Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Ε.Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

vΕνημερώνουμε  όλα  τα  σωματεία ότι είναι διαθέσιμες  οι Αιτήσεις Μεταβολών    ερασιτεχνικών   ποδοσφαιριστών    αγωνιστικής    περιόδου 

2019   2020 , τις  οποίες   μπορούν  να   παραλαμβάνουν  τα σωματεία ή ποδοσφαιριστες  από  τα γραφεία της   Ε.Π.Σ. Τρικάλων.

vΕπίσης  σας  γνωρίζουμε  τις  ακριβείς  ημερομηνίες των περιόδων εγγραφών μετεγγραφών περιόδου 2019 – 2020

 1. Πρώτη Εγγραφή             : 01.07.2019 – 30.11.2019 και 01.01.2020 -  30.04.2020

 2. Μετεγγραφή                   : 01.07.2019 – 31.10.2019 και 01.01.2020 – 31.01.2020
 3. Επανεγγραφή            
     : 01.09.2019 – 31.10.2019 και 01.01.2020 – 28.02.2020
 4. Υποσχετική           
          : 01.07.2019 – 31.08.2019 και 01.01.2020 – 31.01.2020
 5. Αποδέσμευση (
ατομική) : 01.07.2019 – 31.08.2019 και  01.01.2020 – 31.01.2020
 6. Αποδέσμευση (
ομαδική):  01.07.2019 – 31.09.2019 και 01.01.2020 – 31.01.2020

 7. Διεθνείς Μεταγραφές     :  01.07.2019 – 31.10.2019 και 01.01.2020 – 31.01.2020

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 13/6/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

Πέμπτη     13 – 06 – 2019

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

 

Κ 10 ΩΡΑ  17:30

 

Πύργου

Πύργος α   - Πύργος β

Σινδρος

Πυργετού

Πυργετός  - Ακ Αμπελακιων 

Αβρααμ

Αγ Μονης  

Αγ Μονη  - Ακαδημια 1 

Σακκας

 

Σαραγια 2017  - ΑΕΤ

3-0

 

Μετεωρα β  - Δημητρα α

0-3

 

Μετεωρα α  - Δημητρα β 

0-3

 

Ρεπό : ΑΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 11/6/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

Τρίτη    11 – 06 – 2019       

 

                                       

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

 

Λεπτοκαρυας

Διαμαντι   - Παλ/ργος

Αβρααμ

Καπερωνης   - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  17:30

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πυργετός

Κουτσαγιας

 

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Σαράγια 2017

Σακκας

 

 

 

ΑΕΤ     - Πύργος α 

0-3

 

 

 

Αγ Μονη   - Μετεωρα β

3-0

 

 

 

Ακαδημία 1  - Μετεωρα α

3-0

 

 

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακίων

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 8-9/6/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

Σαββατο   08– 06 – 2019                                            

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

 Κ  10

 

ΩΡΑ  10:30

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Ακ Αμπελακιων

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Πύργος β

Μαργιωλης

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Πύργος α

Αβρααμ

 

 

ΑΕΤ     - ΑΟΤ

0-3

 

 

Μετεωρα α  - Πυργετός

0-3

 

 

Μετεωρα β  - Σαραγια 2017

0-3

 

 

Ρεπό : Αγ Μονη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα 17:30

Σαραγίων

Σαραγια 2017  - Διαλεχτό

Μαργιωλης

Αργυροπουλος  - Κυρατζουλης

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Διαμαντι

Αβρααμ

Καπερωνης     - Κατσογιαννος

Αποστόλων

Απόστολοι  - Παλαιοπυργος

Τουλουμης

Σινδρος        - Ντίνος

 

Πατουλια  - Ακ Τρικαλων

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  9.6.2019

 

 

 

 

 

 

 

 Κ  10

 

ΩΡΑ  10:30

Καρακουσης

ΑΟΤ   - Ακ Αμπελακιων

Μαργιωλης

 

Πύργου

Πύργος α – Δημητρα β

Ντινος

 

Πυργετου

Πυργετος  - Αγ Μονη

Σακκας

 

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Ακαδημια 1

Αβρααμ

 

 

Πύργος β  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Μετεωρα α  - Μετεωρα β

Αα

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

Ώρα 17:30

Προδρόμου

Πρόδρομος   - Γενεσι

Ντίνος

Τουλουμης   - Σινδρος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 6/6/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη    06 – 06 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Λεπτοκαρυας

Ακ Τρικαλων  - Παλ/ργος

Αβρααμ

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

Τελικός Κ 14

 

ΩΡΑ  17:30

Πύργου

Δημητρα Απόλλων 2005 – Ακαδημια 1

Ντίνος Αλεξ

Μαρκόπουλος Παν – Σακκας  Θεοφ

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 4-6-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη    04 – 06 – 2019        

                                       

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Σκόρ

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  17:30

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Δημητρα  α

Σίνδρος

 

 

Κηπακιου

ΑΕΤ   - Δημητρα  β

Μαρκοπουλος

 

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Αγ Μονη

Σακκας

 

 

Πύργου

Πύργος β  - Ακαδημια 1

Τουλουμης

 

 

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Πυργετός

Κουτσαγιας

 

 

 

Πύργος α  - Μετεωρα β

3-0

 

 

 

Ρεπό: Μετεωρα α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

 

Καρυων

Σαράγια 2017 – Διαμάντι

Ανδριοπουλος

Κυρατζουλης  - Τατσιοπουλος

 

