Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Ορισμός Διαιτητών

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 21/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     21– 02 – 2019                                           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Βαλτινού

Βαλτινό   - Χρυσομηλια

Δουλοπουλος

Αποστολου   - Αλεξοπουλος

Μουριας

Δροσερό  - Βυτουμας

Κοντινος

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Θεόπετρα

Κουτσαγιας

Ρατζας          - Παφης

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό   - Πιαλεία

Λεωνιδας Σ

Καπερωνης   - Καλογριας 

Πρίνους

Πρίνος  - Παλαιομ/ρο

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Παπαγεωργοπουλος

Λυγαριας

Λυγαρια  - Φωτεινό

Σταφυλας

Ανδριοπουλος   - Μαργιωλης

 

Δενδρ/ρι  - Φιλύρα

3-0

 

 

Γόμφοι   - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Τζουρτζια

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 19/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη    1902 – 2019                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη      - Δημητρα

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Φήκης

Φήκη    - Κρ Βρύση

Μανασης Κ

Σταφυλας   - Μπαλας

Πύλης

Πορταικός  - Σαραγια

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης  Μ

 

Αγ Μονη   - Γλύνος

3-0

 

 

ΑΕΤ   - Πύργος

0-3

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 16-17/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    1602 – 2019                                              

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - Πετρωτό

Παπαγεωργοπουλος

Κουτσαγιας Ε  - Πλοκας

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Μεγαλ/ρι

Ντινος

Σινδρος    - Σακκας

 

Αχιλλεας  - ΑΟΤ

0-3

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βαλτινου

Βαλτινό  - Πυργετός

Τουλουμης

Αβρααμ  Β  - Κωστηρας

Λογγακιου

Δημητρα β  - ΑΕΤ

Τζιοτζιος

Καπερωνης  - Μαρκοπουλος

 

Πορταικός  - Μετεωρα

3-0

 

 

Αγ Μονη  - Πύργος

0-3

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Ταξιάρχες

Πετσας

Σταφυλας   -  Αλεξοπουλος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Καστράκι

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Φήκης

Φήκη      - Αγ Μονη

Κοντινος

Μανασης Μ  - Αποστολου

Πύλης

Πορταικός  - Δημητρα

Κουτσαγιας

Κωτουλας  - Λεωνιδας Κ

Διάβας

Κρ Βρύση  - Καλύβια

Λεωνιδας Σ

Τζιοτζιος   - Ντινος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Αχιλλέας 

Ζησης

Παφης     -  Ανδριοπουλος

Πυργετου

Πυργετός  - Πύργος

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Ράτζας

 

Πηγη    - ΑΕΤ

3-0

 

 

Σαραγια   - Γλύνος

3-0

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    1702 – 2019                                               

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πύργος  α  - Αχιλλέας

Σινδρος  

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - Νεοχωρι

Μαρκοπουλος 

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Καρυες

Πλοκας

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Ακαδημια 1 α

Σταφυλας

 

 

Δημητρα α  - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό : ΑΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Μετεωρα β

Μουστακας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Πηγη

Αβρααμ Β

 

Σαραγιων

Συνοικία  - Δημητρα β

Σακκας

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β  - Βαλτινό

Αργυροπουλος

 

Βοηθ Πυργου

Πυργος β  - Πορταικός

Μαρκος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βαλτινού

Βαλτινό  - Ροπωτό

Παφης

Καπερωνης  - Καλογριας

Πρίνους

Πρινος  -  Ασπροβαλτος 

Ζησης

Ντινος   - Αποστολου

Γόμφων

Γόμφοι  - Δροσερό

Μανασης Κ

Ράτζας  - Καψουρας  

Λυγαριας

Λυγαρια  - Χρυσομηλια

Κουτσαγιας

Τζιοτζιος  - Πλοκας

Φωτεινου

Φωτεινό  - Βυτουμας

Κωτουλας

Τουλουμης  - Κωστηρας

Παλ/ρου

Παλ/ρο   - Πιαλεια

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

 

Κεφαλ/κος  - Τζουρτζια

0-3

 

 

Φιλύρα  - Θεόπετρα

0-3

 

 

Ρεπό : Δενδροχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Κηπακίου

Κηπάκι   - Ακ Αμπελακιων

Ζησης

Καλογριας  - Ανδριοπουλος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Αστερας

