Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 13-14/10/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    1310 – 2018                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16

 

 

Αγ Γεωργίου

Ακ. Αμπελακιων – Ακαδημια 1

Μαργιωλης

Πλοκας    - Τζιοτζιος

Φλαμουλι

ΑΟΤ   - Δημητρα β

Τουλουμης

Καπερωνης  - Αργυροπουλος

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Οικουμενιος

Αποστολου

Σακκας   - Κουτσαγιας

Πυργου

Πυργος  - Νεοχωρι

Μπαλας Χ

Σινδρος   - Κωστηρας

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Ταξιαρχών

Ταξιαρχες   - Νεοχωρι

Κοντινος

Λεωνιδας Κ - Παπαγεωργοπουλος

Καστρακιου

Καστρακι  - Κεφαλ/σο  

Γρατσανης

Νταλουκας   - Σταφυλας

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Φηκη

Μανασης Κ

Μπαλας   - Κωτουλας

Μπαλκουρας

Δημητρα   - Πορταικος

Λεωνιδας Σ

Ρατζας  - Τουλουμης

Γλύνους

Γλυνος  - Σαραγια

Ζησης

Ανδριοπουλος  - Μουστακας

Καλυβιων

Καλυβια Κρ Βρυσηκαλυβια ια οσ 

Πετσας

Παφης   - Αποστολου

Μπαρας

Αχιλλεας  - Μεγαλ/ρι

Δουλοπουλος

Κατσογιαννος  - Καλογριας

Πυργου

Πυργος   - Πυργετος

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Μαργιωλης

 

ΑΕΤ  - Πηγη

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    14 – 10 – 2018                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος α  - Ακαδημια 1α

Σινδρος

 

Κρηνης

Νεοχωρι  - Δημητρα α

Τατσιοπουλος

 

Φλαμουλιου

Αχιλλέας  - Μετεωρα α

Τζιοτζιος

 

Αγ Γεωργιου

Ακ Αμπελακιων  - ΑΟΤ

Σταφυλας

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Αγ Μονη

Κουτσαγιας

 

 

Ρεπό : Καρυες

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πυργος β  - Οικουμενιος

Κωστηρας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Πυργετός

0-3

 

Πηγης

Πηγη   - Σαραγια 2017

Μαργιωλης

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β – Ακαδημια 1 β

Καπερωνης

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Πορταικος

Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Δενδ/ριου

Δενδροχωρι  - Βαλτινό

Κουτσαγιας

Αποστολου   - Κατσογιαννος

Πρίνους

Πρίνος  - Γόμφοι

Πετσας

Βουτσελας  - Σακκας

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Λυγαρια

Κοντινος

Νταλουκας  - Παπαγεωργοπουλος 

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Φωτεινο

Αλεξοπουλος

Αργυροπουλος  - Ποντικης

Σαρακινας 

Χρυσομηλια  - Παλ/ρο

Μανασης

Λεωνιδας Κ  - Ράτζας

Βυτουμα

Βυτουμας  - Πιαλεία

Ζησης

Καλογριας   - Μπαιρακταρης

Περιστερας

Τζουρτζια  - Θεοπετρα

Κωτουλας

Μουστακας  - Παφης

 

Δροσερό  - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό Κεφαλ/κος

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Γριζάνου

Γριζανο  - Κηπακι

Δουλοπουλος

Μαργιωλης   - Τουλουμης

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Βασιλικη

Κουτσαγιας

Κατσογιαννος  - Ράτζας

Καρυων

Ακ. Αμπελακιων  - Ακαδημια 1

Αλεξοπουλος

Μουστακας  - Πλοκας

Χρυσαυγης

Αστερας  - Λογγος

Αποστολου

Τατσιοπουλος  - Τζιοτζιος

Ζάρκου

Ζαρκο  - Κρηνη

Πετσας

Καλογριας   - Καπερωνης

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Καρυες

Κοντινος

Νταλουκας  - Παφης

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Κεραμιδι

Ζησης

Ανδριοπουλος  - Ντινος

Αρδανιου

Αρδάνι  - Ριζαριο

Μανασης

Λεωνιδας Κ  - Παπαγεωργοπουλος

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 11-10-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

