Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΗΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Προημιτελική  Φάση  

                                ΑΡΗΣ ΑΓ ΜΟΝΗΣ                        - ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ

                   ΑΟ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ          - ΠΟ ΦΗΚΗΣ

                   ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005  - ΑΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

                   ΑΟ Μ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ                        - ΑΟ ΓΙΓΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ

ΑΥΡΙΟ ΠΕΜΠΤΗ 13/2/20 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Αύριο Πέμπτη 13/2/20και ώρα 19,30 στα γραφεία της Ένωσης η κλήρωση της προημιτελικής φάσης του κυπέλλου

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 7/2/20

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

1473224                ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ                        Π                             ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 583725                  ΤΖΕΛΛΙΟΣ                           Α                             ΠΑΛΑΙΟΜ/ΡΟ                     5              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1415468                ΚΟΝΟΜΗ                             Λ                             ΡΙΖΑΡΙΟ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1419420                ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ                      Ε                             ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ                  1                              «»

1357972                ΚΟΘΡΑΣ                               Ν                             ΛΥΓΑΡΙΑ                             1                              «»

1488812                ΠΑΤΕΡΑΣ                             Α                             ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ                        1                              «»

1501231                ΜΑΝΤΕΛΟΣ                        Δ                             ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1                    1                              «»

 Κατακυρώνεται ο αγώνας   ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ  - ΑΟ ΔΡΟΣΕΡΟΥ  με  3-0  γιατί  δεν κατέβηκε νααγωνιστεί το  ΑΟ ΔΡΟΣΕΡΟΥ      

 

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Την Τετάρτη 12/2/20

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Από τον Προπονητή των Μικτών Ομάδων κ. Βίκτωρ Ψύχο καλούνται οι παρακάτω ποδ/στες να συμμετέχουν στην προπόνηση την Τετάρτη 12-02-2020 στο γήπεδο Καρυών.

Κ12     ΩΡΑ: 14.30

1.Παπαευθυμίου Θεόδωρος 2.Λυρίτσης Δημήτριος 3. Ζήκος Κωνσταντίνος 4. Σατρατζέμης Κωνσταντίνος 5. Παπακώστας Σωτήριος  6.Τρικάλης Αχιλλέας 7. Μαντζαφλάρας Χρήστος 8. Αβράμης Αθανάσιος 09. Οικονόμου Άγγελος 10.Σίμος Ανδρέας 12. Σκουλής Ηλίας 12.Βράντζας Απόστολος 13. Μπέγας Αντώνιος  14.Μυλωνάς Γεώργιος  16. Βασταρούχας Θωμάς 17.Παπαπούλιος Στέλιος 18.Ράγγας Αχιλλέας 19.Τζέλης Κωνσταντίνος 20. Κατσουγιάννης Χρήστος 21. Ζαφείρης Βασίλειος22.Αδάμος Κωνσταντίνος 23. Τσιγάρας Ορέστης 24 .Μίντζας Φώτιος

 Κ-14  ΩΡΑ: 16.00

1. Κακαδιάρης  Θεόφιλος 2.Ψύρρας Γε  3.Γιώτας Αθανάσιος 4.Μαλακασίωτης Αναστάσιος 5.Σακελλάρης Δημήτριος 6.Θεμέλης Χρήστος 7.Ψύχος Γεώργιος 8.Καλέτσης Σπύρος 9.Αγγελάκης Κων/νος 10. Ρουμπιές Ευθύμιος 11.Μέλλιος Παντελής 12.Τουτούκης Παναγιώτης 13. Βατής Γεώργιος 14.Σάββας Άγγελος 15. Τσιάμης Βασίλειος 16. Στεφόπουλος Κωνσταντίνος 17. Πολυγένης Μανώλης   18.Παπαβασιλείου Παύλος  19. Ψύχος Χρήστος 20.Γάκης Αλέξανδρος  21.Γκατής Χρήστος 22.Καραμέτας Δημήτριος 23.Σακαρέλης Δημήτριος 24.Κωτούζας Γεώργιος 25.Ριζογιάννης Δημήτριος

