Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Ορισμός Διαιτητών

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 23/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Πέμπτη    23– 05 – 2019     

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

B Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Βαλτινού

Βαλτινό   - Δροσερό

Κοντινος Ε

Μπαλας Χ   - Παπαγεωργοπουλος Π

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Βυτουμας

Νοτος  Π

Παφης  Χ    - Αποστολου Π

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό   - Τζουρτζια

Κουτσαγιας Γ

Μανασης Μ  - Μαρκοπουλος

Πρίνους

Πρίνος  - Θεόπετρα

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Καλογριας  Αχ

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι  - Πιαλεία

Λεωνιδας Σ

Ρατζας       - Κατσογιαννος

Γόμφων

Γόμφοι  - Παλαιομ/ρο

Κωτουλας Π

Τζανης       - Κωστηρας

 

Λυγαρια  - Φιλύρα

3-0

 

 

Κεφαλ/κος  - Φωτεινό

0-3

 

 

Ρεπό : Χρυσομηλια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πύργος

Ντινος

Κουτσαγιας  - Αργυροπουλος

Πύλης

Πορταικός  - Βαλτινό

Τζιοτζιος

Σακκας    - Καπερωνης

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Πυργετός

Πλοκας

Αβρααμ   - Κυρατζουλης

 

Μετεωρα  - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Ακ Τρικαλων

Μουστακας

Μαρκος   - Καψουρας

Παλ/ργου

Παλ/ργος   - Λεπτοκαρυα

Ανδριοπουλος

Τουλουμης  - Τατσιοπουλος

Αποστόλων

Απόστολοι   - Διαλεχτό

Μαργιωλης

Σινδρος    - Τοτης

 

Διαμαντι  - Πατουλια

0-3

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΡΙΤΗ 21/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Τρίτη    21– 05 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

B Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Κηπακιου

Κηπακι   - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Παφης

Λεπτοκαρυας

Αστερας  - Αγ Κυριακη

Νοτος

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Αρδάνι

Μανασης Κ

Σταφυλας  - Ανδριοπουλος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Ριζαριό

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Γριζάνου

Γριζάνο  - Κεραμίδι

Ζησης

Κωστηρας  - Τζιοτζιος

Βασιλικής

Βασιλική  - Καρυες

Μανασης Μ

Μπαλας Χ  - Πλοκας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Κρήνη

Αποστόλου

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Πετρωτού

Πετρωτό   - Λόγγος 2012

Πετσας

Μαρκοπουλος  - Ρατζας

 

Ρεπό : Οικουμενιος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπαλκουρας

Δημητρα    - Ακ Αμπελακιων

Ντινος

Κουτσαγιας Ευγ  - Σακκας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Μεγαλ/ρι

Σινδρος

Αβρααμ  - Τοτης

 

Αχιλλεας  - Πετρωτό 

0-3

 

 

Ρεπό: Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μεγαρχης

Διαλεχτό  - Ακ Τρικαλων 

Μουστακας

Μαργιωλης  - Τατσιοπουλος 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 16/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη   16 – 05 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Βαλτινού

Βαλτινό   - Βυτουμας

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας   - Κωστηρας

Διαβας

Χρυσομηλια  - Τζουρτζια

Μανασης Κ

Παφης  Χ  - Ντινος

Μουριας

Δροσερό   - Θεόπετρα

Πετσας  Σ

Μπαλας Χ  - Παπαγεωργοπουλος

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Παλαιομ/ρο

Νοτος  Π

Λεωνιδας Κ  - Τουλουμης

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι   - Φωτεινό

Κουτσαγιας

Πλοκας   - Ράτσας

Λυγαριας

Λυγαρια   - Γόμφοι

Δουλοπουλος

Αποστολου  - Καλογριας

 

Ροπωτό   - Φιλύρα

3-0

 

 

Πρίνος   - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Πιαλεία

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Κεφαλ/σο

Κοντινος

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Πύργος α

Κουτσαγιας Ευγ

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ    - Ακαδημια 1  α

Αβρααμ

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Καρυες

Σακκας

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Νεοχωρι

Σινδρος

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Αχιλλέας

Μαρκοπουλος

 

 

Ρεπό : Μετεωρα  α

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 14/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Τρίτη    14 – 05 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α  Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Καλυβιων

Καλύβια   - Πηγη

Δουλοπουλος

Νταλουκας   - Παπαγεωργοπουλ

 

 

 

Ξ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ  Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Λεπτοκαρυας

Διαμαντι   - Σαραγια 2017

Μουστακας

Καπερωνης  - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

ΤΕΛΙΚΟΣ Κ 16

 

