Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 1-2/6/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Σαββατο   01– 06 – 2019 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

 Κ  10

 

ΩΡΑ  10:30

Φλαμουλιου

ΑΟΤ       - Αγ Μονη

Μαργιωλης

 

Μπαλκούρας

Δημητρα β  - Ακαδημια 1

Αβρααμ

 

Πύργου

Πύργος β  - Πυργετός

Κουτσαγιας

 

 

Ακ Αμπελακιων-Σαραγια 2017

3-0

 

 

Δημητρα α  - Μετεωρα α

3-0

 

 

ΑΕΤ   - Μετεωρα β

3-0

 

 

Ρεπό : Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Ασπρ/σιας

Ασπρ/σια   - Λιλή

Αβρααμ

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Πρίνους

Γενέσι   - Ανταλλάξιμα

Μαργιωλης

Καψουρας  - Αργυροπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Λεπτοκαρυας

Ακ Τρικαλων – Λεπτοκαρυα

Μουστακας

Τατσιοπουλος  - Τοτης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ  Κ14

 

ΩΡΑ  17:30

Πυργετού

Δημητρα   - ΑΕΤ

Τζιοτζιος

Κωστηρας   - Σακκας

Μπαλκουρας

Πύργος    - Ακαδημια 1

Ντινος

Σινδρος    - Μαρκοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  2.6.2019

 

 

 

 

 

 

 

 Κ  10

 

ΩΡΑ  10:30

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - ΑΟΤ

Μαρκοπουλος

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Δημητρα α

Σακκας

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - ΑΕΤ

Μουστακας

 

Πυργετου

Πυργετός  - Πύργος α

Σινδρος

 

 

Μετεωρα α  - Ακ Αμπελακιων

3-0

 

 

Μετεωρα β -  Πυργος β

0-3

 

 

Ρεπό: Σαραγια 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Αποστόλων

Απόστολοι  - Διαμαντι

Μαργιωλης

Καπερωνης   - Αργυροπουλος

Παλ/ργου

Παλ/ργος  - Διαλεχτό

Μουστακας

Κατσογιαννος  - Καψουρας

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

 

ΩΡΑ  17:00

Πυργετου

Ζάρκο    - Πιαλεία

Κοντινος

Κωτουλας  - Παπαγεωργοπουλος

 

 

 

 

 

OI ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 29/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη    30– 05 – 2019     

                                       

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

B Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Ζάρκου

Ζάρκο   - Αστερας

Μανασης Μ

Καλογριας     -Πλοκας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Ακ Αμπελακιων

Κοντινος Ε

Παφης Χ     - Τζανης

Αγ Κυριακης

Αγ Κυριακή  - Παραληθαίοι

Μανασης Κ

Σινδρος   - Ράτζας

Αρδανίου

Αρδάνι   - Γριζάνο

Πετσας

Ανδριοπουλος  - Σακκας

Ριζαριού

Ριζαριό  - Βασιλική

Δουλοπουλος

Αλεξοπουλος  - Παπαγεωργοπουλος

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Ακαδημια 1

Κουτσαγιας

Τζιοτζιος   - Κουτσαγιας Ευγ

Καρυων

Καρυες   - Λόγγος 2012

Νοτος Π

Κωτουλας  - Αποστολου

Κρήνης

Κρήνη   - Πετρωτό

Λεωνιδας Κ

Κωστηρας  - Μαρκοπουλος

 

Ρεπό : Κηπακι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Μεγάρχης

Ανταλλάξιμα  - Πρόδρομος

Αβρααμ

Καπερωνης   - Κατσογιαννος

Μπελετσίου

Μπελετσι  - Γενεσι

Μαργιωλης

Αργυροπουλος  - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Σαραγιων

Σαραγια  - Απόστολοι

Λεωνιδας Κ

Ντινος   - Τουλουμης

Βαλτινου

Διαλεχτό  - Λεπτοκαρυα

Μουστακας

Τοτης    - Καψουρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 28/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