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 8-9/2/20

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Σάββατο    08– 02 – 2020

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   16

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενίου

Οικουμένιος  - Πετρωτό

Σταφυλας

Πλοκας   - Μπαλας

Καλαμπάκας

Μετέωρα  - ΑΕΤ

Μουστάκας

Αβρααμ   - Αποστόλου

Μπαλκούρας

Δήμητρα β  - ΑΟΤ

Μανασης Μ

Κωστηρας   - Καπερωνης

Πύργου

Πύργος   - Δήμητρα α

Παπαγεωργοπουλος

Μαργιωλης   - Σινδρος

Πυργετού

Πυργετός  - Ακαδημία 1

Ανδριοπουλος

Μαρκοπουλος   - Καλογριας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Αγ Μονής

Αγ Μονή    - Πυργετός

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Αλεξοπουλος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Σαράγια

Λεωνιδας Σ

Κατσογιαννος  - Μαρκόπουλος

Πύλης

Πορταικός  - Μεγαλοχωρι

Ζησης

Σίνδος   - Πλοκας

Φήκης

Φήκη     - Δήμητρα

Μανασης Κ

Σταφυλας   - Κωτουλας

Ριζαριού

Ριζαριό  - Πύργος

Δουλοπουλος

Αποστολου   - Ανδριοπουλος

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Καλύβια

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας

Λυγαριάς

Λυγαριά   - Καστράκι

Νοτος

Μανασης Μ  - κωτηρας

 

Κρ Βρύση  - Πηγή

3-0

 

 

Κεφαλόβρυσο  - Δροσερό

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Φωτάδας

Φωτάδα   - Ασπροκλησια

Μαργιωλης

Καπερωνης   - Κουτσαγιας

Μεγάρχης

Αν Μεγαρχης  - Μπελέτσι 

Μουστακας

Ρατζας    - Παπαγεωργοπουλος  

 

Ανταλλάξιμα  - Ελευθ/ρι

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Λεπτοκαρυάς

Λεπτοκαρυά  - Πατουλιά

Αβρααμ

Καψουρας   - Τζιοτζιος

 

Διαλεχτό   - Πηνειάδα 

3-0

 

 

 

 

 

 

           Κυριακή    09 – 02– 2020                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Όμιλος

ΩΡΑ  11:00

Γριζάνου

Γριζανο – Γλύνος

Κουτσαγιας

Νοτος     - Πλοκας

Αποστόλων

Ακαδημία 1  - Ακ Αμπελακίων

Μανασης Κ

Σταφυλας  - Παφης

Κεφαλοβρύσου

ΑΕΚ Σαραγίων  - Οικουμενιος

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Μπάρας

Αχιλλέας  - Αστέρας

Ζησης

Ανδριοπουλος  - Μουστακας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Αγ Κυριακή

Δουλοπουλος

Μαργιωλης  - Μαρκοπουλος 

 

Αρδάνι   - Λόγγος

0-3

 

 

Πετρωτό   - Κρήνη

3-0

 

 

Καρυες   - ΑΕΤ

0-3

 

 

Ρεπό : Ζάρκο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Ακαδημίας 1

Ακαδημία  1  - Μετέωρα

Σινδρος

Κωστηρας   - Αβρααμ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Γόμφων

Γόμφοι   - Τζουρτζια

Αβρααμ

Καπερωνης  - Κουτσαγιας

Φιλύρας

Ροπωτό   - Παλαιομ/ρο

Κοντινος

Νταλουκας   - Μπαιρακταρης

Φωτεινού

Φωτεινό  - Πιαλεία

Νοτος

Τζιοτζιος   - Καψουρας

Βαλτινού

Βαλτινό  - Γενέσι

Κουτσαγιας

Ζησης   - Κωτουλας

 

Ασπροβαλτος  - Πρόδρομος

3-0

 

 

