Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΝΕΑ ΣΧΟΛΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΝΕΑ ΣΧΟΛΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

           Καλούνται να δηλώσουν συμμετοχή στην νέα σχολή  Διαιτησίας της Ε.Δ./ΕΠΣΤ  όσοι επιθυμούν  να  την

          παρακολουθήσουν . Πληροφορίες στην Ε.Δ./Ε.Π.Σ.     Τρικάλων .

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΜΕΤΑΒΟΛΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

                     ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  Ε.Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

                 Ενημερώνουμε τα Σωματεία και τους Ποδοσφαιριστές   ότι από Δευτέρα 11 Ιουνίου 2018 θα διατίθενται  οι

                 Νέες Αιτήσεις Μεταβολών των ποδοσφαιριστών από την      Γραμματεία της Ένωσης . 

                                                       

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Γ.Σ. ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 7/6/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη    07– 06 – 2018       ΩΡΑ    17:00           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Κηπακίου

ΑΟΤ   - Δημητρα α

Καπερωνης

 

Βαλτινού

Βαλτινό  - Πορταικός

Κατσογιαννος

 

Βοηθ.Πυργου

Πύργος  α  - Πυργετός

Σταφυλας

 

 

ΑΟΤ 2011 – Ακαδημια 1α

0-3

 

 

Πηγη β  - Μετεωρα α

3-0

 

 

 

 

 

 

Junior

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Νεοχωριου

Νεοχώρι   - Ακ Αμπελακιων

Μουστακας

 

Πηγης

Πηγη  α  - Ακαδημια 1 β

Βουτσελας

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Καρυες

Τζιοτζιος

 

 

Σαραγιων  - Δημητρα β

0-3

 

 

Πύργος β  - Μετεωρα β

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΣ 5/6/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΤΡΙΤΗ     05– 06 – 2018       ΩΡΑ    17:00                    

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπαλκούρας

Δημητρα  α  - Πύργος

Ρατζας

 

 

Απόστολοι  - Μετεωρα α

3-0

 

 

ΑΟΤ  - Πορταικός

3-0

 

 

Φήκη   - Πηγη  α

0-3

 

 

Ρεπό : Βαλτινό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Φαρκαδόνας

Πετρωτό  - Πυργετός

Κατσογιαννος

 

Αγ Γεωργιου

Ακ Αμπελακιων  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

 

Κηπακίου

ΑΟΤ  β  - Δημητρα β

Καπερωνης

 

Μπαλκούρας

Μεγαλοχωρι – Αγ Μονη

Βουτσελας

 

 

Πηγη  β  - Μετεωρα β

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπελετσίου

Μπελέτσι  - Βαλτινό

Μουστακας

Μαργιωλης  - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 2-3/6/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    0206 – 2018        

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Πηγης  11:00

Πηγη  α  - Δημητρα α

Μουστακας

 

Αποστόλων

Απόστολοι  - Φήκη

3-0

 

 

Ρεπό : ΑΟΤ  α

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

 

Μπαλκουρας 11:00

Δημητρα β – Πηγη

3-0

 

 

 

 

 

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Ακαδημιας 1 9:30

Ακαδημια 1 α – Δημητρα α

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλ/ργου

Διαμάντι  - Ακ. Τρικαλων

Μουστακας

Πρεβεντας   - Μαρκοπουλος

Αποστόλων

Απόστολοι   - Κηπάκι

Ανδριοπουλος

Κυρατζουλης  - Μαργιωλης

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Βασιλική

Βουτσελας

Πλατσκοβιτς  - Θανασουλας

 

Πατουλια  - Αστερας

0-3

 

 

 

 

 

         ΚΥΡΙΑΚΗ    03 – 06 – 2018                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Βαλτινου 11:00

Βαλτινό  - ΑΟΤ

Ρατζας

 

 

Μετεωρα α – Πυργος α

0-3

 

 

ΑΟΤ 2011  - Πηγη α

0-3

 

 

 

 

 

 

Junior  

2ος Ομιλος

 

Μπαλκουρας9:30

Δημητρα β  - Ακ. Αμπελακιων

Βουτσελας

 

Ακαδημιας 1 10:00

Ακαδημια 1 β – Καρυες

Καπερωνης

 

Πηγης  11:00

Πηγη  α  - Νεοχωρι

Κατσογιαννος

 

 

Μετεωρα β – Αγ Μονη

0-3

 

 

Σαραγια  - Πυργος β

0-3

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

 

Μπαλκουρας 11:00

Μεγαλ/ρι  - ΑΟΤ β

Βουτσελας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Λιλής

Λιλη  - Γόμφοι

Ανδριοπουλος

 

 

 

 

 

OI ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 31/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     31 – 05 – 2018     ΩΡΑ    17:00                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ    17:00

Μεγάρχης

Αν. Μεγάρχης  - Γόμφοι

Μουστακας

Κυρατζουλης   - Μαργιωλης

 

 

 

 

OI ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 31/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 29/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη    29– 05 – 2018         ΩΡΑ    17:00

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ    17:00

Γόμφων

Γόμφοι  - Βαλτινό

Σταφυλας

Μαρκοπουλος  - Μαργιωλης

Μπελετσιου

Μπελετσι  - Μεγαρχη

Μουστακας

Θανασουλας  - Πρεβεντας

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

ΩΡΑ    16:30

Βαλτινου

Βαλτινό   - ΑΟΤ α

Παπαγεωργοπουλος