Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΟΙ ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 16/5/2017

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Τρίτη    16 – 04 – 2019 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ16 

 

ΩΡΑ  15:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πύργος

Τουλουμης

Μαρκοπουλος   - Κατσογιαννος

 

Κ16 

 

ΩΡΑ  16:00

Καλαμπακας

Μετεωρα  - ΑΟΤ

Μαργιωλης

Αβρααμ    - Μουστακας

Λογγακίου

Δημητρα α  - Ακ Αμπελακιων

Ντίνος

Κουτσαγιας   - Ράτζας

 

Νεοχωρι   - Ακαδημια 1

0-3

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πύργου

Πύργος   - Πηγη

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Μανασης Μ

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Πυργετού

Πυργετός  - Αχιλλέας

Πετσας  Σ

Παφης   - Καπερωνης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Καλύβια 

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος   - Πλόκας

Σαραγιων

Σαραγια  - Δημητρα

Ζήσης

Σταφυλας   - Καλογριας

Πύλης

Πορταικός  - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Σίνδρος   - Σακκας

Φηκης

Φηκη     - Καστράκι 

Κουτσαγιας

Μπαλας Χ  - Αποστολου

Κεφαλ/σου

Κεφαλόβρυσο  - Ταξιάρχες

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος- Κωστήρας

 

Κρ Βρύση  - Γλύνος

3-0

 

 

Νεοχωρι  - ΑΕΤ

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΩΝ UEFA C

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΩΝ UEFAC

 Παρασκευή 19.4.2019

 Ξενοδοχείο  ΝΤΙΝΑ   14:00

ΑΡ

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΠΑΝΕΞ.

ΠΑΡΑΒΟΛΟ

1

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1

 

2

ΓΟΥΡΓΟΥΛΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

1

 

3

ΓΑΡΜΠΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

1

 

4

ΚΟΤΣΙΦΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

1

 

5

ΜΗΤΟΥΛΑΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

1

 

6

ΜΑΝΤΑΦΟΥΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1

 

7

ΜΠΑΓΙΝΕΤΑΣ

ΗΛΙΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1

 

8

ΜΠΑΛΛΑΣ

ΘΩΜΑΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

1

 

9

ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1

 

10

ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1

 

11

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2

 

12

ΝΤΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

 

13

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

 

14

ΡΑΪΚΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

 

15

ΣΙΑΜΕΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1

 

16

ΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

 

17

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1

 

18

ΤΟΥΡΒΑΤΣΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2

 

19

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1

 

20

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 13-14/4/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    1304 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ  - Ακαδημια 1

Μπαλας

Σινδρος   - Αργυροπουλος

Λογγακιου

Μεγαλ/ρι   - Ακ Αμπελακιων

Τουλουμης

Μαρκοπουλος   - Σακκας

 

Δημητρα α  - Αχιλλέας

3-0

 

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πύργος    - Πορταικός

Τζιοτζιος

Πλοκας   - Αβρααμ Β

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Μετεωρα

Ντινος

Κωστηρας  - Κουτσαγιας

 

ΑΕΤ   - Βαλτινό

3-0

 

 

Πυργετός   - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Πηγης

Πηγη    - Πυργετός

Κουτσαγιας

Μανουρας Ν  - Σταφυλας

Πύργου

Πύργος   - Μεγαλ/ρι

Κοντινος

Τουλουμης  - Ντινος

Μπάρας

Αχιλλέας   - Κρ Βρύση

Κωτουλας

Καλογριας  - Τζιοτζιος

Καλυβίων

Καλύβια  - Σαραγια

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος - Αποστολου

Λογγακιου

Δημητρα   - Φήκη

Δουλοπουλος

Μανασης  Μ  - Παφης

Κηπακιου ΑΕΤ

Αγ Μονη  - Κεφαλ/σο

Ζησης

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

Καστρακίου

Καστράκι  - Νεοχωρι

Μανασης Κ

Μπαλας   - Λεωνιδας Κ

 

Γλύνος  - Πορταικός

0-3

 

 

ΑΕΤ  - Ταξιάρχες

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Αποστόλων

Απόστολοι  - Λεπτοκαρυα

Ανδριοπουλος

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Διαλεχτό

Μουστακας

Κυρατζουλης  - Τοτης

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Μπελετσιου

Μπελετσι  - Λιλή

Μαργιωλης

Καψουρας   - Ράτζας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          ΚΥΡΙΑΚΗ    14. 04. 2019                     