ΩΡΑ  17:00

Στ Τρικαλων

Πύργος    - Ακαδημια 1

Τζιοτζιος

Τουλουμης   - Κωστηρας

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 11-12/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    1105 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Σαραγια 2017

Μαργιωλης

 

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Πύργος α

Μπαλας

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πυργος β

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β-Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - ΑΕΤ

Σακκας

 

 

Μετεωρα β  - Πυργετός

0-3

 

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Μπαλκουρας

Δημητρα   - Πηγη

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ   - Μπαλας

Καλυβιων

Καλύβια   - Καστρακι

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας - Παπαγεωργοπουλος

Μπάρας

Αχιλλέας  - Ταξιάρχες

Δουλοπουλος

Ζησης    - Αλεξοπουλος

Πυργετού

Πυργετός  - Νεοχωρι

Κοντινος

Νταλουκας   - Κωτουλας

Διάβας

Κρ Βρύση  - Φήκη

Κουτσαγιας

Μαργιωλης  - Τζιοτζιος

Σαραγιων

Σαραγια  - Πορταικός

Πετσας

Μανασης Μ  - Παφης

 

Πύργος  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Γλύνος  - Αγ Μονη

0-3

 

 

 

 

 

          ΚΥΡΙΑΚΗ    12. 05. 2019                      

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Μετεωρα α

Κωστηρας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Ακαδημια 1

Αβρααμ

 

Πύργου

Πύργος α  - Αγ Μονη

Ντίνος

 

Πύργου

Πύργος β  - Δημητρα β

Πλοκας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - ΑΕΤ

Σινδρος

 

 

Μετεωρα β  - ΑΟΤ

0-3

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Περιστερας

Τζουρτζια  - Βαλτινό

Νότος

Τζιοτζιος   - Τουλουμης

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Βυτουμας

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Παφης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Δροσερό

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Καλογριας

Φωτεινου

Φωτεινό  - Ροπωτό

Ζησης  

Κουτσαγιας  - Καπερωνης

Λυγαριας

Λυγαρια  - Πρίνος

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας   - Παπαγεωργοπουλος

Γόμφων

Γόμφοι  - Δενδροχωρι

Κοντινος

Μανασης Μ  - Κατσόγιαννος

 Πιαλείας

Πιαλεία - Χρυσομηλιά

Κωτούλας

 Μαρκόπουλος-Σακκάς

 

Κεφαλ/κος  - Ασπροβαλτος

 0-3

 

 

 

 

Ρεπό : Φιλύρα

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Κηπακίου

Κηπάκι  - Αγ Κυριακή

Κουτσαγιας

Μπαλας Χ  - Τουλουμης

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Αρδάνι

Αλεξοπουλος

Μανασης Μ  - Ντίνος

Ζάρκου

Ζαρκο   - Ριζαριό 

Πετσας

Νταλουκας  - Σταφυλας

Λεπτοκαρυας

Αστερας  - Καρυες 

Δουλοπουλος

Τατσιοπουλος  - Καψουρας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Κρηνη

Λεωνιδας Σ

Νότος   - Πλοκας

Ριζωματος

Παραληθαιοι  - Πετρωτό 

Μανασης Κ

Κωτουλας  - Παπαγεωργοπουλος

Γριζάνου

Γριζάνο  - Λόγγος

Κοντινος

Αποστολου  - Κωστηρας

Αγ Κυριακης

Ακαδημια 1  - Βασιλική

Ζήσης

Καλογριας  - Τζιοτζιος

 

Ρεπό : Κεραμίδι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Προδρομου

Πρόδρομος  - Λιλή

Παφης

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 9/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     09 – 05 – 2019   

                                       

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Αρδανιου

Αρδάνι   - Κηπακι

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας   - Παπαγεωργοπουλος

Ριζαριου

Ριζαριο   - Αγ Κυριακη

Πετσας   Σ

Νοτος          - Καλογριας

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Οικουμενιος

Αποστολου

Κουτσαγιας Ευγ  - Σακκας

Καρυων

Καρυες    - Ζάρκο

Κουτσαγιας  Γ

Μπαλας Χ     - Τουλουμης

Πετρωτού

Πετρωτό  - Αστερας

Ντινος

Πλοκας     - Μαρκοπουλος

Λόγγου

Λόγγος   - Ακ Αμπελακιων

Μανασης Μ

Νταλουκας   - Αλεξοπουλος

Αγ Κυριακης

Ακαδημια 1  - Παραληθαίοι

Κοντινος  Ε

Παφης  Χ   - Κωστηρας

Βασιλικής

Βασιλική  - Γριζάνο

Μανασης Κ

Σταφυλας   - Σινδρος

 

Ρεπό : Κρήνη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Κεφαλ/σου

Ανταλλάξιμα  - Ασπροκλησια

Μουστακας

Καψουρας   - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 6-5-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη    07 – 05 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Μπαλκουρας

