Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 8-3-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 1435852                                ΣΕΦΕΡΗΣ                            Β                             ΑΧΙΛΛΕΑΣ                          1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1389285                                ΦΘΕΝΑΚΗΣ                        Ι                              ΑΓ ΜΟΝΗ                            1                              «»

 1330035                                ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ                      Γ                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «»

 1267787                                ΜΠΑΣΙΑΚΑΣ                      Β                             ΦΗΚΗ                                   1                              «»

 484869                  ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ            Π                             ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ                2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ  

 1142657                                ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            Β                             ΚΗΠΑΚΙ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1427936                                ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ                 Ι                              ΒΑΣΙΛΙΚΗ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1200942                                ΓΚΟΥΖΙΩΤΗΣ                    Χ                             ΚΗΠΑΚΙ                               2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 1164387                                ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ                        Χ                             ΓΡΙΖΑΝΟ                              1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 9-3-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    09 – 03 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16

 

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Πύργος

Παπαγεωργοπουλος

Κωστηρας   - Κουτσαγιας

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - ΑΟΤ

Σταφυλας

Καπερωνης  - Μαρκοπουλος

Κρήνης

Νεοχωρι - Ακ Αμπελακιων

Τζιοτζιος

Αβρααμ     - Αργυροπουλος

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Δημητρα β

Τουλουμης

Ντινος     - Σακκας

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Φήκης

Φήκη   - Πηγη

Δουλοπουλος

Νταλουκας    - Λεωνιδας Κ

Κεφαλ/σου

Κεφαλόβρυσο - Πορταικός

Λεωνιδας Σ

Καλογριας  - Μαρκοπουλος

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Σαράγια

Μανασης Κ

Αποστολου   - Τουλουμης

Καστρακίου

Καστράκι  - Πυργετός

Σταφυλας Κ

Κωστηρας  - Κουτσαγιας Ε

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πύργος

Κοντινος

Τζιοτζιος    - Καπερωνης Ν

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Αχιλλέας

Κουτσαγιας Γ

Ντινος    - Πλοκας

 

ΑΕΤ  - Κρ Βρύση

0-3

 

 

Γλύνος  - Καλύβια

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Παλ/ργος

Μαργιωλης

Καψουρας   - Κυρατζουλης

Μεγαλ/ριου

Πατουλιά   - Διαμάντι

Μουστακας

Κατσογιαννος  - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λιλής

Λιλή   - Πρόδρομος

Παφης  Χ

Ρατζας     - Αργυροπουλος

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 5-3-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

1435852                ΣΕΦΕΡΗΣ                            Β                             ΑΧΙΛΛΕΑΣ                          1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1389285                ΦΘΕΝΑΚΗΣ                        Ι                              ΑΓ ΜΟΝΗ                            1                              «»

1330035                ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ                      Γ                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «»

1267787                ΜΠΑΣΙΑΚΑΣ                      Β                             ΦΗΚΗ                                   1                              «»

484869                  ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ            Π                             ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ                2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1142657                ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            Β                             ΚΗΠΑΚΙ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1427936                ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ                 Ι                              ΒΑΣΙΛΙΚΗ                           2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 

Κατακυρώνεται ο αγώνας  ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ Β - ΑΟ  ΠΗΓΗΣ  Κ 12  με  3-0  γιατί δεν κατέβηκε να  αγωνιστεί  η ΠΗΓΗ

 

ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ :  ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΑΠ    ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ    για   όσα  αναγράφονται  στο   Φύλλο   Αγώνος  στις 03.03.2019 μεταξύ  των  ομάδων   ΑΟ ΑΓ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΥ  -  ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ   του επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη 

και   χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

 ΑΟ ΑΡΔΑΝΙΟΥ :   ΖΑΒΛΑΝΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΠΑΡΑΓΩΝ  για   όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις  03.03.2019  μεταξύ  των  ομάδων    ΑΟ  ΑΡΔΑΝΙΟΥ   - ΑΟ  ΝΙΚΗ  ΚΑΡΩΝ  του  επιβάλλει   απαγόρευση 

συμμετοχής  σε  οποιαδήποτε δραστηριότητα σχετίζεται με το ποδόσφαιρο [ αθλητική, διοικητική ή οποιαδήποτε άλλη  για δέκα πέντε  ( 10 ) ημέρες  και  χρηματικό πρόστιμο  20,00€ .

