Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 18-19/5/19

ΣΑΒΒΑΤΟ    1805 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Σαραγια

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πυργετός

Κουτσαγιας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Πύργος α

Σακκας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - Πυργος β

Μουστακας

 

 

ΑΟΤ     - Μετεωρα  α

3-0

 

 

Ακαδημια 1  - Μετεωρα β

3-0

 

 

Ρεπό : ΑΕΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - Κηπακι

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος  - Σταφυλας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακη  - Ζάρκο

Κοντινος

Μανασης Μ  - Αποστολου

Ριζαριου

Ριζαριο  - Αστερας

Ζησης

Παφης  - Πλοκας

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Ακ Αμπελακιων

Κωτουλας

Τουλουμης  - Σινδρος

Καρυων

Καρυες   - Παραληθαίοι

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

Κρηνης

Κρηνη   - Γριζανο

Πετσας

Τζιοτζιος  - Κωστηρας

Πετρωτού

Πετρωτό  - Βασιλική

Νοτος

Καλογριας  - Ντινος

Λόγγου

Λογγος  - Ακαδημια 1

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας Χ

 

Ρεπό : Αρδανι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπελετσιου

Μπελετσι  - Ανταλλάξιμα

Μουστακας

Μαργιωλης  - Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            ΚΥΡΙΑΚΗ    19. 05. 2019                    

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - ΑΟΤ

Αβρααμ

 

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Αγ Μονη

Μουστακας

 

Σαραγιων

Σαραγια  - Δημητρα  α

Σακκας

 

Πυργετού

Πυργετός  - ΑΕΤ

Κουτσαγιας

 

Πύργου

Πύργος α  - Ακ Αμπελακιων

Μαργιωλης

 

 

Μετεωρα β  - Δημητρα β

 

 

 

Ρεπό : Πύργος β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Διαβας

Χρυσομηλιας  - Βαλτινό

Νοτος

Καλογριας   - Κωστηρας

Βυτουμα

Βυτουμας  - Δροσερό

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Ασπροβαλτος

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Πιαλείας

Πιαλεία  - Ροπωτό

Πετσας

Αποστολου  - Πλοκας

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Πρίνος

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος  - Ντινος

Φωτεινού

Φωτεινό  - Λυγαρια

Μανασης Κ

Μαρκοπουλος  - Σινδρος

 

Φιλύρα  - Δενδρ/ρι

0-3

 

 

Κεφαλ/κος  - Γόμφοι

0-3

 

 

Ρεπό : Τζουρτζια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Πρίνους

Γενεσι  - Λιλή

Παφης

Αργυροπουλος  - Τοτης

Ασπρ/σιας

Ασπροκλησια  - Πρόδρομος

Ζησης

Τζιοτζιος  - Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Συνοικία 2017

Μαργιωλης

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Απόστολοι

Μουστακας

Καψουρας  - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ω