Μανασης Μ

Σινδρος   - Αβρραμ Β

Βασιλικής

Βασιλική   - Ζάρκο

Μανασης Κ

Τουλουμης  - Καψουρας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Οικουμενιος

Κωτουλας

Αποστολου  - Πλοκας  

Λόγγου

Λογγος  - Αγ Κυριακή

Δουλοπουλος  

Καπερωνης  - Μαρκοπουλος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Αρδάνι

Κοντινος

Κωστηρας  - Ντινος

Κρήνης

Κρηνη   - Ριζαριο

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Ράτζας

Καρυων

Καρυες  - Κεραμίδι

Τζιοτζιος

Σακκας  - Αργυροπουλος

 

Ρεπό : Γριζάνο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 14/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη    1402 – 2019                                           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή   - Κηπάκι

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Μπαιρακταρης

Αρδανίου

Αρδάνι   - Οικουμενιος

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Σακκας

Ριζαριου

Ριζαριό   - Ζάρκο

Κοντινος

Μπαλας Χ   - Παπαγεωργοπουλος

Καρυων

Καρυες   - Αστερας   

Τουλουμης

Πλοκας    - Ανδριοπουλος

Κρήνης

Κρήνη    - Ακ Αμπελακιων

Παφης

Κωστηρας  - Σινδρος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Παραληθαίοι

Σταφυλας

Μανασης Μ  - Ντινος

Λόγγου

Λόγγος   - Γριζάνο

Λεωνιδας Σ

Καλογριας  - Κουτσαγιας

Βασιλικής

Βασιλική   - Ακαδημια 1

Αποστολου

Ρατζας   - Καπερωνης

 

Ρεπό : Κεραμιδί

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 12/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΤΡΙΤΗ    1202 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Καλυβίων

Καλύβια   - Δημητρα

Ζησης

Καλογριας    - Πλόκας

Μπάρας

Αχιλλέας  - Αγ Μονη

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Ράτζας

Πύργου

Πύργος    - Καστράκι

Κουτσαγιας

Τζιοτζιος      - Καπερωνης  Ν

Πυργετού

Πυργετός  - Ταξιάρχες

Σταφυλας

Ντινος          - Ανδριοπουλος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Νεοχωρι

Λεωνιδας Σ

Μανασης Μ - Μπαλας Χ

Σαραγιων

Σαράγια   - Κεφαλ/σο

Κοντινος

Παφης  Χ     - Αποστολου

Φήκης

Φήκη      - Πορταικός

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Παπαγεωργοπουλος

 

Γλύνος   - Πηγη

0-3

 

 

Μεγαλ/ρι  - ΑΕΤ

3-0

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 9-10/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 ΣΑΒΒΑΤΟ    0902 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κρηνης

Νεοχωρι  - Πύργος

Μαργιωλης

Σινδρος   - Σακκας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Μετεωρα

Παπαγεωργοπουλος

Κουτσαγιας  - Κωστηρας

Λογγακιου

Δημητρα β  - ΑΟΤ

Σταφυλας

Καπερωνης   - Ντινος

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1- Ακ Αμπελακιων

Τζιοτζιος

Μαρκοπουλος  - Πλοκας

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Πηγη

Κοντινος

Καλογριας   - Ράτζας

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Νεοχωρι

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Παπαγεωργοπουλος

Μπαλκουρας

Δημητρα  - Κεφαλόβρυσο

Σταφυλας

Σινδρος    - Σακκας

Καλυβιων

Καλύβια  - Πορταικος 

Δουλοπουλος

Μαργιωλης  - Αποστολου

Μπάρας

Αχιλλέας  - Σαραγια

Κουτσαγιας

Καπερωνης  - Τζιοτζιος

Πύργου

Πύργος   - Κρ Βρύση

Κωτουλας

Ντινος  - Πλοκας

Πυργετού

Πυργετός  - Μεγαλ/ρι

Παφης

Κωστηρας  - Ανδριοπουλος

 

Καστράκι  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Γλύνος  - Φηκη

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ζάρκου

Ζάρκο  - Παραληθαίοι

Ζησης

Μαρκοπουλος  - Αργυροπουλος

 

 

 

 

  ΚΥΡΙΑΚΗ    1002 – 2019                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Χρυσαυγης

