Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Την ΔΕΥΤΕΡΑ 02.12.2019

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

                ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ   ΜΙΚΤΩΝ   ΟΜΑΔΩΝ

 Την ΔΕΥΤΕΡΑ  02.12.2019  θα  πραγματοποιηθεί η προπόνηση των Μικτων Ομάδων    Κ 12 , Κ  14  της Ε.Π.Σ. Τρικάλων

στο γήπεδο  ΚΗΠΑΚΙΟΥ

Από  την  Επιτροπή  των Μικτών Ομάδων καλούνται   οι   ποδοσφαιριστές  που έχουν  επιλεγεί   για την   Κ 12

 να  βρίσκονται  στο  γήπεδο ώρα 15.00  εως   16:00,       

Και οι ποδοσφαιριστές  της  Κ 14 να  βρίσκονται στο γήπεδο ώρα 16.00  εως 17:00

          Τηλ Επικοινωνίας : Ψύχος Βικτωρ : 6974928969

                               Κουτσώνας Δημητριος : 6936861501

                                                                            

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 30-11-19 &1-12-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Σάββατο    3011 – 2019            

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος – Δημητρα α

Μπαλας

Πλοκας   - Ράτζας

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Ακ Αμπελακιων

Μανασης Μ

Σινδρος  - Παφης

Φλαμουλίου

ΑΟΤ    - Πύργος

Ζησης

Καπερωνης  - Ντινος

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Μετεωρα

Σταφυλας

Κωστηρας  - Μαρκοπουλος

Πυργετού

Πυργετός  - Νεοχωρι

Μουστακας

Αβρααμ  - Αργυροπουλος

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πορταικός

Μαργιωλης

Κουτσαγιας  - Σακκας

 

Ρεπό : ΑΕΚ Σαραγιων

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετού

Πυργετός   - Δροσερό

Μανασης Μ

Μακρης   - Καπερωνης

Κεφαλοβρυσου

Κεφαλόβρυσο  - Καστράκι

Κοντινος

Σταφυλας   - Μπαλας

Λυγαριας

Λυγαρια  - Καλύβια

Νοτος

Ντινος      - Πλοκας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Πύργος

Ζησης

Νταλουκας  - Καλογριας

Ριζαριού

Ριζαριό   - Δημητρα

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Αποστολου

Φήκης

Φήκη     - Μεγαλοχωρι

Δουλοπουλος

Μουστακας   - Ανδριοπουλος

Πύλης

Πορταικός  - Σαραγια

Πετσας

Κωτουλας   - Παπαγεωργοπουλος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Αγ Μονη

Μανασης Κ

Μαργιωλης  - Κωστηρας

 

Παραληθαιοι  - Πηγη 

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           Κυριακή    0112– 2019                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καρυων

Ακ Αμπελακιων α – Ακαδημια 1

Ντινος

 

Σαραγιωνκάτω

ΑΕΚ Σαραγιων α  - Πύργος α

Μουστακας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Δημητρα α

Κουτσαγιας

 

 

ΑΟΤ   - Μετεωρα

 0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πηγης

Πηγη     - Πύργος β

Κωστηρας

 

Μπαλκούρας

Δημητρα β  - Ακ Αμπελακιων β

Μαρκοπουλος

 

Σαραγίων κάτω

ΑΕΚ Σαραγιων β  - Αχιλλέας

Πλοκας

 

Μπαλκουρας

Μεγαλοχωρι  - Οικουμενιος

Σινδρος

 

 

Ρεπό : Πορταικός

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πρίνους

Πρινος   - Πιαλεία 

Ζησης

Μαργιωλης  - Καπερωνης

Βασιλικής

Βασιλική  - Παλαιομ/ρο

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Τζανης

Βαλτινού

Βαλτινό  -Τζούρτζια

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος  - Κωτουλας

Φιλύρας

Ροπωτό   - Θεόπετρας

Κοντινος

Καλογριας   - Ανδριοπουλος

Γόμφων

Γόμφοι  - Ασπροβαλτος

Νοτος

Παφης    - Αβρααμ

 

Πρόδρομος  - Γενεσι

0-3

 

 

Φωτεινό  - Δενδρ/ρι

3-0

 

 

Χρυσομηλια  - Βυτουμας

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Γλύνους

Γλύνος    - ΑΕΤ Κηπακίου

Νοτος

Μουστακας   - Καπερωνης

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  -  Αστέρας

Ζησης

Παφης   - Κουτσαγιας

Πετρωτού

Πετρωτό   - Λόγγος 2012

Κοντινος

Σινδρος   - Αβρααμ

Σαραγίων

ΑΕΚ Σαραγίων- Ακ. Αμπελακίων

Δουλοπουλος

Τζανης  - Αποστολου

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - Γριζάνο

Μανασης Κ

Καλογριας  - Μαργιωλης

 

Καρυες   - Αγ Κυριακή

0-3

 

 

Αχιλλέας  - Κρήνη

3-0

 

 

Αρδάνι   - Ζάρκο

0-3

 

 

Ρεπό : Οικουμενιος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΕΠΙΛΕΓΕΝΤΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΙΚΤΕΣ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Από τον Προπονητή των Μικτών Ομάδων κ. Βίκτωρ Ψύχο ανακοινώνονται τα ονόματα των ποδοσφαιριστών που θα συμμετέχουν στις προπονήσεις και στους αγώνες για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα  Κ 12  και Κ 14 περιόδου 2019 -2020.

