Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Κ16 ΣΤΙΣ 2/4/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΤΡΙΤΗ    0204 – 2019    

                                       

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Πύργος

 

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ    - Ακαδημια 1

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Δημητρα β

 

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Οικουμενιος

 

 

 

Ρεπό : Νεοχωρι

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 30-31/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    3003 – 2019                                              

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14 

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φαρκαδονας   

Πετρωτό   - Δημητρα α

Τουλουμης

Σινδρος    - Πλοκας

Ακαδημιας   

Ακαδημια 1 - Ακ Αμπελακιων

Τζιοτζιος

Αργυροπουλος  - Κατσογιαννος

 

Αχιλλεας  - Μεγαλ/ρι

0-3

 

 

Ρεπό : ΑΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακιου

Πυργος   - Μετεωρα

Μανασης Μ

Μαρκοπουλος  - Κουτσαγιας

Πύλης

Πορταικός   - ΑΕΤ

Παπαγεωργοπουλος

Κωστηρας   - Σακκας

Μπαλκουρας  

Δημητρα β  - Πυργετός

Μαργιωλης

Ντινος   - Αβρααμ Β

 

Βαλτινό  - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετου

Πυργετός  - Μετεωρα β

Σταφυλας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πανελλήνιο

Πρωτάθλημα

Δικηγορικών

Συλλόγων   Ωρα   13:00

Κηπακιου ΑΕΤ

Τρίκαλα    - Πελλα

Αβρααμ

Σταφυλας    - Ανδριοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Σαραγια

Μανασης Κ

Ράτζας        -  Ντινος

Πυργετού

Πυργετός  - Πορταικός

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος   - Παπαγεωργοπουλος

Πύργου

Πύργος   - Φήκη

Ζησης Β

Σταφυλας    - Καλογριας

Μπάρας

Αχιλλέας   - Κεφαλ/σο

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Μαργιωλης

Καλυβίων

Καλύβια   - Νεοχωρι

Κοντινος

Νταλουκας   - Κωτουλας

Μπαλκουρας

Δημητρα   - Ταξιάρχες

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Καστρακίου

Καστράκι   - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Τζιοτζιος    - Αποστολου

 

Γλύνος   - ΑΕΤ

αα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Προδρομου

Πρόδρομος  - Ανταλλάξιμα

Παφης

Κατσογιαννος   - Μουστακας

Πρίνους

Γενεσι   - Μπελέτσι 

Ανδριοπουλος

Καπερωνης   - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων ΚΥΡΙΑΚΗ    31. 03. 2019                           

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λόγγου

Λόγγος    - Κηπάκι

Ζησης

Παφης     - Κωστηρας

Αγ Κυριακης  

Ακαδημια 1  - Πετρωτό

Λεωνιδας Κ

Καψουρας    - Πλοκας

Βασιλικής

Βασιλική   - Κρήνη

Κωτουλας

Ντινος    - Σινδρος

Γριζάνου

Γριζάνο   - Καρυες

Μανασης Κ

Ρατζας    - Τζιοτζιος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Κεραμίδι

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Ριζαριο

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Μανασης Μ

Χρυσαυγής

Αστερας   - Αρδάνι

Κοντινος

Κουτσαγιας   - Μαργιωλης

Ζάρκου

Ζάρκο    - Οικουμενιος

Δουλοπουλος

Καλογριας   - Τουλουμης

 

Ρεπό : Αγ Κυριακή

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Φωτεινού

Φωτεινό   - Βαλτινό

Ανδριοπουλος

Παφης   - Κατσογιαννος

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Παλαιομ/ρο

Τζιοτζιος

Ντινος   - Πλοκας

Πρίνους

Πρίνος   - Πιαλεία

Λεωνιδας Σ

Αποστολου  - Καλογριας

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό   - Θεόπετρα

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Παπαγεωργοπουλος 

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Τζουρτζια

Μανασης Μ

Καψουρας   - Μπαιρακταρης  

Μουριας

Δροσερό   - Χρυσομηλια

Κουτσαγιας

Ζησης    - Λεωνιδας Κ

 

Λυγαρια   - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Γόμφοι   - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό : Βυτουμας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Πηγης

Πηγη     - Κρ Βρύση

Κοντινος

Νταλουκας   - Κωτουλας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Βοηθ Πυργου

Πυργος  α  - ΑΟΤ

Αργυροπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Μεγαλ/ρι

Μαρκοπουλος

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 α  - Αχιλλέας

Σινδρος

 

Football Factory

Καρυες  - Νεοχωρι

Σακκας

 

 