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακιου ΑΕΤ

Κηπακι   - Καρυες 

Κουτσαγιας

Μανουρας  Ν  - Τζιοτζιος

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Κρηνη  

Μανασης Μ 

Μαργιωλης  - Κωστηρας

Ριζαριου

Ριζαριο   - Πετρωτό

Ζησης

Πετσας   - Νταλουκας

Αρδανιου

Αρδανι   - Λόγγος

Σταφυλας

Μπαλας   - Πλοκας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακη  - Ακαδημια 1

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Καλογριας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Βασιλικη

Τουλουμης

Παφης   - Σινδρος

Ζάρκου

Ζάρκο  - Γριζάνο

Κοντινος

Κωτουλας- Παπαγεωργοπουλος

Καρυων

Ακ Αμπελακιων - Αστερας

Ντινος

Καψουρας   - Καπερωνης

 

Ρεπό : Παραληθαίοι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πύργος α  - Δημητρα α

Μαρκοπουλος

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 α  - ΑΟΤ

Αβρααμ

 

Football Factory

Καρυες   - Αγ Μονη

Σακκας

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Μεγαλ/ρι

Μουστακας

 

Μπαρας

Αχιλλέας  - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

 

 

Ρεπό : Μετεωρα  α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Φωτεινου

Φωτεινό   - Πιαλεία

Παφης

Ντινος   - Καπερωνης

Λυγαριας

Λυγαρια  - Θεοπετρα

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Γόμφων

Γόμφοι   - Τζουρτζια

Αποστολου

Ανδριοπουλος   - Καψουρας

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι  - Βυτουμας

Μανασης Κ

Μπαλας   - Λεωνιδας Κ

Πρίνους

Πρίνος   - Χρυσομηλια

Τζιοτζιος

Καλογριας  - Μαργιωλης

Παλ/ρου

Ροπωτό   - Δροσερό

Δουλοπουλος

Μανασης  - Σταφυλάς

 

Φιλύρα   - Βαλτινο

0-3

 

 

Κεφ/κος  - Παλ/ρο

0-3

 

 

Ρεπό : Ασπροβαλτος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Πρίνους

Γενεσι   - Πρόδρομος

Κουτσαγιας

Τουλουμης  - Κωστηρας

 

 

 

 

 

 

 

 

νέο πρόγραμμα επιμόρφωσης, το επονομαζομενο σχολη UEFA D.

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

 

Η Ε.Π.Ο. με την υποστήριξη της UEFA και την συμμετοχή της ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ θα πραγματοποιησει

το Σαββατοκυριακο 13 & 14-04-2019 στο ξενοδοχειο ΝΤΙΝΑΣ και ωρες 14.00-20.00 ένα νέο πρόγραμμα

επιμόρφωσης, το επονομαζομενο σχολη UEFA D.

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 11-4-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Πέμπτη   1104 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Κρήνης

Κρήνη   - Κηπάκι

Μανασης Κ

Πλοκας   - Σινδρος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Καρυες

Πετσας  Σ

Λεωνιδας Κ  - Κωστηρας

Λόγγου

Λόγγος  - Κεραμίδι

Τζιοτζιος

Νταλουκας   - Καλογριας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Ριζαριό

Κοντινος

Μπαλας Χ  - Παπαγεωργοπουλος

Βασιλικής

Βασιλική  - Αρδάνι

Κουτσαγιας

Σταφυλας  - Αλεξοπουλος

Γριζάνου

Γριζάνο  - Αγ Κυριακή

Αποστολου

Μαργιωλης  - Ντινος

Ριζωματος

Παραληθαίοι - Οικουμενιος

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας   - Παφης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Ζάρκο

Μανασης Μ

Μαρκοπουλος  - Τουλουμης

 

Ρεπό : Αστερας

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 9/4/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΤΡΙΤΗ    0904 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

 

ΩΡΑ  16:00

Λογγακιου

Δημητρα α  - Μετεωρα

Παπαγεωργοπουλος

Κωστηρας   -  Πλοκας

Πύργου

Πύργος   - Δημητρα β

Τουλουμης

Μαρκοπουλος   - Σακκας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Οικουμενιος

Ντινος

Σινδρος   - Αβρααμ Β

 