Αστερας  - Κηπάκι

Πετσας

Μαρκοπουλος  - Ντινος 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Γριζάνο

Κουτσαγιας

Τζιοτζιος  - Αργυροπουλος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Βασιλική

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος  - Πλοκας

Αρδανίου

Αρδάνι  - Ακαδημια 1

Δουλοπουλος

Κωστηρας  - Κουτσαγιας

Ριζαριου

Ριζαριο  - Λόγγος

Ζησης

Νταλουκας  - Καπερωνης

Κεραμιδιου

Κεραμιδι  - Πετρωτό

Κωτουλας

Σινδρος  - Σακκας

Καρυων

Καρυες  - Κρήνη

Κοντινος

Παφης  - Ανδριοπουλος

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Βαλτινό

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Ράτζας

Μουριας

Δροσερό  - Πρινος

Μανασης Κ

Μπαλας Χ- Παπαγεωργοπουλος

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Δενδροχωρι

Δουλοπουλος

Παφης   - Αποστολου

Βυτουμας

Βυτουμας  - Γόμφοι

Ζησης

Καπερωνης  - Μπαιρακταρης

Περιστερας

Τζουρτζια  - Λυγαρια

Κοντινος

Καλογριας  - Τζιοτζιος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Φωτεινό

Πετσας

Κωστηρας  - Κατσογιαννος

 

Πιαλεία  - Κεφαλ/κος

0-3

 

 

Παλ/ρο  - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό : Ροπωτό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Πύργος  α

Μουστακας

 

Football Factory

Καρυες  - Αχιλλέας 

Σακκας

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 α  - Ακ Αμπελακιων 

Κουτσαγιας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Αγ Μονη

Αργυροπουλος

 

 

Μετεωρα α  - ΑΟΤ

0-3

 

 

Ρεπό : Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Βαλτινού

Βαλτινό  - Πύργος β

Πλοκας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Οικουμενιος

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πορταικός

Αβρααμ

 

Πηγης

Πηγη   - Ακαδημια 1 β

Σινδρος

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Συνοικία 2017

Ντινος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 2-3/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 ΣΑΒΒΑΤΟ    0202 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ακαδημια 1

Παπαγεωργοπουλος

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

Λογγακιου

Δημητρα α  - ΑΟΤ

Ρατζας

Πλοκας   - Σακκας

 

Ακ Αμπελακιων – Αχιλλεας

3-0

 

 

Ρεπό : Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακιου

Πύργος  - Βαλτινό

Τζιοτζιος

Κωστηρας   - Σινδρος

Πυργετού

Πυργετός  - Πορταικός

Τουλουμης

Κουτσαγιας  - Αβρααμα Β

Καλαμπακας

Μετεωρα  - ΑΕΤ

Σταφυλας

Μαρκοπουλος  - Αργυροπουλος

 

Αγ Μονη  - Δημητρα β

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη   - Καστράκι

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Λεωνιδας Κ

Ταξιαρχών

Ταξιαρχες  - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Τζιοτζιος  - Καπερωνης

Κεφαλ/σου

Κεφαλοβρυσο  - Καλυβια

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος  - Αλεξοπουλος

Φήκης

Φήκη   - Αχιλλεας

Ζησης

Ανδριοπουλος – Τουλουμης

Πύλης

Πορταικος  - Πύργος

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Σαραγιων

Σαραγια  - Πυργετός

Λεωνιδας Σ

Μανασης Μ  - Παφης

Διάβας

Κρ Βρύση  - Μεγαλ/ρι

Σταφυλας  

Καλογριας   - Κωστηρας

 

ΑΕΤ  - Δημητρα

0-3

 

 

Νεοχωρι   - Γλύνος  

3-0

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    0302 – 2019                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος α  - Καρυες

Μαρκοπουλος

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Ακαδημια 1 α

Μουστακας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - Δημητρα α

Πλοκας  

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Αγ Μονη

Κουτσαγιας

 

 

Μεγαλ/ρι  - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό : Αχιλλεας

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β  - Οικουμενιος

Σταφυλας

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Μετεωρα β

Κωστηρας

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Πηγη

Τουλουμης

 

Βοηθ. Πύργου

Πυργος β  - Δημητρα β

Σακκας

 

