Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

Η ομάδα του Νεοχωρίου κυπελλούχος ΕΠΣΤ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Στην παράταση 1-0 το Νεοχώρι κέρδισε το Καστρακι

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 23-3-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 1333720                                ΔΟΥΡΟΣ                               Ι                              ΠΗΓΗ                                    1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1277904                                ΑΓΓΕΛΟΥ                            Ι                              ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ                     1                              «»

500723                  ΓΙΩΤΑΣ                                                Σ                             ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ                        1                              «»

1330780                                ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ                        Μ                            ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «»

1312063                                ΤΣΑΒΑΛΑΣ                         Σ                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «»

1208381                                ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ                 ΚΩΝ                       ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ                       4              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1279870                                ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ                  Δ                             ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ                 2                              «»

1315287                                ΝΑΖΟΣ                                  Α-Ν                         ΠΥΡΓΕΤΟΣ                          2                              «»

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ  - ΑΟ ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ  με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να  αγωνιστεί Ο ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ  (προπαιδικο)

 

Συνέντευξη τύπου τελικού κυπέλλου ΕΠΣΤ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Συνέντευξη τύπου τελικού κυπέλλου ΕΠΣΤ

Την καθιερωμένη συνέντευξη τύπου παραχώρησαν σήμερα οι προπονητές και αρχηγοί των δύο φιναλίστ του 44ου τελικού ανάμεσα στον Διγενή Νεοχωρίου και τον Βράχο Καστρακίου.

Ο αντιπρόεδρος  της ΕΠΣΤ κ. Δήμος Πάλλας καλωσόρισε τους εκπροσώπους των ομάδων και των ΜΜΕ και τόνισε χαρακτηριστικά: «Εκ μέρους του ΔΣ της ΕΠΣΤ καλωσορίζω τους εκπροσώπους των ομάδων που θα συμμετάσχουν στον τελικό. Να ευχηθούμε να γίνει ένας καλός αγώνας και με την βοήθεια του καιρού. Αναμετρώνται ο Διγενής ως τροπαιούχος και ο Εθνικός Βράχος Καστρακίου. Πιστεύω ότι είναι όλα έτοιμα και ο κόσμος θα έρθει στο γήπεδο να απολαύσει το παιχνίδι».

 

Ο προπονητής και παίκτης του Διγενή Νεοχωρίου Αχιλλέας Σαρακατσάνος σημείωσε: «Συγχαρητήρια στην Ένωση για την αναβάθμιση του θεσμού Όσον αφορά το παιχνίδι και εγώ να ευχηθώ να γίνει ένας ωραίος αγώνας,  να τον απολαύσουν οι φίλαθλοι των Τρικάλων και να βοηθήσει και ο καιρός. Είμαστε προετοιμασμένοι κατάλληλα για να κατακτήσουμε το κύπελλο για δεύτερη χρονιά».

Ο αρχηγός της ομάδας του Νεοχωρίου Νίκος Σκόνδρας από την πλευρά του τόνισε: «Είμαστε κατάλληλα προετοιμασμένοι για το παιχνίδι. Θα προσπαθήσουμε να πάρουμε τον τελικό για δεύτερη σερί χρονιά.  Μακάρι να βοηθήσει και ο καιρός. Να γίνει ένα καλό ματς και ας κερδίσει ο καλύτερος».

Από την άλλη πλευρά ο προπονητής του Βράχου Καστρακίου Γιώργος Αλμπάνης είπε: «Εύχομαι να γίνει ένα καλό παιχνίδι σε ένα καλό γήπεδο με αρκετό κόσμο. Χρόνο με τον χρόνο ο θεσμός γίνεται ακόμη καλύτερος και έτσι προάγεται και το άθλημα. Η ομάδα είναι έτοιμη να ανταποκριθεί στις συνθήκες και τις δυσκολίες του αγώνα αλλά και σε ότι προκύψει  λόγω καιρού.  Εύχομαι ο κόσμος να απολαύσει ένα όμορφο θέαμα».