Κ12

1.Παπαευθυμίου Θεόδωρος 2.Λυρίτσης Δημήτριος 3. Ζήκος Κωνσταντίνος 4. Σατρατζέμης Κωνσταντίνος 5.Ζαφείρης Βασίλειος 6. Παπακώστας Σωτήριος 7. Αδάμος Κωνσταντίνος 8.Τρικάλης Αχιλλέας 9.Σαμαράς Γεώργιος  10. Μαντζαφλάρας Χρήστος 11. Αβράμης Αθανάσιος 12. Οικονόμου Άγγελος 13.Σίμος Αντρέας 14. Σκουλής Ηλίας 15.Βράντζας Απόστολος 16. Μπέγας Αντώνιος 17. Τσιγάρας Ορέστης 18. Πάτας Χρήστος 19.Μυλωνάς Γεώργιος 20.Παπαβασιλείου Παναγιώτης 21. Βασταρούχας Θωμάς 22.Παπαπούλιος Στέλιος 23.Μίντζας Φώτιος  24. Μπέου Αλούζ 25.Ράγγας Αχιλλέας 26.Τζέλης Κωνσταντίνος 27. Nτίκας Κωσταντίνος 28.Κατσουγιάννης Χρήστος

  Κ-14

1. Κακαδιάρης  Θεόφιλος 2.Πλεξίδας Αθανάσιος 3.Μάνος Σπήλιος 4.Γιώτας Αθανάσιος 5.Μαλακασίωτης Αναστάσιος 6.Θεμέλης Χρήστος 7.Ψύχος Γεώργιος 8.Κωτούζας Γεώργιος 9.Καλέτσης Σπύρος 10.Αγγελάκης Κων/νος 11. Ρουμπιές Ευθύμιος 12.Τσάτσος Ιωάννης 13.Μέλλιος Παντελής 14.Κουτής Σταύρος 15.Τουτούκης Παναγιώτης 16. Βατής Γεώργιος 17.Πολύζος Βασίλειος 18.Βρατσίστας Βησσαρίωνας 19.Γκοτζάι Ορέστης 20. Ψύρρας Γεώργιος 21.Σάββας Άγγελος 22.Σινάνης Χρήστος 23.Τσιάμης Βασίλειος 24.Στεφόπουλος Κωνσταντίνος 25. Πολυγένης Μανώλης  26.Ριζογιάννης Δημήτριος 27.Παπαβασιλείου Παύλος  28. Ψύχος Χρήστος 29.Γάκης Αλέξανδρος 30.Σακαρέλης Δημήτριος 31.Γκατής Χρήστος 32.Καραμέτας Δημήτριος 33.Σουφλιάς Γεώργιος

-Απαραίτητη προϋπόθεση για συμμετοχή στους αγώνες των Μικτών Ομάδων είναι η έκδοση  δελτίων Ε.Π.Ο. ( πορτοκαλί ) και οι ποδ/στες να έχουν δικαίωμα να αγωνίζονται στις Εθνικές ομάδες της Ελλάδας

 -Τα δελτία ΕΠΟ εκδίδονται μέχρι την Παρασκευή   29.11.2019

-Για πληροφορίες δελτίων στην Γραμματεία της Ε.Π.Σ. Τρικάλων

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 28/11/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Πέμπτη   28  -  11  -  2019    ΏΡΑ    14:30

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Κηπακίου

ΑΕΤ Κηπακιου – Μετεωρα

Κοντινος

Νταλουκας- Σταφυλας

 

 

 

 

Αγώνες Δ Φάσης Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Τρικάλων

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

          Εθνικός  Αγ Κυριακής    - ΑΟ Ριζαριού                          ΤΡΙΤΗ 3.12.2019

          Καλύβια                         - Παλαιομοναστηρο                  ΤΡΙΤΗ 3.12.2019

          Ταξιάρχες                       - Δημητρα Απόλλων 2005        ΤΡΙΤΗ 03.12.2019

          ΑΕΤρικάλων Κηπακιου  - Μετεωρα                                ΠΕΜΠΤΗ 28.11.2019

          Άρης Αγ Μονης             - Πυργετός                               ΤΡΙΤΗ 03.12.2019

