

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό    - Αγιοφυλλο

Βουτσελάς

Παπαγεωργοπουλος- Κατσογιαννος

Λυγαριας

Λυγαρια   - Ελευθεροχωρι

Κοντίνος

Νταλουκας   - Κωτουλας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Φωτεινό

Σταφυλάς

Τουλουμης  - Μαργιωλης

Φιλύρας

Φιλυρα   - Πρίνος

Λεωνιδας Σ

Μπαλας Χ  - Καλογριας

Πιαλειας

Πιαλεία  - Θεοπετρα

Πέτσας

Αλεξοπουλος  - Καψούρας

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Χρυσομηλια

Κουτσάγιας

Κυραντζουλης  - Γκογκινουδης

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Ασπροβαλτος

Ζησης

Ρατζας   - Μουστακας

Βυτουμα

Βυτουμας   - Παλαιομ/ρο

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Καπερωνης Ν

 

Φωτάδα    Δενδροχωρι

0-3

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  6.1.2017

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Λιλης

Λιλή   - Αναγ. Μεγάρχης

Μουστακας

Μακρης   - Αποστόλου

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 4-1-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΠΕΜΠΤΗ    04 – 01 – 2018

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Διαβας

Κρ Βρύση   - Γριζανο

Μανασης Κ

Βουτσελας   - Κατσογιαννος

Φήκης

Φήκη    - Μεγαλοχωρι

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας   - Σταφυλας

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Πηγη

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης  - Τατσινας

Καστρακιου

Καστράκι   - Σαράγια

Δουλοπουλος

Κυραντζουλης  - Ράτζας 

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Αχιλλέας

Ζησης

Παπαγεωργοπουλος -Αποστόλου

Καλυβίων

Καλύβια   - Πυργετός

Πετσας Σ

Καλογριας  - Καπερωνης Ν

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Μετεωρα

Κοντινος

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

 

Οικουμενιος   - Δροσερό

3-0

 

 

Ρεπό : Πορταικός

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μεγάρχης

Μεγάρχη   - Βαλτινό

Μουστακας

Ρότσας     - Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 28/12/17

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΠΕΜΠΤΗ     28– 12 – 2017

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό    - Λυγαρια

Μανουρας Χ

Λεωνιδας Κ   - Μανουρας Ν

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι   - Κεφαλ/σο

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι   - Φιλύρα

Μουστακας

Ανδριοπουλος  - Τατσινας

Φωτεινού

Φωτεινό   - Πιαλεία

Βουτσελας

Μαρκοπουλος   - Θανασουλας

Πρίνους

Πρίνος    - Τυμφαίος

Πετσας

Κυραντζουλης   - Ράτζας

Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Κεφαλ/κος

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος   - Καπερωνης Ν

Σαρακινας

Χρυσομηλια - Παλαιομ/ρο

Κοντινος

Κωτουλας   - Παπαγεωργοπουλος

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Βυτουμας

Λεωνιδας Σ

Καλογριας   - Κατσογιαννος

 

Αγιοφυλλο  - Φωταδα

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προημιτελική  Φάση    Κ Υ Π Ε Λ Λ Ο Υ ΕΠΣΤ 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Πέμπτη  28.12.2017

 

ΩΡΑ  14:30

Νεοχωριου

Νεοχωρι    - Μετεωρα

Γρατσανης

Νταλουκας    - Σταφυλας

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 21/12/17 ΑΓΩΝΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΠΕΜΠΤΗ     21 – 12 – 2017 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Λόγγου

Λόγγος 2012   - Πετρωτό

Ζησης  

Λεωνιδας Κ   - Καλογριας

Ζάρκου

Ζάρκο      - Αρδάνι

Κουτσαγιας

Ρατζας    - Γκογκινουδης

Ταξιάρχων

Ταξιάρχες  - Παραληθαίοι

Μανουρας Χ

Μανουρας Ν  - Σταφυλας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια  1  - Πύργος

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας   - Μανασης Μ

Ραξας

Τζουρτζια   - Κεραμίδι

Βουτσελάς

Μπαλας Χ   - Κατσογιαννος

Κρήνης

Κρηνη   - Γλύνος

Πετσας

Κυραντζουλης  - Μπαιρακταρης

Μουριας

Ακ Αμπελακιων  - Καρυες

Κοντινος

Αλεξοπουλος  - Καπερωνης

 

Ασπροκλησια - Αγ Κυριακή

0-3

 

 

Ρεπό : Ριζαριο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μεγάρχης

Αν Μεγάρχη   - Μπελετσι

Μουστακας

Πρεβεντας    - Ροτσας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΤΡΙΤΗ 19-12-2017 ΑΓΩΝΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΤΡΙΤΗ   19 – 12 – 2017 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Γριζάνου

Γριζάνο      - Πορταικός

Δουλοπουλος Ε

Σταφυλας  Κ   - Παπαγεωργοπουλος Π

Διάβας

Κρ Βρύση   - Φήκη

Πετσας Σ

Τοτης  Ε   - Μπαιρακταρης  Σ

Μεγαλ/ριου

Μεγαλοχωρι  - Οικουμενιος

Ζησης Β

Βουτσελας Κ  - Καλογριας Αχ

Πηγης

Πηγη        - Καστράκι

Κοντινος Ε

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Σαραγιων

Σαραγια   - Καλύβια

Κουτσαγιας  Γ

Ανδριοπουλος Γ   - Μουστακας Γ

Μπάρας

Αχιλλέας   - Μετεωρα

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας Θ  - Λεωνιδας Κ

Πυργετού

Πυργετός  - ΑΕΤ

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  Χ  - Κυραντζουλης Ι

 

Δροσερό   - Αγ Μονη

0-3

 

 

Ρεπό : Δημητρα