Μετεωρα α  - Αγ Μονη

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πύργος β

Κουτσαγιας

 

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Πηγη

Αβρααμ Β

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β - Δημητρα β

Μουστακας

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Βαλτινό

Κωστηρας 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Σαραγιων

Συνοικία   - Πατουλια

Τουλουμης

Ρατζας     - Καπερωνης

Μεγαρχης

Διαλεχτό  - Παλ/ργος

Μαργιωλης

Τοτης     - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ 26/3/19 ΑΓΩΝΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΤΡΙΤΗ    26 – 03 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16 

 

ΩΡΑ  15:30

Μετεωρων

Μετεωρα - Νεοχώρι

Τουλουμης

Σινδρος - Κουτσάγιας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Δημητρα β

Παπαγεωργοπουλος

Πλόκας   - Αβρααμ Β

Αμπελακια

Ακ Αμπελακιων- Οικουμενιος

Ντοτζιος

Κωστήρας   - Ντίνος

Πύργου

Πύργος   - Δήμητρα Α

Τουλουμης

Κωστηρας   - Πλοκας

 

Ρεπό : ΑΟΤ

   

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 23-24/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    2303 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16 

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Νεοχωρι

Παπαγεωργοπουλος

Καπερωνης   - Κουτσαγιας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Δημητρα α

Ντινος

Σακκας    - Αβρααμ

Καρυων

Ακ Αμπελακιων- Μετεωρα

Τζιοτζιος

Μαρκοπουλος   - Σινδρος

Πύργου

Πύργος   - ΑΟΤ

Τουλουμης

Κωστηρας   - Πλοκας

 

Ρεπό : Οικουμενιος

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Σαραγιων

Σαραγια   - Πηγη

Λεωνιδας Σ

Μπαλας Χ  -  Παπαγεωργοπουλος

Πύλης

Πορταικος  - Κρ Βρύση

Πετσας

Σινδρος     - Καπερωνης

Φήκης

Φήκη   - Μεγαλ/ρι

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Κωστηρας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Πυργετός

Κοντινος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Πύργος

Ζησης

Αλεξοπουλος   - Αποστολου

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Καλύβια

Δουλοπουλος

Τζιοτζιος   - Τουλουμης

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Δημητρα

Μανασης Κ

Καλογριας   - Ντινος

 

ΑΕΤ   - Αχιλλεας

0-3

 

 

Καστράκι   - Γλύνος

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Χρυσαυγής 

Ακ Τρικαλων  - Διαμαντι

Μουστακας

Μαργιωλης   - Κατσογιαννος

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Διαλεχτό

Ανδριοπουλος

Αργυροπουλος   - Καψουρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Μπελετσιου

Μπελετσι   - Πρόδρομος

Παφης

Τοτης       - Ράτζας

Πρινους

Γενεσι   - Ασπροκλησια

Κωτουλας

Μαρκοπουλος     - Κουτσαγιας

 

 

 

 

 

Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων ΚΥΡΙΑΚΗ    24. 03. 2019                           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πύργος α

Καπερωνης

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - ΑΟΤ

Σακκας

 

Μπαρας

Αχιλλέας   - Δημητρα α

Μαρκοπουλος

 

Football Factory

Καρυες     - Ακαδημια 1 α

Ντινος

 

 

Ακ Αμπελακιων-Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό :Νεοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετού

Πυργετός   - Πυργος β

Σινδρος

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β-Μετεωρα β

Μουστακας

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Πηγη

Κωστηρας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Βαλτινό

Τουλουμης

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος-Σαραγια 2017

Κουτσαγιας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βαλτινου

Βαλτινό   - Λυγαρια

Δουλοπουλος

Κωτουλας - Παπαγεωργοπουλος

Φωτεινου

Φωτεινό   - Γόμφοι

Πετσας

Καψουρας   - Μαργιωλης

Παλ/ρου

Παλ/ρο    - Ροπωτό

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας   - Παφης

Πιαλείας

Πιαλεία    - Ασπροβαλτος

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Τζοτζιος

Περιστερας

Τζουρτζια  - Δροσερό

Κοντινος

Μανασης Μ  - Καλογριας

Βυτουμα

Βυτουμας   - Χρυσομηλια

Κουτσαγιας

Ανδριοπουλος   - Ζησης

 

Κεφαλ/κος  - Δενδρ/ρι

0-3

 

 

Φιλύρα  - Πρίνος

0-3

 

 

