Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 28/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

Τρίτη    28– 05 – 2019

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

B Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Μουριας

Δροσερό    - Ασπροβαλτος

Κουτσαγιας

Μπαλας Χ   - Παπαγεωργοπουλος

Διαβας

Χρυσομηλια  - Ροπωτό

Πετσας

Ρατζας     - Κωστηρας

Βυτουμας

Βυτουμας   - Πρίνος 

Σταφυλας

Καπερωνης  - Αργυροπουλος

Οικουμενιου

Τζουρτζια  - Δενδροχωρι

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Καλογριας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Γόμφοι

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Παφης

Πιαλείας

Πιαλεία  - Λυγαρια

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Φωτεινό

Λεωνιδας Σ

Τζιοτζιος    - Ντίνος

 

Φιλύρα  - Κεφαλ/κος

Αα

 

 

Ρεπό :Βαλτινό

 

 

 

 

 

 

 

Κ 12 

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 α  - Δημητρα α

Μαρκοπουλος

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - ΑΟΤ

Μουστακας

 

Μπαρας

Αχιλλεας  - Αγ Μονη

Κουτσαγιας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Μεγαλ/ρι

Αβρααμ

 

 

Καρυες  - Μετεωρα  α

3-0

 

 

Ρεπό : Πύργος α

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 24/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 1332785                                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                    Α                             ΚΗΠΑΚΙ                               2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 1180232                                ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ                     Π                             ΡΟΠΩΤΟ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1224793                                ΜΠΟΖΙΑΚΑΣ                      Γ                             ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ                        1                              «»

 

            

 

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΠΡΙΝΟΣ – ΑΟ ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ    με  3-0    γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί  η ΘΕΟΠΕΤΡΑ

 

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΥ  - ΑΟ ΒΥΤΟΥΜΑ     με  3-0    γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί  ο ΒΥΤΟΥΜΑΣ

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 25/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Σαββατο     25– 05 – 2019    

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Προδρομου

Πρόδρομος   - Μπελετσι

Μουστακας

Τουλουμης  - Σινδρος

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια  - Γενεσι

Τζιοτζιος

Ντίνος    - Κωστηρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλ/ργου

Παλ/ργος   - Σαραγια 2017

Κωτουλας

Ανδριοπουλος  - Παφης

Λεπτοκαρυας

Ακ Τρικαλων  - Απόστολοι

Μαργιωλης

Καψουρας   - Αργυροπουλος

Μεγαρχης

Διαλεχτό  - Διαμάντι

Αβρααμ

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

 

Λεπτοκαρυα  - Πατουλια

3-0

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 23-5-2019

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

1185314                                ΚΟΥΖΑΣ                               Σ                             ΔΡΟΣΕΡΟ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1332785                                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                    Α                             ΚΗΠΑΚΙ                               2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 1202101                                ΣΚΕΝΤΖΑΣ                          Σ                             ΠΙΑΛΕΙΑ                              1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1  - ΑΟ ΚΡΗΝΗΣ    με  3-0    γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί  η ΚΡΗΝΗ

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 23/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Πέμπτη    23– 05 – 2019     

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

B Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Βαλτινού

Βαλτινό   - Δροσερό

Κοντινος Ε

Μπαλας Χ   - Παπαγεωργοπουλος Π

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Βυτουμας

Νοτος  Π

Παφης  Χ    - Αποστολου Π

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό   - Τζουρτζια

Κουτσαγιας Γ

Μανασης Μ  - Μαρκοπουλος

Πρίνους

Πρίνος  - Θεόπετρα

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Καλογριας  Αχ

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι  - Πιαλεία

Λεωνιδας Σ

Ρατζας       - Κατσογιαννος

Γόμφων

Γόμφοι  - Παλαιομ/ρο

Κωτουλας Π

Τζανης       - Κωστηρας

 

Λυγαρια  - Φιλύρα

3-0

 

 

Κεφαλ/κος  - Φωτεινό

0-3

 

 

Ρεπό : Χρυσομηλια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πύργος

Ντινος

Κουτσαγιας  - Αργυροπουλος

Πύλης

Πορταικός  - Βαλτινό

Τζιοτζιος

Σακκας    - Καπερωνης

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Πυργετός

Πλοκας

Αβρααμ   - Κυρατζουλης

 

Μετεωρα  - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Ακ Τρικαλων

Μουστακας

Μαρκος   - Καψουρας

Παλ/ργου

Παλ/ργος   - Λεπτοκαρυα

Ανδριοπουλος

Τουλουμης  - Τατσιοπουλος

Αποστόλων

Απόστολοι   - Διαλεχτό

Μαργιωλης

Σινδρος    - Τοτης

 

Διαμαντι  - Πατουλια

0-3

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 22-5-2019

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

505718                                  ΣΤΑΣΑΡΕΚΟΣ                    Α                             ΑΡΔΑΝΙ                                1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1185314                                ΚΟΥΖΑΣ                               Σ                             ΔΡΟΣΕΡΟ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1332785                                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                    Α                             ΚΗΠΑΚΙ                               3              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1484691                                ΠΑΠΠΑΣ                              Α                             ΚΕΡΑΜΙΔΙ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1270169                                ΜΠΑΤΑΤΟΛΗΣ                  Α                             ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ           1                              «»

1460412                                ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ                      Ι                              ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ           1                              «»

1365604                                ΤΣΙΓΑΡΑΣ                           Α                             ΚΑΡΥΕΣ                               1                              «»

