Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΓΩΝΑ 16/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τετάρτη    16– 05 – 2018     ΩΡΑ    17:00                           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ    17:00

ΦΗΚΗΣ

Φιλύρα   - Χρυσομηλια

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος  - Καπερωνης Ν

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 15/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

Τρίτη    15– 05 – 2018         ΩΡΑ    17:00                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ    17:00

Παλ/ργου

Αστερας   - Ακ. Τρικάλων

Αλεξοπουλος

Μαργιωλης   - Κυρατζουλης

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 12-13/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    1205 – 2018                                                                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Β. Πύργου 10:00

Πύργος   - Βαλτινό

Μουστακας

 

Μπαλκούρας 10:00

Δημητρα α  - Φήκη

Βουτσελας

 

Πηγης11:15

Πηγη  α  - ΑΟΤ  α

Μουστακας

 

Πύλης

Πορταικός -Μετεωρα α

Κατσογιαννος

 

 

Ρεπο : Απόστολοι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Πυργετός

Τουλουμης

 

Φαρκαδονας  10:00

Πετρωτό  - Μεγαλ/ρι

Αποστολου

 

Σαραγιων 10:00

Πηγη β  - ΑΟΤ β

Καπερωνης

 

Μπαλκούρας 11:15

Δημητρα β-Ακ Αμπελακιων

Βουτσελας

 

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1  - Αγ Μονη

Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Φήκη

Πετσας

Μπαιρακταρης  - Κατσογιαννος

Πηγης

Πηγη    - Δημητρα

Μανασης Κ

Ζησης    -  Καπερωνης Ν    

Σαραγίων

Σαραγια  - Καστράκι

Δουλοπουλος

Τατσινας  - Παφης

Μπάρας

Αχιλλεας   - Αγ Μονη

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας Χ

Πυργετού

Πυργετός  - Καλύβια

Κουτσαγιας

Ρατζας    - Μπαλας Ι

Διαβας

Μετεωρα  - ΑΕΤ

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας- Παπαγεωργοπουλος

 

Δροσερό - Οικουμενιος

0-3

 

 

Ρεπό : Πορταικός

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΔΙΚΗΓ.  ΣΥΛΛΟΓΩΝ

 

 

 

ΩΡΑ  16:30

Μπαλκουρας

Τρικαλα  - Δημ.Αθηνων

Σταφυλας

Μουστακας  - Αβρααμ

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπελετσιου

Μπελετσι   - Λιλη

Αλεξοπουλος

Μαργιωλης  - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλ/ργου

Παλ/ργος  - Λεπτοκαρυα

Βουτσελας

Καλογριας   - Αποστολου

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    ΚΥΡΙΑΚΗ    13 – 05 – 2018                         33η

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Πυργετού 9:30

Πυργετός  - Δημητρα α

Αλεξοπουλος

 

Β. Πύργου 11:15

Πύργος α  - Πηγη β

Αλεξοπουλος

 

Καλαμπακας 10:00

Μετεωρα α  - Βαλτινό

Μουστακας

 

Πύλης 11:30

Πορταικός  - Ακαδημια 1 α

  Βουτσελας

 

 

ΑΟΤ   - ΑΟΤ  2011

3-0

 

 

 

 

 

 

Junior  

2ος Ομιλος

 

Football Factory

Καρυες - Ακ Αμπελακιων

Παφης

 

Αγ Μονης 9:30

Αγ Μονη  - Πυργος  β

Βουτσελας

 

Καλαμπακας 11:15

Μετεωρα β - Πηγη α

Μουστακας

 

Ακαδημιας  1  9:30

Ακαδημια 1 β - Δημητρα β

Παφης

 

 

Νεοχωρι   - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λόγγου

Λόγγος   - Ζάρκο

Σταφυλας

Λεωνιδας Κ  - Τατσινας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Αρδάνι

Λεωνιδας Σ

Καπερωνης Ν  - Αποστολου

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Ριζαριο

Ζησης

Μπαιρακταρης  - Ράτζας

Ράξας

Τζουρτζια  - Πύργος

Κοντινος

Κατσογιαννος  - Καψουρας

Κρήνης

Κρήνη  - Αγ Κυριακή

Πετσας

Καλογριας  - Μπαλας Ι

Μουριας

Ακ Αμπελακιων -Κεραμίδι

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Πλοκας

Γλύνους

Γλύνος  - Καρυες

Κουτσαγιας

Κωτουλας  - Παπαγεωργοπουλος

 

