Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 7-3-18 ΚΑΙ 16-3-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 7-3-18

               

1319452                ΤΑΡΤΟΠΟΥΛΟΣ                 Ε                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1150923                ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ                Ε                             ΡΙΖΑΡΙΟ                               1                              «»

1200438                ΜΑΝΩΛΗΣ                          Β                             ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ                1                              «»

1218497                ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ                 Ε                             ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ                1                              «»

534027                  ΣΚΡΕΚΑΣ                             Γ                             ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙ               1                              «»           

 ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 16-3-18

1333720                ΔΟΥΡΟΣ                               Ι                              ΠΗΓΗ                                    2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1277904                ΑΓΓΕΛΟΥ                            Ι                              ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ                     2                              «»

1271254                RARAPAJ                             S                              ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ                        1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

500723                  ΓΙΩΤΑΣ                                Σ                             ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ                        1                              «»

1330780                ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ                        Μ                            ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «»

1312063                ΤΣΑΒΑΛΑΣ                         Σ                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «»

479495                  ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ                   Θ                             ΡΟΠΩΤΟ                               1                              «»           

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ17-18/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

      ΣΑΒΒΑΤΟ    1703 – 2018

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Πηγης

Πηγη      - Πύργος

Σταφυλας

Κατσογιαννος - Κυρατζουλης

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Ακαδημια 1

Πετσας

Αποστολου  - Καπερωνης

Διαβας

Μετεωρα  α  - Νεοχωρι

Μουστακας

Βουτσελας   - Μαρκοπουλος

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - ΑΟΤ

Ζησης

Ρατζας         - Τουλουμης

 

Ακ. Αμπελακιων  - Πετρωτό

3-0

 

 

Φηκη    - Δημητρα α

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Καλυβίων

Καλύβια   - Γριζανο

Ζήσης

Μπαλας  Χ  - Τουλουμης

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Αγ Μονη

Κοντίνος

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Κηπακίου

ΑΕΤ    - Καστράκι

Δουλοπουλος

Αλεξοπουλος  - Ράτζας

Πυργετού

Πυργετος   - Οικουμενιος

Μανασης Κ

Κυρατζουλης  - Τατσινας

Μπάρας

Αχιλλέας   - Δημητρα

Λεωνιδας  Σ

Βουτσελας  - Μπαιρακταρης

Σαραγιων

Σαραγια   - Φήκη

Πετσας

Νταλουκας  - Μανασης Μ

Πηγης

Πηγη    - Κρ Βρύση

Κουτσαγιας

Καπερωνης   - Καλογριας

 

Δροσερό  - Πορταικός

0-3

 

 

Ρεπό : Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Βασιλικής

Βασιλική - Κηπακι

Παφης

Αποστολου  - Κατσογιαννος

Αποστόλων

Απόστολοι  - Παλ/ργος

Μουστακας

Πρεβεντας   - Πλατσκοβιτς

 

 

 

 

 

     ΚΥΡΙΑΚΗ    18 – 03 – 2018                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

J u n i o r

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου11:15

ΑΟΤ   - Πορταικός

Αποστόλου

 

Ακαδημιας 1 9:30

Ακαδημια 1 α – Μετεωρα α

Παφης

 

Βαλτινου  9:45

Βαλτινο  - Πυργος α

Μουστακας

 

Σαραγιων 11:00

Πηγη  β  - Πυργετος

Παφης

 

 

ΑΟΤ 2011  - Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

J u n i o r

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βοηθ.Νεοχωριου11:15

Νεοχωρι   - Ακαδημια 1 β

Ρατζας

 

Μπαλκουρας  11:00

Δημητρα β  - Μετεωρα β

Καπερωνης

 

Πηγης  11:00

Πηγη  α  - Αγ Μονη

Μουστακας

 

Βοηθ. Πύργου 9:45

Πυργος β  - Καρυες

Αποστολου

 

 

