Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣΤ ΓΙΑ 4-2-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Από τον προπονητή  των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Τρικάλων  καλούνται  οι   παρακάτω ποδοσφαιριστές να  βρίσκονται στο γήπεδο Μεγαλοχωρίου την ΤΕΤΑΡΤΗ   06.02.2019  όπου θα διεξαχθεί  ο αγώνας  των  Μικτών Ομάδων  Ενώσεων « ΠΑΙΔΩΝ -ΝΕΩΝ» μεταξύ  των ομάδων :

                                   

                                        « Ε.Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Ε.Π.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ»

                   Ομάδα   ΠΑΙΔΩΝ (Κ-14)                                              Ομάδα  ΝΕΩΝ (Κ-16)

            Ώρα  Έναρξης  Αγώνα   12:30                                Ώρα  Έναρξης  Αγώνα  14:30

      ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ  11:00               ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 13:00                                        

   

α/α

Ονοματεπώνυμο Ποδοσφαιριστή

                 ΠΑΙΔΩΝ

α/α

Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

                 Ν Ε Ω Ν

1

ΑΓΓΕΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΦΩΤΙΟΣ

2

ΒΑΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3

ΓΕΡΕΝΤΕΣ   ΘΩΜΑΣ

3

ΒΑΛΛΑΣ   ΕΥΘΥΜΙΟΣ

4

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

4

ΒΡΑΧΝΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5

ΓΑΙΤΑΝΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

5

ΚΑΜΕΑΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ

6

ΓΑΛΑΝΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

6

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7

ΚΑΤΡΑΝΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

ΚΑΤΟΠΗΣ  ΙΑΣΩΝ

8

ΜΑΝΟΣ     ΣΠΗΛΙΟΣ

8

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9

ΜΠΙΛΟ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

9

ΜΠΑΛΤΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

10

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

10

ΞΑΝΘΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

11

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

12

ΠΑΤΡΙΚΑΛΟΣ    ΡΑΦΑΗΛ

12

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

13

ΠΡΕΚΑΤΕΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

13

ΣΑΔΡΑΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14

ΡΟΥΤΣΙ   ΟΡΓΙΤΟ

14

ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

15

ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

15

ΣΙΜΙΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16

ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16

ΣΚΡΕΤΑΣ  ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

17

ΤΣΑΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17

ΤΑΜΠΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

18

ΤΣΙΟΥΚΑΣ     ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

18

 

 

 

 

 

 Τηλ. Επικ.      Μόρφος Χρ. 6932923523

                        Αχ. Ζηρας    6977612198

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΤΗΝ 1-2-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

1355943                                ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ                 Δ                             ΓΡΙΖΑΝΟ                              1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1413920                                ΚΟΘΡΑΣ                               Α                             ΠΡΙΝΟΣ                                1                              «»

1284346                                ΠΑΠΠΑΣ                              Β                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1                              «»

1214252                                ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ                   Γ                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1                              «»

444996                                  ΝΑΚΟΣ                                 Α                             ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ                  1                              «»

1164387                                ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ                        Χ                             ΓΡΙΖΑΝΟ                              1                              «»

1269936                                ΓΑΛΑΝΗΣ                           Κ                             ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ                 1                              «»

1375627                                ΞΑΓΑΡΑΣ                             Α                             ΠΗΓΗ                                    1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1335490                                ΠΑΤΡΙΚΑΛΟΣ                     Θ                             ΚΑΛΥΒΙΑ                            1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1261224                                ΠΑΠΠΑΣ                              Χ                             ΚΡ ΒΡΥΣΗ                           1                              «»

534027                                   ΣΚΡΕΚΑΣ                             Γ                             ΦΗΚΗ                                   2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 2-3/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 ΣΑΒΒΑΤΟ    0202 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ακαδημια 1

Παπαγεωργοπουλος

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

Λογγακιου

Δημητρα α  - ΑΟΤ

Ρατζας

Πλοκας   - Σακκας

 

Ακ Αμπελακιων – Αχιλλεας

3-0

 

 

Ρεπό : Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακιου

Πύργος  - Βαλτινό

Τζιοτζιος

Κωστηρας   - Σινδρος

Πυργετού

Πυργετός  - Πορταικός

Τουλουμης

Κουτσαγιας  - Αβρααμα Β

Καλαμπακας

Μετεωρα  - ΑΕΤ

Σταφυλας

Μαρκοπουλος  - Αργυροπουλος

 

Αγ Μονη  - Δημητρα β

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη   - Καστράκι

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Λεωνιδας Κ

Ταξιαρχών

Ταξιαρχες  - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Τζιοτζιος  - Καπερωνης