Ασπρ/σια -Παραληθαιοι

0-3

 

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φωτεινου

Φωτεινό   - Κεφαλ/σο

Ανδριοπουλος

Τουλουμης   - Αργυροπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Γριζάνου

Γριζάνο  - Κρ Βρύση

Ζήσης

Κωτουλας   - Αλεξοπουλος

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  - Λυγαρια

Λεωνιδας Σ

Μπαλας Χ  - Παπαγεωργοπουλος

Πρίνους

Πρίνος  - Φιλύρα

Κουτσαγιας

Αποστολου  - Τουλουμης

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Πιαλεια

Κοντινος

Κατσογιαννος  - Τζιοτζιος

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Τυμφαίος 

Δουλοπουλος

Καπερωνης Ν  - Καψουρας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Κεφαλ/κος

Μανασης Κ

Βουτσελας  - Αβρααμ Β

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Βυτουμας

Πετσας

Μπαιρακταρης  - Αργυροπουλος

 

Αγιοφυλλο  - Ροπωτό

0-3

 

 

Δενδροχωρι  - Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μεγαρχης

Μεγαρχη  - Αν Μεγαρχης

Μουστακας

Μαργιωλης  - Τοτης

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλ/ργου

Διαμάντι   - Κηπάκι

Σταφυλας

Κυρατζουλης  - Καλογριας

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 10-5-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

1346769                ΤΣΑΤΣΟΣ                             Β                             ΡΙΖΑΡΙΟ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

431845                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ                    Π                             ΠΥΡΓΟΣ                               1             ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1367598                ΣΤΑΜΕΚΟΣ                        Μ                            ΓΡΙΖΑΝΟ                              1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1112922                ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ                    Β                             ΓΡΙΖΑΝΟ                              1                              «»

130695                  ΚΑΒΡΑΣ                               Γ                             ΚΑΛΥΒΙΑ                            1                              «»

434315                  ΤΑΦΥΛΗΣ                           Ε                             ΚΕΡΑΜΙΔΙ                           1                              «»

1236832                ΤΣΟΓΙΑΣ                              Η                             ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ                  1                              «»

1291878                ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ         Γ                             ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1                    1                              «»

213182                  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                      Π                             ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ                   1                              «»

1284649                ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ                    Α                             ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ                   1                              «»

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΠΟ ΓΟΜΦΩΝ   - ΑΟ ΔΙΑΛΕΧΤΟ   με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να  αγωνιστεί  το ΔΙΑΛΕΧΤΟ

 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΕ ΤΥΜΦΑΙΟΣ    - ΑΟ ΠΡΙΝΟΥΣ  με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να  αγωνιστεί  το ΠΡΙΝΟΣ

 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΠΙΑΛΕΙΑΣ  - ΑΟ ΦΩΤΕΙΝΟΥ   με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να  αγωνιστεί  το ΦΩΤΕΙΝΟ

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 10/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     10 – 05 – 2018     ΩΡΑ    17:00                                                                                          

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ    17:00

 

Βασιλικης

Βασιλικη   - Απόστολοι

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος  - Κατσογιαννος

 

Κηπακιου

Κηπακι   - Ακ. Τρικαλων

Ανδριοπουλος

Μαργιωλης  - Ροτσας

 

 

Πατουλια - Λεπτοκαρυα

0-3

 

 

 

Ρεπο : Διαμαντι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

ΩΡΑ    18:00

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Πετρωτό

Καπερωνης Ν

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 7-5-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

1208381                                ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ                 ΚΩΝ                       ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ                       1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1330035                                ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ                      Γ                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «»

1214252                                ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ                   Γ                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1326289                                ΚΑΤΣΑΡΟΣ                          Ν                             ΣΑΡΑΓΙΑ                              1                              «»

533390                                  ΡΑΚΟΣ                                  Α                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «»

1462773                                ΘΕΟΔΩΡΟΥ                         Ν                             ΚΕΡΑΜΙΔΙ                           1                              «»