 

ΑΟ ΑΡΔΑΝΙΟΥ :   ΜΠΡΑΚΗΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ   ΠΑΡΑΓΩΝ   για    όσα  αναγράφονται   στο   Φύλλο  Αγώνος στις  03.03.2019  μεταξύ  των  ομάδων    ΑΟ  ΑΡΔΑΝΙΟΥ   - ΑΟ  ΝΙΚΗ  ΚΑΡΩΝ  του  επιβάλλει   απαγόρευση 

συμμετοχής  σε  οποιαδήποτε δραστηριότητα σχετίζεται με το ποδόσφαιρο [ αθλητική, διοικητική ή οποιαδήποτε άλλη  για δέκα πέντε  ( 10 ) ημέρες  και  χρηματικό πρόστιμο  20,00€ .

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 7-3-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     07 – 03 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Κηπακίου

Κηπάκι    - Γριζάνο

Μανασης Κ

Σταφυλας      - Παπαγεωργοπουλος

Βασιλικής

Βασιλική  - Παραληθαίοι

Δουλοπουλος Ε

Μπαλας         - Παφης  

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας Γ

Κωστηρας     - Πλοκας

Λόγγου

Λόγγος    - Αστερας

Πετσας

Αποστολου    - Καπερωνης Ν

Κρήνης

Κρηνη   - Ζάρκο  

Λεωνιδας Σ

Τουλουμης    - Σακκας

Καρυων

Καρυες  - Οικουμενιος

Λεωνιδας Κ

Αλεξοπουλος  - Ντινος

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Αγ Κυριακή

Ζησης Β

Σινδρος          - Κουτσαγιας

Ριζαριου

Ριζαριό   - Αρδάνι

Κοντινος Ε

Νταλουκας    - Μανασης Μ

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Μεγάρχης

Διαλεχτό   - Απόστολοι

Ανδριοπουλος

Κατσογιαννος   - Μαρκοπουλος

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 6-3-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Ημιτελική Φάση Κυπέλλου  Ε.Π.Σ.Τρικαλων

Τετάρτη     06 – 03 – 2019    

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Ημιτελική Φάση

Κυπέλλου

ΩΡΑ  15:00

Καλαμπάκας

Μετεωρα   - Νεοχωρι

Κοντινος

Νταλουκας    - Μανασης  Μ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 5/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΤΡΙΤΗ    05 – 03 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πύργου

Πύργος   - Οικουμενιος

Μανασης Μ

Σακκας    - Κουτσαγιας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Μετεωρα

Παπαγεωργοπουλος

Καπερωνης  - Σινδρος

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Δημητρα α

Αποστολου

Κωστηρας   - Πλοκας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Νεοχωρι

Τουλουμης

Ντινος   - Αργυροπουλος  

 

Ρεπό : Δημητρα β

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΤΗΝ 1-3-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

1351374                                ΜΠΕΤΤΑΣ                           Κ                             ΠΗΓΗ                                    1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 2-3/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    0203 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14 

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φαρκαδόνας

Πετρωτό  - Μεγαλ/ρι

Τουλουμης

Σακκας     - Κατσογιαννος

Φλαμουλιου

ΑΟΤ  - Ακ Αμπελακιων

Παπαγεωργοπουλος

Σινδρος    - Κουτσαγιας

Μπαλκουρας

Δήμητρα α  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

Καπερωνης  - Πλοκας

 

Ρεπό : Αχιλλέας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος  - Πυργετός

Μαργιωλης

Αβρααμ   - Μαρκοπουλος

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Δημητρα β

Τζιοτζιος

Κωστηρας  - Τατσιοπουλος

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Βαλτινό

Μανασης Μ

Ντινος    - Αργυροπουλος

 

ΑΕΤ   - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη     - Κεφαλόβρυσο

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ   - Παπαγεωργοπουλος

Φήκης

Φήκη     - Νεοχωρι

Κοντινος

Σταφυλας   - Μπαλας

Σαραγιων

Σαραγια  - Ταξιάρχες

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας   - Τζιοτζιος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Καστράκι

