Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 7-12-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 

1411738                  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ            Κ                             ΔΗΜΗΤΡΑ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      Κ 16

353515                    ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ                 Γ                             ΓΟΜΦΟΙ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

568331                    ΜΠΟΤΙΝΑΣ                         Δ                             ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ                    1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 8-9/12/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    0812 – 2018                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος    - Ακ Αμπελακιων

Ντινος

Ρατζας    - Κωστηρας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - ΑΟΤ

Τατσιοπουλος

Πλοκας    - Ποντικης

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Μετεωρα

Τουλουμης

Καπερωνης  - Κουτσαγιας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Δημητρα α

Τζιοτζος

Σινδρος   - Σακκας

 

Ρεπό : Νεοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετου

Πυργετος   - Πηγη

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας   - Μπαλας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   - Πυργος  

Κοντινος

Ανδριοπουλος  - Παφης

Διάβας

Κρ Βρύση – Αχιλλεας

Πετσας

Τουλουμης  - Αποστολου

Σαραγίων 

Σαραγια   - Καλύβια

Ζησης

Παπαγεωργοπουλος-Καλογριας

Φήκης

Φήκη   - Δήμητρα

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Ντινος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Αγ Μονή

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Αλεξοπουλος

Νεοχωρίου

Νεοχωρι  - Καστρακι

Δουλοπουλος

Σταφυλας    - Κωτουλας

 

Πορταικος  - Γλύνος 

3-0

 

 

Ταξιάρχες  - ΑΕΤ

3-0

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    0912 – 2018                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

Κηπάκι   - Κεραμίδι

Ζησης

Καλογριας   - Καπερωνης

Ριζαριου

Ριζαριο   - Καρυες

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ- Παπαγεωργοπουλος

Αρδανίου

Αρδανι   - Κρήνη

Λεωνιδας Σ

Τουλουμης  - Σακκας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Πετρωτό

Μανασης Μ

Ντινος   - Πλοκας

Οικουμενίου

Οικουμένιος  - Λόγγος

Μανασης Κ

Τζιοτζιος   - Τατσιοπουλος

Ζάρκου

Ζάρκο   - Ακαδημία 1

Κωτουλας

Κωστηρας   - Κουτσαγιας

Χρυσαυγής

Αστερας  - Γριζάνο

Πετσας

Κατσογιαννος  - Ποντικης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Παραληθαίοι

Κοντινος

Νταλουκας   - Παφης

 

Ρεπό : Βασιλικής

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Βαλτινού

Βαλτινό   - Πιαλεία

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Κωτουλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Παλαιομ/ρο

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Φωτεινό

Κοντινος

Κατσογιαννος   - Καπερωνης

Μουριας

Δροσερό  - Λυγαρια

Κουτσαγιας

Ζησης   - Μανασης Μ

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Δενδρ/ρι

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Ανδριοπουλος

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό  - Πρίνος

Δουλοπουλος

Καψουρας   - Ποντικης

 

Τζουρτζια   - Φιλύρα

3-0

 

 

Βυτουμας  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Γόμφοι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ    - Πύργος α

Τζιοτζιος

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Δημητρα α 

Ντινος

 

Μπαρας

Αχιλλεας   - Ακαδημια 1α α

Μουστακας

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Καρυες

Τατσιοπουλος

 

 

Αγ Μονη   - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πύργου

Πύργος β  - Σαραγια 2017

Σινδρος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα  β  - Πηγη

Κουτσαγιας

 

Λιλης

Βαλτινό  - Μετεωρα β

Πλοκας

 

Αγ Βης/να

Πορταικός   - Οικουμενιος

Κωστηρας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Ακαδημια 1 β

Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΟΥ ΣΤΙΣ 5/12/2018

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

                        ΤΕΤΑΡΤΗ    05.12.2018  και  ώρα  14:30


Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

05.12.2018

Ώρα  14.30

Ριζαριού

Ριζαριό  - Πυργετος

Πέτσας

Μανασης Μ  -  Μπαλας  Χ

Καστρακιου

Καστράκι  - Μετεωρα

Λεωνιδας Σ

Λεωνιδας Κ  - Νταλουκας

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 

1267967                                ΑΝΔΡΕΟΥ                            Σ                             ΔΗΜΗΤΡΑ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 534019                                 ΣΚΡΕΚΑΣ                             Α                             ΦΗΚΗ                                   1                              «»