1346769                                ΤΣΑΤΣΟΣ                             Β                             ΡΙΖΑΡΙΟ                               1                              «»

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΒΑΛΤΙΝΟ  - ΑΟ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ      με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να  αγωνιστεί Η ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ 2001 – ΠΠΦ ΑΣΤΕΡΑΣ       με  0 - 3  γιατί δεν  κατέβηκε να  αγωνιστεί Το ΔΙΑΜΑΝΤΙ

 ΑΟ  ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005  :   ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ   ΒΟΗΘΟΣ  ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   για  όσα  αναγράφονται στο  Φύλλο  Αγώνος   στις  28.04.2018  μεταξύ  των   ομάδων    ΑΟ ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005  του  επιβάλλει   απαγόρευση  συμμετοχής  σε  οποιαδήποτε δραστηριότητα σχετίζεται με το ποδόσφαιρο [ αθλητική, διοικητική ή οποιαδήποτε άλλη  για  δεκα πέντε   ( 15 ) ημέρες   και  χρηματικό  πρόστιμο  20,00€ .

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 5-6/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    0505 – 2018                                                                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αποστόλων 9:30

ΑΟΤ α  - Απόστολοι

Αποστόλου

 

Φήκης

Φηκη    - Πορταικός

Κατσογιαννος

 

Κηπακιου

Πύργος  - Πηγη α

Παπαγεωργοπουλος

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Δημητρα α

Τουλουμης

 

 

Ρεπό : Μετεωρα α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - Μεγαλ/ρι

Καπερωνης

 

Αποστόλων 11:30

ΑΟΤ  β  - Ακαδημια 1

Ρατζας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Δημητρα β

Μουστακας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Πηγη β

Βουτσελας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1  α  - ΑΟΤ

Μπαλας  Ι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Πύλης

Πορταικός   - Γριζάνο

Μανασης

Σταφυλας  - Κωτουλας

Φήκης

Φηκη    - Κρ Βρύση

Κοντινος

Βουτσελας  - Αποστολου

Οικουμενίου

Οικουμενιος  - Μεγαλ/ρι

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Μπαλας Χ

Καστρακιου

Καστράκι  - Πηγη

Ζήσης

Ρατζας    - Καπερωνης Ν

Καλυβιων

Καλύβια  - Σαραγια

Πετσας

Μπαιρακταρης  - Καλογριας

Διάβας

Μετεωρα  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ-Παπαγεωργοπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ  - Πυργετός

Δουλοπουλος

Τοτης  - Κατσογιαννος

 

Αγ Μονη  - Δροσερό

3-0

 

 

Ρεπό : Δημητρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Πιαλείας

Πιαλεία  - Φωτεινό

Παφης

Μπαλας Ι  - Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

 Μπελετσίου

Μπελετσι  - Αν. Μεγάρχης

Μουστακας

Μαρκοπουλος  - Ροτσας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Αποστόλων

Απόστολοι  - Διαμαντι

Ανδριοπουλος

Κυρατζουλης  - Μαργιωλης

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Κηπακι

Αλεξοπουλος

Πρεβεντας  - Μαρκος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    ΚΥΡΙΑΚΗ    06 – 05 – 2018                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Σαραγιων

Πηγη   β  - Πορταικός

Ρατζας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Μετεωρα α

Καπερωνης

 

Μπαλκουρας9:30

Δημητρα α  - Πυργος  α

Παφης

 

 

Βαλτινο  - ΑΟΤ 2011

3-0

 

 

 

 

 

 

Junior  

2ος Ομιλος

 

Βοηθ Πυργου 11:30

Πυργος β  - Ακαδημια 1 β

Τουλουμης

 

Football factory 10:30

Καρυες   - Μετεωρα β

Μουστακας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Αγ Μονη

Κατσογιαννος

 

Μπαλκούρας 11:30

Δημητρα β  - Νεοχωρι

Παφης

 

 

Πηγη  α   - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λυγαριας

Λυγαρια  - Ροπωτό

Δουλοπουλος

Μπαλας Χ  - Καψουρας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Δενδροχωρι

