Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 17-5-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

505718                  ΣΤΑΣΑΡΕΚΟΣ                    Α                             ΑΡΔΑΝΙ                                1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1185314               ΚΟΥΖΑΣ                               Σ                             ΔΡΟΣΕΡΟ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 18-19/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΣΑΒΒΑΤΟ    1805 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Σαραγια

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πυργετός

Κουτσαγιας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Πύργος α

Σακκας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - Πυργος β

Μουστακας

 

 

ΑΟΤ     - Μετεωρα  α

3-0

 

 

Ακαδημια 1  - Μετεωρα β

3-0

 

 

Ρεπό : ΑΕΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - Κηπακι

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος  - Σταφυλας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακη  - Ζάρκο

Κοντινος

Μανασης Μ  - Αποστολου

Ριζαριου

Ριζαριο  - Αστερας

Ζησης

Παφης  - Πλοκας

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Ακ Αμπελακιων

Κωτουλας

Τουλουμης  - Σινδρος

Καρυων

Καρυες   - Παραληθαίοι

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

Κρηνης

Κρηνη   - Γριζανο

Πετσας

Τζιοτζιος  - Κωστηρας

Πετρωτού

Πετρωτό  - Βασιλική

Νοτος

Καλογριας  - Ντινος

Λόγγου

Λογγος  - Ακαδημια 1

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας Χ

 

Ρεπό : Αρδανι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπελετσιου

Μπελετσι  - Ανταλλάξιμα

Μουστακας

Μαργιωλης  - Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            ΚΥΡΙΑΚΗ    19. 05. 2019                    

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - ΑΟΤ

Αβρααμ

 

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Αγ Μονη

Μουστακας

 

Σαραγιων

Σαραγια  - Δημητρα  α

Σακκας

 

Πυργετού

Πυργετός  - ΑΕΤ

Κουτσαγιας

 

Πύργου

Πύργος α  - Ακ Αμπελακιων

Μαργιωλης

 

 

Μετεωρα β  - Δημητρα β

 

 

 

Ρεπό : Πύργος β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Διαβας

Χρυσομηλιας  - Βαλτινό

Νοτος

Καλογριας   - Κωστηρας

Βυτουμα

Βυτουμας  - Δροσερό

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Ασπροβαλτος

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Πιαλείας

Πιαλεία  - Ροπωτό

Πετσας

Αποστολου  - Πλοκας

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Πρίνος

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος  - Ντινος

Φωτεινού

Φωτεινό  - Λυγαρια

Μανασης Κ

Μαρκοπουλος  - Σινδρος

 

Φιλύρα  - Δενδρ/ρι

0-3

 

 

Κεφαλ/κος  - Γόμφοι

0-3

 

 

Ρεπό : Τζουρτζια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Πρίνους

Γενεσι  - Λιλή

Παφης

Αργυροπουλος  - Τοτης

Ασπρ/σιας

Ασπροκλησια  - Πρόδρομος

Ζησης

Τζιοτζιος  - Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Συνοικία 2017

Μαργιωλης

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Απόστολοι

Μουστακας

Καψουρας  - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ω

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 16/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη   16 – 05 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Βαλτινού

Βαλτινό   - Βυτουμας

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας   - Κωστηρας

Διαβας

Χρυσομηλια  - Τζουρτζια

Μανασης Κ

Παφης  Χ  - Ντινος

Μουριας

Δροσερό   - Θεόπετρα

Πετσας  Σ

Μπαλας Χ  - Παπαγεωργοπουλος

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Παλαιομ/ρο

Νοτος  Π

Λεωνιδας Κ  - Τουλουμης

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι   - Φωτεινό

Κουτσαγιας

Πλοκας   - Ράτσας

Λυγαριας

Λυγαρια   - Γόμφοι

Δουλοπουλος

Αποστολου  - Καλογριας

 

Ροπωτό   - Φιλύρα

3-0

 

 

Πρίνος   - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Πιαλεία

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Κεφαλ/σο

Κοντινος

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Πύργος α

Κουτσαγιας Ευγ

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ    - Ακαδημια 1  α

Αβρααμ

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Καρυες

Σακκας

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Νεοχωρι

Σινδρος

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Αχιλλέας

Μαρκοπουλος

 

 

Ρεπό : Μετεωρα  α

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 14/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Τρίτη    14 – 05 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α  Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Καλυβιων