Σαραγιων

Συνοικια  - Πυργετός

Παπαγεωργοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Δροσερό

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Κωτουλας

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Χρυσομηλια

Κουτσαγιας

Ανδριοπουλος  - Καψουρας

Πρίνους

Πρίνος  - Βυτουμα

Λεωνιδας Σ

Μαργιωλης   - Ντινος

Δενδρ/ριου

Δενδροχωρι  - Τζουρτζια

Πάφης

Καπερωνης  - Μπαιρακταρης

Γόμφων

Γόμφοι  - Θεόπετρα

Τζιοτζιος

Σινδρος  - Κατσογιαννος

Λυγαριας

Λυγαρια  - Πιαλεία

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Καλογριας

Φωτεινού

Φωτεινό  - Παλ/ρο

Ζησης

Αβρααμ Β – Αργυροπουλος

 

Κεφαλ/κος  - Φιλύρα

Αα

 

 

Ρεπό : Βαλτινό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Χρυσαυγής

Αστερας   - Ζάρκο

Τουλουμης 

Κουτσαγιας   - Κωστηρας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων-Οικουμενιος

Μανασης Κ

Ρατζας   - Παφης

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Αγ Κυριακή

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Αποστολου

Γριζάνου

Γριζάνο  - Αρδάνι

Ζησης

Τζιοτζιος   - Σινδρος

Βασιλικής

Βασιλική  - Ριζαριό

Δουλοπουλος

Καλογριας   - Καπερωνης

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Κεραμίδι

Κοντινος

Αλεξοπουλος  - Ντινος

Λόγγου

Λόγγος   - Καρυες

Κωτουλας

Νταλουκας  - Καψουρας

Πετρωτού

Πετρωτό  - Κρήνη

Λεωνιδας Σ

Πλοκας  - Αργυροπουλος

 

Ρεπό : Κηπάκι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 31/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Πέμπτη    31 – 01 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Βυτουμα

Βυτουμας   - Βαλτινό

Κοντινος

Μπαλας Χ   - Παφης

Περιστερας

Τζουρτζια  - Χρυσομηλια

Αλεξοπουλος

Νταλουκας   - Ανδριοπουλος

Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Δροσερό

Μανασης Κ

Τουλουμης   - Ντινος

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Ασπροβαλτος

Λεωνιδας Σ

Παπαγεωργοπουλος  - Ράτζας

Φωτεινού

Φωτεινό   - Δενδροχωρι

Σταφυλας

Καπερωνης   - Σινδρος

Γόμφων

Γόμφοι   - Λυγαρια

Κουτσαγιας

Καλογριας  - Κωστηρας

 

Φιλύρα   - Ροπωτό

0-3

 

 

Κεφαλ/κος  - Πρινος

0-3

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 29/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΤΡΙΤΗ   29 – 01 – 2019                                             

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη    - Καλύβια

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος- Αποστολου

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Πύργος

Ζήσης

Ντίνος   - Πλοκας

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πυργετός

Μανασης Κ

Καλογριας   - Αλεξοπουλος

Καστρακίου

Καστράκι  - Μεγαλ/ρι

Λεωνιδας στ

Σινδρος   -Καπερωνης

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Κρ Βρύση

Κοντινος

Τουλουμης  - Κωστηρας

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Πορταικός

Σταφυλας

Μαργιωλης  - Ράτζας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Φηκη

Πετσας

Νταλουκας   - Μπαλας Χ

 

Γλύνος   - Αχιλλέας

0-3

 

 

ΑΕΤ   - Σαραγια

0-3

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 24/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΠΕΜΠΤΗ    2401 – 2019

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Κηπακίου

Κηπάκι   - Αρδάνι

Κουτσαγιας

Παφης Ανδριοπουλος  

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Ριζαριο

Πετσας

Δουλοπουλος - Παπαγεωργοπουλος

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Κεραμίδι

Μανασης  Μ

Αλεξοπουλος   - Τουλουμης

Ζάρκου

Ζαρκο  - Καρυες

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Σακκας

Χρυσαυγής

Αστερας  - Πετρωτό 

Ζησης

Σινδρος   - Τατσιοπουλος

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Λόγγος

Σταφυλας

Ντινος   - Καλογριας 

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Ακαδημια 1

Κοντινος

Νταλουκας    - Πλοκας

Γριζάνου

Γριζανο  - Βασιλικη

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας  - Μαργιωλης

 

Ρεπό : Κρηνη