Κεφαλ/σου

Κεφαλοβρυσο  - Καλυβια

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος  - Αλεξοπουλος

Φήκης

Φήκη   - Αχιλλεας

Ζησης

Ανδριοπουλος – Τουλουμης

Πύλης

Πορταικος  - Πύργος

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Σαραγιων

Σαραγια  - Πυργετός

Λεωνιδας Σ

Μανασης Μ  - Παφης

Διάβας

Κρ Βρύση  - Μεγαλ/ρι

Σταφυλας  

Καλογριας   - Κωστηρας

 

ΑΕΤ  - Δημητρα

0-3

 

 

Νεοχωρι   - Γλύνος  

3-0

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    0302 – 2019                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος α  - Καρυες

Μαρκοπουλος

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Ακαδημια 1 α

Μουστακας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - Δημητρα α

Πλοκας  

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Αγ Μονη

Κουτσαγιας

 

 

Μεγαλ/ρι  - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό : Αχιλλεας

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β  - Οικουμενιος

Σταφυλας

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Μετεωρα β

Κωστηρας

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Πηγη

Τουλουμης

 

Βοηθ. Πύργου

Πυργος β  - Δημητρα β

Σακκας

 

Σαραγιων

Συνοικια  - Πυργετός

Παπαγεωργοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Δροσερό

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Κωτουλας

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Χρυσομηλια

Κουτσαγιας

Ανδριοπουλος  - Καψουρας

Πρίνους

Πρίνος  - Βυτουμα

Λεωνιδας Σ

Μαργιωλης   - Ντινος

Δενδρ/ριου

Δενδροχωρι  - Τζουρτζια

Πάφης

Καπερωνης  - Μπαιρακταρης

Γόμφων

Γόμφοι  - Θεόπετρα

Τζιοτζιος

Σινδρος  - Κατσογιαννος

Λυγαριας

Λυγαρια  - Πιαλεία

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Καλογριας

Φωτεινού

Φωτεινό  - Παλ/ρο

Ζησης

Αβρααμ Β – Αργυροπουλος

 

Κεφαλ/κος  - Φιλύρα

Αα

 

 

Ρεπό : Βαλτινό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Χρυσαυγής

Αστερας   - Ζάρκο

Τουλουμης 

Κουτσαγιας   - Κωστηρας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων-Οικουμενιος

Μανασης Κ

Ρατζας   - Παφης

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Αγ Κυριακή

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Αποστολου

Γριζάνου

Γριζάνο  - Αρδάνι

Ζησης

Τζιοτζιος   - Σινδρος

Βασιλικής

Βασιλική  - Ριζαριό

Δουλοπουλος

Καλογριας   - Καπερωνης

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Κεραμίδι

Κοντινος

Αλεξοπουλος  - Ντινος

Λόγγου

Λόγγος   - Καρυες

Κωτουλας

Νταλουκας  - Καψουρας

Πετρωτού

Πετρωτό  - Κρήνη

Λεωνιδας Σ

Πλοκας  - Αργυροπουλος

 

Ρεπό : Κηπάκι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 31/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Πέμπτη    31 – 01 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Βυτουμα

Βυτουμας   - Βαλτινό

Κοντινος

Μπαλας Χ   - Παφης

Περιστερας

Τζουρτζια  - Χρυσομηλια

Αλεξοπουλος

Νταλουκας   - Ανδριοπουλος

Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Δροσερό

Μανασης Κ

Τουλουμης   - Ντινος

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Ασπροβαλτος

Λεωνιδας Σ

Παπαγεωργοπουλος  - Ράτζας

Φωτεινού

Φωτεινό   - Δενδροχωρι

Σταφυλας

Καπερωνης   - Σινδρος

Γόμφων

Γόμφοι   - Λυγαρια

Κουτσαγιας

Καλογριας  - Κωστηρας

 

Φιλύρα   - Ροπωτό

0-3

 

 

Κεφαλ/κος  - Πρινος

0-3

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΗΝ 30/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 

   1413920                ΚΟΘΡΑΣ                               Α                             ΠΡΙΝΟΣ                                2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 1284346                ΠΑΠΠΑΣ                              Β                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          2                              «»

 1214252                ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ                   Γ                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          2                              «»

 1174456                ΑΛΜΠΑΝΗΣ                       Β                             ΚΑΣΤΡΑΚΙ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 444996                  ΝΑΚΟΣ                                 Α                             ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ                  1                              «»

 1164387                ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ                        Χ                             ΓΡΙΖΑΝΟ                              1                              «»