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος  - Μπαιρακταρης

Φιλύρας

Φιλύρα  - Ελευθ/ρι

Μανασης

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Πρίνος

Λεωνιδας Σ

Αποστολου - Μαρκοπουλος

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Θεόπετρα

Βουτσελας

Τοτης  - Αργυροπουλος

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Χρυσομηλια

Κοντινος

Αλεξοπουλος  - Μπαλας Ι

Βυτουμα

Βυτουμας  - Ασπροβαλτος

Πετσας

Ζησης   - Καλογριας

 

Φωταδα  - Αγιοφυλλο

αα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Πετρωτού

Πετρωτό  - Λόγγος

Μανασης

Αποστολου  - Πλοκας

Κηπακιου

Αρδάνι  - Ζάρκο

Ζησης

Καλογριας  - Κατσογιαννος

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Ταξιάρχες

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Μπαιρακταρης

Πύργου

Πύργος  - Ακαδημια 1

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Καψουρας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Τζουρτζια

Βουτσελας

Τουλουμης  - Μπαλας Ι

Γλύνους

Γλύνος  - Κρήνη

Κοντινος

Παφης  - Καπερωνης Ν

Καρυων

Καρυες  - Ακ Αμπελακιων

Αλεξοπουλος

Μπαλας Χ  - Αργυροπουλος

 

Αγ Κυριακή  - Ασπροκλησια

3-0

 

 

Ρεπό : Ριζαριο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Γόμφων

Γόμφοι   - Διαλεχτό

Μουστακας

Κυρατζουλης  - Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλ/ργου

Αστερας  - Βασιλική

Ανδριοπουλος

Ροτσας   - Πρεβεντας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΓΩΝΑ 3/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     03– 05 – 2018      ΩΡΑ    16:30 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Παλ/ργου

Ακ Τρικαλων – Βασιλική

Σταφυλας

Μαργιωλης  - Μπαλας Ι

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 20/4 & 27/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 20/4/17

1208381                                ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ                 ΚΩΝ                       ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ                       3              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1405364                                ΚΟΓΙΑΝΝΗΣ                       Π                             ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                   1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1150933                                ΜΠΙΧΤΑΣ                            ΚΩΝ                       ΦΗΚΗΣ                                                2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 479495                  ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ                   Θ                             ΡΟΠΩΤΌ                               2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1307040                                ΒΙΤΣΑΣ                                                Κ                             ΑΣΤΕΡΑΣ                             2                              «»

1427660                                ΓΡΙΖΑΝΙΤΗΣ                      Α                             ΔΗΜΗΤΡΑ                           2                              «»

1177223                                ΚΑΚΚΑΒΑΣ                        Σ                             ΔΗΜΗΤΡΑ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1174456                                ΑΛΜΠΑΝΗΣ                       Β                             ΚΑΣΤΡΑΚΙ                           1                              «»

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΑΝΤΑΛΛΑΞΙΜΑ  - ΑΟ ΑΝΑΓ. ΛΙΛΗΣ   με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να  αγωνιστεί Το  ΛΙΛΗ

 ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 27/4/18

1208381                                ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ                 ΚΩΝ                       ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ                       2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1150933                                ΜΠΙΧΤΑΣ                            ΚΩΝ                       ΦΗΚΗΣ                                                1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

479495                  ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ                   Θ                             ΡΟΠΩΤΌ                               1                              «»

1307040                                ΒΙΤΣΑΣ                                                Κ                             ΑΣΤΕΡΑΣ                             1                              «»

1427660                                ΓΡΙΖΑΝΙΤΗΣ                      Α                             ΔΗΜΗΤΡΑ                           1                              «»

1330035                                ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ                      Γ                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1315677                                ΚΥΡΟΥ                                  Κ                             ΑΓ ΜΟΝΗ                            1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

500723                  ΓΙΩΤΑΣ                                                Σ                             ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ                        1                              «»

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΠΟ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ  - ΑΟ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ    με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να  αγωνιστεί ο Α.Ο ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 28-29/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

      ΣΑΒΒΑΤΟ    2804 – 2018 

                                                                                           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Αποστόλων 11:00

Απόστολοι  - Πύργος

Αποστολου

 