Πετσας

Αποστολου  - Καπερωνης Ν

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

Πυργετου

Πυργετός  - Δημητρα

Ζησης

Αλεξοπουλος  - Τουλουμης

Μπάρας

Αχιλλεας  - Καλύβια

Μανασης Κ

Καλογριας   - Ντίνος

 

Πορταικος  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Πύργος  - Γλύνος

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπελετσιου

Μπελέτσι  - Ασπροκλησια

Μαργιωλης

Τατσιοπουλος  - Κατσογιαννος

 

Φωτάδα   - Γενεσι

Ματαιώνεται

 

 

Ελευθ/ρι  - Πρόδρομος

Ματαιώνεται

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ  15:00

 

Πανελλήνιο

Πρωτάθλημα

Δικηγόρων

Πύργου

Τρικαλα  - Θεσσαλονίκης

Ανδριοπουλος

Αβρααμ   - Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ    03. 03. 2019                     

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Κηπάκι

Λεωνιδας Κ

Παπαγεωργοπουλος-Τουλουμης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Γριζανο

Κοντινος

Καψουρας   - Κουτσαγιας

Χρυσαυγής

Αστερας  - Βασιλική

Κουτσαγιας Γ

Μαργιωλης  - Κωστηρας

Ζάρκου

Ζάρκο   - Λόγγος

Τζιοτζιος

Πλοκας   - Σακκας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πετρωτό

Μανασης Μ

Ράτζας    - Αβρααμ Β

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Κρήνη

Παφης

Καλογριας   - Μαρκοπουλος

Αρδανίου

Αρδάνι  - Καρυες

Ζησης

Σινδρος   - Ντινος

Ριζαριού

Ριζαριό  - Κεραμίδι

Μανασης Κ

Κωτουλας  - Καπερωνης

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πρίνους

Πρίνος   - Βαλτινό

Κοντινος

Κωτουλας   - Καψουρας

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Δενδροχωρι

Μανασης Κ

Μανασης Μ  - Παφης

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Γόμφοι

Ζησης

Πλοκας   - Σινδρος

Μουριας

Δροσερό  - Φωτεινό

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος  - Τζιοτζιος

Περιστερας

Τζουρτζια  - Παλαιομ/ρο

Κουτσαγιας

Καλογριας   - Καπερωνης

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Πιαλεία

Πετσας

Σταφυλας   - Λεωνιδας Κ

 

Χρυσομηλια  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Βυτουμας  - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό : Λυγαρια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων -Πύργος α

Κουτσαγιας

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Αγ Μονη

Μουστακας

 

Football Factory

Καρυες   - ΑΟΤ

Σακκας

 

Μπαρας

Αχιλλέας  - Μεγαλ/ρι

Λεωνιδας Σ

 

 

Ακαδημια 1 α - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Οικουμενιος

Αβρααμ Β

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Πηγη

Ντινος

 

Πύργου

Πύργος β  - Ακαδημια 1 β

Αποστολου

 

Αγ Βης/να

Πορταικος  - Συνοικία 

Κωστηρας

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Πυργετός

Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αποστόλων

Απόστολοι  - Πατουλια

Ανδριοπουλος

Κατσογιαννος  - Τατσιοπουλος

Σαραγιων

Συνοικία  - Λεπτοκαρυα

Αλεξοπουλος

Αργυροπουλος  - Μαρκοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 24/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 24/2/19 ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΡOΠΟΝΗΤΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ  UEFA  C –  UEFA  D  –  ΣΧΟΛΗ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗΣ

                                                ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ

 

            Η   Ελληνική  Ποδοσφαιρική  Ομοσπονδία   σε  συνεργασία με  την  Ε. Π. Σ.  Τρικάλων , πρόκειται  να λειτουργήσει στα Τρίκαλα  Σχολή  Προπονητών UEFAC κατά τις ημερομηνίες 08 – 20.04.2019 ,  Σχολή  Προπονητών UEFAD κατά  τις  ημερομηνίες  20 – 21.04.2019  και

