Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 10/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     10 – 05 – 2018     ΩΡΑ    17:00                                                                                          

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ    17:00

 

Βασιλικης

Βασιλικη   - Απόστολοι

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος  - Κατσογιαννος

 

Κηπακιου

Κηπακι   - Ακ. Τρικαλων

Ανδριοπουλος

Μαργιωλης  - Ροτσας

 

 

Πατουλια - Λεπτοκαρυα

0-3

 

 

 

Ρεπο : Διαμαντι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

ΩΡΑ    18:00

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Πετρωτό

Καπερωνης Ν

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 7-5-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

1208381                                ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ                 ΚΩΝ                       ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ                       1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1330035                                ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ                      Γ                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «»

1214252                                ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ                   Γ                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1326289                                ΚΑΤΣΑΡΟΣ                          Ν                             ΣΑΡΑΓΙΑ                              1                              «»

533390                                  ΡΑΚΟΣ                                  Α                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «»

1462773                                ΘΕΟΔΩΡΟΥ                         Ν                             ΚΕΡΑΜΙΔΙ                           1                              «»

1346769                                ΤΣΑΤΣΟΣ                             Β                             ΡΙΖΑΡΙΟ                               1                              «»

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΒΑΛΤΙΝΟ  - ΑΟ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ      με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να  αγωνιστεί Η ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ 2001 – ΠΠΦ ΑΣΤΕΡΑΣ       με  0 - 3  γιατί δεν  κατέβηκε να  αγωνιστεί Το ΔΙΑΜΑΝΤΙ

 ΑΟ  ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005  :   ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ   ΒΟΗΘΟΣ  ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   για  όσα  αναγράφονται στο  Φύλλο  Αγώνος   στις  28.04.2018  μεταξύ  των   ομάδων    ΑΟ ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005  του  επιβάλλει   απαγόρευση  συμμετοχής  σε  οποιαδήποτε δραστηριότητα σχετίζεται με το ποδόσφαιρο [ αθλητική, διοικητική ή οποιαδήποτε άλλη  για  δεκα πέντε   ( 15 ) ημέρες   και  χρηματικό  πρόστιμο  20,00€ .

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 5-6/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    0505 – 2018                                                                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αποστόλων 9:30

ΑΟΤ α  - Απόστολοι

Αποστόλου

 

Φήκης

Φηκη    - Πορταικός

Κατσογιαννος

 

Κηπακιου

Πύργος  - Πηγη α

Παπαγεωργοπουλος

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Δημητρα α

Τουλουμης

 

 

Ρεπό : Μετεωρα α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - Μεγαλ/ρι

Καπερωνης

 

Αποστόλων 11:30

ΑΟΤ  β  - Ακαδημια 1

Ρατζας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Δημητρα β

Μουστακας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Πηγη β

Βουτσελας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1  α  - ΑΟΤ

Μπαλας  Ι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Πύλης

Πορταικός   - Γριζάνο

Μανασης

Σταφυλας  - Κωτουλας

Φήκης

Φηκη    - Κρ Βρύση

Κοντινος

Βουτσελας  - Αποστολου

Οικουμενίου

Οικουμενιος  - Μεγαλ/ρι

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Μπαλας Χ

Καστρακιου

Καστράκι  - Πηγη

Ζήσης

Ρατζας    - Καπερωνης Ν

Καλυβιων

Καλύβια  - Σαραγια

Πετσας

Μπαιρακταρης  - Καλογριας

Διάβας

Μετεωρα  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ-Παπαγεωργοπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ  - Πυργετός

Δουλοπουλος

Τοτης  - Κατσογιαννος

 

Αγ Μονη  - Δροσερό

3-0

 

 

Ρεπό : Δημητρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Πιαλείας

Πιαλεία  - Φωτεινό

Παφης

Μπαλας Ι  - Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

 Μπελετσίου

Μπελετσι  - Αν. Μεγάρχης

Μουστακας

Μαρκοπουλος  - Ροτσας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Αποστόλων

Απόστολοι  - Διαμαντι

Ανδριοπουλος

Κυρατζουλης  - Μαργιωλης

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Κηπακι

Αλεξοπουλος

Πρεβεντας  - Μαρκος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    ΚΥΡΙΑΚΗ    06 – 05 – 2018                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Σαραγιων

Πηγη   β  - Πορταικός

Ρατζας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Μετεωρα α

Καπερωνης

 

Μπαλκουρας9:30

Δημητρα α  - Πυργος  α

Παφης

 

 

Βαλτινο  - ΑΟΤ 2011

3-0

 

 

 

 

 

 

Junior  

2ος Ομιλος

 

Βοηθ Πυργου 11:30

Πυργος β  - Ακαδημια 1 β

Τουλουμης

 