 1326289                                ΚΑΤΣΑΡΟΣ                          Ν                             ΣΑΡΑΓΙΑ                              1                              «»

 1332783                                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                    ΑΛ                          ΚΗΠΑΚΙ                               1                              «»

 1411738                                ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ             Κ                             ΔΗΜΗΤΡΑ                           1                              «» Κ 16

 1188873                                ΜΠΟΥΚΑΣ                          Ι                              ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ                1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1298105                                ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ                    Ε                             ΝΕΟΧΩΡΙ                             1                              «»

 ΑΟ ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ  :  ΚΑΝΕΛΑΣ ΑΘ ΠΑΡΑΓΩΝ για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο Αγώνος  στις 24.11.2018

μεταξύ των ομάδων ΑΟ ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ του επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη και χρηματικό  πρόστιμο

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΗΜΡΟΜΗΝΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΜΕ ΔΕΛΤΙΑ ΕΠΣΤ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΠΑΡΑΤΕΙΝΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΣ 31-1-19 Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΜΕ ΔΕΛΤΙΑ ΤΗΣ ΕΠΣΤ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 1-2/12/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    0112 – 2018                                              

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λογγακιου

Μεγαλ/ρι   - Πετρωτό

Μανασης Μ

Ποντικης   - Κατσογιαννος

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - ΑΟΤ

Παπαγεωργοπουλος

Βουτσελας   - Κωστηρας

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1  - Δημητρα α

Ντινος

Σακκας  - Ράτζας

 

Ρεπό :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετού

Πυργετός   - Πύργος

Τουλουμης

Σινδρος  - Μπαλας Ι

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - ΑΕΤ

0-3

 

Βαλτινού

Βαλτινό  - Μετεωρα

Αποστολου

Τζιοτζιος  - Τασιοπουλος

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πορταικός

Μαργιωλης

Αργυροπουλος  - Κουτσαγιας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγή    - Μεγαλοχωρι

Ζησης

Λεωνιδας Κ  - Μανασης Μ

Πυργετού

Πυργετός   - Κρ Βρύση

Κουτσαγιας

Παφης   - Αποστολου

Πύργου

Πύργος   - Σαραγια

Λεωνιδας Σ

Ρατζας    - Μαργιωλης

Μπάρας

Αχιλλέας   - Πορταικός

Κοντινος

Αλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος

Καλυβίων

Καλύβια  - Φήκη

Δουλοπουλος

Σταφυλας  - Κωτουλας

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Νεοχωρι

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Μπαλας Χ

Καστρακίου

Καστράκι  - Ταξιάρχες

Πετσας

Ντινος  - Καλογριας

 

Γλύνος  - Κεφαλ/σο

0-3

 

 

Αγ Μονη   - ΑΕΤ

3-0

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    0212 – 2018                                               

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος  α  - Αγ Μονη

Τουλουμης

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ  - Μεγαλ/ρι

Ντινος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

 

Μπαρας

Ακαδημια 1 α  - Καρυες

Μουστακας

 

 

Μετεωρα α - Ακ Αμπελακιων

0-3

 

 

Ρεπό : Νεοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - Δημητρα β

Καπερωνης

 

Πηγης

Πηγη   - Μετεωρα β

Κωστηρας

 

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1 β  - Πυργος β

Πλοκας

 

Σαραγιων

Συνοικία 2017 – Πορταικός

Τζιοτζιος

 

Πυργετου

Πυργετός  - Βαλτινό

Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Βαλτινό

Κοντινος

Νταλουκας   - Μπαλας Χ

Φωτεινού

Φωτεινό  - Τζουρτζια

Ζησης

Καψουρας   - Σακκας

Λυγαριας

Λυγαρια  - Βυτουμά

Μανασης Κ

Ρατζας   - Παφης

Γόμφων

Γόμφοι  - Χρυσομηλια

Αλεξοπουλος

Μαργιωλης  - Ποντικας

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Δροσερό

Δουλοπουλος

Αποστολου  - Καλογριας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Ροπωτό

Κωτουλας

Ανδριοπουλος  - Βουτσελας

 

Φιλύρα  - Πιαλεία 

0-3

 