Βυτουμας  - Θεόπετρα

0-3

 

 

Χρυσομηλια  - Δενδροχωρι 

3-0

 

 

Πρίνος  - Βασιλική

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Πύργου

Πύργος β  - Πηγή

Μουστακας

 

Football Factory

Ακ Αμπελακιων β - Δήμητρα β

Μαργιωλης

 

Μπάρας

Αχιλλέας  - ΑΕΚ Σαραγιων  β

Αλεξοπουλος

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Μεγαλοχωρι

Κωστηρας

 

 

Ρεπό: Πορταικός

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετού

Πυργετός   - Οικουμενιος

Παφης

Ρατζας   - Αργυροπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ  - Δήμητρα β

Σταφυλας

Σινδρος   - Ανδριοπουλος

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγίων  - Πορταικός

Αποστολου

Τζανης   - Σακκας

Φλαμουλίου

ΑΟΤ  - Νεοχωρι

Πλοκας

Κουτσαγιας  - Κυρατζουλης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Πύργος

Παπαγεωργοπουλος 

Μαρκοπουλος  - Μαρκος

 

Ρεπό: Δήμητρα 

 

 

 

 

ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΓΑΙ 5/2/20

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Από τον προπονητή  των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Τρικάλων  καλούνται  οι   παρακάτω ποδοσφαιριστές να  βρίσκονται στις ΚΑΡΥΕΣ την ΤΕΤΑΡΤΗ   05.02.2020  όπου θα διεξαχθούν  οι αγώνες  των  Μικτών Ομάδων  Ενώσεων « Κ-12 & Κ-14» μεταξύ  των ομάδων :                                 

                    « Ε.Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Ε.Π.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ»

 Ομάδα   Κ-12                                                          Ομάδα  Κ-14

   Ώρα  Έναρξης  Αγώνα   12:30                           Ώρα  Έναρξης  Αγώνα  14:00 

   ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ  11:00                               ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 12:30                                        

   Γήπεδο: FootballFactory                                          Γήπεδο : Καρυών                 

 

α/α

Ονοματεπώνυμο Ποδοσφαιριστή

                 Κ-12

α/α

Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

                       Κ-14

1

ΑΒΡΑΜΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1

ΒΑΤΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΒΡΑΝΤΖΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2

ΓΙΩΤΑΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3

ΖΑΦΕΙΡΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3

ΓΑΚΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4

ΖΗΚΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

4

ΓΚΑΤΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

5

ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

5

ΘΕΜΕΛΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

6

ΛΥΡΙΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6

ΚΑΛΕΤΣΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ

7

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΑΓΓΕΛΟΣ

7

ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ  ΘΕΟΦΙΛΟΣ

8

ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ

8

ΚΑΡΑΜΕΤΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ   ΣΩΤΗΡΙΟΣ

9

ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

10

ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

10

ΜΕΛΛΙΟΣ  ΠΑΝΤΕΛΗΣ

11

ΣΑΤΡΑΤΖΕΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

11

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

12

ΣΚΟΥΛΗΣ  ΗΛΙΑΣ

12

ΡΟΥΜΠΙΕΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ

13

ΣΙΜΟΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ

13

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14

ΤΡΙΚΑΛΗΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ

14

ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

15

ΤΣΙΓΑΡΑΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ

15

ΣΑΒΒΑΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ

16

 

16

ΤΣΙΑΜΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

17

 

17

ΨΥΧΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

18

 

18

ΨΥΧΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 Τηλ. Επικ. ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΨΥΧΟΣ  6974928969

                  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ 6936861501

 

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 3/2/20

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

Από τον Προπονητή των Μικτών Ομάδων κ. Βίκτωρ Ψύχο καλούνται οι παρακάτω ποδ/στες να συμμετέχουν στην προπόνηση την Δεύτερα 03-02-2020 στο γήπεδο Καρυών.