Ο αρχηγός του Βράχου Βασίλης Αλμπάνης τόνισε από την πλευρά του: «Το κυριότερο είναι να έχει καλό καιρό, να το απολαύσουμε οι ποδοσφαιριστές, και να έρθει όσο το δυνατόν περισσότερος κόσμος στο γήπεδο. Είναι η πρώτη μας φορά  στο τελικό ως Εθνικός Βράχος Καστρακίου, θέλουμε να το απολαύσουμε και ανυπομονούμε για τον αγώνα. Θέλουμε να τιμήσουμε  και  δύο ανθρώπους της ομάδας που έφυγαν πρόωρα από την ζωή, τον Κώστα Μπαούτη και τον Θανάση Τάση. Ευχή όλων ο τελικός να είναι γιορτή».

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 24-3-18 ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ     24– 03 – 2018         ΩΡΑ    15:30           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Λογγακίου10:00

Δημητρα β  - Πηγη

Βουτσελας

Κατσογιαννος  - Μαρκοπουλος

Κηπακίου

Πύργος   - Ακ. Αμπελακιων

Πετσας

Αποστολου   - Τουλουμης

Λογγακιου 12:30

Δημητρα α – Μετεωρα β

Σταφυλας

Κυρατζουλης  - Ράτζας

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - ΑΟΤ

Μουστακας

Καπερωνης   - Θανασουλας

 

Ακαδημια 1  - Φήκη

3-0

 

 

Πετρωτό  - Μετεωρα α

0-3

 

 

 

 

 

 

Α   Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Γριζάνου

Γριζάνο   - Αγ Μονη

Μανασης Κ

Μπαιρακταρης  - Καλογριας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Μετεωρα

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Μπαλκούρας

Δημητρα   - ΑΕΤ

Γρατσανης

Κυρατζουλης  - Παφης

Φήκης

Φήκη    - Πυργετός

Κουτσαγιας

Σταφυλας  - Αλεξοπουλος

Πύλης

Πορταικός  - Αχιλλέας

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Διάβας

Κρ Βρύση  - Σαράγια

Βουτσελας

Αποστολου  - Τουλουμης

Πηγης

Πηγη   - Μεγαλοχωρι

Πετσας

Ρατζας   - Κατσογιαννος

 

Ρεπό : Δροσερό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Βαλτινού

Βαλτινό   - Μπελετσι

Ανδριοπουλος

Μπαλας Ι  - Πρεβεντας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Παλ/ργου

Διαμαντι  - Πατουλια

Μουστακας

Θανασουλας  - Τοτης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τελικός Κυπέλλου   Ε.Π.Σ. Τρικάλων

                                                                ΚΥΡΙΑΚΗ   25.03.2018   ώρα  15:30

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Στ. Τρικάλων

ΑΟ Διγενής Νεοχωριου -Εθνικός Βράχος  Καστρακιου

Λεωνιδας Σ

Λεωνιδας Κ - Μπαλας Χ

 

 

 

Πέτσας Σ 4ος

ΟΙ ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 22/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     22– 03 – 2018      ΩΡΑ    15:30                             

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1  Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λόγγου

Λόγγος   - Αγ Κυριακή

Σταφυλας

Μανασης Μ  - Μαργιωλης

Πύργου

Πύργος   - Κεραμίδι

Πετσας

Τατσινας  - Παφης

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Γλύνος

Βουτσελας

Κυρατζουλης  - Μαρκοπουλος

Ριζαριου

Ριζαριο   - Καρυες

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Αλεξοπουλος

Αρδανίου

Αρδάνι  - Ακ. Αμπελακιων

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος- Μπαλλας Ι

Πετρωτού

Πετρωτό  - Κρήνη

Κοντινος

Καλογριας  - Μπαιρακταρης

Ζάρκου

Ζάρκο    - Τζουρτζια

Κουτσαγιας

Ρατζας    - Τουλουμης 

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Ταξιάρχες

Λεωνιδας Σ

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας Χ

 

