Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 12-13/10/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Σάββατο    1210 – 2019                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Αγ Μονης

Αγ Μονη    - Σαραγια

Λεωνιδας

Νταλουκας   - Σταφυλας

Διαβας

Κρ Βρύση  - Μεγαλοχωρι

Κουτσαγιας

Πλοκας   - Μαρκοπουλος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Δήμητρα

Πετσας

Τζιοτζιος  - Κωστηρας

Πύλης

Πορταικός   - Πύργος

Κοντινος

Μανασης Μ  - Παπαγεωργοπουλος

Φήκης

Φήκη          - Καλύβια

Νοτος

Μουστακας  - Παφης

Ριζαριού

Ριζαριό    - Καστράκι

Μανασης Κ

Τζανης   - Κωτουλας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Δροσερό

Δουλοπουλος

Αποστολου  - Ντινος

Λυγαριας

Λυγαρια   - Κεφαλόβρυσο

Ζησης

Μπαλας   - Κουτσαγιας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή 13.10.2019

 

ΩΡΑ  11:00

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Γλύνος

Τζιοτζιος

Αλεξοπουλος  - Μουστακας

Γριζανου

Γριζανο    - Οικουμενιος

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Αποστόλων

Ακαδημία 1  - Ζάρκο

Νοτος

Ντινος    - Πλοκας

Κεφαλοβρυσου

ΑΕΚ Σαραγίων  - Λόγγος

Μανασης Κ

Παφης   - Σινδρος

Πετρωτού

Πετρωτό   - Αγ Κυριακης

Πετσας

Κωτουλας   - Μπαλας

Μπάρας

Αχιλλέας   - ΑΕΤ

Κοντινος

Νταλουκας  - Τζανης

 

Ρεπό : Κρήνη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή 13.10.2019

 

ΩΡΑ  16:30

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια   - Ασπροβαλτος

Ζησης

Μπαλας     - Παπαγεωργοπουλος

Φωτεινου

Φωτεινό     - Τζουρτζια

Αποστολου

Μαρκοπουλος  - Κουτσαγιας

Βαλτινού

Βαλτινό   - Παλαιομ/ρου

Κοντινος

Τζανης    - Κωτουλας

Βασιλικής

Βασιλική   - Πιαλεία

Δουλοπουλος

Καλογριας  - Τζιοτζιος

Πρίνους

Πρίνος     - Γενεσι

Ανδριοπουλος

Πλοκας   - Ντινος 

Γόμφων

Γόμφοι      - Θεόπετρα

Μουστακας

Κωστηρας   - Σινδρος

 

 

 

 

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/10/19 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Την Παρασκευή 11/10/19 και ωρα 7,15 στα γραφεια της Ενωσης η κλήρωση των τμημάτων υποδομής 

ΕΓΙΝΕ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Γ΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Κλήρωση    Γ’   Φάσης   Κυπέλλου

ΑΡΗΣ ΑΓ ΜΟΝΗΣ                                - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕ ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ                                    - ΑΕΚ ΣΑΡΑΓΙΩΝ

ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                                     - ΑΟ ΛΥΓΑΡΙΑΣ

ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ                                   - ΑΟ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΥ

ΑΟ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ                                  - ΑΕ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ

ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ                         - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ

ΑΟ ΔΡΟΣΕΡΟΥ                                     - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΠΟ ΦΗΚΗΣ                                           - ΑΟ ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ

ΑΟ ΤΡΙΚΚΗ ΚΗΠΑΚΙΟΥ ΣΑΡΑΓΙΩΝ  - ΑΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ

ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ                                         - ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ

ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005        - ΠΠΦ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΟ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ                        - ΑΟ ΠΡΙΝΟΥΣ

 

ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ : ΑΟ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ , ΑΟ ΓΙΓΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ , 

         ΑΟ ΜΕΓ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ , ΑΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΓΩΝΑ Β' ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Τρίτη    01.10.2019

 

ΏΡΑ    16:30

Κεραμιδιου

Κεραμίδι       - Αχιλλέας

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Σταφυλας

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΠΕΜΠΤΗ    26  -  09  -  2019    ΏΡΑ    16:30 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Γλυνους

Αστέρας    - Πιαλεία

Κουτσαγιας Γ

Αποστολου     - Κουτσαγιας Ευγ

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Χρυσομηλια

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας     - Μπαλας

Γριζάνου

Γριζάνο         - Αγ Κυριακή

Κοντινος Ε

Αλεξοπουλος  - Σταφυλας

Ζάρκου

Ζάρκο           - ΑΕΚ Σαραγίων

Μανασης Κ

Τζανης            - Παπαγεωργοπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ Κηπακίου  - Φωτεινό

Πετσας Σ

Μανασης Μ   - Μουστακας

 

Ρεπό : Πρίνος

 

 

 

 

 

 

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 26/9/19 Η Β' ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Β’  ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ  ΕΠΣΤ

                         ΠΕΜΠΤΗ  : 25 – 09 – 2019    ΩΡΑ  16:30

                    ΠΠΦ ΑΣΤΕΡΑΣ                   - ΑΟ ΠΙΑΛΕΙΑΣ

                   ΠΟ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ    - ΑΟ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΣ

                   ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ                 - ΑΟ ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ

                   ΑΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                       - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

                   ΑΟ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΥ         - ΑΟ ΓΛΥΝΟΥΣ 

                   ΑΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ                   - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

