Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 22-23/9/18

ΣΑΒΒΑΤΟ    22 – 09 – 2018                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Πηγης

Πηγη    - Αγ Μονη

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος  - Καλογριας 

Καστρακίου

Καστράκι  - Δημητρα

Κουτσαγιας

Παφης  - Κατσογιαννος

Ταξιαρχών

Ταξιαρχες  - Γλύνος  

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας Χ

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Αχιλλέας

Ζησης

Μουστακας  - Μπαλας  Ι

Κεφαλ/σου

Κεφαλοβρυσο  - Πύργος

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος- Σταφυλας

Φήκης

Φήκη  - Πυργετός

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Πύλης

Πορταικός  - Μεγαλ/ρι

Μανασης Κ

Αποστολου  - Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

     23 – 09 - 2018

 

ΩΡΑ  11:00

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Κηπακίου

Κηπάκι   - Αστερας

Κουτσαγιας

Αποστολου  - Πλοκας

Ριζώματος

Παραληθαιοι  - Ζαρκο

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Τουλουμης

Γριζάνου

Γριζάνο  - Οικουμενιος

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Βασιλικής

Βασιλικη  - Αγ Κυριακή

Κωτουλας

Παφης  - Ντινος

ΑΓ Κυριακης

Ακαδημια 1  - Αρδάνι

Αλεξοπουλος

Μουστακας  - Τζιοτζιος

Λόγγου

Λογγος  - Ριζαριο

Κοντινος

Νταλουκας  - Ανδριοπουλος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Κεραμιδι

Ζησης

Κατσογιαννος  - Καλογριας

Κρήνης

Κρήνη  - Καρυες

Πετσας

Μπαλας Χ  - Ράτζας

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

     23 – 09 - 2018

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Βαλτινου

Βαλτινό  - Ασπροβαλτος

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος  - Ράτζας

Πρίνους

Πρίνος  - Δροσερό

Λεωνιδας Σ

Παφης   - Μουστακας

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Χρυσομηλια

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας Ι

Γόμφων

Γόμφοι  - Βυτουμας

Πετσας

Ντινος  - Τουλουμης

Λυγαριας

Λυγαρια  - Τζουρτζια

Δουλοπουλος

Καπερωνης  - Τζιοτζιος

Φωτεινου

Φωτεινό  - Θεόπετρα

Σταφυλας

Τατσιοπουλος  - Αργυροπουλος

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Πιαλεία

Ζησης

Πρεβεντας  - Μαργιωλης

Φιλύρας

Φιλύρα  - Παλαιομ/ρο

Αλεξοπουλος

Μαρκοπουλος  - Ροτσας

 

Ρεπό : Ροπωτό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Σαραγιων   

Σαραγια  - Κρ Βρύση      

Κοντινος

Νταλουκας  - Μπαλας Χ