Ρεπό : Ασπροκλησια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

 

ΩΡΑ  15:30

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1 - Ακ Αμπελακιων

Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Παλ/ργου

Ακ Τρικαλων – Λεπτοκαρυα

Μουστακας

Ροτσας   - Τοτης

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 20/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη     20– 03 – 2018         ΩΡΑ    15:30                                                                                          

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος όμιλος

ΩΡΑ  15:30

Κηπακιου

Πύργος  - Δημητρα α

Σταφυλας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Απόστολοι

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος όμιλος

ΩΡΑ  15:30

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Μεγαλοχωρι

Βουτσελας  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  15:30

Κηπακίου(ΑΕΤ)

ΑΟΤ   - Ακαδημια 1

Μανασης Μ

Κυρατζουλης  - Ράτζας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 7-3-18 ΚΑΙ 16-3-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 7-3-18

               

1319452                ΤΑΡΤΟΠΟΥΛΟΣ                 Ε                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1150923                ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ                Ε                             ΡΙΖΑΡΙΟ                               1                              «»

1200438                ΜΑΝΩΛΗΣ                          Β                             ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ                1                              «»

1218497                ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ                 Ε                             ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ                1                              «»

534027                  ΣΚΡΕΚΑΣ                             Γ                             ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙ               1                              «»           

 ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 16-3-18

1333720                ΔΟΥΡΟΣ                               Ι                              ΠΗΓΗ                                    2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1277904                ΑΓΓΕΛΟΥ                            Ι                              ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ                     2                              «»

1271254                RARAPAJ                             S                              ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ                        1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

500723                  ΓΙΩΤΑΣ                                Σ                             ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ                        1                              «»

1330780                ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ                        Μ                            ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «»

1312063                ΤΣΑΒΑΛΑΣ                         Σ                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «»

479495                  ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ                   Θ                             ΡΟΠΩΤΟ                               1                              «»           

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ17-18/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

      ΣΑΒΒΑΤΟ    1703 – 2018

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Πηγης

Πηγη      - Πύργος

Σταφυλας

Κατσογιαννος - Κυρατζουλης

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Ακαδημια 1

Πετσας

Αποστολου  - Καπερωνης

Διαβας

Μετεωρα  α  - Νεοχωρι

Μουστακας

Βουτσελας   - Μαρκοπουλος

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - ΑΟΤ

Ζησης

Ρατζας         - Τουλουμης

 

Ακ. Αμπελακιων  - Πετρωτό

3-0

 

 

Φηκη    - Δημητρα α

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Καλυβίων

Καλύβια   - Γριζανο

Ζήσης

Μπαλας  Χ  - Τουλουμης

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Αγ Μονη

Κοντίνος

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Κηπακίου

ΑΕΤ    - Καστράκι

Δουλοπουλος

Αλεξοπουλος  - Ράτζας

Πυργετού

Πυργετος   - Οικουμενιος

Μανασης Κ

Κυρατζουλης  - Τατσινας

Μπάρας

Αχιλλέας   - Δημητρα

Λεωνιδας  Σ

Βουτσελας  - Μπαιρακταρης

Σαραγιων

Σαραγια   - Φήκη

Πετσας

Νταλουκας  - Μανασης Μ

Πηγης

Πηγη    - Κρ Βρύση

Κουτσαγιας

Καπερωνης   - Καλογριας

 

Δροσερό  - Πορταικός

0-3

 

 

Ρεπό : Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Βασιλικής

Βασιλική - Κηπακι

Παφης

Αποστολου  - Κατσογιαννος

Αποστόλων

Απόστολοι  - Παλ/ργος

Μουστακας

Πρεβεντας   - Πλατσκοβιτς

 

 

 

 

 

     ΚΥΡΙΑΚΗ    18 – 03 – 2018                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

J u n i o r

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου11:15

ΑΟΤ   - Πορταικός

Αποστόλου

 