                   ΑΟ ΖΑΡΚΟΥ                               - ΑΕ ΚΗΠΑΚΙ ΣΑΡΑΓΙΩΝ

                   ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                 - ΑΟ ΦΩΤΕΙΝΟΥ

                    Άνευ  αγώνα  : ΑΟ ΠΡΙΝΟΥΣ  

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 23/9/19 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Β' ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 23/9/19 ΚΑΙ ΩΡΑ 19,00 ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ Β' ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 20/9/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

1348190                                ΥΦΑΝΤΗΣ                                           Θ             ΒΑΣΙΛΙΚΗ                           2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 1219221                                ΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑΣ                                Ι              ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1460288                                ΦΑΡΜΑΚΗΣ                                       Η             ΒΑΛΤΙΝΟ                             1                              «»

1167210                                ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ                                Θ             ΦΩΤΕΙΝΟ                            1                              «»

1271254                                RRAPAJ                                                ST           ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ                        1                              «»

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ     - ΑΟ ΚΡΗΝΗΣ      με  3-0  γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  η ΚΡΗΝΗ

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΝΙΚΗ ΚΑΡΥΩΝ  - ΠΟ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ με  0-3  γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  η ΚΑΡΥΩΝ 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΓΛΥΝΟΣ   - ΠΟ ΓΟΜΦΩΝ  με  3-0  γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  η ΓΟΜΦΟΙ  

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΒΥΤΟΥΜΑΣ  ΚΟΖΙΑΚΑΣ  - ΑΟ ΠΡΙΝΟΥΣ  με  0-3  γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  ο ΒΥΤΟΥΜΑΣ

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ – ΑΟ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  με  3-0   γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  ο ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

   Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΠΙΑΛΕΙΑΣ   - ΑΟ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ   με  3-0  γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  το ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ  

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 21-22/9/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Σάββατο    21– 09 – 2019                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Πυργετού

Πυργετός   - Παραληθαίοι

Μανασης

Κωστηρας     - Πλοκας 

Διάβας

Κρ Βρύση  - Πορταικός

Λεωνιδας Σ

Κουτσαγιας   - Μαρκοπουλος

Αγ Μονης

Αγ Μονη    - Φήκη

Κοντινος

Τζανης       - Αποστολου

Πηγης

Πηγη          - Ριζαριό

Κωτουλας

Τουλουμης  - Καψουρας

Καρυων

Σαράγια     - Ταξιάρχες

Κουτσαγιας

Παφης        - Μπαιρακταρης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   - Λυγαριά

Σταφυλας

Σινδρος      - Μουστακας

Μπαλκούρας

Δημητρα    - Κεφαλόβρυσο

Ζησης

Μανασης Μ  - Σακκας

Πύργου

Πύργος      - Δροσερό

Νοτος

Ανδριοπουλος  - Αβρααμ

Καλυβίων

Καλύβια    - Καστράκι

Δουλοπουλος

Μαργιωλης   - Ντινος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή 22.9.2019

 

ΩΡΑ  11:00

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

Γόμφων

Γόμφοι         - Φωτεινό

Μουστακας

Καπερωνης   - Καψουρας

Χρυσομηλιάς

Χρυσομηλιά  - Βαλτινό

Κουτσαγιας

Μαργιωλης   - Ντινος

Βυτουμά

Βυτουμας      - Βασιλική

Πετσας

Τουλουμης   - Κατσογιαννος

Ασπροβάλτου

Ασπρόβαλτος  - Πρίνος

Αβρααμ

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα     - Γενέσι

Κοντινος

Μπαλας        - Παφης

Δενδροχωρίου

Δενδροχωρι   - Πιαλεία

Νοτος

Κυρατζουλης  - Μακρης

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Τζούρτζια

Μανασης Κ

Τζανης       - Κωτουλας

 

Πρόδρομος   - Ροπωτό

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή 22.9.2019

 

ΩΡΑ  17:00

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Γλύνους

Γλύνος       - ΑΕΚ Σαραγίων

Λεωνιδας Σ

Τζανης        - Κωτουλας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Πετρωτό

Πετσας

Μανασης Μ   - Αβρααμ

Οικουμενίου

Οικουμενιος   - Αχιλλέας

Κοντινος

Μπαλας         - Παπαγεωργοπουλος

Ζάρκου

Ζάρκο        - Κεραμίδι

Δουλοπουλος

Αλεξοπουλος  - Σταφυλας

Λόγγου

Λόγγος       - Καρυες

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Καψουρας

Κρήνης

Κρήνη        - ΑΕΤ Κηπακίου

Μουστακας

Τουλουμης  - Μακρης

Μεγαλοχωριου

Αστέρας    - Αγ Κυριακή

Ζησης

Σινδρος   - Σακκας

 

Γριζάνο      - Αρδάνι

 

 

 

Ρεπό : Ακαδημία  1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ Α΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΣΤΙΣ 17-9-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη     17 -  09  -  2019 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

ΤΡΙΤΗ  

17.09.2019

Ώρα  17.00

Αγ Κυριακης

Αγ Κυριακή   - Τζουρτζια

Κοντινος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Λόγγου

Λόγγος    - ΑΕΚ Σαραγιων

Πετσας

Μπαλας Χ  - Παπαγεωργοπουλος

Γριζανου

Γριζανο  - Πρόδρομος

Κουτσαγιας

Τζανης    - Μουστακας

Πιαλείας

Πιαλεία   - Δενδροχωρι

Ζησης

Τουλουμης    - Καψουρας