Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 26/9/19 Η Β' ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Β’  ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ  ΕΠΣΤ

                         ΠΕΜΠΤΗ  : 25 – 09 – 2019    ΩΡΑ  16:30

                    ΠΠΦ ΑΣΤΕΡΑΣ                   - ΑΟ ΠΙΑΛΕΙΑΣ

                   ΠΟ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ    - ΑΟ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΣ

                   ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ                 - ΑΟ ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ

                   ΑΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                       - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

                   ΑΟ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΥ         - ΑΟ ΓΛΥΝΟΥΣ 

                   ΑΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ                   - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

                   ΑΟ ΖΑΡΚΟΥ                               - ΑΕ ΚΗΠΑΚΙ ΣΑΡΑΓΙΩΝ

                   ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                 - ΑΟ ΦΩΤΕΙΝΟΥ

                    Άνευ  αγώνα  : ΑΟ ΠΡΙΝΟΥΣ  

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 23/9/19 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Β' ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 23/9/19 ΚΑΙ ΩΡΑ 19,00 ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ Β' ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 20/9/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

1348190                                ΥΦΑΝΤΗΣ                                           Θ             ΒΑΣΙΛΙΚΗ                           2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 1219221                                ΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑΣ                                Ι              ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1460288                                ΦΑΡΜΑΚΗΣ                                       Η             ΒΑΛΤΙΝΟ                             1                              «»

1167210                                ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ                                Θ             ΦΩΤΕΙΝΟ                            1                              «»

1271254                                RRAPAJ                                                ST           ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ                        1                              «»

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ     - ΑΟ ΚΡΗΝΗΣ      με  3-0  γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  η ΚΡΗΝΗ

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΝΙΚΗ ΚΑΡΥΩΝ  - ΠΟ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ με  0-3  γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  η ΚΑΡΥΩΝ 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΓΛΥΝΟΣ   - ΠΟ ΓΟΜΦΩΝ  με  3-0  γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  η ΓΟΜΦΟΙ  

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΒΥΤΟΥΜΑΣ  ΚΟΖΙΑΚΑΣ  - ΑΟ ΠΡΙΝΟΥΣ  με  0-3  γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  ο ΒΥΤΟΥΜΑΣ

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ – ΑΟ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  με  3-0   γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  ο ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

   Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΠΙΑΛΕΙΑΣ   - ΑΟ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ   με  3-0  γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  το ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ  

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 21-22/9/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Σάββατο    21– 09 – 2019                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Πυργετού

Πυργετός   - Παραληθαίοι

Μανασης

Κωστηρας     - Πλοκας 

Διάβας

Κρ Βρύση  - Πορταικός

Λεωνιδας Σ

Κουτσαγιας   - Μαρκοπουλος

Αγ Μονης

Αγ Μονη    - Φήκη

Κοντινος

Τζανης       - Αποστολου

Πηγης

Πηγη          - Ριζαριό

Κωτουλας

Τουλουμης  - Καψουρας

Καρυων

Σαράγια     - Ταξιάρχες

Κουτσαγιας

Παφης        - Μπαιρακταρης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   - Λυγαριά

Σταφυλας

Σινδρος      - Μουστακας

Μπαλκούρας

Δημητρα    - Κεφαλόβρυσο

Ζησης

Μανασης Μ  - Σακκας

Πύργου

Πύργος      - Δροσερό

Νοτος

Ανδριοπουλος  - Αβρααμ

Καλυβίων

Καλύβια    - Καστράκι

Δουλοπουλος

Μαργιωλης   - Ντινος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή 22.9.2019

 

ΩΡΑ  11:00

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

Γόμφων

Γόμφοι         - Φωτεινό

Μουστακας

Καπερωνης   - Καψουρας

Χρυσομηλιάς

Χρυσομηλιά  - Βαλτινό

Κουτσαγιας

Μαργιωλης   - Ντινος

Βυτουμά

Βυτουμας      - Βασιλική

Πετσας

Τουλουμης   - Κατσογιαννος

Ασπροβάλτου

Ασπρόβαλτος  - Πρίνος

Αβρααμ

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα     - Γενέσι

Κοντινος

Μπαλας        - Παφης

Δενδροχωρίου

Δενδροχωρι   - Πιαλεία

Νοτος

Κυρατζουλης  - Μακρης

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Τζούρτζια

Μανασης Κ

Τζανης       - Κωτουλας

 