Κ12     ΩΡΑ: 14.30

1.Παπαευθυμίου Θεόδωρος 2.Λυρίτσης Δημήτριος 3. Ζήκος Κωνσταντίνος 4. Σατρατζέμης Κωνσταντίνος 5. Παπακώστας Σωτήριος  6.Τρικάλης Αχιλλέας 7. Μαντζαφλάρας Χρήστος 8. Αβράμης Αθανάσιος 09. Οικονόμου Άγγελος 10.Σίμος Ανδρέας 12. Σκουλής Ηλίας 12.Βράντζας Απόστολος 13. Μπέγας Αντώνιος  14.Μυλωνάς Γεώργιος  16. Βασταρούχας Θωμάς 17.Παπαπούλιος Στέλιος 18.Ράγγας Αχιλλέας 19.Τζέλης Κωνσταντίνος 20. Κατσουγιάννης Χρήστος 21. Ζαφείρης Βασίλειος22.Αδάμος Κωνσταντίνος 23. Τσιγάρας Ορέστης 24 .Μίντζας Φώτιος

 Κ-14  ΩΡΑ: 16.00

1. Κακαδιάρης  Θεόφιλος 2.Ψύρρας Γε  3.Γιώτας Αθανάσιος 4.Μαλακασίωτης Αναστάσιος 5.Σακελλάρης Δημήτριος 6.Θεμέλης Χρήστος 7.Ψύχος Γεώργιος 8.Καλέτσης Σπύρος 9.Αγγελάκης Κων/νος 10. Ρουμπιές Ευθύμιος 11.Μέλλιος Παντελής 12.Τουτούκης Παναγιώτης 13. Βατής Γεώργιος 14.Σάββας Άγγελος 15. Τσιάμης Βασίλειος 16. Στεφόπουλος Κωνσταντίνος 17. Πολυγένης Μανώλης   18.Παπαβασιλείου Παύλος  19. Ψύχος Χρήστος 20.Γάκης Αλέξανδρος  21.Γκατής Χρήστος 22.Καραμέτας Δημήτριος 23.Σακαρέλης Δημήτριος 24.Κωτούζας Γεώργιος 25.Ριζογιάννης Δημήτριος

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 31/1/20

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

535288                  ΓΙΟΥΒΡΗΣ                          ΧΡ                           ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ                  1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1261224                ΠΑΠΠΑΣ                              ΧΡ                           ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ                 1                              «»

1473224                ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ                        Π                             ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ           1                              «»

 ΑΟ ΓΕΝΕΣΙΟΥ   :  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις 08.12.2019 μεταξύ  των   ομάδωνΑΟ ΓΕΝΕΣΙΟΥ      ΠΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  επιβάλλει στο σωματείο  έγγραφη επίπληξη και χρηματικό  πρόστιμο 50,00 € 

 ΠΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ   :  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις 08.12.2019 μεταξύ  των   ομάδωνΑΟ ΓΕΝΕΣΙΟΥ      ΠΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  επιβάλλει στο σωματείο  έγγραφη επίπληξη και χρηματικό  πρόστιμο 50,00 € 

 ΠΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ   :  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις 19.01.2020 μεταξύ  των   ομάδωνΑΟ ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ      ΠΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  επιβάλλει στο σωματείο  έγγραφη επίπληξη και χρηματικό  πρόστιμο 50,00 € 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 1-2/2/2020

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Σάββατο    0102 – 2020

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - ΑΕΤ

Παπαγεωργοπουλος

Μαργιωλης   - Αποστολου

Πυργετού

Πυργετός   - ΑΕΚ Σαραγιων

Μανασης

Μαρκοπουλος  - Σινδρος

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - ΑΟΤ

Λεωνιδας Κ

Κουτσαγιας Ε  - Καλογριας

Πύλης

Πορταικός  - Ακαδημια 1

Μπαλας

Κωστηρας  - Ρατζας

Κρηνης

Νεοχωρι   - Δημητρα α

Μουστακας

Αβρααμ  - Σακκας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Ακ Αμπελακιων

