Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 3/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΠΕΜΠΤΗ    0301 – 2019                                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Κηπακίου

Κηπάκι   - Αρδάνι

Κουτσαγιας

Ρατζας          - Παφης 

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Ριζαριο

Πετσας

Λεωνιδας  Κ- Παπαγεωργοπουλος

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Κεραμίδι

Μανασης  Μ

Αλεξοπουλος   - Βουτσελας

Ζάρκου

Ζαρκο  - Καρυες

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Σακκας

Χρυσαυγής

Αστερας  - Πετρωτό 

Ζησης

Κατσογιαννος  - Τατσιοπουλος

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Λόγγος

Σταφυλας

Ντινος   - Καλογριας 

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Ακαδημια 1

Κοντινος

Νταλουκας    - Πλοκας

Γριζάνου

Γριζανο  - Βασιλικη

Λεωνιδας Σ

Τζιοτζιος   - Κωστηρας

 

Ρεπό : Κρηνη

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 29/12/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    29 – 12 – 2018                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λογγακιου

Δημητρα α   - Πετρωτό

Μαργιωλης

Πλοκας    - Σακκας

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων-Ακαδημια 1

Ντινος

Τατσιοπουλος  - Βουτσελας

 

Μεγαλ/ρι  - Αχιλλεας

3-0

 

 

Ρεπό : ΑΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα   - Πύργος

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος  - Καπερωνης

Κηπακιου

ΑΕΤ   - Πορταικός

Τουλουμης

Κουτσαγιας  - Κωστηρας

Πυργετού

Πυργετός  - Δημητρα β

Τζιοτζιος

Ρατζας    - Αργυροπουλος

 

Αγ Μονη   - Βαλτινό

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  16

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Κρηνης

Νεοχωρι   - ΑΟΤ

Τζιοτζιος

Τατσιοπουλος  - Σακκας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Δημητρα α

Τουλουμης

Κωστηρας   - Πλοκας

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πύργος

Ντινος

Μαργιωλης   - Καπερωνης

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - Ακαδημια 1

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος - Κουτσαγιας

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 21-12-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 

1218497                                ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣΕΛ                          ΚΗΠΑΚΙ                               3              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 1188893                                ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ                 Α                             ΑΣΤΕΡΑΣ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 29/12/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    2212 – 2018  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Νεοχωρι

Τζιοτζιος

Πλοκας   - Σακκας

Αποστόλων

ΑΟΤ  - Οικουμενιος 

Ντινος

Κωστηρας  - Σινδρος

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων-Δημητρα β 

Μαργιωλης

Ρατζας   - Κατσογιαννος

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Πύργος

Τουλουμης

Καπερωνης  - Τατσιοπουλος

 

Ρεπό: Μετεωρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Μπαρας

Αχιλλέας   - Πηγη

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Πύργου

Πύργος   - Καλυβια

Ζησης

Ρατζας    - Τζιοτζιος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Δημητρα

Κουτσαγιας

Ανδριοπουλος  - Αλεξοπουλος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Αγ Μονη

Λεωνιδας  Σ 

Παπαγεωργοπουλος  - Ντινος

Σαραγιων

Σαραγια  - Καστράκι

Κοντινος

Μανασης Μ  - Κωτουλας

Πυλης

Πορταικός  - Ταξιάρχες

Πετσας

Καλογριας  - Κατσογιαννος

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Κεφαλόβρυσο

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Μανουρας Ν

 

Πυργετός  - Γλύνος

3-0

 

 

Φήκη   - ΑΕΤ

3-0

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΗΝ 20/12/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 1218497                ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ                 ΕΛ                          ΚΗΠΑΚΙ                               3              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ  

 1188893                ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ                 Α                             ΑΣΤΕΡΑΣ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1224793                ΜΠΟΖΙΑΚΑΣ                      Γ                             ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ                        1                              «»

 1182744                ΒΑΓΕΝΑΣ                            Δ                             ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ                 1                              «»

 1177835                ΚΛΙΑΚΟΣ                             ΗΛ                          ΒΑΛΤΙΝΟ                             1                              «»

 ΑΟ ΦΗΚΗΣ     :  ΠΡΑΣΙΝΟΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ   ΠΑΡΑΓΩΝ   για   όσα  αναγράφονται  στο   Φύλλο   Αγώνος  στις 15.12.2018 μεταξύ  των  ομάδων    ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ  - ΠΟ ΦΗΚΗΣ     του επιβάλλει  έγγραφη  

 επίπληξη  και χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΕΘΝΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΤΖΗΛΟ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

    

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 

              Το Δ.Σ. της ΕΠΣΤ εκφράζει την συμπαράσταση της στον διεθνή διαιτητή κ. Αθανάσιο Τζηλο   που έπεσε θύμα άνανδρης επίθεσης από αγνώστους.

          Το Δ.Σ. της ΕΠΣΤ πιστεύει ότι το ποδόσφαιρο σαν το δημοφιλέστερο άθλημα στον κόσμο ενώνει τους ανθρώπους και γαλουχεί τους νέους στους δρόμους της φιλίας και της αλληλοϋποστήριξης.

         Καταδικάζει ενέργειες σαν αυτές της άνανδρης επίθεσης στον διεθνή διαιτητή και θα παλεύει καθημερινά για την εξάλειψη τέτοιων φαινόμενων

 

                                                                              Για το Δ.Σ.