Football factory 10:30

Καρυες   - Μετεωρα β

Μουστακας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Αγ Μονη

Κατσογιαννος

 

Μπαλκούρας 11:30

Δημητρα β  - Νεοχωρι

Παφης

 

 

Πηγη  α   - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λυγαριας

Λυγαρια  - Ροπωτό

Δουλοπουλος

Μπαλας Χ  - Καψουρας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Δενδροχωρι

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος  - Μπαιρακταρης

Φιλύρας

Φιλύρα  - Ελευθ/ρι

Μανασης

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Πρίνος

Λεωνιδας Σ

Αποστολου - Μαρκοπουλος

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Θεόπετρα

Βουτσελας

Τοτης  - Αργυροπουλος

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Χρυσομηλια

Κοντινος

Αλεξοπουλος  - Μπαλας Ι

Βυτουμα

Βυτουμας  - Ασπροβαλτος

Πετσας

Ζησης   - Καλογριας

 

Φωταδα  - Αγιοφυλλο

αα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Πετρωτού

Πετρωτό  - Λόγγος

Μανασης

Αποστολου  - Πλοκας

Κηπακιου

Αρδάνι  - Ζάρκο

Ζησης

Καλογριας  - Κατσογιαννος

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Ταξιάρχες

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Μπαιρακταρης

Πύργου

Πύργος  - Ακαδημια 1

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Καψουρας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Τζουρτζια

Βουτσελας

Τουλουμης  - Μπαλας Ι

Γλύνους

Γλύνος  - Κρήνη

Κοντινος

Παφης  - Καπερωνης Ν

Καρυων

Καρυες  - Ακ Αμπελακιων

Αλεξοπουλος

Μπαλας Χ  - Αργυροπουλος

 

Αγ Κυριακή  - Ασπροκλησια

3-0

 

 

Ρεπό : Ριζαριο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Γόμφων

Γόμφοι   - Διαλεχτό

Μουστακας

Κυρατζουλης  - Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλ/ργου

Αστερας  - Βασιλική

Ανδριοπουλος

Ροτσας   - Πρεβεντας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΓΩΝΑ 3/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     03– 05 – 2018      ΩΡΑ    16:30 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Παλ/ργου

Ακ Τρικαλων – Βασιλική

Σταφυλας

Μαργιωλης  - Μπαλας Ι

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 20/4 & 27/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 20/4/17

1208381                                ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ                 ΚΩΝ                       ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ                       3              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1405364                                ΚΟΓΙΑΝΝΗΣ                       Π                             ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                   1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1150933                                ΜΠΙΧΤΑΣ                            ΚΩΝ                       ΦΗΚΗΣ                                                2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 479495                  ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ                   Θ                             ΡΟΠΩΤΌ                               2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1307040                                ΒΙΤΣΑΣ                                                Κ                             ΑΣΤΕΡΑΣ                             2                              «»

1427660                                ΓΡΙΖΑΝΙΤΗΣ                      Α                             ΔΗΜΗΤΡΑ                           2                              «»

1177223                                ΚΑΚΚΑΒΑΣ                        Σ                             ΔΗΜΗΤΡΑ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1174456                                ΑΛΜΠΑΝΗΣ                       Β                             ΚΑΣΤΡΑΚΙ                           1                              «»

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΑΝΤΑΛΛΑΞΙΜΑ  - ΑΟ ΑΝΑΓ. ΛΙΛΗΣ   με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να  αγωνιστεί Το  ΛΙΛΗ

 ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 27/4/18

1208381                                ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ                 ΚΩΝ                       ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ                       2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1150933                                ΜΠΙΧΤΑΣ                            ΚΩΝ                       ΦΗΚΗΣ                                                1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

479495                  ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ                   Θ                             ΡΟΠΩΤΌ                               1                              «»

1307040                                ΒΙΤΣΑΣ                                                Κ                             ΑΣΤΕΡΑΣ                             1                              «»

1427660                                ΓΡΙΖΑΝΙΤΗΣ                      Α                             ΔΗΜΗΤΡΑ                           1                              «»

1330035                                ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ                      Γ                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1315677                                ΚΥΡΟΥ                                  Κ                             ΑΓ ΜΟΝΗ                            1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

500723                  ΓΙΩΤΑΣ                                                Σ                             ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ                        1                              «»

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΠΟ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ  - ΑΟ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ    με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να  αγωνιστεί ο Α.Ο ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 28-29/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

      ΣΑΒΒΑΤΟ    2804 – 2018 

                                                                                           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Αποστόλων 11:00

Απόστολοι  - Πύργος

Αποστολου

 

Καλαμπακας 10:00

Μετεωρα α  - ΑΟΤ α

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  10:00

Ακαδημιας  10:30

Ακαδημια 1   - Πηγη β

Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Γριζανου

Γριζανο  - Φηκη

Βουτσελας

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

Πύλης

Πορταικός  - Δημητρα

Κοντινος

Νταλουκας  - Λεωνιδας Κ

Διάβας

Κρ Βρύση  - Οικουμενιος

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης   - Ρατζας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   - Αγ Μονη