Πρόδρομος   - Ροπωτό

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή 22.9.2019

 

ΩΡΑ  17:00

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Γλύνους

Γλύνος       - ΑΕΚ Σαραγίων

Λεωνιδας Σ

Τζανης        - Κωτουλας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Πετρωτό

Πετσας

Μανασης Μ   - Αβρααμ

Οικουμενίου

Οικουμενιος   - Αχιλλέας

Κοντινος

Μπαλας         - Παπαγεωργοπουλος

Ζάρκου

Ζάρκο        - Κεραμίδι

Δουλοπουλος

Αλεξοπουλος  - Σταφυλας

Λόγγου

Λόγγος       - Καρυες

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Καψουρας

Κρήνης

Κρήνη        - ΑΕΤ Κηπακίου

Μουστακας

Τουλουμης  - Μακρης

Μεγαλοχωριου

Αστέρας    - Αγ Κυριακή

Ζησης

Σινδρος   - Σακκας

 

Γριζάνο      - Αρδάνι

 

 

 

Ρεπό : Ακαδημία  1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ Α΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΣΤΙΣ 17-9-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη     17 -  09  -  2019 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

ΤΡΙΤΗ  

17.09.2019

Ώρα  17.00

Αγ Κυριακης

Αγ Κυριακή   - Τζουρτζια

Κοντινος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Λόγγου

Λόγγος    - ΑΕΚ Σαραγιων

Πετσας

Μπαλας Χ  - Παπαγεωργοπουλος

Γριζανου

Γριζανο  - Πρόδρομος

Κουτσαγιας

Τζανης    - Μουστακας

Πιαλείας

Πιαλεία   - Δενδροχωρι

Ζησης

Τουλουμης    - Καψουρας

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ Α΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πρόγραμμα   αγώνων   Α    ΦΑΣΗΣ  Κ Υ Π Ε Λ Λ Ο Υ

                     Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  

14.09.2019

Ώρα  17.00

Κηπακίου

ΑΕΤ Κηπάκι  - Βασιλική

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος    - Παπαγεωργοπουλος

Κεραμιδίου

Κεραμίδι      - Κρήνη

Ζησης

Ρατζας      - Αποστολου

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλιά  - Ροπωτό

Πετσας

Σταφυλας  - Μπαλας Χ

Βαλτινού

Βαλτινό   - Αχιλλέας

Κοντινος

Νταλουκας   - Μανασης Μ

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Γενέσι

Κουτσαγιας

Παφης    - Κωστηρας

Καρυων

Καρυες     - Παλαιομ/ρο

Μουστακας

Καψουρας   - Κατσογιαννος

Πιαλείας

Πιαλεία  - Δενδροχώρι

Νοτος

Τζιοτζιος    - Καπερωνης

Αρδανίου

Αρδανι     - Αστέρας

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  

15.09.2019

Ώρα  17.00

Οικουμενίου

Οικουμένιος  - Θεόπετρα  

Δουλοπουλος

Ντινος   - Πλοκας

Βυτουμας

Βυτουμας   - Πρίνος

Μουστακας

Ράτζας   -  Μαργιωλης  

Ζάρκου

Ζάρκο   - Ακαδημια 1

Ζησης 

Κουτσαγιας   - Σινδρος 

Φωτεινού

Φωτεινό  - Ακ Αμπελακιων

Ανδριοπουλος

Τουλουμης   - Αποστολου

Γλύνους

Γλύνος   - Γόμφοι

Νοτος

Καψουρας    - Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δημοσιεύτηκε η προκήρυξη των τμημάτων υποδομών για το 2019-20

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

κάντε κλικ  εδώ

ΠΡΟΚΉΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Προκηρύξεις

 

ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ 

ΑΝΑΒΟΛΗ Α ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΤ ΑΓΩΝΕΣ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Τρικάλων 

ανακοινώνεται ότι οι  αγώνες για την  Α  Φάση του Κυπέλλου της  Ε.Π.Σ. Τρικάλων για την αγωνιστική περίοδο 2019 – 2020  θα διεξαχθουν στις 14 & 15.09.2019