Σαραγια  -Ακ Αμπελακιων

0-3

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Λόγγος

Δουλοπουλος

Κατσογιαννος  - Μαρκοπουλος

Γλύνους

Γλύνος  - Αγ Κυριακή

Μανασης Κ

Ζησης   - Καψουρας

Καρυων

Καρυες   - Πύργος

Κοντινος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Μουριας

Ακ Αμπελακιων - Παραληθαίοι

Ανδριοπουλος

Ροτσας   - Καλογριας

Κρήνης

Κρήνη   - Ριζαριο

Κουτσαγιας

Κυρατζουλης  - Τουλουμης

Ραξας

Τζουρτζια  - Αρδάνι

Πετσας

Μπαιρακταρης  - Μπαλας Ι

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Ζάρκο

Βουτσελας

Τατσινας  - Τοτης

 

Ασπροκλησια  - Πετρωτό

0-3

 

 

Ρεπό : Ταξιάρχες

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Παλαιομ/ρο

Παλαιομ/ρο  - Τυμφαίος

Πετσας

Καλογριας  - Κατσογιαννος

Βυτουμα

Βυτουμας  - Πιαλεία

Κοντινος 

Ρατζας  - Καψουρας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Φιλύρα

Μανασης Μ

Κυρατζουλης  - Ροτσας  

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Κεφαλ/σο

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης  - Τατσινας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Λυγαρια

Ζησης

Αποστολου  - Τουλουμης 

Φωτεινού

Φωτεινό  - Ροπωτό

Βουτσελας

Τοτης  - Μαρκοπουλος

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  - Δενδροχωρι

Μανασης Κ

Σταφυλας  - Μουστακας

 

Κεφαλ/κος  - Αγιοφυλλο

3-0

 

 

Πρίνος  - Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 13/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη     13– 03 – 2018         ΩΡΑ    15:30                             

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  15:30

Μπαλκούρα

Δημητρα  α  - Πηγη

Βουτσελας

Καπερωνης   - Τουλουμης

Διάβας

Μετεωρα α  - Δημητρα β

Ζήσης

Παπαγεωργοπουλος  - Μαργιωλης

 

Νεοχωρι  - Πετρωτό

3-0

 

 

Φήκη   - Ακ Αμπελακιων

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Κηπακίου(ΑΕΤ)

ΑΕΤ   - Αχιλλέας

Μανουρας Χ

Νταλουκας   - Μανούρας  Ν

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Κηπακιου

Κηπάκι   - Διαμαντι

Μουστακας

Μπαλας Ι  - Ροτσας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 10-11/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Σαββατο 10-3-18                                                                                          

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Αγ Κυριακης

Ακαδημια  1  - Πηγη

Πετσας

Μουστακας - Μαρκοπουλος

Μπαλκουρας

Δημητρα  α  - Δημητρα  β

Μανασης Μ

Τουλουμης  - Καπερωνης

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Ακ. Αμπελακιων

Ζήσης

Μαργιωλης  - Μπαλας Ι

Διαβας

Μετεωρα  β  - Μετεωρα  α

Βουτσελας

Κατσογιαννος  - Θανασουλας

 

Πετρωτό  - Πυργος 

0-3

 

 

ΑΟΤ  - Φηκη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Γριζανου

Γριζάνο    - Μετεωρα

Πετσας

Μανασης Μ  - Βουτσελας

Καλυβίων

Καλύβια   - ΑΕΤ

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Κωτουλας

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πυργετός

Γρατσανης

Μπαιρακταρης  - Ράτζας

Καστρακίου

Καστράκι  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

Τατσινας  - Κυρατζουλης

Οικουμενίου

Οικουμενιος - Σαράγια

Κοντινος

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Φήκης

Φήκη    - Πηγη

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Αλεξοπουλος

Πύλης

Πορταικός  - Μεγαλ/ρι

Μανασης Κ

Μουστακας  - Παφης

 

Δημητρα  - Δροσερό

3-0

 

 