 

                                     Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                    Ο Γ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

  

 

                              ΑΘΑΝ. ΜΠΟΥΤΖΙΩΛΗΣ                               ΣΤΕΦ. ΠΑΙΔΗΣ

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 20 /12/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΠΕΜΠΤΗ    20 – 12 – 2018                                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

 

Βαλτινού

Βαλτινό   - Τζουρτζια

Λεωνιδας Σ

Ρατζας      - Καπερωνης

 

Βυτουμα

Βυτουμας   - Θεόπετρα

Πετσας  Σ

Καλογριας   - Τουλουμης

 

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Πιαλεία

Κουτσαγιας Γ

Κωστηρας   - Σακκας

 

Μουριας

Δροσερό  - Παλαιομ/ρο

Κοντινος Ε

Μπαλας Χ   - Κατσογιαννος

 

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό  -  Φωτεινό

Μανασης Μ

Μαργιωλης  - Κουτσαγιας Ευγ

 

Πρίνους

Πρίνος  - Λυγαρια

Μανασης Κ

Νταλουκας - Παπαγεωργοπουλος

 

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Γόμφοι

Σταφυλας Κ

Παφης         - Ντινος

 

 

Ασπροβαλτος  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

 

Ρεπό : Φιλύρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 19-12-18 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Γ΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 18-12-18 ΚΑΙ ΩΡΑ 12,00 ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Γ΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΗΝ 14/12/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

                                     ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 353515                  ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ                 Γ                             ΓΟΜΦΟΙ                              1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1326289                ΚΑΤΣΑΡΟΣ                          Ν                             ΣΑΡΑΓΙΑ                              1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1387036                ΜΗΤΣΙΟΣ                            ΣΕΡ                        ΔΗΜΗΤΡΑ                           1                              «»

 1150933                ΜΠΙΧΤΑΣ                            Κ                             ΚΑΡΥΕΣ                               1                              «»

 1125624                ΤΖΕΡΕΜΕΣ                          Ι                              ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ           1                              «»

 1218504                ΦΟΡΤΟΥΝΗΣ                      Χ                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1                              «»

1140871                ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ                Π                             ΔΡΟΣΕΡΟ                             1                              «»

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 15-16/12/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 ΣΑΒΒΑΤΟ    1512 – 2018 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πετρωτού

Πετρωτό   - ΑΟΤ

Ντινος

Κατσογιαννος  - Σινδρος

Μπαλκουρας

Δημητρα  α  - Μεγαλ/ρι

Τζιοτζιος

Κουτσαγιας  - Κωστηρας

 

Αχιλλεας  - Ακαδημια 1

0-3

 

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακιου

Πύργος   - ΑΕΤ

Μαργιωλης

Καπερωνης  - Ράτζας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Πυργετός

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος -Αργυροπουλος

Λογγακιου

Δημητρα β  - Βαλτινό

Τουλουμης

Πλοκας  - Σακκας

 

Πορταικος  - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη    - Πύργος

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Καλογριας

Μπάρας

Αχιλλέας   - Πυργετος

Μανασης Κ

Ρατζας    - Παφης

Καλυβίων

Καλύβια   - Μεγαλ/ρι

Πετσας

Μανασης Μ  - Λεωνιδας Κ

Μπαλκούρας

Δημητρα  - Σαραγια

Δουλοπουλος

Τζιοτζιος   - Αποστολου

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πορταικός

Ζησης

Κωτουλας   - Σταφυλας

Καστρακίου

Καστράκι  - Φήκη

Λεωνιδας

Νταλουκας -  Μπαλας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Κεφαλ/σο

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος  - Μαργιωλης

 

Γλύνος  - Κρ Βρύση

0-3

 

 

ΑΕΤ  - Νεοχωρι

0-3

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ    16 – 12 – 2018   

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - ΑΟΤ

Κουτσαγιας

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1α  - Μεγαλ/ρι

Σινδρος

 

Football factory

Καρυες   - Ακ Αμπελακιων

Τζιοτζιος

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Αχιλλέας

Μουστακας

 

 

Πυργος  α  - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό : Αγ Μονη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πύργος β   - Πυργετός

Ντινος

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  β  - Ακαδημια 1 β

Τατσιοπουλος

 

Πηγης

Πηγη    - Πορταικός

Τουλουμης

 

Βαλτινού

Βαλτινό   - Δημητρα β

Κωστηρας

 

Σαραγιων

Συνοικία 2017 - Οικουμενιος

Πλοκας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Βαλτινό

Δουλοπουλος

Παφης     - Αποστολου

Πιαλείας

Πιαλεία   - Τζουρτζια

Ζησης

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Βυτουμας

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Ράτζας

Λυγαριας

Λυγαρια   - Ασπροβαλτος

Κοντινος

Μπαλας   - Παπαγεωργοπουλος

Γόμφων

Γόμφοι   - Ροπωτό

Μανασης Κ

Καλογριας   - Μαργιωλης

Πρίνους

Πρίνος  - Δενδρ/ρι

Κωτουλας

Καψουρας   - Σακκας

 

Φιλύρα   - Χρυσομηλια

0-3

 

 

Κεφαλ/κος  - Δροσερό

0-3

 

 

Ρεπό : Φωτεινο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ριζαριού

Ριζαριό    - Κηπάκι

Κοντινος

Νταλουκας   - Μπαλας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Αρδάνι

Παφης

Τουλουμης  - Σινδρος

Καρυων

Καρυες     - Αγ Κυριακή

Ντινος

Καψουρας  - Κουτσαγιας

Κρήνης

Κρήνη      - Οικουμενιος

Μαργιωλης

Πλοκας   -  Σακκας

Πετρωτού

Πετρωτό   - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Κατσογιαννος  - Τατσιοπουλος

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Αστέρας

Τζιοτζιος

Κωστηρας   - Βουτσελας

Βασιλικής

Βασιλική  - Ακ Αμπελακιων

Ζησης

Καπερωνης  - Καλογριας 

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Γριζάνο

Μανασης

Παπαγεωργοπουλος  - Ράτζας 

 

Ρεπό: Λόγγος