Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΜΕΤΑΒΟΛΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

                     ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  Ε.Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

                 Ενημερώνουμε τα Σωματεία και τους Ποδοσφαιριστές   ότι από Δευτέρα 11 Ιουνίου 2018 θα διατίθενται  οι

                 Νέες Αιτήσεις Μεταβολών των ποδοσφαιριστών από την      Γραμματεία της Ένωσης . 

                                                       

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Γ.Σ. ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 7/6/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη    07– 06 – 2018       ΩΡΑ    17:00           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Κηπακίου

ΑΟΤ   - Δημητρα α

Καπερωνης

 

Βαλτινού

Βαλτινό  - Πορταικός

Κατσογιαννος

 

Βοηθ.Πυργου

Πύργος  α  - Πυργετός

Σταφυλας

 

 

ΑΟΤ 2011 – Ακαδημια 1α

0-3

 

 

Πηγη β  - Μετεωρα α

3-0

 

 

 

 

 

 

Junior

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Νεοχωριου

Νεοχώρι   - Ακ Αμπελακιων

Μουστακας

 

Πηγης

Πηγη  α  - Ακαδημια 1 β

Βουτσελας

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Καρυες

Τζιοτζιος

 

 

Σαραγιων  - Δημητρα β

0-3

 

 

Πύργος β  - Μετεωρα β

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΣ 5/6/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΤΡΙΤΗ     05– 06 – 2018       ΩΡΑ    17:00                    

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπαλκούρας

Δημητρα  α  - Πύργος

Ρατζας

 

 

Απόστολοι  - Μετεωρα α

3-0

 

 

ΑΟΤ  - Πορταικός

3-0

 

 

Φήκη   - Πηγη  α

0-3

 

 

Ρεπό : Βαλτινό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Φαρκαδόνας

Πετρωτό  - Πυργετός

Κατσογιαννος

 

Αγ Γεωργιου

Ακ Αμπελακιων  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

 

Κηπακίου

ΑΟΤ  β  - Δημητρα β

Καπερωνης

 

Μπαλκούρας

Μεγαλοχωρι – Αγ Μονη

Βουτσελας

 

 

Πηγη  β  - Μετεωρα β

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπελετσίου

Μπελέτσι  - Βαλτινό

Μουστακας

Μαργιωλης  - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 2-3/6/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    0206 – 2018        

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Πηγης  11:00

Πηγη  α  - Δημητρα α

Μουστακας

 

Αποστόλων

Απόστολοι  - Φήκη

3-0

 

 

Ρεπό : ΑΟΤ  α

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

 

Μπαλκουρας 11:00

Δημητρα β – Πηγη

3-0

 

 

 

 

 

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Ακαδημιας 1 9:30

Ακαδημια 1 α – Δημητρα α

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλ/ργου

Διαμάντι  - Ακ. Τρικαλων

Μουστακας

Πρεβεντας   - Μαρκοπουλος

Αποστόλων

Απόστολοι   - Κηπάκι

Ανδριοπουλος

Κυρατζουλης  - Μαργιωλης

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Βασιλική

Βουτσελας

Πλατσκοβιτς  - Θανασουλας

 

Πατουλια  - Αστερας

0-3

 

 

 

 

 

         ΚΥΡΙΑΚΗ    03 – 06 – 2018                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Βαλτινου 11:00

Βαλτινό  - ΑΟΤ

Ρατζας

 

 

Μετεωρα α – Πυργος α

0-3

 

 

ΑΟΤ 2011  - Πηγη α

0-3

 

 

 

 

 

 

Junior  

2ος Ομιλος

 

Μπαλκουρας9:30

Δημητρα β  - Ακ. Αμπελακιων

Βουτσελας

 

Ακαδημιας 1 10:00

Ακαδημια 1 β – Καρυες

Καπερωνης

 

Πηγης  11:00

Πηγη  α  - Νεοχωρι

Κατσογιαννος

 

 

Μετεωρα β – Αγ Μονη

0-3

 

 

Σαραγια  - Πυργος β

0-3

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

 

Μπαλκουρας 11:00

Μεγαλ/ρι  - ΑΟΤ β

Βουτσελας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Λιλής

Λιλη  - Γόμφοι

Ανδριοπουλος

 

 

 

 

 

OI ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 31/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     31 – 05 – 2018     ΩΡΑ    17:00                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ    17:00

Μεγάρχης

Αν. Μεγάρχης  - Γόμφοι

Μουστακας

Κυρατζουλης   - Μαργιωλης

 

 

 

 

OI ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 31/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 29/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη    29– 05 – 2018         ΩΡΑ    17:00

