Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Ορισμός Διαιτητών

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 24/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη      24– 04 – 2018        ΩΡΑ    16:30                             

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Μεγάρχης

Μεγάρχη   - Γόμφοι

Σταφυλας

Ροτσας   - Πλατσκοβιτς

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Παλ/ργου

Αστερας  - Πατουλια

Μανασης Μ

Μπαλας Ι  - Τοτης

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 21-22/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    2104 – 2018       

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Ημιτελικά Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Δημητρα  α -Ακαδημια 1

Ζησης

Παπαγεωργοπουλος-Καπερωνης

Μπαλκουρας

Πύργος  - Μετεωρα β

Πετσας

Σταφυλας   - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Γριζανο

Πετσας

Αλεξοπουλος  - Ζησης

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Φήκη

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Κωτουλας

Καστρακίου

Καστράκι  - Πορταικος

Λεωνιδας Σ

Παπαγεωργοπουλος -Μπαιρακταρης

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Κρ Βρύση

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Βουτσελας

Διαβας

Μετεωρα   - Μεγαλοχωρι

Γρατσανης

Μπαλας Χ  - Παφης Χ

Κηπακίου

ΑΕΤ  - Πηγη

Κοντινος

Καλογριας  - Μουστακας

Μπαρας

Αχιλλεας  - Σαραγια

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

 

Πυργετός  - Δροσερό

3-0

 

 

Ρεπό : Καλύβια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Λιλής

Λιλη   - Βαλτινό

Ανδριοπουλος

Μπαλας  Ι  - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

    Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ    22 – 04 – 2018                     

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior

1ος Ομιλος

 

Καλαμπακας 9:30

Μετεωρα α  - Δημητρα α

Παφης

 

Πυλης 09:30

Πορταικος  - Πυργος  α

Αποστολου

 

Κηπακίου 11:15

ΑΟΤ   - Πηγη β

Τουλουμης

 

Ακαδημιας  9:30

Ακαδημια 1 α  - Βαλτινό

Μουστακας

 

 

ΑΟΤ 2011  - Πυργετός

0-3

 

 

 

 

 

 

 Junior

2ος Ομιλος

 

Καλαμπακας 10:30

Μετεωρα β- Ακ Αμπελακιων

Παφης

 

Ακαδημιας 11:00

Ακαδημια 1 β  - Αγ Μονης

Μουστακας

 

Νεοχωριου  11:30

Νεοχωρι  - Πυργος β

Αποστολου

 

Μπαλκουρας 9:45

Δημητρα β  - Πηγη  α

Τουλουμης

 

 

Σαραγια  - Καρυες

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Παλ/ργου

Διαμαντι  - Παλ/ργος

Μπαιρακταρης

Τοτης   - Μπαλας Ι

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φιλύρας

Φιλύρα   - Λυγαρια

Μανασης Κ

Ρατζας   - Καψουρας

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Ροπωτό

Βουτσελας

Καλογριας   - Μαργιωλης

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Δενδροχωρι

Πετσας

Μανασης Μ  - Κυρατζουλης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Ελευθ/ρι

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

Βυτουμας

Βυτουμα  - Φωτεινό

Ζησης

Κατσογιαννος  - Μαρκοπουλος

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Πρίνος

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος  - Καπερωνης

Σαρακινας

Χρυσομηλια  - Θεόπετρα

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Ροτσας

 

Κεφαλ/σο - Αγιοφυλλο

3-0

 

 

Πιαλεία  - Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Ριζαριου

Ριζαριο   - Λογγος

Ζησης

Αποστολου  - Μπαλας Ι

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Αρδάνι

Παφης

Μπαιρακταρης  - Μαρκοπουλος

Πύργου

Πύργος  - Πετρωτό

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Τουλουμης

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Μουστακας  - Καλογριας

Γλύνους

Γλύνος  - Ταξιάρχες

Κοντινος

Νταλουκας  -Λεωνιδας Κ

Καρυων

Καρυες  - Ακαδημια 1

Βουτσελας

Κατσογιαννος  - Κυρατζουλης

Κρήνης

Κρήνη  - Τζουρτζια

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Ροτσας

 

Ακ Αμπελακιων - Ασπρ/σια

3-0

 

 

Ρεπό : Κεραμίδι

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Μεγαρχης

Μεγάρχη  - Ανταλλάξιμα

Ανδριοπουλος

Μαργιωλης  - Τοτης

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Αποστόλων

Απόστολοι  - Πατουλια

Μανασης Μ

Πλατσκοβιτς  - Πρεβεντας

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Αστερας 

Αλεξοπουλος

Ρατζας  - Καψουρας

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 19/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     19– 04 – 2018     ΩΡΑ    16:30                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ    16:30

Κηπακίου

Κηπάκι   - Απόστολοι

Σταφυλας

Μαρκοπουλος-Κυρατζουλης

Βασιλικής

Βασιλική  - Λεπτοκαρυα

Μανασης Μιχ.