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Απόστολοι

Αβρααμ

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Κ14

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ  Κ14

 

 

Πυργετού

Δημητρα   - ΑΕΤ

 

 

Μπαλκουρας

Πύργος    - Ακαδημια 1

1-1 κανονικος αγωνας

2-4 πεναλτυ 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 1-2/6/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Σαββατο   01– 06 – 2019 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

 Κ  10

 

ΩΡΑ  10:30

Φλαμουλιου

ΑΟΤ       - Αγ Μονη

Μαργιωλης

 

Μπαλκούρας

Δημητρα β  - Ακαδημια 1

Αβρααμ

 

Πύργου

Πύργος β  - Πυργετός

Κουτσαγιας

 

 

Ακ Αμπελακιων-Σαραγια 2017

3-0

 

 

Δημητρα α  - Μετεωρα α

3-0

 

 

ΑΕΤ   - Μετεωρα β

3-0

 

 

Ρεπό : Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Ασπρ/σιας

Ασπρ/σια   - Λιλή

Αβρααμ

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Πρίνους

Γενέσι   - Ανταλλάξιμα

Μαργιωλης

Καψουρας  - Αργυροπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Λεπτοκαρυας

Ακ Τρικαλων – Λεπτοκαρυα

Μουστακας

Τατσιοπουλος  - Τοτης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ  Κ14

 

ΩΡΑ  17:30

Πυργετού

Δημητρα   - ΑΕΤ

Τζιοτζιος

Κωστηρας   - Σακκας

Μπαλκουρας

Πύργος    - Ακαδημια 1

Ντινος

Σινδρος    - Μαρκοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  2.6.2019

 

 

 

 

 

 

 

 Κ  10

 

ΩΡΑ  10:30

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - ΑΟΤ

Μαρκοπουλος

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Δημητρα α

Σακκας

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - ΑΕΤ

Μουστακας

 

Πυργετου

Πυργετός  - Πύργος α

Σινδρος

 

 

Μετεωρα α  - Ακ Αμπελακιων

3-0

 

 

Μετεωρα β -  Πυργος β

0-3

 

 

Ρεπό: Σαραγια 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Αποστόλων

Απόστολοι  - Διαμαντι

Μαργιωλης

Καπερωνης   - Αργυροπουλος

Παλ/ργου

Παλ/ργος  - Διαλεχτό

Μουστακας

Κατσογιαννος  - Καψουρας

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

 

ΩΡΑ  17:00

Πυργετου

Ζάρκο    - Πιαλεία

Κοντινος

Κωτουλας  - Παπαγεωργοπουλος

 

 

 

 

 

OI ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 29/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη    30– 05 – 2019     

                                       

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

B Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Ζάρκου

Ζάρκο   - Αστερας

Μανασης Μ

Καλογριας     -Πλοκας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Ακ Αμπελακιων

Κοντινος Ε

Παφης Χ     - Τζανης

Αγ Κυριακης

Αγ Κυριακή  - Παραληθαίοι

Μανασης Κ

Σινδρος   - Ράτζας

Αρδανίου

Αρδάνι   - Γριζάνο

Πετσας

Ανδριοπουλος  - Σακκας

Ριζαριού

Ριζαριό  - Βασιλική

Δουλοπουλος

Αλεξοπουλος  - Παπαγεωργοπουλος

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Ακαδημια 1

Κουτσαγιας

Τζιοτζιος   - Κουτσαγιας Ευγ

Καρυων

Καρυες   - Λόγγος 2012

Νοτος Π

Κωτουλας  - Αποστολου

Κρήνης

Κρήνη   - Πετρωτό

Λεωνιδας Κ

Κωστηρας  - Μαρκοπουλος

 

Ρεπό : Κηπακι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Μεγάρχης

Ανταλλάξιμα  - Πρόδρομος

Αβρααμ

Καπερωνης   - Κατσογιαννος

Μπελετσίου

Μπελετσι  - Γενεσι

Μαργιωλης

Αργυροπουλος  - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Σαραγιων

Σαραγια  - Απόστολοι

Λεωνιδας Κ

Ντινος   - Τουλουμης

Βαλτινου

Διαλεχτό  - Λεπτοκαρυα

Μουστακας

Τοτης    - Καψουρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 28/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

Τρίτη    28– 05 – 2019

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

B Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Μουριας

Δροσερό    - Ασπροβαλτος

Κουτσαγιας

Μπαλας Χ   - Παπαγεωργοπουλος

Διαβας

Χρυσομηλια  - Ροπωτό

Πετσας

Ρατζας     - Κωστηρας

Βυτουμας

Βυτουμας   - Πρίνος 

Σταφυλας

Καπερωνης  - Αργυροπουλος

Οικουμενιου

Τζουρτζια  - Δενδροχωρι

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Καλογριας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Γόμφοι

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Παφης

Πιαλείας

Πιαλεία  - Λυγαρια

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Φωτεινό

Λεωνιδας Σ

Τζιοτζιος    - Ντίνος

 

Φιλύρα  - Κεφαλ/κος

Αα

 

 

Ρεπό :Βαλτινό

 

 

 

 

 

 

 

Κ 12 

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 α  - Δημητρα α

Μαρκοπουλος

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - ΑΟΤ

Μουστακας

 

Μπαρας

Αχιλλεας  - Αγ Μονη

Κουτσαγιας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Μεγαλ/ρι

Αβρααμ

 

 

Καρυες  - Μετεωρα  α

3-0

 

 

Ρεπό : Πύργος α