Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Από την  Ενωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Τρικάλων ανακοινώνονται οι    ημερομηνίες των αγώνων  Κυπέλλου για την Προημιτελικοί Φάση

 

                    ΤΡΙΤΗ: 27.11.2018 και ώρα 14:30

 

                    ΑΟ ΠΗΓΗΣ                                 - ΑΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ

 

                    ΑΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                   - ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 

 

 

                   ΤΕΤΑΡΤΗ : 5.12.2018 και ώρα 14:30

 

                    ΑΟ ΡΙΖΑΡΙΟΥ                           - ΑΟ ΠΥΡΓΕΤΟΣ

 

                   ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 24-25/11/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    2411 – 2018 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

 

ΩΡΑ  11:00

Κρήνης

Νεοχωρι   - Δημητρα  β

Αποστολου

Σινδρος   - Ποντικης

Λογγακιου  

Δημητρα α  - Ακαδημια 1

Παπαγεωργοπουλος

Καπερωνης  - Κουτσαγιας

Καλαμπακας

Μετεωρα - Ακ Αμπελακιων

Ντινος

Τζιοτζιος    - Σακκας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Πυργος

Κατσογιαννος

Κωστηρας  - Πλόκας

 

Ρεπό : Οικουμενιος

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Διάβας

Κρ Βρυση  - Πηγη

Κοντινος

Καπερωνης  - Ντινος

Σαραγιων

Σαραγια  - Μεγαλ/ρι

Πετσας

Σταφυλας  - Μπαλας

Πύλης

Πορταικός  - Πυργετός

Δουλοπουλος

Ρατζας    - Αποστολου

Φήκης

Φήκη   - Πύργος

Μανασης Κ

Ανδριοπουλος  - Καλογριας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Αχιλλέας

Κωτουλας

Τζιοτζιος   - Πλοκας

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Καλυβια

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Δημητρα

Ζησης

Παφης   - Κατσογιαννος

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Καστράκι

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Λεωνιδας Κ

 

ΑΕΤ   - Γλύνος

αα

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Καρυων

Καρυες  - Πετρωτό

Μανασης Μ

Τατσιοπουλος  - Κωστηρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    2511 – 2018                                               

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

Κηπακι  - Κρήνη

Παφης

Κατσογιαννος  - Βουτσελας

Κεραμιδιου

Κεραμίδι   - Λογγος

Μανασης Κ

Καψουρας  - Ντινος

Ριζαριου

Ριζαριό   - Ακαδημια 1

Ζησης

Παπαγεωργοπουλος - Καλογριας

Αρδανίου

Αρδάνι   - Βασιλικη

Αποστολου

Καπερωνης  - Τζιοτζιος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Γριζάνο

Κωτουλας

Πλοκας  - Αργυροπουλος

Οικουμενίου

Οικουμενιος  - Παραληθαίοι

Κοντινος

Νταλουκας   - Ράτζας

Ζάρκου

Ζάρκο   - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

Κωστηρας  - Σακκας

 

Ρεπό : Αστερας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πιαλείας

Πιαλεια  - Φωτεινό

Ντινος

Παφης   - Αργυροπουλος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Λυγαρια

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Περιστερας

Τζουρτζια  - Γόμφοι

Ζησης

Ανδριοπουλος  - Ποντικης

Βυτουμας

Βυτουμας  - Δενδ/ρι

Κωτουλας

Νταλουκας  - Καψουρας

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Πρίνος

Κουτσαγιας

Ρατζας    - Σακκας

Μουριας

Δροσερό  - Ροπωτό

Δουλοπουλος

Μπαιρακταρης   - Αποστολου

 

Βαλτινό  - Φιλύρα

3-0

 

 

Παλ/ρο  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Ασπροβαλτος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Πυργος α

Κουτσαγιας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Αγ Μονη

Καπερωνης

 

Φλαμουλιου

Αχιλλεας  - ΑΟΤ

Πλοκας

 

football factory

Καρυες  - Δημητρα α

Σινδρος

 

 

Νεοχωρι  - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό : Ακαδημια 1 α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Οικουμενιος

Μουστακας

 

Πηγης

Πηγη  - Πυργετός

Τζιοτζιος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Συνοικία

Κατσογιαννος

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Ακαδημια 1 β

Τατσιοπουλος

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Πυργος β

Κωστηρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Κ12

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

                                                                                     

                     ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Κ12

 

Από την  Ενωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Τρικάλων ανακοινώνετε

οτι την Πέμπτη 29.11.2018 και ώρα 15:00 θα διεξαχθούν οι αναβληθέντες αγώνες των  Πρωταθλημάτων Κ 12 για την 5η  αγωνιστική

 Α  ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΓΟΣ Α  - ΑΚ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ  - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ    - ΑΟ ΝΙΚΗ ΚΑΡΥΩΝ