Μαργιωλης - Τοτης

Παλ/ργου

Ακ. Τρικαλων  - Διαμάντι

Ανδριοπουλος

Μπαλλας Ιων.- Πλατσκοβιτς

 

Ρεπό : Παλαιοπυργος

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 16-17/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη    17– 04 – 2018          ΩΡΑ    16:30                  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  16:30

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Νεοχωρι

Βουτσελας

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Καρυες

Μανασης Κ

Μανασης M-Παπαγεωργοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βαλτινού

Βαλτινό  - Αν. Μεγάρχης

 Σταφυλας

Ροτσας  - Τοτης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δευτερα 16.04.2018

 

ΩΡΑ  15:00

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

 

Πυργετού

Πυργετός  - Ακαδημια 1

Βουτσελας

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 14-15/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

      ΣΑΒΒΑΤΟ    1404 – 2018 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Μουριας

Ακ Αμπελακιων  - Μετεωρα α

Σταφυλας

Πρεβεντας   - Αποστολου

Μπαλκουρας

Δημητρα  β  Μετεωρα β

Μανασης

Παπαγεωργοπουλος-Καπερωνης

 

Πηγη   - Φηκη

3-0

 

 

Πετρωτό  - Δημητρα α

0-3

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  10:00

Σαραγιων 

Πηγη β  - Πετρωτό

Μουστακας  

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Γριζάνου

Γριζάνο   - Οικουμενιος

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Μπαλκούρας

Δημητρα  - Καστράκι

Πετσας

Τουλουμης  - Κατσογιαννος

Φήκης

Φήκη      - Αγ Μονη

Γρατσάνης

Αλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος

Πύλης

Πορταικος  - Καλύβια

Δουλοπουλος

Μουστακας  - Βουτσελας

Διάβας

Κρ Βρυση  - Μετεωρα 

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης  - Καπερωνης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλοχωρι  - Πυργετός

Κοντινος

Ρατζας     - Καλογριας

Πηγης

Πηγη   - Αχιλλέας

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Παφης

 

Σαραγια  - Δροσερό

3-0

 

 

Ρεπό : ΑΕΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Πετρωτού

Πετρωτό  - Κεραμίδι

Ζήσης

Αποστολου  - Μαρκοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Παλ/ργου

Παλ/ργος  - Ακ. Τρικαλων

Ανδριοπουλος

Τοτης   - Μπαλας

 

 

 

 

 

 

 

 

         ΚΥΡΙΑΚΗ    15 – 04 – 2018                  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Πηγης 

Πηγη   α  - Απόστολοι

Βουτσελας

ΩΡΑ 11:15

Βαλτινού 

Βαλτινό  - Πορταικός

Τουλουμης

 ΩΡΑ 11:00

Φήκης 

Φήκη   - ΑΟΤ α

Κατσογιαννος

 ΩΡΑ 11:15

Πυργου 

Πυργος  - Μετεωρα α

Καπερωνης

 ΩΡΑ: 9:30

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

 

Μπαλκούρας 

Δημητρα β  - Μεγαλ/ρι

Βουτσελας

 ΩΡΑ 9:30

Κηπακίου 

ΑΟΤ β  - Ακ Αμπελακιων

Παφης

 ΩΡΑ 9:30

Καλαμπακας 

Μετεωρα β  - Αγ Μονη

Ρατζας

 ΩΡΑ 11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μεγαρχης 

Ανταλλάξιμα  - Λιλή

Ανδριοπουλος

Κυρατζουλης   - Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Βασιλική

Μουστακας

Τοτης   - Ροτσας

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λόγγου

Λογγος   - Παραληθαίοι

Κουτσαγιας

Μπαλας  -  Μανασης Μ

Ριζαριου

Ριζαριο   - Πύργος

Μανασης

Νταλουκας  - Κωτουλας

Αρδανίου

Αρδάνι   - Αγ Κυριακή

Κοντινος

Σταφυλας   - Αλεξοπουλος

Ζάρκου

Ζάρκο   - Γλύνος

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος - Καλογριας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Ακ Αμπελακιων

Λεωνιδας Σ

Μπαιρακταρης  - Ζήσης

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Κρήνη

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Καψουρας

 

Τζουρτζια  - Ασπροκλησια

3-0

 

 