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ    17:00

Γόμφων

Γόμφοι  - Βαλτινό

Σταφυλας

Μαρκοπουλος  - Μαργιωλης

Μπελετσιου

Μπελετσι  - Μεγαρχη

Μουστακας

Θανασουλας  - Πρεβεντας

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

ΩΡΑ    16:30

Βαλτινου

Βαλτινό   - ΑΟΤ α

Παπαγεωργοπουλος

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 25-5-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 1390236                                ΚΥΡΚΟΣ                               Δ                             ΖΑΡΚΟ                                  1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1297407                                ΜΟΥΖΙΟΥΡΑΣ                    Α                             ΠΥΡΓΕΤΟΣ                          1                              «»

541703                                  ΒΑΡΜΠΟΜΠΙΤΗΣ            Σ                             ΚΑΛΥΒΙΑ                            1                              «»

1277087                                ΚΑΛΥΒΑΣ                           Γ                             ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ                 1                              «»

1340987                                ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ                                Ν                             ΛΥΓΑΡΙΑ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΔΙΑΛΕΧΤΟΥ  - ΑΟ ΑΝΤΑΛΛΑΞΙΜΑ   με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να αγωνιστεί  τα  ΑΝΤΑΛΛΑΞΙΜΑ 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΕ ΤΥΜΦΑΙΟΣ   - ΑΟ ΒΥΤΟΥΜΑ με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να αγωνιστεί  ο   ΒΥΤΟΥΜΑΣ 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΛΥΓΑΡΙΑΣ   - ΑΟ ΠΡΙΝΟΥΣ    με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να αγωνιστεί  το   ΠΡΙΝΟΣ  

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΒΑΛΤΙΝΟΥ   - ΠΟ ΦΗΚΗΣ (προπαιδικο)  με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί  η ΦΗΚΗ 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ  ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ  - ΠΟ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ    με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να αγωνιστεί  η ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ  

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ 2001 – ΑΟ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ  με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να αγωνιστεί  η ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ  

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 26-27/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    2605 – 2018                                                                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Μπαλκούρας 11:30

Δημητρα  α  - Απόστολοι

Βουτσελας

 

Φηκης  11:00

Φηκη    - Μετεωρα α

Κατσογιαννος

 

 

Ρεπό : Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

 

Σαραγιων 10:30

Πηγη β   - Μεγαλοχωρι

Μουστακας

 

Ακαδημιας 1 9:30

Ακαδημια 1  - Δημητρα β

Μουστακας

 

Πυργετου 11:00

Πυργετός - Ακ Αμπελακιων

Καπερωνης

 

Κηπακίου 11:00

ΑΟΤ  β  - Αγ Μονη

Σταφυλας

 

Καλαμπακας 11:00

Μετεωρα β  - Πετρωτό

Αποστολου

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Μπαλκούρας 10:00

Δημητρα α  - Βαλτινό

Βουτσελας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior  

2ος Ομιλος

 

Πύργου10:00

Πύργος β  - Δημητρα β

Σταφυλας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική         

1ος Ομιλος

ΩΡΑ 17:00

Λιλής

Λιλή   - Μεγάρχη

Μουστακας

Κυρατζουλης  - Μαργιωλης

 

Ανταλλάξιμα  - Μπελετσι

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική         

2ος Ομιλος

ΩΡΑ 17:00

Παλ/ργου

Ακ. Τρικαλων  - Παλ/ργος

Ζησης

Μαρκοπουλος   - Θανασουλας

 

Βασιλικη  - Πατουλια

3-0

 

 

 

 

 

 

                                      ΚΥΡΙΑΚΗ    27 – 05 – 2018                     

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Πύλης 11:00

Πορταικός   - Μετεωρα α

Μουστακας

 

Πυργετού

Πυργετος   - ΑΟΤ

Παπαγεωργοπουλος

 

 

Πύργος   - ΑΟΤ 2011

3-0

 

 

Πηγη β  - Ακαδημια 1 α

0-3

 

 

 

 

 

 

Junior  

2ος Ομιλος

 

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1 β  - Μετεωρα β

Καπερωνης

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Πηγη α

Μπαλας  Ι

 

Football Factory

Καρυες  - Νεοχωρι

Βουτσελας

 

 

Αγ Μονη  - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Πύλης 13:00

Πορταικός  - Πηγη  α

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική         

1ος Ομιλος

ΩΡΑ 17:00

Μεγάρχης

Αν. Μεγάρχης  - Διαλεχτό

Μουστακας

Μαργιωλης   - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική         

2ος Ομιλος

ΩΡΑ 17:00

Κηπακίου

Κηπάκι  - Αστερας

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος  - Μπαλας Ι