Καλαμπακας 10:00

Μετεωρα α  - ΑΟΤ α

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  10:00

Ακαδημιας  10:30

Ακαδημια 1   - Πηγη β

Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Γριζανου

Γριζανο  - Φηκη

Βουτσελας

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

Πύλης

Πορταικός  - Δημητρα

Κοντινος

Νταλουκας  - Λεωνιδας Κ

Διάβας

Κρ Βρύση  - Οικουμενιος

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης   - Ρατζας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   - Αγ Μονη

Σταφυλας

Τατσινας  - Μαρκοπουλος

Πηγης

Πηγη   - Καλύβια

Πετσας

Αποστολου  - Ανδριοπουλος

Σαραγίων

Σαραγια  - ΑΕΤ

Γρατσανης

Τοτης   - Τουλουμης

Πυργετού

Πυργετός   - Αχιλλέας

Δουλόπουλος

Καλογριας  - Καψουρας

 

Δροσερό  - Μετεωρα

0-3

 

 

Ρεπό : Καστράκι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βαλτινού

Βαλτινό  - Μεγάρχη

Παφης

Μανασης   - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Παλ/ργου

Διαμάντι  - Αστερας

Αλεξοπουλος

Μαργιωλης  - Μπαλας 

 

 

 

 

 

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

 

ΩΡΑ  16:45

Μπαρας

Τρικαλα  - Χαλκιδα

Καπερωνης

Μουστακας -   Αβρααμ 

 

 

 

 

     Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ    29 – 04 – 2018           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Πηγης  11:00

Πηγη  α  - Βαλτινό

Μουστακας

 

Πυλης  11:00

Πορταικος  - Δημητρα α

Αποστολου

 

 

Ρεπό : Φηκη

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

 

Μπαλκουρας 9:30

Δημητρα β  - Πυργετός

Παφης

 

Μπαλκούρας 11:00

Μεγαλ/ρι  - Μετεωρα β

Παφης

 

Πετρωτού  9:30

Πετρωτό  - ΑΟΤ β

Ρατζας

 

Αγ Μονης  9:30

Αγ Μονη  - Ακ Αμπελακιων

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λόγγου

Λόγγος  - Αρδάνι

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Μαρκοπουλος 

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ριζαριό

Κοντινος

Σταφυλας   - Μπαλας Χ

Ζάρκου

Ζάρκο  - Παραληθαίοι

Λεωνιδας Σ

Καψουρας  - Καπερωνης Ν

Ταξιάρχων

Ταξιάρχες  - Αγ Κυριακή

Δουλοπουλος

Βουτσελας  - Μπαιρακταρης

Αγ Κυριακή

Ακαδημία 1  - Κεραμίδι

Ανδριοπουλος

Αλεξοπουλος  - Μπαλας Ι

Ράξας

Τζουρτζια  - Καρυες

Πετσας

Καλογριας  - Κυρατζουλης

Μουριάς

Ακ Αμπελακιων  - Κρήνη

Μανασης Κ

Τοτης   - Κατσογιαννος

 

Ασπροκλησια  - Γλύνος

0-3

 

 

Ρεπό : Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Παλ/ρου

Ροπωτο  - Φιλύρα

Κουτσαγιας

Καλογριας  - Μπαλας  Ι

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Πιαλεία

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Μανασης Μ

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  - Τυμφαίος

Αλεξοπουλος

Μπαιρακταρης  - Αργυροπουλος

Φωτεινού

Φωτεινό  - Κεφαλ/κος

Ανδριοπουλος

Αποστολου  - Μαρκοπουλος

Πρίνους

Πρίνος  - Παλαιομ/ρο

Βουτσελας

Παφης   - Καψουρας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Βυτουμα

Κοντινος

Τατσινας  - Πλοκας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Χρυσομηλια

Λεωνιδας

Σταφυλας  - Μπαλας Χ

 

Αγιοφυλλο  - Λυγαρια

0-3

 

 

Φωτάδα  - Κεφαλ/σο

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βασιλικής

Βασιλική  - Παλ/ργος

Πετσας

Κατσογιαννος  - Καπερωνης Ν

Παλ/ργου

Ακ Τρικάλων  - Απόστολοι

Μουστακας

Μαργιωλης  - Κυρατζουλης