Ρεπό : Κρ Βρύση

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Βαλτινού

Βαλτινό   - Γόμφοι

Ζήσης

Αποστολου  - Καπερωνης Ν

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λιλής

Λιλή   - Διαλεχτό

Ανδριοπουλος

Τοτης   - Καψουρας

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Παλ/ργος

Μαργιωλης

Μαρκοπουλος  - Μπαλας Ι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    11 – 03 – 2018           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικο

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αποστόλων 11:15

Απόστολοι  - Βαλτινό

Κατσογιαννος

 

Καλαμπακας 9:45

Μετεωρα α  - Πηγη  α

Κατσογιαννος

 

Κηπακίου 9:30

ΑΟΤ  α   - Δημητρα  α

Παφης

 

Φήκης 11:00

Φήκη     - Πύργος

Τουλουμης

 

 

Ρεπό : Πορταικός

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικο

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκούρας 11:15

Μεγαλ/ρι   - Πυργετός

Μουστακας

 

Φαρκαδονας  9:45

Πετρωτό   - Ακαδημια 1

Μουστακας

 

Αγ Μονης  9:30

Αγ Μονη   - Δημητρα β

Καπερωνης 

 

Αγ Γεωργίου 11:00

Ακ Αμπελακιων  - Πηγη β

Αποστολου

 

Κηπακίου 11:00

ΑΟΤ  β   - Μετεωρα β

Παφης

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Βυτουμας

Μανασης Κ

Καλογριας   - Μαρκοπουλος

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Ασπροβαλτος

Ζησης

Κυρατζουλης  - Καψουρας

Πιαλείας

Πιαλεία  - Χρυσομηλια

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας  - Ράτζας

Φιλύρας

Φιλύρα   - Θεόπετρα

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Αλεξοπουλος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Πρίνος

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Παπαγεωργοπουλος

Λυγαριας

Λυγαρια  - Φωτεινό

Κουτσαγιας

Μανασης Μ - Μπαλας  Χ

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό  - Δενδροχωρι

Κοντινος

Σταφυλας  - Βουτσελας

 

Αγιοφυλλο  - Παλαιομ/ρο

0-3

 

 

Φωτάδα  - Ελευθ/ρι

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Ακ Τρικάλων

Μαργιωλης

Τοτης   - Ροτσας

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λογγου

Λόγγος 2012 – Γλύνος

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Καρυες

Μανασης Κ

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή-Ακ Αμπελακιων

Βουτσελας

Μπαιρακταρης  - Παφης

Πύργου

Πύργος  - Κρήνη

Λεωνιδας Σ

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Τζουρτζια

Κουτσαγιας

Ρατζας  - Καψουρας

Αρδανίου

Αρδάνι  - Ακαδημια 1

Ανδριοπουλος

Ζησης   - Καλογριας

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ταξιαρχες

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Μαργιωλης

 

Ριζαριο  - Ασπροκλησια

3-0

 

 

Ρεπό : Ζάρκο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Παλ/ργου

Αστερας   - Απόστολοι

Μουστακας

Μπαλας Ι  - Τοτης

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΣ 8/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Πέμπτη    08. 03 . 2018  και  ώρα 15:30

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 ώρα 15:30

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Κεραμίδι

Λεωνιδας Σ

Καλογριας   - Καπερωνης Ν

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 ώρα 15:30

Γλύνους

Γλύνος   - Τζουρτζια

Ζησης

Σταφυλας  - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 ώρα 15:30

Μεγάρχης

Μεγάρχη   - Μπελετσι

Μαργιωλης

Ροτσας    - Μπαλας  Ι

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΣ 6-7/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

          Παιδικό Πρωτάθλημα

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

06.03.2018

ΩΡΑ  15:30

Αγ Κυριακής

Ακαδημία  1  - Δημητρα  α

Βουτσελας

Καπερωνης   - Μαρκοπουλος

 

 

 

 

 

Παιδικό

07.03.2018

ΩΡΑ  15:30

Λογγακίου

Δημητρα β  - ΑΟΤ

Σταφυλας

Κυρατζουλης   - Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 2/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

279075                  ΖΩΓΡΑΦΟΣ                         Π                             ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ                  1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1270169                                ΜΠΑΤΑΤΟΛΗΣ                  Α                             ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