  Γ    ΦΑΣΗ     Κ Υ Π Ε Λ Λ Ο Υ

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

ΠΕΜΠΤΗ

11.10.2018

Ώρα  16.00

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο   - Ακαδημια 1

Πετσας

Αλεξοπουλος  - Κατσογιαννος

Γριζανου

Γριζανο  - Καρυες

Λεωνιδας Σ

Καπερωνης  - Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 10/10/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

  Γ    ΦΑΣΗ     Κ Υ Π Ε Λ Λ Ο Υ

                   Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

10.10.2018

Ώρα  16.00

Γλύνους

Γλύνος  - Πιαλεία

Ζήσης

Σταφυλας   - Παπαγεωργοπουλος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Κρ Βρύση

Κουτσαγιας

Παφης   - Πλοκας

Πυργετου

Πυργετός  - Δροσερό

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Νταλουκας

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΠΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΗ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 19/10/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Γ    ΦΑΣΗ     Κ Υ Π Ε Λ Λ Ο Υ

                   Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

ΤΡΙΤΗ

09.10.2018

Ώρα  16.00

Πηγης

Πηγη      - Μεγαλοχωρι

Μανασης

Λεωνιδας Κ  - Αλεξοπουλος

Σαραγιων

Σαραγια  - Κεφαλοβρυσο

Κουτσαγιας

Παπαγ/λος   - Καλογριας 

Πύργου

Πύργος   - Ριζαριο

Κοντινος

Νταλουκας  - Μπαλας Χ

Ταξιαρχων

Ταξιάρχες  - Καλύβια

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας   - Κατσογιαννος

Μπαρας

Αχιλλέας  - Φηκη

Πετσας

Τουλουμης  - Ράτζας

Μπαλκουρας

Δημητρα   - Νεοχωρι

Δουλοπουλος

Ντινος  - Τζιοτζιος

 

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 5-10-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

      

1003761                                ΒΛΑΧΟΣ                              Π                             ΚΗΠΑΚΙ                               2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1332783                                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                    Α                             ΚΗΠΑΚΙ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1177223                                ΚΑΚΑΒΑΣ                           Σ                             ΚΗΠΑΚΙ                               1                              «»

1182739                                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                    Ν                             ΚΗΠΑΚΙ                               1                              «»

1175168                                ΖΑΡΑΜΠΟΥΚΑΣ               Γ                             ΔΡΟΣΕΡΟ                             1                              «»           

 

1353218                                ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ                  ΗΛ                          ΚΕΦΑΛ/ΣΟ                          1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1316174                                ΠΑΛΑΥΡΑΣ                         ΠΑΝ                       ΠΥΡΓΕΤΟΣ                          1                              «»

583725                                 ΤΣΕΛΙΟΣ                              Α                             ΠΑΛΑΙΟΜ/ΡΟ                     1                              «»

1258920                                ΜΕΣΙΑΚΑΡΗΣ                    Κ                             ΡΙΖΑΡΙΟ                               1                              «»

1376296                                ΚΟΥΦΟΝΙΚΟΣ                   Δ                             ΠΡΙΝΟΣ                                1                              «»

 

Κατακυρώνεται ο αγώνας  ΑΟ ΤΖΟΥΡΤΖΙΑΣ -       ΑΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ  με  3-0   γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  ο ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ  ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ  -  ΑΟ ΦΙΛΥΡΑΣ   με  3-0  γιατί δεν κατέβηκε να   αγωνιστεί η ΦΙΛΥΡΑ 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΔΗΜΗΤΡΑ  ΑΠΟΛΛΩΝ 2005  - ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ     με  3-0  

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 6-7/10/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    0610 – 2018                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Πηγης

Πηγη    - Ταξιαρχες

Γρατσανης

Νταλουκας  - Μπαλας Χ

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Σταφυλας  - Ράτζας

Κεφ/σου

Κεφαλ/σο  - Δημητρα

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Καπερωνης

Φηκης

Φηκη    - Γλυνος

Κουτσαγιας

Μουστακας  - Τατσιοπουλος

Πυλης

Πορταικος  - Καλυβια

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Σαραγιων

Σαραγια  - Αχιλλεας 

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Ντινος

Διαβας

Κρ Βρυση  - Πυργος

Λεωνιδας Σ

Κατσογιαννος  - Τουλουμης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Πυργετός

Ζήσης

Παφης  - Πλοκας

 