Δημητρα    - Καλυβια

Ζησης

Νταλουκας   - Μανασης Μ

Πυργετου

Αγ Μονη   - Αχιλλέας

Σταφυλας

Ανδριοπουλος  - Πλοκας

Καστρακίου

Καστράκι   - Πύργος

Νοτος

Τουλουμης   - Παφης

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Πυργετός

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Μπαλας

Νεοχωριου

Νεοχωρι     - Κρ Βρύση

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Κωστηρας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Σαραγια

Κουτσαγιας

Κωτουλας   - Καλογριας

Πύλης

Πορταικός  - Φήκη

Λεωνιδας Σ

Ντινος   - Αποστολου

 

Πηγη          - Γλύνος

3-0

 

 

ΑΕΤ          - Μεγαλ/ρι

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλ/ργου

Παλ/ργος   - Ακ Τρικαλων

Μαργιωλης

Μαρκοπουλος  - Καψουρας

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 4-5/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    04 – 05 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Πύργος α

Σακκας

 

Σαραγιων

Σαραγια 2017- Πύργος β

Κουτσαγιας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα α - ΑΕΤ

Ντινος

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Δημητρα β

Μαρκοπουλος

 

 

Μετεωρα β- Ακ Αμπελακιων

0-3

 

 

Ακαδημια 1  - Δημητρα α

0-3

 

 

Ρεπό : Πυργετός

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  16  Ημιτελικός

 

ΩΡΑ  11:30

Μπαλκουρας

Πύργος   - Ακ Αμπελακιων

Τουλουμης

Τζιοτζιος   - Κωστηρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Πύργου

Πύργος   - Δημητρα

Πετσας

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Πυργετού

Πυργετός  - Αγ Μονη

Μανασης Κ

Κωτουλας  - Αποστόλου

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Καστράκι

Ζήσης

Παπαγεωργοπουλος  - Παφης

Διάβας

Κρ Βρύση  - Ταξιάρχες

Κουτσαγιας

Τζιοτζιος  - Ντίνος

Πύλης

Πορταικός  - Νεοχωρι

Δουλοπουλος

Καλογριας  - Τουλουμης

Φήκης

Φήκη   - Κεφαλ/σο

Κοντινος

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

 

Αχιλλέας  - Γλύνος 

3-0

 

 

Σαραγια  - ΑΕΤ

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια  - Μπελετσι

Μουστακας

Μαργιωλης  - Καπερωνης

 

 

 

 

          ΚΥΡΙΑΚΗ    05. 05. 2019                      

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Πυργετού

Πυργετός   - ΑΟΤ

Ρατζας

 

Πύργου

Πύργος α  - Σαραγια 2017

Σακκας

 

Πύργου

Πύργος β  - Μετεωρα

Αβρααμ

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Ακαδημια 1

Σινδρος

 

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Αγ Μονη

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - Δημητρα β

Κουτσαγιας

 

 

Ρεπό : Μετεωρα β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακιου

Κηπάκι   - Ριζαριό

Δουλοπουλος

Μπαλας   - Παφης

Αρδανίου

Αρδάνι  - Κεραμίδι

Μανασης Κ

Καλογριας  - Κωστηρας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Καρυες

Κοντίνος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Κρήνη

Νότος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Ζάρκου

Ζάρκο   - Πετρωτό

Λεωνιδας Σ

Λεωνιδας Κ  - Παπαγ/λος

Χρυσαυγής

Αστερας   - Ακαδημια 1

Κουτσαγιας

Πλοκας   - Μαργιωλης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Βασιλική

Πετσας

Ανδριοπουλος  - Ντίνος

Γριζάνου

Γριζάνο  - Παραληθαίοι

Ζησης

Τζιοτζιος  - Τουλουμης

 

Ρεπό : Λόγγος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βαλτινου

Βαλτινό   - Θεόπετρα

Κοντινος

Μπαλας   - Αλεξοπουλος

Περιστερας

Τζουρτζια  - Πιαλεία  

Κουτσαγιας

Καλογριας  - Τζιοτζιος

Βυτουμα

Βυτουμας  - Παλαιομ/ρο

Λεωνιδας Σ

Μανασης Μ  - Αποστολου

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Λυγαρια

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Κωτουλας

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό   - Γόμφοι

Λεωνιδας Κ

Κωστηρας  - Ντινος

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Πρίνος

Ζησης

Πλοκας  - Σινδρος

 

Χρυσομηλια  - Φιλύρα

3-0

 

 

Δροσερό  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Φωτεινο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Λιλής