544544                  ΠΑΤΣΙΑΛΗΣ                       Σ                             ΛΟΓΓΟΣ 2012                     1                              «»

 ΑΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ  :  ΠΑΤΡΑΣ ΞΕΝ :για  όσα  αναγράφονται στο  Φύλλο  Αγώνος  στις 27.02.2018  μεταξύ των ομάδων  ΑΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ   - ΑΟ ΠΗΓΗΣ   του επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη   και  χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 3-4/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

      ΣΑΒΒΑΤΟ    0303 – 2018

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

Πύργος    - Νεοχωρι

Μουστακας

Καπερωνης  - Μαργιωλης

Μουριας

Ακ Αμπελακιων - Μετεωρα β

Βουτσελας

Αποστόλου  - Μαρκοπουλος

 

Πηγη    - Πετρωτό

3-0

 

 

Φήκη   - Μετεωρα α

0-3

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Κηπακίου(ΑΕΤ)

ΑΕΤ     - Γριζάνο

Μανασης

Κυρατζουλης – Καλογριας

Πυργετού

Πυργετός   - Μετεωρα

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας   - Λεωνιδας Κ

Μπάρας

Αχιλλέας   - Καλύβια

Κοντινος

Μανασης Μ- Παπαγεωργοπουλος

Κηπακιου

Σαραγια  - Αγ Μονη

Πετσας

Νταλουκας   - Καπερωνης Ν

Πηγης

Πηγη    - Οικουμενιος

Ζησης

Αποστολου  - Μαρκοπουλος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Δημητρα

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης  - Τατσινας

Διάβας

Κρ Βρύση  - Πορταικός

Δουλοπουλος

Αλεξοπουλος  - Βουτσελας

 

Δροσερό  - Καστράκι

0-3

 

 

Ρεπό : Φήκη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Μεγάρχης

Μεγάρχη   - Λιλή

Μαργιωλης

Κατσογιαννος  - Τουλουμης

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα - Πατουλια

Μουστακας

Τοτης   - Μπαλας Ι

Αποστόλων

Απόστολοι - Βασιλική

Παφης

Θανασουλας  - Ράτζας

 

 

 

 

 

    Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ    04 – 03 – 2018             

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

J  u  n  i  o  r  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκούρας 11:00

Δημητρα  α  - ΑΟΤ

Μαρκοπουλος

 

Πύλης

Πορταικός  - Βαλτινό

Βουτσελας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  α  - Πηγη  β

0-3

 

Πυργετού 9:30

Πυργετός    - Πύργος

Παφης

 

 

Ακαδημια 1  α – ΑΟΤ 2011

3-0

 

 

 

 

 

 

J  u  n  i  o  r 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Γεωργίου 11:00

Ακ Αμπελακιων  - Νεοχωρι

Παφης

 

Ακαδημιας 1 11:00

Ακαδημια 1  β  - Πηγη  α

Ρατζας

 

Καλαμπακας 11:00

Μετεωρα β  - Πύργος  β

Κατσογιαννος

 

Factory 9:30

Καρυες   - Αγ Μονη

Ρατζας

 

 

Δημητρα β  - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  10:00

Παλ/ργου

Ακ Τρικάλων - Κηπακι

Μουστακας

Ροτσας   - Πλατσκοβιτς

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καρυων

Καρυες   - Λόγγος 2012

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Μαργιωλης

Μουριάς

Ακ Αμπελακιων  - Γλύνος

Σταφυλας

Μπαιρακταρης  - Μπαλας Ι

Κρήνης

Κρήνη   - Κεραμίδι

Πετσας

Καλογριας  - Αποστολου

Ράξας

Τζούρτζια  - Αγ Κυριακή

Ανδριοπουλος

Καψουρας   - Τοτης

Αγ Κυριακής

Ακαδημια  1  - Παραληθαίοι

Ζησης

Τατσινας   - Πρεβεντας

Ταξιαρχών

Ταξιαρχες   - Ριζαριο

Κοντινος

Αλεξοπουλος  - Κυρατζουλης

Ζάρκου

Ζαρκο   - Πετρωτό

Μανασης Κ

Καπερωνης   - Τουλουμης

 