ΑΕΤ  - Καστράκι

Ματαιουται

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Καρυων

Καρυες   - Αρδάνι

Κωτουλας

Βουτσελας  - Αργυροπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

     0710 - 2018

 

ΩΡΑ  11:00

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Κηπακιου

Κηπάκι   - Παραληθαίοι

Μανασης Κ

Μουστακας  - Ανδριοπουλος

Γριζάνου

Γριζάνο  - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

Τζιοτζιος  - Κωστηρας

Βασιλικης

Βασιλικη  - Αστερας

Ζησης

Σακκας  - Κουτσαγιας Ευγ

Λόγγου

Λογγος  - Ζαρκο

Δουλοπουλος

Κωτουλας  - Σινδρος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Οικουμενιος

Λεωνιδας Σ

Παπαγεωργοπουλος  - Ράτζας

Κρήνης

Κρήνη  - Αγ Κυριακή

Πετσας

Αλεξοπουλος  - Ποντικης

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Ριζαριο

Κοντινος

Νταλουκας  - Σταφυλας

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

     0710 - 2018

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βαλτινού

Βαλτινό   - Πρίνος

Κοντινος

Νταλουκας  - Σταφυλας

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Ροπωτό

Λεωνιδας Σ

Παφης  - Τουλουμης

Γόμφων

Γόμφοι  - Ασπροβαλτος

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Κατσογιαννος

Φωτεινού

Φωτεινό  - Δροσερό

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος  - Καπερωνης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Τζουρτζια

Ζησης

Μουστακας  - Καλογριας

Πιαλείας

Πιαλεία  - Θεόπετρα

Πετσας

Ντινος  - Πλοκας

 

Κεφαλ/κος  - Χρυσομηλια

0-3

 

 

Φιλύρα  - Βυτουμας

0-3

 

 

Ρεπό : Λυγαρια

 

 

 

 

 

 

ΑΥΡΙΟ ΠΕΜΠΤΗ 4-10-18 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΥΡΙΟ ΠΕΜΠΤΗ 4-10-18 ΚΑΙ ΩΡΑ 18,30 ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣς ΕΝΩΣΗΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Γ΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Τρίτη 9.10.2018

               Πηγη   - Μεγαλοχωρι

Σαράγια  - Κεφαλόβρυσο

Πύργος  - Ριζαριο

Ταξιάρχες  - Καλύβια

Αχιλλέας  Τρικαλων  - Φηκη

Δημητρα Απόλλων – Νεοχωρι

Τετάρτη 10.10.2018

Γλύνος  - Πιαλεία

Θεόπετρα  - Κρ Βρύση

Πυργετός  - Δροσερό

                           Πέμπτη 11.10.2018

Παλαιομονάστηρο  - Ακαδημια 1

Γριζάνο  - Καρυες

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 28-9-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

                                                 

1332783                                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                    Α                             ΚΗΠΑΚΙ                               2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1177223                                ΚΑΚΑΒΑΣ                           Σ                             ΚΗΠΑΚΙ                               2                              «»

1003761                                ΒΛΑΧΟΣ                              Π                             ΚΗΠΑΚΙ                               3              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1182739                                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                    Ν                             ΚΗΠΑΚΙ                               2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

450435                                ΤΟΛΙΑΣ                                Ι                              ΒΑΛΤΙΝΟ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 1175168                                ΖΑΡΑΜΠΟΥΚΑΣ               Γ                             ΔΡΟΣΕΡΟ                             2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1387811                                ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ                     Α                             ΠΗΓΗ                                    1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1388950                                ΣΚΡΑΠΑΣ                            Ν                             ΓΛΥΝΟΣ                               1                              «»

1331446                                ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ                       Α                             ΔΗΜΗΤΡΑ                           1                              «»

1413439                                ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ                 Π                             ΚΗΠΑΚΙ                               1                              «»

1284519                                ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗΣ              Ι                              ΔΡΟΣΕΡΟ                             1                              «»

1397223                                ΚΟΘΡΑΣ                               Κ                             ΠΡΙΝΟΣ                                1                              «»

 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας        ΑΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ  - ΑΟ ΠΙΑΛΕΙΑΣ    με  0-3   γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  ο ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΦΙΛΥΡΑΣ   - ΠΟ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ     με  0-3  γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  η ΦΙΛΥΡΑ 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ      με  0-3   λόγω  αποχώρησης  του σωματείου ΑΕΤ από το πρωτάθλημα