Σχολή Επανεξέτασης κατά τις ημερομηνίες 08 – 20.04.2019

            Παρακαλούνται  οι  υποψήφιοι  προπονητές να στείλουν στο FAX της Ε.Π.Σ. Τρικαλων ( 24310 34174 )  ή στο email  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.">eps.trikalon@gmail.com την  ανάλογη αίτηση  συμμετοχής  τους μέχρι την  ΤΡΙΤΗ 11.03.2019

            Τα Έντυπα  Αίτησης συμμετοχής  και την πράξη συναίνεσης θα την βρείτε στο site της  Ένωσης.

            Όσοι υποψήφιοι θα  επιλεχθούν  θα πρέπει να καταθέσουν  το  φάκελο με τα δικαιολογητικά τους στα γραφιά της   Ε.Π.Σ. Τρικάλων  μέχρι  ΔΕΥΤΕΡΑ 18.03.2019.

                     ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ UEFAC


1.Αίτηση του ενδιαφερόμενου στα γραφεία της ΕΠΣ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2.Βεβαίωση ΕΠΟ ή ΕΠΣ ότι υπήρξε ποδοσφαιριστής (προαιρετικά)
3.Αντίγραφο Ποινικού Μητρώου, όχι παλαιότερο των τριών (3) μηνών
4.Πιστοποιητικό Εισαγγελικής Αρχής, ότι δεν είναι φυγόποινος ή φυγόδικος, όχι 
παλαιότερο των τριών (3) μηνών

5.Ιατρική βεβαίωση περί υγείας από παθολόγο, όχι παλαιότερο των δύο (2) μηνών
6.Δήλωση παραίτησης από ενδεχόμενες αξιώσεις
7.Πιστοποιητικό Σπουδών θεωρημένο. Απολυτήριο Γ΄ Γυμνασίου τουλάχιστον
8.Οι υποψήφιοι οφείλουν να έχουν συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας τους
9. Θεωρημένη και υπογεγραμμένη υπεύθυνη δήλωση πράξης συναίνεσης.
10.
 Το παράβολο για την Σχολή Προπονητών UEFA C  είναι 500,00€

           ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ UEFAD

            Την Σχολή  UEFAD μπορούν να την παρακολουθήσουν οι υπεύθυνοι των Ακαδημιών ,  γονείς και  εθελοντές , χωρίς οικονομική επιβάρυνση.

Η Σχολή συνδυάζει την παρουσίαση θεωρητικών διαλέξεων οργάνωσης και λειτουργίας ακαδημιών ποδοσφαίρου, καθώς επίσης  επιδείξεων προπονητικών μονάδων  για  ηλικίες κάτω των 12 ετών.

Προσφορά πρώτων βοηθειών, οργάνωση  ακαδημίας, κώδικας συμπεριφοράς,  πολιτική για την παιδική κακοποίηση, ψυχολογία και παρακίνηση νέων αθλητών.

Η παρακολούθηση  της  Σχολής  είναι  υποχρεωτική για  έναν, τουλάχιστον, εκπρόσωπο κάθε ακαδημίας, καθώς η κατοχή πιστοποιητικού  UEFA D  θα  αποτελεί  ένα  από τα κριτήρια ελέγχου λειτουργίας και κατάταξης ακαδημιών που θα θεσπιστούν από την Ομοσπονδία.


1.Αίτηση του ενδιαφερόμενου στα γραφεία της ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

           ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗΣ

           1. Όλοι οι  ενδιαφερόμενοι θά πρέπει να κάνουν την συνημμένη αίτηση επανεξέτασης στην                    ΕΠΟ μέχρι 25.03.2019 , η οποία και θα βγάλει το τελικό πρόγραμμα 

2.Φωτοαντίγραφο διπλώματος Σχολής Παρακολούθησης
3.Θεωρημένη και υπογεγραμμένη υπεύθυνη δήλωση πράξης συναίνεσης

4. Απόδειξη κατάθεσης παραβόλου  150,00 στον λογαριασμό της ΕΠΣ Τρικαλων

 Έντυπά αιτήσεων συνημμένα πιο κάτω