Ρεπό : Καρυες

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Πιαλεία

Παφης

Αποστολου  - Τουλουμης

Λυγαριας

Λυγαρια  - Τυμφαίος

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Πρεβεντας

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό  - Παλαιομ/ρο

Κουτσαγιας

Κωτουλας  - Παπαγεωργοπουλος

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Βυτουμας

Αλεξοπουλος

Καπερωνης   - Μπαλας Ι

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  - Ασπροβαλτος

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Βουτσελας

Φωτεινού

Φωτεινό  - Χρυσομηλια

Μουστακας

Μαρκοπουλος  - Τοτης

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Πρίνος

Πετσας

Καψουρας  -  Μανασης Μ

 

Αγιοφυλλο  - Φιλύρα

0-3

 

 

Φωτάδα  - Κεφαλ/κος

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Παλ/ργου

Αστερας  - Κηπακι

Ζήσης

Καλογριας  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 12-4-2018

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     12– 04 – 2018      ΩΡΑ    16:30                           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Διαλεχτού

Διαλεχτό   - Μπελετσι

Ανδριοπουλος

Μαρκοπουλος  - Μπαλας Ι

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα   - Διαμάντι

Μουστάκας

Ροτσας    - Τοτης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Παρασκευη 13.04.2018

 

ΩΡΑ  16:30

 

 

 

 

 

Παιδικό

 

 

Πύργου

Πύργος     - ΑΟ Τρικαλα

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος-Καπερωνης

 

 

 

 

 

OI ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 3/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Μεγ.  Τρίτη     03-  04 – 2018       ΩΡΑ    16:00

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α  Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Καστρακίου

Καστράκι   - Καλύβια

Κοντίνος  Ε

Νταλουκας Θ  - Μανασης Μ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β  Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Γόμφων

Γόμφοι   - Αν Μεγάρχης 

Μουστακας

Μαρκοπουλος  - Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 31/3 & 1/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

      ΣΑΒΒΑΤΟ    3103 – 2018

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Πηγης

Πηγη     - Ακ Αμπελακιων

Ζησης

Καπερωνης  - Τουλουμης

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Πύργος

Μανασης

Κυρατζουλης  - Αποστολου

Διαβας

Μετεωρα β  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος -Κατσογιαννος

Κρηνης

Νεοχωρι   - Δημητρα  α

Μουστακας

Βουτσελας  - Μπαλας  Ι

 

Φήκη   - Δημητρα β

0-3

 

 

ΑΟΤ   - Πετρωτό

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Καστρακίου

Καστρακι   - Γριζανο

Δουλοπουλος

Ρατζας   - Κατσογιαννος

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Οικουμενιος

Κοντινος

Βουτσελας  - Κυρατζουλης

Καλυβίων

Καλύβια  - Δημητρα

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Μπαιρακταρης

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Φήκη

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Λεωνιδας Κ

Κηπακίου

ΑΕΤ     - Πορταικός

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Πυργετού

Πυργετός   - Κρ Βρύση

Πετσας

Μανασης Μ  - Καλογριας

Σαραγίων

Σαραγια  - Μεγαλοχωρι

Ζησης

Μπαλας Χ  - Παφης

 

Δροσερό  - Πηγη

0-3

 

 

Ρεπό : Αχιλλέας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Μεγάρχης

Αν. Μεγάρχης  - Ανταλλάξιμα

Μουστακας

Ροτσας   - Θανασουλας

 

 

 

 

 

 

                   ΚΥΡΙΑΚΗ    01 – 04 – 2018              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

J u n i o r  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκούρας

Δημητρα α   - Πορταικός

Κατσογιαννος

 

Σαραγιων 11:15

Πηγη  β  - Βαλτινό

Βουτσελας

 

Πυργετού 9:30

Πυργετός  - Ακαδημια 1 α

Αποστολου

 

Πυργου 9:30

Πύργος α  - ΑΟΤ

Παφης

 

 

Μετεωρα  α -ΑΟΤ 2011

3-0

 

 

 

 

 

 

J u n i o r 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Γεωργίου 11:15

Ακ Αμπελακιων -Ακαδημια 1 β

Καπερωνης

 

Πυργου 11:15

Πύργος β  - Πηγη  α

Παφης

 

Factory9:30

Καρυες   - Δημητρα β

Βουτσελας

 

Αγ Μονης 11:55

Αγ Μονη  - Νεοχωρι

Αποστολου

 

 

Μετεωρα β  - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Γόμφων

Γόμφοι   - Λιλή

Μουστακας

Τατσινας   - Τοτης

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Φιλύρα

Ανδριοπουλος

Καλογριας  - Τουλουμης

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Κεφαλ/σο

Πετσας

Αλεξοπουλος  - Καψουρας

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Λυγαρια

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Κυρατζουλης

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Ροπωτό

Δουλοπουλος

Λεωνιδας  - Μπαιρακταρης

Σαρακινας

Χρυσομηλια  - Δενδροχωρι

Ζησης

Ρατζας   - Πρεβεντας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Ελευθ/ρι