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΓΟΣ  Β          - ΑΟ ΒΑΛΤΙΝΟ

ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ       - ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005 Β

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 Β  - ΑΟ ΠΗΓΗΣ

ΕΓΙΝΕ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Από την Ενωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Τρικάλων ανακοινώνονται οι αγώνες μετά την κλήρωση για την Προημιτελικοί Φάση του Κυπέλλου

           ΑΟ ΡΙΖΑΡΙΟΥ                                  - ΑΟ ΠΥΡΓΕΤΟΣ

           ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ

           ΑΟ ΠΗΓΗΣ                                               - ΑΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ

           ΑΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                             - ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 

 

ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/11/18 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/11/18 ΚΑΙ ΩΡΑ 19,15 ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 Από  τον  προπονητή   των  Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Τρικάλων καλούνται  οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στην πλατεία Ο.Σ.Ε.( σταθμός τρένων ) την Τετάρτη 21 – 11 – 2018 και  ώρα 09:45  ώστε να αναχωρήσουν για την πόλη της ΛΑΡΙΣΑΣόπου  θα διεξαχθεί ο αγώνας των Μικτών Ομάδων Ενώσεων  « ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ » μεταξύ  των ομάδων :     

                             «  Ε.Π.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -  Ε.Π.Σ.   ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

     Ομάδα   ΠΑΙΔΩΝ (Κ-14)                                     Ομάδα  ΝΕΩΝ (Κ-16)

  Ώρα  Έναρξης  Αγώνα   12:30                         Ώρα  Έναρξης  Αγώνα  14:30 

                                          ΓΗΠΕΔΟ: ΑΛΚΑΖΑΡ

  

α/α

Ονοματεπώνυμο Ποδοσφαιριστή

                 ΠΑΙΔΩΝ

α/α

Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

                 Ν Ε Ω Ν

1

ΑΓΓΕΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΦΩΤΙΟΣ

2

ΒΑΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3

ΓΕΡΕΝΤΕΣ   ΘΩΜΑΣ

3

ΒΑΛΛΑΣ   ΕΥΘΥΜΙΟΣ

4

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

4

ΒΡΑΧΝΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5

ΓΑΙΤΑΝΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

5

ΚΑΜΕΑΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ

6

ΓΑΛΑΝΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

6

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7

ΚΑΤΡΑΝΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

ΚΑΤΟΠΗΣ  ΙΑΣΩΝ

8

ΜΠΙΛΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

8

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

9

ΜΠΑΛΤΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

10

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

10

ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

11

ΠΑΤΡΙΚΑΛΟΣ    ΡΑΦΑΗΛ

11

ΞΑΝΘΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

12

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

13

ΠΡΕΚΑΤΕΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

13

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

14

ΡΟΥΤΣΙ   ΟΡΓΙΤΟ

14

ΣΦΥΡΛΙΔΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

15

ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

15

ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16

ΤΣΑΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16

ΣΙΜΙΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17

ΤΣΙΟΥΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

17

ΣΚΡΕΤΑΣ  ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

18

ΨΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18

ΤΑΜΠΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

 

 

 

Τηλ. Επικ.      Μόρφος Χρ. 6932923523

 

                        Αχ. Ζηρας    6977612198

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΗΝ 16/11/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 

               

 

1142703                ΜΑΝΩΛΗΣ                          Ν                             ΒΥΤΟΥΜΑΣ                        1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                   

 

1320262                ΤΣΙΓΑΡΑΣ                           Σ                             ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ                 1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

1316090                ΛΑΛΟΣ                                 Σ                             ΑΓ ΜΟΝΗ                            1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

1126580                ΚΟΥΚΟΥΔΑΣ                      Δ                             ΖΑΡΚΟ                                  1                              «»

 

 

 

ΑΟ ΝΙΚΗ ΚΑΡΥΩΝ   :  ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο 

 

Αγώνος  στις 11.11.2018 μεταξύ  των   ομάδων ΑΟ ΝΙΚΗ ΚΑΡΥΩΝ  - ΑΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ   του επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη

 

και χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

 

 

 

 

 

Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005  - ΑΟ ΓΛΥΝΟΥΣ    με  3-0

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΗΝ 16/11/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

     

1142703                ΜΑΝΩΛΗΣ                          Ν                             ΒΥΤΟΥΜΑΣ                        1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                   

 1320262                ΤΣΙΓΑΡΑΣ                           Σ                             ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ                 1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1316090                ΛΑΛΟΣ                                 Σ                             ΑΓ ΜΟΝΗ                            1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1126580                ΚΟΥΚΟΥΔΑΣ                      Δ                             ΖΑΡΚΟ                                  1                              «»

 ΑΟ ΝΙΚΗ ΚΑΡΥΩΝ   :  ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις 11.11.2018 μεταξύ  των   ομάδων ΑΟ ΝΙΚΗ ΚΑΡΥΩΝ  - ΑΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ   του επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη

 και χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005  - ΑΟ ΓΛΥΝΟΥΣ    με  3-0

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 17-18/11/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    1711 – 2018                                              

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πετρωτού

Πετρωτό   - Ακ Αμπελακιων

Ντίνος

Ποντικης  - Σακκας 

Λογγακιου

Μεγαλ/ρι  - Ακαδημια 1

Μαργιωλης

Κουτσαγιας  - Αργυροπουλος

 

ΑΟΤ   - Αχιλλέας

3-0

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετού

Πυργετός   - Βαλτινό

Κατσογιαννος

Κωστηρας   - Σινδρος

Κηπακιου

ΑΕΤ   - Δημητρα β

Σταφυλας

Καπερωνης  - Πλοκας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Πορταικός

Αποστολου

Τασιοπουλος  - Τζιοτζιος

 

Πύργος  - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη   - Σαραγια

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος-Αλεξοπουλος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Πορταικός

Μανασης Κ

Παφης   - Κατσογιαννος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Φήκη

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Ζησης

Πυργετού

Πυργετός  - Κεφαλ/σο

Γρατσανης

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Πύργου

Πύργος  - Νεοχωρι

Πετσας

Λεωνιδας Σ  - Κωτουλας

Καλυβίων

Καλύβια  - Ταξιάρχες

Κοντινος

Ρατζας     - Αποστόλου

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Σταφυλας   - Καλογριας

 

Αχιλλέας   - ΑΕΤ

3-0

 

 

Γλύνος   - Καστράκι

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ    1811 – 2018                                               

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πυργος  α  - Ακ Αμπελακιων

Μαργιωλης

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Νεοχωρι 

Ντίνος

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Καρυες

Πλόκας

 

 

Μετεωρα α  - Ακαδημια 1 α

0-3

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βοηθ Πύργου

Πυργος β  - Βαλτινό

Τζιοτζιος

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πυργετός

Καπερωνης

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Δημητρα β

Κωστηρας

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β  - Πηγη

Σίνδρος

 

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Μετεωρα β

Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λυγαριάς

Λυγαρια  - Παλ/ρο

Δουλοπουλος

Νταλουκας   - Παφης

Γόμφων

Γόμφοι  - Πιαλεία

Μανασης Κ

Ρατζας   - Αργυροπουλος

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι  - Θεόπετρα

Κουτσαγιας

Καλογριας   - Ποντίκης

Πρίνους

Πρίνος  - Τζουρτζια

Κωτουλας

Βουτσελας   - Καψούρας

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Βυτουμας

Ζήσης

Αποστόλου  - Κατσογιαννος

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Χρυσομηλια

Κοντίνος

Ανδριόπουλος  - Σακκας

 

Κεφαλ/κος  - Βαλτινό

0-3

 

 

Φωτεινό  - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό : Δροσερου

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πετρωτού

Πετρωτό   - Κηπάκι

Κουτσάγιας

Καψούρας   - Τζιοτζιος

Λόγγου

Λόγγος  - Κρήνη

Ζήσης

Ποντίκης   - Βουτσελάς

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Καρυες

Μαργιωλης

Αργυροπουλος  - Κουτσάγιας

Βασιλικής

Βασιλική  - Κεραμίδι

Πάφης

Κωστηρας   - Μπαιρακταρης

Γριζάνου

Γριζάνο  - Ριζαριό

Κοντίνος

Νταλουκας   - Καλογριας

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Αρδάνι

Μανασης Κ

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων-Αγ Κυριακή

Αποστολου

Τατσιοπουλος   - Σακκας

Χρυσαυγής

Αστέρας  - Οικουμενιος

Ντίνος

Σίνδρος   - Πλοκας

 

Ρεπό : Ζάρκο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 9/11/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 

 1284346                                ΠΑΠΠΑΣ                              Β                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

1142703                                ΜΑΝΩΛΗΣ                          Ν                             ΒΥΤΟΥΜΑΣ                        1                              «»           

1356142                                ΚΑΝΑΤΑΣ                            Κ                             ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ                        1                              «»

1320262                                ΤΣΙΓΑΡΑΣ                           Σ                             ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ                      2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1144702                                ΣΩΤΗΡΙΟΥ                          Η                             ΣΑΡΑΓΙΑ                              1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1234186                                ΜΠΕΚΟ                                Β                             ΠΥΡΓΟΣ                               1                              «»

143306                                 ΚΟΛΩΝΑΣ                           Η                             ΠΕΤΡΩΤΟ                            1                              «»

1241240                                ΠΑΤΡΑΣ                               Κ                             ΠΥΡΓΕΤΟΣ                          1                              «»

 

 

Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ  - ΑΟ ΓΛΥΝΟΥΣ    με  0-3