          Κεφαλόβρυσο                - Εθνικός Βράχος Καστρακίου  ΤΡΙΤΗ 03.12.2019

          Φηκη                              - Πετρωτό                                ΤΕΤΑΡΤΗ 4.12.2019    

          Διγενής Νεοχωριου        - ΑΕ Κρ Βρύση                        ΤΕΤΑΡΤΗ 4.12.2019

ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ -ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ 27-11-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Την  ΤΕΤΑΡΤΗ   27.11.2019   θα  πραγματοποιηθεί  η  προπόνηση   των   Μικτων Ομάδων    Κ 12 , Κ  14  της Ε.Π.Σ. Τρικάλων στο γήπεδο  ΚΗΠΑΚΙΟΥ

Από  την   Επιτροπή  των   Μικτών  Ομάδων  καλούνται   οι   ποδοσφαιριστές  που

έχουν γεννηθεί τα έτη 2008-2009  Κ 12 να  βρίσκονται στο γήπεδο ώρα 15.00  εως 16:00

          Oι ποδοσφαιριστές  που έχουν γεννηθεί τα  έτη  2006-2007  Κ 14 να  βρίσκονται 

στο γήπεδο ώρα 16.00  εως 17:00

          Επίσης η επιτροπή των Μικτών Ομάδων  καλεί  τους  παράγοντες  των Σωματείων

να παρέχουν  κάθε  δυνατή  διευκόλυνση προς τους νέους  ποδοσφαιριστές  προκειμένου  

 

να συμμετάσχουν στις προπονήσεις προεπιλογής .

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 15/11/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 1157851                                ΘΕΜΕΛΗΣ                           Σ                             ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ                   2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1289256                                ΝΟΥΝΟΣ                              Γ                             ΚΑΛΥΒΙΑ                            1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1472798                                ΛΟΥΣΑ                                 Ν                             ΠΕΤΡΩΤΟ                            1                              «»

1218238                                ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ                 Β                             ΑΣΤΕΡΑΣ                             1                              «»

1210327                                ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ                     Θ                             ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ                        1                              «»

1264945                                ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ          Β                             ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ                        1                              «»

11449200                             ΜΠΟΥΚΑΣ                          Λ                             ΑΕΤ ΚΗΠΑΚΙΟΥ                1                              «»

 

Κατακυρώνεται ο αγώνας   ΑΕ ΚΗΠΑΚΙ ΣΑΡΑΓΙΩΝ  -ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005 Α     με  3-0  γιατί δεν κατέβηκε να   αγωνιστεί  η ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005 Α   Κ  12

ΑΟ ΛΟΓΓΟΣ 2012   ΤΣΙΝΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις  10.11.2019 μεταξύ  των  ομάδων ΑΟ ΛΟΓΓΟΣ 2012 – ΠΠΦ ΑΣΤΕΡΑΣ  του επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη

και χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

 ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΗΠΑΚΙΟΥ   ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΥΣ   ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ   για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο Αγώνος  στις  10.11.2019 μεταξύ  των   ομάδων ΑΟ ΑΓ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΥ – ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΗΠΑΚΙΟΥ   του

επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη  και χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

 

 

 

ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ- ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Την ΔΕΥΤΕΡΑ 18.11.2019  θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση των Μικτων Ομάδων K12και  Κ 14  της Ε.Π.Σ. Τρικάλων στο γήπεδο  ΚΗΠΑΚΙΟΥ ( ΑΕΤ)

Από την Επιτροπή  των  Μικτών  Ομάδων  καλούνται  οι ποδοσφαιριστές που έχουν γεννηθεί  τα  έτη  2008-2009, 2006 – 2007  να βρίσκονται  στο γήπεδο  ΚΗΠΑΚΙΟΥ  και ώρα 15.00 έως  17.00

          Επίσης η επιτροπή των Μικτών Ομάδων καλεί τους  παράγοντες  των Σωματείων να παρέχουν κάθε  δυνατή  διευκόλυνση  προς  τους  νέους ποδοσφαιριστές  προκειμένου  να συμμετάσχουν στις προπονήσεις προεπιλογής περιόδου 2019 - 2020 .

 

Ο Βύκτωρας Ψύχος αναλαμβάνει τις Μικτές Ομάδες της Ε.Π.Σ. Τρικάλων

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Η ΕΠΣΤ προχώρησε στην συνεργασία με τον Απόφοιτος της Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας( ΣΕΦΑΑ)   Ψύχο Βίκτωρα με ειδικότητα το ποδόσφαιρο ο οποίος αναλαμβάνει τις Μικτές Ομάδες της Ένωσης

Ο Βίκτωρας Ψύχος είναι:

·        κάτοχος διπλώματος UEFA B ,

·        Τελειόφοιτος του Τμήματος Διατροφής και Διαιτολογίας   του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Σε επίπεδο ακαδημιών έχει  εργασθεί ως  προπονητής:

·        στη Ακαδημία Αμπελακίων ο Άγιος Γεώργιος .