Ακαδημιας 1 9:30

Ακαδημια 1 α – Μετεωρα α

Παφης

 

Βαλτινου  9:45

Βαλτινο  - Πυργος α

Μουστακας

 

Σαραγιων 11:00

Πηγη  β  - Πυργετος

Παφης

 

 

ΑΟΤ 2011  - Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

J u n i o r

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βοηθ.Νεοχωριου11:15

Νεοχωρι   - Ακαδημια 1 β

Ρατζας

 

Μπαλκουρας  11:00

Δημητρα β  - Μετεωρα β

Καπερωνης

 

Πηγης  11:00

Πηγη  α  - Αγ Μονη

Μουστακας

 

Βοηθ. Πύργου 9:45

Πυργος β  - Καρυες

Αποστολου

 

 

Σαραγια  -Ακ Αμπελακιων

0-3

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Λόγγος

Δουλοπουλος

Κατσογιαννος  - Μαρκοπουλος

Γλύνους

Γλύνος  - Αγ Κυριακή

Μανασης Κ

Ζησης   - Καψουρας

Καρυων

Καρυες   - Πύργος

Κοντινος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Μουριας

Ακ Αμπελακιων - Παραληθαίοι

Ανδριοπουλος

Ροτσας   - Καλογριας

Κρήνης

Κρήνη   - Ριζαριο

Κουτσαγιας

Κυρατζουλης  - Τουλουμης

Ραξας

Τζουρτζια  - Αρδάνι

Πετσας

Μπαιρακταρης  - Μπαλας Ι

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Ζάρκο

Βουτσελας

Τατσινας  - Τοτης

 

Ασπροκλησια  - Πετρωτό

0-3

 

 

Ρεπό : Ταξιάρχες

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Παλαιομ/ρο

Παλαιομ/ρο  - Τυμφαίος

Πετσας

Καλογριας  - Κατσογιαννος

Βυτουμα

Βυτουμας  - Πιαλεία

Κοντινος 

Ρατζας  - Καψουρας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Φιλύρα

Μανασης Μ

Κυρατζουλης  - Ροτσας  

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Κεφαλ/σο

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης  - Τατσινας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Λυγαρια

Ζησης

Αποστολου  - Τουλουμης 

Φωτεινού

Φωτεινό  - Ροπωτό

Βουτσελας

Τοτης  - Μαρκοπουλος

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  - Δενδροχωρι

Μανασης Κ

Σταφυλας  - Μουστακας

 

Κεφαλ/κος  - Αγιοφυλλο

3-0

 

 

Πρίνος  - Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 13/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη     13– 03 – 2018         ΩΡΑ    15:30                             

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  15:30

Μπαλκούρα

Δημητρα  α  - Πηγη

Βουτσελας

Καπερωνης   - Τουλουμης

Διάβας

Μετεωρα α  - Δημητρα β

Ζήσης

Παπαγεωργοπουλος  - Μαργιωλης

 

Νεοχωρι  - Πετρωτό

3-0

 

 

Φήκη   - Ακ Αμπελακιων

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Κηπακίου(ΑΕΤ)

ΑΕΤ   - Αχιλλέας

Μανουρας Χ

Νταλουκας   - Μανούρας  Ν

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Κηπακιου

Κηπάκι   - Διαμαντι

Μουστακας

Μπαλας Ι  - Ροτσας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 10-11/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Σαββατο 10-3-18                                                                                          

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Αγ Κυριακης

Ακαδημια  1  - Πηγη

Πετσας

Μουστακας - Μαρκοπουλος

Μπαλκουρας

Δημητρα  α  - Δημητρα  β

Μανασης Μ

Τουλουμης  - Καπερωνης

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Ακ. Αμπελακιων

Ζήσης

Μαργιωλης  - Μπαλας Ι

Διαβας

Μετεωρα  β  - Μετεωρα  α

Βουτσελας

Κατσογιαννος  - Θανασουλας

 