Καλύβια   - Πηγη

Δουλοπουλος

Νταλουκας   - Παπαγεωργοπουλ

 

 

 

Ξ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ  Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Λεπτοκαρυας

Διαμαντι   - Σαραγια 2017

Μουστακας

Καπερωνης  - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

ΤΕΛΙΚΟΣ Κ 16

 

ΩΡΑ  17:00

Στ Τρικαλων

Πύργος    - Ακαδημια 1

Τζιοτζιος

Τουλουμης   - Κωστηρας

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 10/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 

534010                  ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ                     Χ                             ΡΟΠΩΤΟ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1413920               ΚΟΘΡΑΣ                               Α                             ΠΡΙΝΟΣ                                1                              «»

405554                  ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ                     Α                             ΒΑΛΤΙΝΟ                             1                              «»                           

144603                  ΛΙΑΚΟΣ                                Κ                             ΘΕΌΠΕΤΡΑ                          1                              «»

 

 

ΟΙ ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 11-12/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    1105 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Σαραγια 2017

Μαργιωλης

 

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Πύργος α

Μπαλας

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πυργος β

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β-Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - ΑΕΤ

Σακκας

 

 

Μετεωρα β  - Πυργετός

0-3

 

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Μπαλκουρας

Δημητρα   - Πηγη

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ   - Μπαλας

Καλυβιων

Καλύβια   - Καστρακι

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας - Παπαγεωργοπουλος

Μπάρας

Αχιλλέας  - Ταξιάρχες

Δουλοπουλος

Ζησης    - Αλεξοπουλος

Πυργετού

Πυργετός  - Νεοχωρι

Κοντινος

Νταλουκας   - Κωτουλας

Διάβας

Κρ Βρύση  - Φήκη

Κουτσαγιας

Μαργιωλης  - Τζιοτζιος

Σαραγιων

Σαραγια  - Πορταικός

Πετσας

Μανασης Μ  - Παφης

 

Πύργος  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Γλύνος  - Αγ Μονη

0-3

 

 

 

 

 

          ΚΥΡΙΑΚΗ    12. 05. 2019                      

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Μετεωρα α

Κωστηρας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Ακαδημια 1

Αβρααμ

 

Πύργου

Πύργος α  - Αγ Μονη

Ντίνος

 

Πύργου

Πύργος β  - Δημητρα β

Πλοκας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - ΑΕΤ

Σινδρος

 

 

Μετεωρα β  - ΑΟΤ

0-3

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Περιστερας

Τζουρτζια  - Βαλτινό

Νότος

Τζιοτζιος   - Τουλουμης

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Βυτουμας

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Παφης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Δροσερό

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Καλογριας

Φωτεινου

Φωτεινό  - Ροπωτό

Ζησης  

Κουτσαγιας  - Καπερωνης

Λυγαριας

Λυγαρια  - Πρίνος

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας   - Παπαγεωργοπουλος

Γόμφων

Γόμφοι  - Δενδροχωρι

Κοντινος

Μανασης Μ  - Κατσόγιαννος

 Πιαλείας

Πιαλεία - Χρυσομηλιά

Κωτούλας

 Μαρκόπουλος-Σακκάς

 

Κεφαλ/κος  - Ασπροβαλτος

 0-3

 

 

 

 

Ρεπό : Φιλύρα

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Κηπακίου

Κηπάκι  - Αγ Κυριακή

Κουτσαγιας

Μπαλας Χ  - Τουλουμης

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Αρδάνι

Αλεξοπουλος

Μανασης Μ  - Ντίνος

Ζάρκου

Ζαρκο   - Ριζαριό 

Πετσας

Νταλουκας  - Σταφυλας

Λεπτοκαρυας

Αστερας  - Καρυες 

Δουλοπουλος

Τατσιοπουλος  - Καψουρας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Κρηνη

Λεωνιδας Σ

Νότος   - Πλοκας

Ριζωματος

Παραληθαιοι  - Πετρωτό 

Μανασης Κ

Κωτουλας  - Παπαγεωργοπουλος

Γριζάνου

Γριζάνο  - Λόγγος

Κοντινος

Αποστολου  - Κωστηρας

Αγ Κυριακης

Ακαδημια 1  - Βασιλική

Ζήσης

Καλογριας  - Τζιοτζιος

 

Ρεπό : Κεραμίδι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Προδρομου

Πρόδρομος  - Λιλή

Παφης

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 9/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     09 – 05 – 2019   