 1355943                ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ                 Δ                             ΓΡΙΖΑΝΟ                              1                              «»

 533789                  ΘΕΟΔΩΡΟΥ                         Θ                             ΡΟΠΩΤΟ                               1                              «»

 1163480                ΤΣΙΟΥΚΑΣ                          Π                             ΠΡΙΝΟΣ                                1                              «»

 1367833                ΠΛΑΒΟΓΙΩΡΓΟΣ               Σ                             ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ                     1                              «»

 1175168                ΖΑΡΑΜΠΟΥΚΑ                  Γ                             ΔΡΟΣΕΡΟ                             1                              «»

 1269936                ΓΑΛΑΝΗΣ                           Κ                             ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ                1                              «»

 ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΑΡΚΟΥ :   ΚΑΤΣΑΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΠΑΡΑΓΩΝ  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις  24.01.2019 μεταξύ  των  ομάδων   ΑΟ  ΖΑΡΚΟΥ - ΑΟ ΝΙΚΗ ΚΑΡΩΝ  του  επιβάλλει  απαγόρευση  συμμετοχής  σε  οποιαδήποτε δραστηριότητα σχετίζεται με το ποδόσφαιρο [ αθλητική, διοικητική ή οποιαδήποτε άλλη  για δέκα πέντε  ( 15 ) ημέρες  και  χρηματικό πρόστιμο  50,00€ .

 ΑΕ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ     :  ΣΚΡΕΚΑΣ ΔΗΜ    ΠΑΡΑΓΩΝ   για   όσα  αναγράφονται  στο   Φύλλο   Αγώνος  στις 27.01.2019 μεταξύ  των  ομάδων   ΑΟ ΡΙΖΑΡΙΟΥ  - ΑΕ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ   του επιβάλλει  έγγραφη  επίπληξη  και χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

 

 

 

 

 

ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 31-1-2019 Η ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΣΤΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 31-1-2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 13,00 Η ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΣΤΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ 30-1-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

                     

      Από  τον  προπονητή   των  Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Τρικάλων καλούνται  οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στην πλατεία Ο.Σ.Ε.( σταθμός τρένων ) την Τετάρτη 30 – 01 – 2019

 και  ώρα 09:00  ώστε να αναχωρήσουν για την πόλη των ΓΡΕΒΕΝΩΝόπου  θα διεξαχθεί ο αγώνας των Μικτών Ομάδων Ενώσεων  « ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ » μεταξύ  των ομάδων : 

                              «  Ε.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ -  Ε.Π.Σ.   ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

      Ομάδα   ΠΑΙΔΩΝ (Κ-14)                                     Ομάδα  ΝΕΩΝ (Κ-16)

  Ώρα  Έναρξης  Αγώνα   12:30                         Ώρα  Έναρξης  Αγώνα  14:30        

                                           ΓΗΠΕΔΟ: ΕΠΣ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

α/α

Ονοματεπώνυμο Ποδοσφαιριστή

                 ΠΑΙΔΩΝ

α/α

Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

                 Ν Ε Ω Ν

1

ΑΓΓΕΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΦΩΤΙΟΣ

2

ΒΑΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3

ΓΕΡΕΝΤΕΣ   ΘΩΜΑΣ

3

ΒΑΛΛΑΣ   ΕΥΘΥΜΙΟΣ

4

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

4

ΒΡΑΧΝΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5

ΓΑΙΤΑΝΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

5

ΚΑΜΕΑΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ

6

ΓΑΛΑΝΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

6

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7

ΚΑΤΡΑΝΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

ΚΑΤΟΠΗΣ  ΙΑΣΩΝ

8

ΜΑΝΟΣ     ΣΠΗΛΙΟΣ

8

ΜΠΑΛΤΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

9

ΜΠΙΛΟ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

9

ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

10

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

10

ΞΑΝΘΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

11

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

12

ΠΑΤΡΙΚΑΛΟΣ    ΡΑΦΑΗΛ

12

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

13

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ

13

ΣΑΔΡΑΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14

ΠΡΕΚΑΤΕΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

14

ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

15

ΡΟΥΤΣΙ   ΟΡΓΙΤΟ

15

ΣΙΜΙΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16

ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

16

ΣΚΡΕΤΑΣ  ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

17

ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

17

ΤΑΜΠΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

18

ΤΣΑΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18

 

19

ΤΣΙΟΥΚΑΣ     ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

 

  

Τηλ. Επικ.      Μόρφος Χρ. 6932923523

                         Αχ. Ζηρας    6977612198

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 29/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΤΡΙΤΗ   29 – 01 – 2019                                             