 

Κεφαλ/κος  - Θεόπετρα

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Καρυων

Καρυες   - Κηπάκι

Μανασης Κ

Ρατζας    - Καλογριας

Κρήνης

Κρήνη   - Κεραμίδι

Παφης

Σακκας   - Τατσιοπουλος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ριζαριο

Κοντινος

Νταλουκας   - Μπαλας Χ

Λόγγου

Λόγγος   - Αρδάνι

Ζησης

Τουλουμης  - Σινδρος

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Αγ Κυριακή

Αποστολου

Καψουρας   - Ποντικης

Βασιλικής

Βασιλική  - Οικουμενιος

Αλεξοπουλος

Τζιοτζιος  - Μπαιρακταρης

Γριζάνου

Γριζάνο  - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Καπερωνης  - Πλοκας

Χρυσαυγής

Αστερας  - Ακ Αμπελακιων

Ντινος

Κουτσαγιας Ε - Κωστηρας

 

Ρεπό : Παραληθαίοι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΟ ΠΗΓΗΣ   - ΑΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ                1-0

 ΑΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ  - ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                1- 2

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΟΥ 26/11/2018

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΤΡΙΤΗ    27.11.2018  και  ώρα  14:30

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

ΤΡΙΤΗ

27.11.2018

Ώρα  14.30

Πηγης

Πηγη   - Γριζάνο

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος- Κατσογιαννος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Νεοχωρι

Κοντινος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΟΥ 26/11/2018

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΤΡΙΤΗ    27.11.2018  και  ώρα  14:30

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

ΤΡΙΤΗ

27.11.2018

Ώρα  14.30

Πηγης

Πηγη   - Γριζάνο

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος- Κατσογιαννος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Νεοχωρι

Κοντινος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 23-11-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

  

1261224                                ΠΑΠΠΑΣ                              Χ                             ΚΡ ΒΡΥΣΗ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

500725                  ΓΙΩΤΑΣ                                                Κ                             ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ                        1                              «»

 

1375627                                ΞΑΓΑΡΑΣ                             Α                             ΠΗΓΗ                                    1                              «»

 

548973                  ΝΤΑΣΚΑΣ                            Β                             ΣΑΡΑΓΙΑ                              1                              «»

 

578178                  ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ                      Γ                             ΠΥΡΓΕΤΟΣ                          1                              «»

 

ΑΟ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ :   ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓ  ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ για  όσα  αναγράφονται  στο Φύλλο  Αγώνος  στις  17.11.2018 μεταξύ  των   ομάδων    ΑΟ  ΠΥΡΓΟΥ  - ΑΟ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    του  επιβάλλει    απαγόρευση  συμμετοχής  σε  οποιαδήποτε δραστηριότητα σχετίζεται με το ποδόσφαιρο [ αθλητική, διοικητική ή οποιαδήποτε άλλη  για δέκα πέντε  ( 15 ) ημέρες  και  χρηματικό πρόστιμο  50,00€ .

 ΑΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ   :  ΠΑΤΡΑΣ  ΞΕΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ  για   όσα  αναγράφονται  στο   Φύλλο   Αγώνος  στις 17.11.2018 μεταξύ  των  ομάδων ΑΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ  - ΑΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ του επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη και χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

ΑΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ :   ΠΑΖΑΡΑΣ  ΔΗΜ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις  17.11.2018 μεταξύ  των   ομάδων   ΑΟ  ΠΥΡΓΟΥ  - ΑΟ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ του  επιβάλλει  απαγόρευση  συμμετοχής σε οποιαδήποτε δραστηριότητα σχετίζεται με το ποδόσφαιρο [ αθλητική, διοικητική ή οποιαδήποτε άλλη  για δέκα πέντε  ( 15 ) ημέρες  και  χρηματικό πρόστιμο  50,00€ .

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΓΛΥΝΟΥΣ  - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ   με  0-3

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ   - ΑΟ ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ   Κ 14   με  3- 0    γιατί δεν κατέβηκε να  αγωνιστεί   ο  ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ

 ΑΡΗΣ ΑΓ ΜΟΝΗΣ  - ΑΟ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  Κ 12 αα    

 ΑΟ ΣΥΝΟΙΚΙΑ ΣΑΡΑΓΙΩΝ – ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ Β  Κ  12 αα