1202101                                ΣΚΕΝΤΖΑΣ                          Σ                             ΠΙΑΛΕΙΑ                              1                              «»

               

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΓΕΝΕΣΙΟΥ   - ΑΟ ΛΙΛΗΣ   με  3-0    γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί  το  ΛΙΛΗ

 

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ   - ΠΟ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ    με  0-3    γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί  η ΠΑΤΟΥΛΙΑ

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΡΙΤΗ 21/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Τρίτη    21– 05 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

B Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Κηπακιου

Κηπακι   - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Παφης

Λεπτοκαρυας

Αστερας  - Αγ Κυριακη

Νοτος

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Αρδάνι

Μανασης Κ

Σταφυλας  - Ανδριοπουλος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Ριζαριό

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Γριζάνου

Γριζάνο  - Κεραμίδι

Ζησης

Κωστηρας  - Τζιοτζιος

Βασιλικής

Βασιλική  - Καρυες

Μανασης Μ

Μπαλας Χ  - Πλοκας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Κρήνη

Αποστόλου

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Πετρωτού

Πετρωτό   - Λόγγος 2012

Πετσας

Μαρκοπουλος  - Ρατζας

 

Ρεπό : Οικουμενιος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπαλκουρας

Δημητρα    - Ακ Αμπελακιων

Ντινος

Κουτσαγιας Ευγ  - Σακκας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Μεγαλ/ρι

Σινδρος

Αβρααμ  - Τοτης

 

Αχιλλεας  - Πετρωτό 

0-3

 

 

Ρεπό: Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μεγαρχης

Διαλεχτό  - Ακ Τρικαλων 

Μουστακας

Μαργιωλης  - Τατσιοπουλος 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 13-5-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

505718                  ΣΤΑΣΑΡΕΚΟΣ                    Α                             ΑΡΔΑΝΙ                                2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1185314                ΚΟΥΖΑΣ                               Σ                             ΔΡΟΣΕΡΟ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1154572               ΚΕΦΟΣ                                 Ι                              ΡΙΖΑΡΙΟ                               1                              «»

    Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΠΙΑΛΕΙΑΣ  - ΑΟ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΣ   με  3-0    γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί η  ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  - ΑΟ ΛΙΛΗΣ   με  3-0    γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί   ΛΙΛΗ

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 17-5-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

505718                  ΣΤΑΣΑΡΕΚΟΣ                    Α                             ΑΡΔΑΝΙ                                1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1185314               ΚΟΥΖΑΣ                               Σ                             ΔΡΟΣΕΡΟ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 18-19/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΣΑΒΒΑΤΟ    1805 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Σαραγια

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πυργετός

Κουτσαγιας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Πύργος α

Σακκας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - Πυργος β

Μουστακας

 

 

ΑΟΤ     - Μετεωρα  α

3-0

 

 

Ακαδημια 1  - Μετεωρα β

3-0

 

 

Ρεπό : ΑΕΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - Κηπακι

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος  - Σταφυλας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακη  - Ζάρκο

Κοντινος

Μανασης Μ  - Αποστολου

Ριζαριου

Ριζαριο  - Αστερας

Ζησης

Παφης  - Πλοκας

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Ακ Αμπελακιων

Κωτουλας

Τουλουμης  - Σινδρος

Καρυων

Καρυες   - Παραληθαίοι

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

Κρηνης

Κρηνη   - Γριζανο

Πετσας

Τζιοτζιος  - Κωστηρας

Πετρωτού

Πετρωτό  - Βασιλική

Νοτος

Καλογριας  - Ντινος

Λόγγου

Λογγος  - Ακαδημια 1

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας Χ

 

Ρεπό : Αρδανι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπελετσιου

Μπελετσι  - Ανταλλάξιμα

Μουστακας

Μαργιωλης  - Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            ΚΥΡΙΑΚΗ    19. 05. 2019                    

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - ΑΟΤ

Αβρααμ

 

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Αγ Μονη

Μουστακας

 

Σαραγιων

Σαραγια  - Δημητρα  α

Σακκας

 

Πυργετού

Πυργετός  - ΑΕΤ

Κουτσαγιας

 

Πύργου

Πύργος α  - Ακ Αμπελακιων

Μαργιωλης

 

 

Μετεωρα β  - Δημητρα β

 

 

 

Ρεπό : Πύργος β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Διαβας

Χρυσομηλιας  - Βαλτινό

Νοτος

Καλογριας   - Κωστηρας

Βυτουμα

Βυτουμας  - Δροσερό

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Ασπροβαλτος

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Πιαλείας

Πιαλεία  - Ροπωτό

Πετσας

Αποστολου  - Πλοκας

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Πρίνος

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος  - Ντινος

Φωτεινού

Φωτεινό  - Λυγαρια

Μανασης Κ

Μαρκοπουλος  - Σινδρος

 

Φιλύρα  - Δενδρ/ρι

0-3

 

 

Κεφαλ/κος  - Γόμφοι

0-3

 

 

Ρεπό : Τζουρτζια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Πρίνους

Γενεσι  - Λιλή

Παφης

Αργυροπουλος  - Τοτης

Ασπρ/σιας

Ασπροκλησια  - Πρόδρομος

Ζησης

Τζιοτζιος  - Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Συνοικία 2017

Μαργιωλης

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Απόστολοι

Μουστακας

Καψουρας  - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ω