Σταφυλας

Τατσινας  - Μαρκοπουλος

Πηγης

Πηγη   - Καλύβια

Πετσας

Αποστολου  - Ανδριοπουλος

Σαραγίων

Σαραγια  - ΑΕΤ

Γρατσανης

Τοτης   - Τουλουμης

Πυργετού

Πυργετός   - Αχιλλέας

Δουλόπουλος

Καλογριας  - Καψουρας

 

Δροσερό  - Μετεωρα

0-3

 

 

Ρεπό : Καστράκι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βαλτινού

Βαλτινό  - Μεγάρχη

Παφης

Μανασης   - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Παλ/ργου

Διαμάντι  - Αστερας

Αλεξοπουλος

Μαργιωλης  - Μπαλας 

 

 

 

 

 

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

 

ΩΡΑ  16:45

Μπαρας

Τρικαλα  - Χαλκιδα

Καπερωνης

Μουστακας -   Αβρααμ 

 

 

 

 

     Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ    29 – 04 – 2018           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Πηγης  11:00

Πηγη  α  - Βαλτινό

Μουστακας

 

Πυλης  11:00

Πορταικος  - Δημητρα α

Αποστολου

 

 

Ρεπό : Φηκη

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

 

Μπαλκουρας 9:30

Δημητρα β  - Πυργετός

Παφης

 

Μπαλκούρας 11:00

Μεγαλ/ρι  - Μετεωρα β

Παφης

 

Πετρωτού  9:30

Πετρωτό  - ΑΟΤ β

Ρατζας

 

Αγ Μονης  9:30

Αγ Μονη  - Ακ Αμπελακιων

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λόγγου

Λόγγος  - Αρδάνι

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Μαρκοπουλος 

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ριζαριό

Κοντινος

Σταφυλας   - Μπαλας Χ

Ζάρκου

Ζάρκο  - Παραληθαίοι

Λεωνιδας Σ

Καψουρας  - Καπερωνης Ν

Ταξιάρχων

Ταξιάρχες  - Αγ Κυριακή

Δουλοπουλος

Βουτσελας  - Μπαιρακταρης

Αγ Κυριακή

Ακαδημία 1  - Κεραμίδι

Ανδριοπουλος

Αλεξοπουλος  - Μπαλας Ι

Ράξας

Τζουρτζια  - Καρυες

Πετσας

Καλογριας  - Κυρατζουλης

Μουριάς

Ακ Αμπελακιων  - Κρήνη

Μανασης Κ

Τοτης   - Κατσογιαννος

 

Ασπροκλησια  - Γλύνος

0-3

 

 

Ρεπό : Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Παλ/ρου

Ροπωτο  - Φιλύρα

Κουτσαγιας

Καλογριας  - Μπαλας  Ι

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Πιαλεία

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Μανασης Μ

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  - Τυμφαίος

Αλεξοπουλος

Μπαιρακταρης  - Αργυροπουλος

Φωτεινού

Φωτεινό  - Κεφαλ/κος

Ανδριοπουλος

Αποστολου  - Μαρκοπουλος

Πρίνους

Πρίνος  - Παλαιομ/ρο

Βουτσελας

Παφης   - Καψουρας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Βυτουμα

Κοντινος

Τατσινας  - Πλοκας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Χρυσομηλια

Λεωνιδας

Σταφυλας  - Μπαλας Χ

 

Αγιοφυλλο  - Λυγαρια

0-3

 

 

Φωτάδα  - Κεφαλ/σο

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βασιλικής

Βασιλική  - Παλ/ργος

Πετσας

Κατσογιαννος  - Καπερωνης Ν

Παλ/ργου

Ακ Τρικάλων  - Απόστολοι

Μουστακας

Μαργιωλης  - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 26/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     26– 04 – 2018      ΩΡΑ    16:30                            

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βασιλικής

Βασιλική   - Διαμάντι

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος-Καπερωνης Ν

Παλ/ργου

Παλ/ργος  - Κηπάκι

Ανδριοπουλος

Μαρκοπουλος  - Κυρατζουλης

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Απόστολοι

Αλεξοπουλος

Μαργιωλης  - Μπαλας Ι

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 24/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη      24– 04 – 2018        ΩΡΑ    16:30                             

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Μεγάρχης

Μεγάρχη   - Γόμφοι

Σταφυλας

Ροτσας   - Πλατσκοβιτς

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Παλ/ργου

Αστερας  - Πατουλια

Μανασης Μ

Μπαλας Ι  - Τοτης

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 21-22/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    2104 – 2018       