Επίσης έχει εργασθεί ως προπονητής -υπεύθυνος φυσικής αγωγής στις ομάδες:

·        Ακαδημία Αμπελακίων ο Άγιος Γεώργιος(αντρικό τμήμα)

·        Α.Ο Ταξιαρχών,

·        Α.Ο Λυγαριάς ,

·         Ατρόμητο Παλαμά και

·        Α.Ο Αγναντερού.

 

 
 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 16-17/11/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Σάββατο    1611 – 2019            

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Οικουμενιος

Ντινος

Μαρκοπουλος   - Κουτσαγιας

Πύργου

Πύργος    - Δημητρα α

Μπαλας

Καπερωνης  - Καλογριας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - ΑΟΤ

Μανασης Μ

Κωστηρας   - Αποστολου

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - ΑΕΚ Σαραγιων

Μαργιωλης

Μπαιρακταρης  - Μουστακας

Πύλης

Πορταικος  - ΑΕΤ

Αβρααμ

Σινδρος   - Ράτζας

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πυργετός

Σταφυλας

Πλοκας   - Παφης

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετου

Πυργετός   - Καλύβια

Μανασης Κ

Αλεξόπουλος   - Πλόκας

Καστρακίου

Καστράκι  - Πύργος

Κοντινος

Καλογριας   - Σίνδρος

Μουριας

Δροσερό  - Δήμητρα

Σταφυλας

Κωστηρας   - Μαργιωλης

Κεφαλοβρυσου

Κεφαλόβρυσο  - Μεγαλοχωρι

Μανασης Μ

Πάφης        - Μαρκόπουλος

Λυγαριας

Λυγαρια  - Σαραγια

Νότος

Μουστάκας  - Ανδριόπουλος 

Ριζαριού

Ριζαριό   - Αγ Μονη

Πέτσας

Νταλούκας   - Αποστόλου

Φήκης

Φήκη    - Κρ Βρύση

Κουτσάγιας

Κωτούλας  - Μπάλας

Πύλης

Πορταικός  - Παραληθαίοι 

Δουλόπουλος

Ντίνος   - Καπερώνης

 

Ταξιάρχες  - Πηγη

3-0

 

 

 

 

 

           Κυριακή    1711– 2019                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων α  - Ακαδημια 1

Ντινος

 

Πυργετού

Πυργετός  - ΑΟΤ

Πλοκας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα  α  - Ακ Αμπελακιων α

Σινδρος

 

Πύργου

Πύργος α  - Μετεωρα

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βοηθ. Πυργου

Πυργος β  - Αχιλλέας

Καπερωνης

 

Πηγης

Πηγη    - Μεγαλοχωρι

Μαργιωλης

 

Αγ Βης/να

Πορταικος  - ΑΕΚ Σαραγιων β

Κωστηρας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Οικουμενιος

Μαρκοπουλος

 

 

Ρεπό : Ακ. Αμπελακιων β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πιαλειας

Πιαλεία  - Τζουρτζια

Μανασης Κ

Νταλούκας   - Σταφυλάς

Πρίνους

Πρίνος   - Θεόπετρας

Νότος

Μανασης Μ  - Παπαγεωργοπουλος

Βασιλικής

Βασιλική  - Ασπροβαλτος

Κοντινος

Τζανης         - Κωτουλας

Φιλύρας

Ροπωτό   - Γόμφοι

Κουτσαγιας

Καλογριας   - Μακρής

 

Πρόδρομος  - Παλαιομ/ρο

0-3

 

 

Γενεσι  - Δενδροχωρι

3-0

 

 

Βαλτινό   - Βυτουμας

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Γλύνους

Γλύνος   - Αστέρας

Αποστόλου

Μακρης      - Μαρκόπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ  Κηπακιου  - Λόγγος 2012

Νότος

Μουστακας   - Καλογριάς

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Οικουμενιος

Κουτσαγιας

Ντίνος          - Κωστήρας

Μπαρας

Αχιλλέας   - Ακ Αμπελακιων

Δουλόπουλος

Νταλουκας   - Σταφυλάς

Πετρωτού

Πετρωτό  - Γριζανο

Κοντινος

Τζανης         - Κωτούλας

 

Αγ Κυριακή  - Κρηνη

3-0

 

 

Καρυες  - Ζαρκο

0-3

 

 

Αρδάνι  - Ακαδημια 1

0-3

 

 

Ρεπό : ΑΕ Κηπάκι Σαραγιων

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Φωτεινου

Φωτεινό   - Χρυσομηλιας

Μανασης Κ

Καπερωνης   - Μαργιωλης