                                       

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Αρδανιου

Αρδάνι   - Κηπακι

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας   - Παπαγεωργοπουλος

Ριζαριου

Ριζαριο   - Αγ Κυριακη

Πετσας   Σ

Νοτος          - Καλογριας

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Οικουμενιος

Αποστολου

Κουτσαγιας Ευγ  - Σακκας

Καρυων

Καρυες    - Ζάρκο

Κουτσαγιας  Γ

Μπαλας Χ     - Τουλουμης

Πετρωτού

Πετρωτό  - Αστερας

Ντινος

Πλοκας     - Μαρκοπουλος

Λόγγου

Λόγγος   - Ακ Αμπελακιων

Μανασης Μ

Νταλουκας   - Αλεξοπουλος

Αγ Κυριακης

Ακαδημια 1  - Παραληθαίοι

Κοντινος  Ε

Παφης  Χ   - Κωστηρας

Βασιλικής

Βασιλική  - Γριζάνο

Μανασης Κ

Σταφυλας   - Σινδρος

 

Ρεπό : Κρήνη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Κεφαλ/σου

Ανταλλάξιμα  - Ασπροκλησια

Μουστακας

Καψουρας   - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 7/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

505718                  ΣΤΑΣΑΡΕΚΟΣ                    Α                             ΑΡΔΑΝΙ                                1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

534010                  ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ                     Χ                             ΡΟΠΩΤΟ                               1                              «»

 1413920                ΚΟΘΡΑΣ                               Α                             ΠΡΙΝΟΣ                                1                              «»

 1473944                ΜΗΤΣΙΟΣ                            Γ                             ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 405554                  ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ                     Α                             ΒΑΛΤΙΝΟ                             1                              «»           

 144603                  ΛΙΑΚΟΣ                                Κ                             ΘΕΌΠΕΤΡΑ                          1                              «»           

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ  - ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  Κ 10      με  3 – 0  γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί   Η  ΑΕΤ

   Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΠΠΦ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1      με  0-3    γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί   Ο ΑΣΤΕΡΑΣ

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 6-5-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη    07 – 05 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Μπαλκουρας

Δημητρα    - Καλυβια

Ζησης

Νταλουκας   - Μανασης Μ

Πυργετου

Αγ Μονη   - Αχιλλέας

Σταφυλας

Ανδριοπουλος  - Πλοκας

Καστρακίου

Καστράκι   - Πύργος

Νοτος

Τουλουμης   - Παφης

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Πυργετός

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Μπαλας

Νεοχωριου

Νεοχωρι     - Κρ Βρύση

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Κωστηρας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Σαραγια

Κουτσαγιας

Κωτουλας   - Καλογριας

Πύλης

Πορταικός  - Φήκη

Λεωνιδας Σ

Ντινος   - Αποστολου

 

Πηγη          - Γλύνος

3-0

 

 

ΑΕΤ          - Μεγαλ/ρι

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλ/ργου

Παλ/ργος   - Ακ Τρικαλων

Μαργιωλης

Μαρκοπουλος  - Καψουρας

 

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 3-5-2019

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

1440142                                ΚΑΛΕΤΣΗΣ                         Κ                             ΠΑΛ/ΡΟ                                1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1440143                                ΚΑΤΡΑΝΑΣ                         Κ                             ΠΑΛ/ΡΟ                                1                              «»

1345214                                ΑΔΑΜΟΣ                              Ν                             ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ           1                              «»

444996                                 ΝΑΚΟΣ                                 Α                             ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ                  1                              «»

1271229                                ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ                    Γ                             ΚΑΡΥΕΣ                               1                              «»

1303320                                ΚΟΘΡΑΣ                               Δ                             ΡΙΖΑΡΙΟ                               1                              «»           

1331446                                ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ                       Α                             ΔΗΜΗΤΡΑ                           1                              «»

1330780                                ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ                        Μ                            ΜΕΓΑΛ/ΡΙ                           1                              «»

1261224                                ΠΑΠΠΑΣ                              ΧΑΡ                        ΚΡ ΒΡΥΣΗ                           1                              «»

505718                                 ΣΤΑΣΑΡΕΚΟΣ                    Α                             ΑΡΔΑΝΙ                                2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ  

534010                                 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ                     Χ                             ΡΟΠΩΤΟ                               2                              «»

 1413920                                ΚΟΘΡΑΣ                               Α                             ΠΡΙΝΟΣ                                2                              «»