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Ημιτελικά Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Δημητρα  α -Ακαδημια 1

Ζησης

Παπαγεωργοπουλος-Καπερωνης

Μπαλκουρας

Πύργος  - Μετεωρα β

Πετσας

Σταφυλας   - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Γριζανο

Πετσας

Αλεξοπουλος  - Ζησης

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Φήκη

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Κωτουλας

Καστρακίου

Καστράκι  - Πορταικος

Λεωνιδας Σ

Παπαγεωργοπουλος -Μπαιρακταρης

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Κρ Βρύση

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Βουτσελας

Διαβας

Μετεωρα   - Μεγαλοχωρι

Γρατσανης

Μπαλας Χ  - Παφης Χ

Κηπακίου

ΑΕΤ  - Πηγη

Κοντινος

Καλογριας  - Μουστακας

Μπαρας

Αχιλλεας  - Σαραγια

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

 

Πυργετός  - Δροσερό

3-0

 

 

Ρεπό : Καλύβια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Λιλής

Λιλη   - Βαλτινό

Ανδριοπουλος

Μπαλας  Ι  - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

    Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ    22 – 04 – 2018                     

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior

1ος Ομιλος

 

Καλαμπακας 9:30

Μετεωρα α  - Δημητρα α

Παφης

 

Πυλης 09:30

Πορταικος  - Πυργος  α

Αποστολου

 

Κηπακίου 11:15

ΑΟΤ   - Πηγη β

Τουλουμης

 

Ακαδημιας  9:30

Ακαδημια 1 α  - Βαλτινό

Μουστακας

 

 

ΑΟΤ 2011  - Πυργετός

0-3

 

 

 

 

 

 

 Junior

2ος Ομιλος

 

Καλαμπακας 10:30

Μετεωρα β- Ακ Αμπελακιων

Παφης

 

Ακαδημιας 11:00

Ακαδημια 1 β  - Αγ Μονης

Μουστακας

 

Νεοχωριου  11:30

Νεοχωρι  - Πυργος β

Αποστολου

 

Μπαλκουρας 9:45

Δημητρα β  - Πηγη  α

Τουλουμης

 

 

Σαραγια  - Καρυες

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Παλ/ργου

Διαμαντι  - Παλ/ργος

Μπαιρακταρης

Τοτης   - Μπαλας Ι

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φιλύρας

Φιλύρα   - Λυγαρια

Μανασης Κ

Ρατζας   - Καψουρας

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Ροπωτό

Βουτσελας

Καλογριας   - Μαργιωλης

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Δενδροχωρι

Πετσας

Μανασης Μ  - Κυρατζουλης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Ελευθ/ρι

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

Βυτουμας

Βυτουμα  - Φωτεινό

Ζησης

Κατσογιαννος  - Μαρκοπουλος

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Πρίνος

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος  - Καπερωνης

Σαρακινας

Χρυσομηλια  - Θεόπετρα

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Ροτσας

 

Κεφαλ/σο - Αγιοφυλλο

3-0

 

 

Πιαλεία  - Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Ριζαριου

Ριζαριο   - Λογγος

Ζησης

Αποστολου  - Μπαλας Ι

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Αρδάνι

Παφης

Μπαιρακταρης  - Μαρκοπουλος

Πύργου

Πύργος  - Πετρωτό

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Τουλουμης

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Μουστακας  - Καλογριας

Γλύνους

Γλύνος  - Ταξιάρχες

Κοντινος

Νταλουκας  -Λεωνιδας Κ

Καρυων

Καρυες  - Ακαδημια 1

Βουτσελας

Κατσογιαννος  - Κυρατζουλης

Κρήνης

Κρήνη  - Τζουρτζια

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Ροτσας

 

Ακ Αμπελακιων - Ασπρ/σια

3-0

 

 

Ρεπό : Κεραμίδι

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Μεγαρχης

Μεγάρχη  - Ανταλλάξιμα

Ανδριοπουλος

Μαργιωλης  - Τοτης

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Αποστόλων

Απόστολοι  - Πατουλια

Μανασης Μ

Πλατσκοβιτς  - Πρεβεντας

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Αστερας 

Αλεξοπουλος

Ρατζας  - Καψουρας

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 19/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     19– 04 – 2018     ΩΡΑ    16:30                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ    16:30

Κηπακίου

Κηπάκι   - Απόστολοι

Σταφυλας

Μαρκοπουλος-Κυρατζουλης

Βασιλικής

Βασιλική  - Λεπτοκαρυα

Μανασης Μιχ.

Μαργιωλης - Τοτης

Παλ/ργου

Ακ. Τρικαλων  - Διαμάντι

Ανδριοπουλος

Μπαλλας Ιων.- Πλατσκοβιτς

 

Ρεπό : Παλαιοπυργος