Πετρωτό  - Πυργος 

0-3

 

 

ΑΟΤ  - Φηκη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Γριζανου

Γριζάνο    - Μετεωρα

Πετσας

Μανασης Μ  - Βουτσελας

Καλυβίων

Καλύβια   - ΑΕΤ

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Κωτουλας

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πυργετός

Γρατσανης

Μπαιρακταρης  - Ράτζας

Καστρακίου

Καστράκι  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

Τατσινας  - Κυρατζουλης

Οικουμενίου

Οικουμενιος - Σαράγια

Κοντινος

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Φήκης

Φήκη    - Πηγη

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Αλεξοπουλος

Πύλης

Πορταικός  - Μεγαλ/ρι

Μανασης Κ

Μουστακας  - Παφης

 

Δημητρα  - Δροσερό

3-0

 

 

Ρεπό : Κρ Βρύση

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Βαλτινού

Βαλτινό   - Γόμφοι

Ζήσης

Αποστολου  - Καπερωνης Ν

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λιλής

Λιλή   - Διαλεχτό

Ανδριοπουλος

Τοτης   - Καψουρας

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Παλ/ργος

Μαργιωλης

Μαρκοπουλος  - Μπαλας Ι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    11 – 03 – 2018           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικο

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αποστόλων 11:15

Απόστολοι  - Βαλτινό

Κατσογιαννος

 

Καλαμπακας 9:45

Μετεωρα α  - Πηγη  α

Κατσογιαννος

 

Κηπακίου 9:30

ΑΟΤ  α   - Δημητρα  α

Παφης

 

Φήκης 11:00

Φήκη     - Πύργος

Τουλουμης

 

 

Ρεπό : Πορταικός

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικο

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκούρας 11:15

Μεγαλ/ρι   - Πυργετός

Μουστακας

 

Φαρκαδονας  9:45

Πετρωτό   - Ακαδημια 1

Μουστακας

 

Αγ Μονης  9:30

Αγ Μονη   - Δημητρα β

Καπερωνης 

 

Αγ Γεωργίου 11:00

Ακ Αμπελακιων  - Πηγη β

Αποστολου

 

Κηπακίου 11:00

ΑΟΤ  β   - Μετεωρα β

Παφης

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Βυτουμας

Μανασης Κ

Καλογριας   - Μαρκοπουλος

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Ασπροβαλτος

Ζησης

Κυρατζουλης  - Καψουρας

Πιαλείας

Πιαλεία  - Χρυσομηλια

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας  - Ράτζας

Φιλύρας

Φιλύρα   - Θεόπετρα

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Αλεξοπουλος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Πρίνος

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Παπαγεωργοπουλος

Λυγαριας

Λυγαρια  - Φωτεινό

Κουτσαγιας

Μανασης Μ - Μπαλας  Χ

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό  - Δενδροχωρι

Κοντινος

Σταφυλας  - Βουτσελας

 

Αγιοφυλλο  - Παλαιομ/ρο

0-3

 

 

Φωτάδα  - Ελευθ/ρι

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Ακ Τρικάλων

Μαργιωλης

Τοτης   - Ροτσας

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λογγου

Λόγγος 2012 – Γλύνος

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Καρυες

Μανασης Κ

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή-Ακ Αμπελακιων

Βουτσελας

Μπαιρακταρης  - Παφης

Πύργου

Πύργος  - Κρήνη

Λεωνιδας Σ

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Τζουρτζια

Κουτσαγιας

Ρατζας  - Καψουρας

Αρδανίου

Αρδάνι  - Ακαδημια 1

Ανδριοπουλος

Ζησης   - Καλογριας

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ταξιαρχες

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Μαργιωλης

 

Ριζαριο  - Ασπροκλησια

3-0

 

 

Ρεπό : Ζάρκο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Παλ/ργου

Αστερας   - Απόστολοι

Μουστακας

Μπαλας Ι  - Τοτης