ΑΟΤ    - Νεοχωρι

3-0

 

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 5-4-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 

1177835         ΚΛΙΑΚΟΣ                             ΗΛ                          ΒΑΛΤΙΝΟ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1138318       ΓΑΔΕΤΣΑΚΗΣ                    Π                             ΣΑΡΑΓΙΑ                              2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ 

1199725         ΚΑΡΑΛΗΣ                            Κ                             ΚΑΛΥΒΙΑ                            1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1298905        ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ                   Θ                             ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ                        1                              «»

 1427660        ΓΡΙΖΑΝΙΤΗΣ                      Α                             ΔΗΜΗΤΡΑ                           1                              «»

 1390236          ΚΥΡΚΟΣ                               Δ                             ΖΑΡΚΟ                                  1                              «»

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  - ΑΟ ΑΝΤΑΛΛΑΞΙΜΑ    με  3- 0     γιατί δεν κατέβηκε νααγωνιστεί  τα  ΑΝΤΑΛΛΑΞΙΜΑ   

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΣΥΝΟΙΚΙΑ ΣΑΡΑΓΙΩΝ 2017   - ΑΟ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ   με  3- 0     γιατί δεν κατέβηκε να   αγωνιστεί η  ΠΑΤΟΥΛΙΑ  

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΣΥΝΟΙΚΙΑ ΣΑΡΑΓΙΩΝ 2017   - ΑΟ ΠΗΓΗΣ  Κ12    με  3- 0     γιατί δεν κατέβηκε να   αγωνιστεί η  ΠΗΓΗ  

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 Α     - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ     με  3- 0     γιατί δεν κατέβηκε να   αγωνιστεί   ο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 29-3-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

1461478      ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ            ΔΗΜ                      ΠΥΡΓΟΣ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 533568       ΣΙΜΟΣ                                  Γ                             ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ                1            «»

 14445017    ΣΑΧΙΝΙ                             ΕΝΡ                        ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ                1                  «»                           

 1177835      ΚΛΙΑΚΟΣ                             ΗΛ                          ΒΑΛΤΙΝΟ                             1                              «»

1138318       ΓΑΔΕΤΣΑΚΗΣ                    Π                             ΣΑΡΑΓΙΑ                              3              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ  - ΑΟ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ   με  3- 0     γιατί δεν κατέβηκε να   αγωνιστεί η  ΠΑΤΟΥΛΙΑ  

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΠΟ ΑΣΠΡΟΚΛΗΣΙΑΣ   - ΑΟ ΑΝΤΑΛΛΑΞΙΜΑ    με  3- 0     γιατί δεν κατέβηκε να   

 αγωνιστεί τα   ΑΝΤΑΛΛΑΞΙΜΑ   

ΑΟ ΤΡΙΚΚΗ ΚΗΠΑΚΙΟΥ ΣΑΡΑΓΙΩΝ    για   όσα  αναγράφονται  στο   Φύλλο   Αγώνος  στις  23-03.2019 μεταξύ 

 των  ομάδων    ΑΟ ΤΡΙΚΚΗ ΚΗΠΑΚΙΟΥ ΣΑΡΑΓΙΩΝ – ΑΟ ΠΗΓΗΣ  του επιβάλλει  έγγραφη   επίπληξη  και χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒBΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 6-7/4/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών


ΣΑΒΒΑΤΟ    06 – 04 – 2019                                              


Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16

 

ΩΡΑ  11:00

Κρηνης

Νεοχωρι   - Δημητρα α

Τουλουμης

Σινδρος     - Μαργιωλης

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - ΑΟΤ

Ντινος

Κουτσαγιας  - Αβρααμ

Λογγακιου

Δημητρα β -Ακ Αμπελακιων

Σταφυλας

Μαρκοπουλος   - Σακκας

Πύργου

Πύργος   - Ακαδημια 1

Παπαγ/λος

Πλοκας        - Κωστηρας

 

Ρεπό : Μετεωρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   - Πηγη

Δουλοπουλος

Νταλουκας    - Μανασης Μ

Διάβας

Κρ Βρύση  - Πυργετός

Ζησης

Αποστολου   - Πλοκας

Σαραγιων

Σαραγια  - Πύργος

Κουτσαγιας

Μπαλας       - Κωτουλας

Πύλης

Πορταικός  - Αχιλλέας

Κοντινος

Τουλουμης   - Ντινος

Φήκης

Φήκη    - Καλύβια

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ    - Αλεξοπουλος

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Δημητρα

Πετσας

Σταφυλας    - Παπαγεωργοπουλος

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Καστράκι

Λεωνιδας Σ

Καλογριας   - Κωστηρας

 