Ανδριοπουλος

Καπερωνης  - Αργυροπουλος

 

Ρεπό : Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετού

Πυργετός  - Κρ Βρύσης

Νοτος

Μανασης Μ  - Αποστολου

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Παραληθαίοι

Πετσας

Καλογριας  - Κωστηρας

Καρυων

Σαραγια   - Φήκη

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλοχωρι   - Ριζαριό

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Παφης

Μπαλκουρας

Δημητρα   - Ταξιάρχες

Ζησης

Νταλουκας  - Τζανης

Πύργου

Πύργος   - Λυγαρια

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος  - Καπερωνης

Καλυβιων

Καλύβια   - Κεφαλοβρυσο

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας  - Σταφυλας

Καστρακιου

Καστράκι   - Δροσερό

Δουλοπουλος

Πλοκας    - Κουτσαγιας Ε

 

Πηγη    - Πορταικός

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

 

Λιλή      - Δευκαλίων

3-0

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Ακ. Τρικάλων

Μουστακας

Σακκας  - Ανδριοπουλος

Χρυσαυγης

Διαμάντι  - Διαλεχτό

Μαργιωλης

Ρατζας    - Κατσογιαννος

 

Αποστολοι  - Πηνειαδα

3-0

 

 

           Κυριακή    0202– 2020                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   12

1ος Όμιλος

ΩΡΑ  11:00

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1  - Μετεωρα

Σινδρος

 

Καρυων

Ακ Αμπελακιων α  - Πυργος α

Ανδριοπουλος

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Δημητρα α

Πλοκας

 

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων α  - Πυργετός

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων β  - Οικουμενιος

Μουστακας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β   - Μεγαλοχωρι

Κουτσαγιας

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Αχιλλέας

Κωστηρας

 

Πηγης

Πηγη   - Ακ Αμπελακιων β

Μαργιωλης

 

 

Ρεπο : Πυργος β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  11:00

Ασπροβαλτου

Ασπρόβαλτος   - Χρυσομηλια

Κουτσαγιας

Κωτουλας  - Παπαγεωργοπουλος

Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Γόμφοι

Κοντινος

Καλογριας   - Μαρκοπουλος

Περιστερας

Τζουρτζια   - Φωτεινό

Ζησης

Τζανης   - Παφης

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Βαλτινό

Πετσας 

Νταλουκας  - Σταφυλας

Πιαλείας

Πιαλεία  - Βασιλική

Νοτος

Λεωνιδας  Κ  - Καπερωνης

 

Πρόδρομος  - Βυτουμας

Αα

 

 

Δενδροχωρι  - Ροπωτό

0-3

 

 

Γενεσι    - Πρίνος

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Γλύνους

Γλύνος    - Ακαδημια 1

Πετσας

Τζανης  - Κωστηρας

Γριζάνου

Γριζάνο   - ΑΕΚ Σαραγιων

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος  - Πλοκας

Ζάρκου

Ζάρκο     - Πετρωτό

Κουτσαγιας

Μαργιωλης  - Σινδρος

Λόγγου

Λόγγος   - Αχιλλέας

Μανασης

Σταφυλας  - Λεωνιδας Κ

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή   -ΑΕΤ

Κοντινος

Αλεξοπουλος  - Μουστακας

 

Οικουμενιος   - Αρδάνι

3-0

 

 

Κρήνη    - Κεραμιδι

0-3

 

 

Αστέρας  - Καρυες

3-0

 

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

μεγαλοχωριου

Πατουλιά  - Κεφαλ/κος

Αβρααμ

Ανδριοπουλος   - Τζιοτζιος

 

 

 

 

 

 

 

31/1/2020 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Σας  ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή  31.01.2020  είναι η  τελευταία ημέρα για

τις χειμερινές μεταγραφές ποδοσφαιριστών .     

                Για πληροφορίες να επικοινωνήσουν με την γραμματεία της ΕΠΣΤ .