Τρίτη    28– 05 – 2019

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

B Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Μουριας

Δροσερό    - Ασπροβαλτος

Κουτσαγιας

Μπαλας Χ   - Παπαγεωργοπουλος

Διαβας

Χρυσομηλια  - Ροπωτό

Πετσας

Ρατζας     - Κωστηρας

Βυτουμας

Βυτουμας   - Πρίνος 

Σταφυλας

Καπερωνης  - Αργυροπουλος

Οικουμενιου

Τζουρτζια  - Δενδροχωρι

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Καλογριας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Γόμφοι

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Παφης

Πιαλείας

Πιαλεία  - Λυγαρια

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Φωτεινό

Λεωνιδας Σ

Τζιοτζιος    - Ντίνος

 

Φιλύρα  - Κεφαλ/κος

Αα

 

 

Ρεπό :Βαλτινό

 

 

 

 

 

 

 

Κ 12 

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 α  - Δημητρα α

Μαρκοπουλος

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - ΑΟΤ

Μουστακας

 

Μπαρας

Αχιλλεας  - Αγ Μονη

Κουτσαγιας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Μεγαλ/ρι

Αβρααμ

 

 

Καρυες  - Μετεωρα  α

3-0

 

 

Ρεπό : Πύργος α

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 24/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 1332785                                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                    Α                             ΚΗΠΑΚΙ                               2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 1180232                                ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ                     Π                             ΡΟΠΩΤΟ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1224793                                ΜΠΟΖΙΑΚΑΣ                      Γ                             ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ                        1                              «»

 

            

 

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΠΡΙΝΟΣ – ΑΟ ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ    με  3-0    γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί  η ΘΕΟΠΕΤΡΑ

 

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΥ  - ΑΟ ΒΥΤΟΥΜΑ     με  3-0    γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί  ο ΒΥΤΟΥΜΑΣ

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 25/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Σαββατο     25– 05 – 2019    

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Προδρομου

Πρόδρομος   - Μπελετσι

Μουστακας

Τουλουμης  - Σινδρος

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια  - Γενεσι

Τζιοτζιος

Ντίνος    - Κωστηρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλ/ργου

Παλ/ργος   - Σαραγια 2017

Κωτουλας

Ανδριοπουλος  - Παφης

Λεπτοκαρυας

Ακ Τρικαλων  - Απόστολοι

Μαργιωλης

Καψουρας   - Αργυροπουλος

Μεγαρχης

Διαλεχτό  - Διαμάντι

Αβρααμ

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

 

Λεπτοκαρυα  - Πατουλια

3-0

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 23-5-2019

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

1185314                                ΚΟΥΖΑΣ                               Σ                             ΔΡΟΣΕΡΟ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1332785                                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                    Α                             ΚΗΠΑΚΙ                               2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 1202101                                ΣΚΕΝΤΖΑΣ                          Σ                             ΠΙΑΛΕΙΑ                              1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1  - ΑΟ ΚΡΗΝΗΣ    με  3-0    γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί  η ΚΡΗΝΗ

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 23/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Πέμπτη    23– 05 – 2019     

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

B Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Βαλτινού

Βαλτινό   - Δροσερό

Κοντινος Ε

Μπαλας Χ   - Παπαγεωργοπουλος Π

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Βυτουμας

Νοτος  Π

Παφης  Χ    - Αποστολου Π

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό   - Τζουρτζια

Κουτσαγιας Γ

Μανασης Μ  - Μαρκοπουλος

Πρίνους

Πρίνος  - Θεόπετρα

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Καλογριας  Αχ

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι  - Πιαλεία

Λεωνιδας Σ

Ρατζας       - Κατσογιαννος

Γόμφων

Γόμφοι  - Παλαιομ/ρο

Κωτουλας Π

Τζανης       - Κωστηρας

 

Λυγαρια  - Φιλύρα

3-0

 