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη    - Καλύβια

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος- Αποστολου

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Πύργος

Ζήσης

Ντίνος   - Πλοκας

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πυργετός

Μανασης Κ

Καλογριας   - Αλεξοπουλος

Καστρακίου

Καστράκι  - Μεγαλ/ρι

Λεωνιδας στ

Σινδρος   -Καπερωνης

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Κρ Βρύση

Κοντινος

Τουλουμης  - Κωστηρας

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Πορταικός

Σταφυλας

Μαργιωλης  - Ράτζας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Φηκη

Πετσας

Νταλουκας   - Μπαλας Χ

 

Γλύνος   - Αχιλλέας

0-3

 

 

ΑΕΤ   - Σαραγια

0-3

 

 

 

 

 

Με την 15η αναβληθησα η Α ερασιτεχνική την Τρίτη 29/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Την Τρίτη 29/1/19 οι αγώνες της αναβληθησας 15ης αγωνιστικής της Α ερασιτεχνικής

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 26-27/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 ΣΑΒΒΑΤΟ    2601 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Δημητρα β

Τζιοτζιος

Πλοκας- Αβρααμ Β

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος-Καπερωνης

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων   - ΑΟΤ

Μαργιωλης

Κουτσαγιας- Κωστηρας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Νεοχωρι

Ντινος

Σακκας- Σινδρος

 

Ρεπό: Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Πηγη

Κοντινος

Νταλουκας- Λεωνιδας Κ

Μπαλκουρας

Δημητρα  - Καστράκι

Πετσας

Κωτουλας- Παφης

Μπάρας

Αχιλλέας  - Νεοχωρι

Δουλοπουλος

Μανασης Μ- Αλεξοπουλος

Πύργου

Πύργος   - Κεφαλ/σο

Μανασης Κ

Αποστολου- Καλογριας

Πυργετού

Πυργετός  - Φήκη

Κουτσαγιας

Σταφυλας-Παπαγεωργοπουλος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Πορταικός

Λεωνιδας

Καπερωνης-Ντινος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Σαραγια

Ζησης

Μαργιωλης-Τζιοτσζιος

 

Γλύνος  - Ταξιάρχες

0-3

 

 

Καλύβια   - ΑΕΤ

3-0

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ    27 – 01 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ζάρκου

Ζάρκο   - Κηπάκι

Μανασης Κ

Μαργιωλης- Ρατζας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Αστερας

Τζιοτζιος

Σακκας- Κωστηρας

Αρδανίου

Αρδάνι  - Ακ Αμπελακιων

Δουλοπουλος

Καλογριας- Καπερωνης

Ριζαριου

Ριζαριο   - Παραληθαίοι

Κοντινος

Νταλουκας-Μανασης Μ

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Γριζάνο

Κουτσαγιας

Καψουρας- Σινδρος

Καρυων

Καρυες  - Βασιλική

Ζησης

Πλοκας-Ντινος

Κρήνης

Κρήνη  - Ακαδημια 1

Παφης

Αργυροπουλος-Κουτσαγιας

Λόγγου

Λογγος   - Πετρωτό

Κωτουλας

Μαρκοπουλος- Αποστολου

 

Ρεπό : Οικουμενιος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μουριας

Δροσερο   -  Βαλτινό

Κουτσαγιας

Ράτζας-Παφης

Βυτουμα

Βυτουμας  - Ασπροβαλτος

Μανασης

Νταλουκας- Καλογριας

Περιστερας

Τζουρτζια  - Ροπωτό

Αποστολου

Αβρααμ Β- Κατσογιαννος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Πρίνος

Κοντινος

Μανασης Μ- Μαργιωλης

Πιαλείας

Πιαλεία  - Δενδρ/ρι

Ζησης

Καψουρας- Τουλουμης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Γόμφοι

Ντινος

Αργυροπουλος- Μπαλλας Χ

 

Φιλύρα   - Λυγαρια

0-3

 

 

Φωτεινο  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Χρυσομηλιας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 α  - Πύργος α

Μουστακας

 

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - Νεοχωρι

Πλοκας

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Ακ Αμπελακιων

Σινδρος

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Μεγαλ/ρι

Ντινος

 

 

Μετεωρα α   - Αχιλλεας

0-3

 

 

Ρεπό: Καρυες

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη   - Πύργος β

Κωστηρας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Δημητρα β

Τζιοτζιος

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Βαλτινό

Μαρκοπουλος

 

Πυργετού

Πυργετός  - Πορταικός

Σακκας

 

Σαραγιων

Συνοικία  - Ακαδημια 1 β

Καπερωνης