Ρεπό : Θεόπετρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Κηπακίου

Κηπάκι   - Ακαδημια 1

Λεωνιδας Σ

Αποστολου   - Σινδρος

Λόγγου

Λόγγος   - Βασιλική

Μανασης Κ

Τουλουμης   - Μαρκοπουλος

Πετρωτού

Πετρωτό   - Γριζάνο

Ζησης

Καλογριας   - Κωστηρας

Κρήνης

Κρήνη   - Παραληθαίοι

Κοντινος

Κωτουλας   - Ντινος

Καρυων

Καρυες  - Ακ Αμπελακιων

Πετσας

Μπαλας Χ  - Καψουρας

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Αστερας

Μανασης Μ

Ρατζας      - Αβρααμ

Αρδανίου

Αρδάνι  - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος- Καπερωνης

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακη - Οικουμενιος

Σταφυλας

Σακκας   - Κουτσαγιας

 

Ρεπό : Ριζαριο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Αποστόλων

Απόστολοι  - Συνοικία

Τζιοτζιος

Μαργιωλης   - Κατσογιαννος

Παλ/ργου

Παλ/ργος    - Πατουλια 

Παφης

Ανδριοπουλος  - Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 21/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     21– 03 – 2019                                           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λεπτοκαρυας

Φωτεινό  - Ασπροβαλτος

Ανδριοπουλος

Καπερωνης  Ν– Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Κηπακιου  

Ακ Τρικάλων  - Διαλεχτό

Μουστακας

Μαργιωλης  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Ασπρ/σιας

Ασπροκλησια - Ανταλλάξιμα

3-0

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 15/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ               

484869                  ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ            Π                             ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ                1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

1142657                                ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            Β                             ΚΗΠΑΚΙ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1427936                                ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ                 Ι                              ΒΑΣΙΛΙΚΗ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1200942                                ΓΚΟΥΖΙΩΤΗΣ                    Χ                             ΚΗΠΑΚΙ                               2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1164387                                ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ                        Χ                             ΓΡΙΖΑΝΟ                              1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1246250                                ΚΑΚΚΙΑΣ                             Α                             ΠΥΡΓΟΣ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΠΗΓΗΣ  :  ΠΑΝΤΖΑΓΙΑΣ Α    ΠΑΡΑΓΩΝ    για   όσα  αναγράφονται  στο Φύλλο Αγώνος  στις 12.03.2019 μεταξύ  των  ομάδων   ΑΟ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΗΓΗΣ   του επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη και  χρηματικό  πρόστιμο 20,00 €  

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 16-17/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    16 – 03 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14 

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ     - Πετρωτό

Σταφυλας

Πλοκας    - Αβρααμ Β

Μπαλκουρας

Μεγαλοχωρι  - Δημητρα α

Τζιοτζιος

Σακκας    - Σινδρος

 

Ακαδημια 1 α  -  Αχιλλέας

3-0

 

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

ΑΕΤ    - Πύργος

Παπαγεωργοπουλος

Μαρκοπουλος   - Καπερωνης

Πυργετού

Πυργετός  - Μετεωρα

Τουλουμης

Αργυροπουλος   - Κουτσαγιας

Βαλτινού

Βαλτινό   - Δημητρα β

Μαργιωλης

Κωστηρας    - Κατσογιαννος

 

Αγ Μονη  - Πορταικός

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Πηγης

Πηγη    - Πορταικος

Κοντινος

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

Σαραγιων

Σαραγια   - Φηκη

Ζησης

Τζιοτζιος   - Καλογριας

Διάβας

Κρ Βρύση   - Κεφαλ/σο

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Κωστηρας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Νεοχωρι

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας   - Σταφυλας

Πύργου

Πύργος   - Ταξιάρχες

Πετσας

Μπαλας Χ  -  Παπαγεωργοπουλος

Μπάρας

Αχιλλέας  - Καστράκι 

Δουλοπουλος

Παφης    - Τουλουμης

Καλυβιων

Καλύβια  - Αγ Μονη

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Αποστολου

 

Πυργετός  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Γλύνος  - Δημητρα

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Μεγαρχης

Ανταλλάξιμα   - Μπελετσι

Μαργιωλης

Ρατζας     - Κατσογιαννος

Λιλης

Λιλη   - Γενεσι

Ανδριοπουλος

Τατσιοπουλος   - Ντινος

 

Φωταδα  - Ελεθερ/ρι

Ματαιώνεται

 

 

 

 

 

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βασιλικής

Βασιλική  - Κηπάκι

Πετσας

Αλεξοπουλος   - Τζιοτζιος

Γριζάνου

Γριζανο  - Ακαδημια 1

Ζησης

Μαρκοπουλος  - Παφης

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Λόγγος

Κουτσαγιας

Σταφυλας   - Καπερωνης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων - Πετρωτό