 

Κεφαλ/κος  - Φωτεινό

0-3

 

 

Ρεπό : Χρυσομηλια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πύργος

Ντινος

Κουτσαγιας  - Αργυροπουλος

Πύλης

Πορταικός  - Βαλτινό

Τζιοτζιος

Σακκας    - Καπερωνης

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Πυργετός

Πλοκας

Αβρααμ   - Κυρατζουλης

 

Μετεωρα  - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Ακ Τρικαλων

Μουστακας

Μαρκος   - Καψουρας

Παλ/ργου

Παλ/ργος   - Λεπτοκαρυα

Ανδριοπουλος

Τουλουμης  - Τατσιοπουλος

Αποστόλων

Απόστολοι   - Διαλεχτό

Μαργιωλης

Σινδρος    - Τοτης

 

Διαμαντι  - Πατουλια

0-3

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 22-5-2019

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

505718                                  ΣΤΑΣΑΡΕΚΟΣ                    Α                             ΑΡΔΑΝΙ                                1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1185314                                ΚΟΥΖΑΣ                               Σ                             ΔΡΟΣΕΡΟ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1332785                                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                    Α                             ΚΗΠΑΚΙ                               3              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1484691                                ΠΑΠΠΑΣ                              Α                             ΚΕΡΑΜΙΔΙ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1270169                                ΜΠΑΤΑΤΟΛΗΣ                  Α                             ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ           1                              «»

1460412                                ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ                      Ι                              ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ           1                              «»

1365604                                ΤΣΙΓΑΡΑΣ                           Α                             ΚΑΡΥΕΣ                               1                              «»

1202101                                ΣΚΕΝΤΖΑΣ                          Σ                             ΠΙΑΛΕΙΑ                              1                              «»

               

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΓΕΝΕΣΙΟΥ   - ΑΟ ΛΙΛΗΣ   με  3-0    γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί  το  ΛΙΛΗ

 

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ   - ΠΟ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ    με  0-3    γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί  η ΠΑΤΟΥΛΙΑ

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΡΙΤΗ 21/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Τρίτη    21– 05 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

B Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Κηπακιου

Κηπακι   - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Παφης

Λεπτοκαρυας

Αστερας  - Αγ Κυριακη

Νοτος

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Αρδάνι

Μανασης Κ

Σταφυλας  - Ανδριοπουλος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Ριζαριό

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Γριζάνου

Γριζάνο  - Κεραμίδι

Ζησης

Κωστηρας  - Τζιοτζιος

Βασιλικής

Βασιλική  - Καρυες

Μανασης Μ

Μπαλας Χ  - Πλοκας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Κρήνη

Αποστόλου

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Πετρωτού

Πετρωτό   - Λόγγος 2012

Πετσας

Μαρκοπουλος  - Ρατζας

 

Ρεπό : Οικουμενιος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπαλκουρας

Δημητρα    - Ακ Αμπελακιων

Ντινος

Κουτσαγιας Ευγ  - Σακκας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Μεγαλ/ρι

Σινδρος

Αβρααμ  - Τοτης

 

Αχιλλεας  - Πετρωτό 

0-3

 

 

Ρεπό: Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μεγαρχης

Διαλεχτό  - Ακ Τρικαλων 

Μουστακας

Μαργιωλης  - Τατσιοπουλος 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 13-5-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

505718                  ΣΤΑΣΑΡΕΚΟΣ                    Α                             ΑΡΔΑΝΙ                                2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1185314                ΚΟΥΖΑΣ                               Σ                             ΔΡΟΣΕΡΟ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1154572               ΚΕΦΟΣ                                 Ι                              ΡΙΖΑΡΙΟ                               1                              «»

    Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΠΙΑΛΕΙΑΣ  - ΑΟ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΣ   με  3-0    γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί η  ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  - ΑΟ ΛΙΛΗΣ   με  3-0    γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί   ΛΙΛΗ