Κεφαλ/σο   - Γλύνος

3-0

 

 

ΑΕΤ   - Αγ Μονη

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Λιλής

Λιλή   - Ασπροκλησια

Παφης

Κατσογιαννος  - Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων ΚΥΡΙΑΚΗ    07. 04. 2019                           


Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ     - Δημητρα α

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Ακαδημια 1 α

Παπαγεωργοπουλος

 

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Καρυες

Σακκας

 

Μπάρας

Αχιλλέας   - Νεοχωρι

Μουστακας

 

 

Μετεωρα α  - Πύργος α

0-3

 

 

Ρεπό : Αγ Μονη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πηγης

Πηγη    - Οικουμενιος

Ντινος

 

Βοηθ. Πύργου

Πύργος β  - Μετεωρα β

Αβρααμ Β

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Ακαδημια 1 β

Κωστηρας

 

Βαλτινού

Βαλτινό  - Σαραγια 2017

Τουλουμης

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πυργετός

Κουτσαγιας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Παλ/ρου

Παλ/ρο   - Λυγαρια

Πετσας

Μπαλας     - Σταφυλας

Φηκης

Πιαλεία  - Γόμφοι

Κοντινος

Ανδριοπουλος  - Κατσογιαννος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Δενδρ/ρι

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Κωτουλας

Περιστερας

Τζουρτζια  - Πρίνος

Μανασης

Καψουρας   - Μαργιωλης

Βυτουμα

Βυτουμας   - Ροπωτό

Λεωνιδας Κ

Πλοκας    - Σινδρος

Σαρακίνας

Χρυσομηλια-Ασπροβαλτος

Ζησης

Καλογριας   - Παφης

 

Βαλτινό  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Φιλύρα  - Φωτεινό

0-3

 

 

Ρεπό : Δροσερό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Κηπακίου

Κηπάκι   - Πετρωτό

Σταφυλας

Ντινος    - Πλοκας

Κρήνης

Κρήνη   - Λόγγος

Πετσας

Σινδρος   - Μαρκοπουλος

Καρυων

Καρυες  - Ακαδημια 1

Κοντινος

Κωτουλας   - Σακκας

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Βασιλικη

Κουτσαγιας

Κωστηρας   - Αβρααμ Β

Ριζαριου

Ριζαριο  - Γριζανο

Δουλοπουλος

Μπαλας   - Λεωνιδας Κ

Αρδανιου

Αρδάνι  - Παραληθαίοι

Μανασης

Νταλουκας   - Τουλουμης

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή-Ακ Αμπελακιων

Ζησης

Καλογριας   - Κουτσαγιας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Αστερας

Αποστολου

Καψουρας   - Μαργιωλης

 

Ρεπό : Ζάρκο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΧΟΛΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFA C - ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFAC

 Το πρόγραμμα της Σχολής είναι : 

ΘΕΩΡΗΤΙΚΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ

Έναρξη 8.4.2019 = 16:00 - 20:30 (αίθουσα στο ΗΟΤΕL ΝΤΙΝΑ ) 

Μέχρι και 12.4.2019 θεωρητικές παρουσιάσεις την ίδια ώρα στο ξενοδοχείο 

Από 15.4.2019 μέχρι 18.4.2019 στο ξενοδοχείο τις ίδιες ώρες. 

ΠΡΑΚΤΙΚΗ

Στο επιλεγμένο γήπεδο θα διεξαχθούν οι πρακτικές παρουσιάσεις. Συγκεκριμένα: 

Από 9.4.2019 μέχρι 13.4.2019 (ώρες λειτουργίας 08:30 - 13:00) και από 15.4.2019 μέχρι 19.4.2019 

Η Σχολή θα ολοκληρωθεί στις 20.4.2019 (09:00 - 10:30 με τις θεωρητικές εξετάσεις).

 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΗ

ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFAC

   Οι γυναίκες οι οποίες με βάση την αξιολόγηση που έγινε θα συμμετέχουν  είναι

                           ΛΟΥΛΕ ΗΛΙΑΝΑ

                           ΠΥΘΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

                           ΓΚΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

                           ΤΖΙΩΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