Ασπροκλησια  - Πύργος

0-3

 

 

Ρεπο : Αρδανι

 

 

 

 

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ

ΔΙΚ ΣΥΛΛΟΓΩΝ

ΕΛΛΑΔΟΣ

ΩΡΑ  13:00

Λυγαριας

Ασκληπιος Τρικαλα – Πειραιας

Βουτσελας

Μουστακας  - Αβρααμ

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Ασπροβαλτου

Ασπρόβαλτος - Παλαιομ/ρο

Βουτσελας

Μουστακας  - Κατσογιαννος

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Κεφαλ/κος

Πετσας

Κυρατζουλης  - Αποστολου

Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Τυμφαιος

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης  - Ρατζας

Πρίνους

Πρινος   - Πιαλεία 

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Καπερωνης Ν

Φωτεινού

Φωτεινό  - Φιλύρα

Ζησης

Καψουρας   - Μαρκοπουλος

Ελευθεροχωριου

Ελευθ/ρι  - Κεφαλ/σο

Κοντινος

Σταφυλας  - Αλεξοπουλος

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Λυγαρια

Δουλοπουλος

Παφης   - Καλογριας

 

Βυτουμας   - Αγιοφυλλο

3-0

 

 

Ροπωτό  - Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Παλ/ργου

Παλ/ργος  - Αστερας

Μαργιωλης

Θανασουλας  - Ροτσας 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝΩ ΑΓΩΝΩΝ 1-3-2018

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΠΕΜΠΤΗ    01– 03 – 2018 

          ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior   

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - Ακαδημια 1  α

Αλεξοπουλος

 

Βοηθ. Πύργου  

Πύργος α  - Μετεωρα α

Παφης

 

Πυργετού

Πυργετός   - Πορταικός

Μαρκοπουλος  

 

Athletic

ΑΟΤ   - Βαλτινό

Κυραντζουλης

 

 

Πηγη  β  - ΑΟΤ 2011

3-0

 

 

 

 

 

 

J u n i o r 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Δημητρα β

Καπερωνης Ν

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Μετεωρα β

Μουστακας

 

Factory

Καρυες   - Ακαδημια 1β

Βουτσελας

 

Βοηθ Νεοχωριου

Νεοχώρι  - Πηγη α

Ρατζας

 

 

Πύργος β  - Σαραγια

3-0

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 27-2-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 

279075                  ΖΩΓΡΑΦΟΣ                         Π                             ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ                  1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1223778                ΜΟΚΑΣ                                Α                             ΚΡ ΒΡΥΣΗ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1270169                ΜΠΑΤΑΤΟΛΗΣ                  Α                             ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ           1                              «»

 544544                  ΠΑΤΣΙΑΛΗΣ                       Σ                             ΛΟΓΓΟΣ 2012                    1                              «»

 ΑΟ ΒΥΤΟΥΜΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΑΡΙΑΣ : Η Πειθαρχική Επιτροπή   έκανε δεκτή την ένσταση αντικανονικής συμμετοχής που υπέβαλε το σωματείο ΑΟ ΛΥΓΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  κατά του σωματείου ΑΟ ΒΥΤΟΥΜΑ ΚΟΖΙΑΚΑΣ  για τον αγώνα της  28.01.2018 και αποφασίζει   την  κατακύρωση του αγώνος  υπέρ του σωματείου ΑΟ ΛΥΓΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  με τέρματα  3-0 και  επιβάλλει στο σωματείο ΑΟ ΒΥΤΟΥΜΑ ΚΟΖΙΑΚΑΣ  χρηματικό πρόστιμο 50,00 € και αφαίρεση 3 βαθμών βασει Του  άρθρου 23 παράγραφος  1  εδάφιο 3 και παράγραφος 9 του ΚΑΠ.