Μανασης Μ

Καψουρας   - Σινδρος

Χρυσαυγης

Αστερας   - Κρήνη

Τουλουμης

Αργυροπουλος  - Κατσογιαννος

Ζάρκου

Ζάρκο  - Κεραμιδι

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Καλογριας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Ριζαριό

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος-Μπαλας  Χ

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Αρδάνι

Λεωνδας

Πλοκας   - Κωστηρας

 

Ρεπό : Καρυες

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Βαλτινό

Λεωνιδας Κ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Γόμφων

Γόμφοι   - Βαλτινό

Πετσας

Καλογριας   - Αργυροπουλος

Δενδρ/ριου

Δενδροχωρι  - Λυγαρια

Κοντινος

Μπαλας   - Μανασης Μ

Πρίνου

Πρίνος  - Φωτεινό

Δουλοπουλος

Ανδριοπουλος – Καψουρας

Μουριας

Δροσερό  - Πιαλεία

Κουτσαγιας

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Θεόπετρα

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Λεωνιδας Κ

Βυτουμας

Βυτουμα  - Τζουρτζια

Μανασης Μ

Αλεξοπουλος  - Μπαιρακταρης

 

Ροπωτό  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ασπρ/τος  - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό : Παλ/ρο

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Πύργου

Πύργος   - Μεγαλ/ρι

Τουλουμης

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη -Ακ Αμπελακιων

Καπερωνης

 

Φλαμουλίου

ΑΟΤ  - Αχιλλέας

Σινδρος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Καρυες

Πλοκας

 

 

Μετεωρα α – Νεοχωρι

0-3

 

 

Ρεπό : Ακαδημια 1 α

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Σαραγιων

Συνοικία 2017  - Πύργος β

Σακκας

 

Πηγης

Πηγη    - Δημητρα β

Κωστηρας

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πορταικος

Μαρκοπουλος

 

Ακαδημια 1

Ακαδημια 1 β  - Πυργετός

Τζιοτζιος

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Λεπτοκαρυα

Μαργιωλης

Τατσιοπουλος   - Ράτζας

Σαραγιων

Συνοικια   - Παλ/ργος

Παφης

Κουτσαγιας  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Προδρομου

Πρόδρομος -Ασπροκλησιας

Αποστολου

Αβρααμ  Β  - Ντινος

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 14/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

Πέμπτη    1403 – 2019                                           

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β  Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Βαλτινού

Βαλτινό   - Δενδροχωρι

Λεωνιδας Σ

Αποστολου    - Σινδρος

Γόμφων

Γόμφοι   - Πρίνος

Μανασης Μ

Καλογριας     - Κωστηρας

Λυγαριας

Λυγαρια  - Ροπωτό

Κουτσαγιας

Νταλουκας    - Μπαλας Χ

Παλ/ρου

Παλ/ρο    - Χρυσομηλια

Μανασης Κ

Λεωνίδας Κ. - Καπερωνης

Πιαλείας

Πιαλεία   - Βυτουμας

Κοντινος Ε

Πλοκας         - Ντινος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Τζούρτζια

Σταφυλας Κ

Παπαγεωργοπουλος   - Παφης Χ

 

Φιλύρα   - Δροσερό

0-3

 

 

Ρεπό : Κεφαλοβρυσιακος

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 8-3-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ               

1435852                ΣΕΦΕΡΗΣ                            Β                             ΑΧΙΛΛΕΑΣ                          1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1389285                ΦΘΕΝΑΚΗΣ                        Ι                              ΑΓ ΜΟΝΗ                            1                              «»

1330035                ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ                      Γ                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «»

1267787                ΜΠΑΣΙΑΚΑΣ                      Β                             ΦΗΚΗ                                   1                              «»

484869                  ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ            Π                             ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ                2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ  

1142657                ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            Β                             ΚΗΠΑΚΙ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1427936                ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ                 Ι                              ΒΑΣΙΛΙΚΗ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1200942                ΓΚΟΥΖΙΩΤΗΣ                    Χ                             ΚΗΠΑΚΙ                               2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1164387                ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ                        Χ                             ΓΡΙΖΑΝΟ                              1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 12/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Ημιτελική Φάση Κυπέλλου  Ε.Π.Σ.Τρικαλων

Τρίτη    12 – 03 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Ημιτελική Φάση

Κυπέλλου

ΩΡΑ  15:00

Ριζαριου

Ριζαριο    - Πηγη

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας Κ

 

 

 

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Καστρακίου

Καστράκι  - Πορταικός

Πετσας

Παφης           - Αλεξόπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Μεγαλοχωρι

Κοντινος

Νταλουκας    - Παπαγεωργοπουλος