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

Πρίνους

Πρίνος  - Φωτεινό 

Κουτσαγιας

Μαρκοπουλος  - Μαργιωλης

 

Πιαλεία  - Αγιοφυλλο

3-0

 

 

Βυτουμας  - Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Πύργου

Πύργος    - Λόγγος

Ζησης

Μπαλας Χ  - Καλογριας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Παραληθαιοι

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Κατσογιαννος

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Ριζαριό

Κουτσαγιας

Πρεβεντας  - Καπερωνης

Γλύνους

Γλύνος  - Αρδανι

Μανασης Μ

Μπαιρακταρης  - Αποστολου

Καρυων

Καρυες  - Πετρωτό

Βουτσελας

Λεωνιδας Κ  - Παφης

Μουριας

Ακ Αμπελακιων  - Ζάρκο

Πετσας

Τουλουμης - Καψουρας

Ράξας

Τζουρτζια  - Ταξιάρχες

Κοντινος

Κυρατζουλης  - Ράτζας

 

Ασπροκλησια  - Ακαδημια 1

0-3

 

 

Ρεπό : Κρήνη

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Διαλεχτού

Διαλεχτό  - Μεγάρχη

Μουστακας

Μπαλας Ι  - Ροτσας

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 27-3-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη     27– 03 – 2018         ΩΡΑ    16:00                             

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1  Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Πιαλείας

Πιαλεία   - Κεφαλ/κος

Βουτσελας

Παφης     - Ράτζας

Φιλύρας

Φιλύρα  - Παλαιομ/ρο

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Παπαγεωργοπουλος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Βυτουμας

Μανασης Κ

Σταφυλας   - Κυρατζουλης

Λυγαριας

Λυγαρια  - Ασπροβαλτος

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας   - Μπαλας Χ

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό  - Θεόπετρα

Πετσας

Μανασης Μ  - Καλογριας

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Πρίνος

Κοντινος

Αλεξοπουλος  - Μπαιρακταρης 

Φωτεινού

Φωτεινό  - Ελευθ/ρι

Ανδριοπουλος

Μουστακας   - Κατσογιαννος

 

Αγιοφυλλο  - Τυμφαίος

0-3

 

 

Φωτάδα  - Χρυσομηλια

0-3

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 24-3-18 ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ     24– 03 – 2018         ΩΡΑ    15:30           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Λογγακίου10:00

Δημητρα β  - Πηγη

Βουτσελας

Κατσογιαννος  - Μαρκοπουλος

Κηπακίου

Πύργος   - Ακ. Αμπελακιων

Πετσας

Αποστολου   - Τουλουμης

Λογγακιου 12:30

Δημητρα α – Μετεωρα β

Σταφυλας

Κυρατζουλης  - Ράτζας

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - ΑΟΤ

Μουστακας

Καπερωνης   - Θανασουλας

 

Ακαδημια 1  - Φήκη

3-0

 

 

Πετρωτό  - Μετεωρα α

0-3

 

 

 

 

 

 

Α   Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Γριζάνου

Γριζάνο   - Αγ Μονη

Μανασης Κ

Μπαιρακταρης  - Καλογριας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Μετεωρα

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Μπαλκούρας

Δημητρα   - ΑΕΤ

Γρατσανης

Κυρατζουλης  - Παφης

Φήκης

Φήκη    - Πυργετός

Κουτσαγιας

Σταφυλας  - Αλεξοπουλος

Πύλης

Πορταικός  - Αχιλλέας

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Διάβας

Κρ Βρύση  - Σαράγια

Βουτσελας

Αποστολου  - Τουλουμης

Πηγης

Πηγη   - Μεγαλοχωρι

Πετσας

Ρατζας   - Κατσογιαννος

 

Ρεπό : Δροσερό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Βαλτινού

Βαλτινό   - Μπελετσι

Ανδριοπουλος

Μπαλας Ι  - Πρεβεντας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Παλ/ργου

Διαμαντι  - Πατουλια

Μουστακας

Θανασουλας  - Τοτης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τελικός Κυπέλλου   Ε.Π.Σ. Τρικάλων

                                                                ΚΥΡΙΑΚΗ   25.03.2018   ώρα  15:30

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Στ. Τρικάλων

ΑΟ Διγενής Νεοχωριου -Εθνικός Βράχος  Καστρακιου

Λεωνιδας Σ

Λεωνιδας Κ - Μπαλας Χ

 

 

 

Πέτσας Σ 4ος