Λιλή   - Ανταλλάξιμα

Μουστακας

Μαργιωλης  - Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 20-21/4/2019

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 ΣΑΒΒΑΤΟ    2004 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β – Δημητρα α

Μαργιωλης

Ντινος   - Κουτσαγιας

Αγ Κυριακης

Ακαδημια 1  - Μετεωρα

Τουλουμης

Σακκας   - Σινδρος

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Ακ Αμπελακιων

Τζιοτζιος

Μαρκοπουλος  - Αβρααμ

 

Νεοχωρι   - Οικουμενιος

0-3

 

 

Ρεπό : Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Πηγης

Πηγη    - Αχιλλέας

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Μαργιωλης

Καλυβίων

Καλύβια  - Πύργος

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος  - Τζιοτζιος

Λογγακιου

Δημητρα  - Μεγαλ/ρι

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Λεωνιδας Κ

Μπαρας

Αγ Μονη  - Κρ Βρύση

Μανουρας Χ

Μπαλας Χ  - Μανουρας Ν

Καστρακίου

Καστράκι  - Σαραγια

Κοντινος

Ζησης   - Καλογριας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Πορταικός

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος   - Παφης

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Νεοχωρι

Πετσας

Σταφυλας   - Κωτουλας

 

Γλύνος  - Πυργετός

0-3

 

 

ΑΕΤ  - Φήκη

0-3

 

 

 

 

 

                ΚΥΡΙΑΚΗ    21. 04. 2019 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Ακαδημια 1 α

Ντινος

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Νεοχωρι

Τζιοτζιος

 

Βοηθ Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Αχιλλέας

Μαργιωλης

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

 

 

Μετεωρα α  - Καρυες

0-3

 

 

Ρεπό : Πύργος α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πιαλείας

Πιαλεία  - Βαλτινό

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας   - Τουλουμης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Θεόπετρα

Κουτσαγιας

Νταλουκας - Παπαγεωργοπουλος

Φωτεινού

Φωτεινό  - Χρυσομηλια

Ζησης

Καλογριας  - Καπερωνης

Λυγαριας

Λυγαρια  - Δροσερό

Κοντινος

Μπαλας Χ  - Σταφυλας

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι  - Ασπροβαλτος

Δουλοπουλος

Ανδριοπουλος  - Παφης

Πρίνους

Πρίνος  - Ροπωτό

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Μανασης  Μ

 

Φιλύρα  - Τζουρτζια

0-3

 

 

Κεφαλ/κος  - Βυτουμας

0-3

 

 

Ρεπό : Γόμφοι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Κεραμιδιου

Κεραμίδι   - Κηπάκι

Νοτος

Καλογριας   - Ντινος

Καρυων

Καρυες   - Ριζαριο

Πετσας

Κωτουλας  - Παπαγεωργοπουλος

Κρήνης

Κρήνη   - Αρδάνι

Λεωνιδας Σ

Μπαλας Χ  - Αλεξοπουλος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Αγ Κυριακή

Κουτσαγιας

Τουλουμης  - Σακκας

Λόγγου

Λόγγος  - Οικουμενιος

Μανασης Κ

Λεωνιδας   - Κωστηρας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Ζάρκο

Ζησης

Σταφυλας  - Μαρκοπουλος

Γριζάνου

Γριζάνο  - Αστερας

Τζιοτζιος

Κουτσαγιας  - Αβρααμ

Ριζωματος

Παραληθαίοι-Ακ Αμπελακιων

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

 

Ρεπό : Βασιλικη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Μεγάρχης

Διαλεχτό   - Συνοικία 2017

Μαργιωλης

Καπερωνης   - Μουστακας

Παλ/ργου

Παλ/ργος   - Απόστολοι

Παφης

Πλοκας  - Σινδρος

 

 

 

 

 

 

OI ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 18/4/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη   1804 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Βαλτινου

Βαλτινό  - Παλ/ρο

Δουλοπουλος Ε

Μπαλας Χ  - Αποστολου

Περιστερας

Τζουρτζια  - Φωτεινό

Μανασης Μ

Ανδριοπουλος   - Μαρκοπουλος

Βυτουμας

Βυτουμας   - Λυγαρια

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος  - Παφης 

Σαρακινας

Χρυσομηλια  - Γόμφοι

Κουτσαγιας

Σταφυλας  - Κωστηρας

Μουριας

Δροσερό  - Δενδροχωρι

Κοντινος

Τζιοτζιος   - Τουλουμης

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Ασπροβαλτος

Μανουρας Χ

Σινδρος   - Ντινος

 

Πιαλεία  - Φιλύρα

3-0

 

 

Θεόπετρα  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Πρίνος

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Λεπτοκαρυας

Διαμαντι  - Απόστολοι

Μαργιωλης

Καπερωνης   - Ράτζας