Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΣΧΟΛΗ ΠΡOΠΟΝΗΤΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ  UEFA  C –  UEFA  D  –  ΣΧΟΛΗ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗΣ

                                                ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ

 

            Η   Ελληνική  Ποδοσφαιρική  Ομοσπονδία   σε  συνεργασία με  την  Ε. Π. Σ.  Τρικάλων , πρόκειται  να λειτουργήσει στα Τρίκαλα  Σχολή  Προπονητών UEFAC κατά τις ημερομηνίες 08 – 20.04.2019 ,  Σχολή  Προπονητών UEFAD κατά  τις  ημερομηνίες  20 – 21.04.2019  και

Σχολή Επανεξέτασης κατά τις ημερομηνίες 08 – 20.04.2019

            Παρακαλούνται  οι  υποψήφιοι  προπονητές να στείλουν στο FAX της Ε.Π.Σ. Τρικαλων ( 24310 34174 )  ή στο email  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.">eps.trikalon@gmail.com την  ανάλογη αίτηση  συμμετοχής  τους μέχρι την  ΤΡΙΤΗ 11.03.2019

            Τα Έντυπα  Αίτησης συμμετοχής  και την πράξη συναίνεσης θα την βρείτε στο site της  Ένωσης.

            Όσοι υποψήφιοι θα  επιλεχθούν  θα πρέπει να καταθέσουν  το  φάκελο με τα δικαιολογητικά τους στα γραφιά της   Ε.Π.Σ. Τρικάλων  μέχρι  ΔΕΥΤΕΡΑ 18.03.2019.

                     ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ UEFAC


1.Αίτηση του ενδιαφερόμενου στα γραφεία της ΕΠΣ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2.Βεβαίωση ΕΠΟ ή ΕΠΣ ότι υπήρξε ποδοσφαιριστής (προαιρετικά)
3.Αντίγραφο Ποινικού Μητρώου, όχι παλαιότερο των τριών (3) μηνών
4.Πιστοποιητικό Εισαγγελικής Αρχής, ότι δεν είναι φυγόποινος ή φυγόδικος, όχι 
παλαιότερο των τριών (3) μηνών

5.Ιατρική βεβαίωση περί υγείας από παθολόγο, όχι παλαιότερο των δύο (2) μηνών
6.Δήλωση παραίτησης από ενδεχόμενες αξιώσεις
7.Πιστοποιητικό Σπουδών θεωρημένο. Απολυτήριο Γ΄ Γυμνασίου τουλάχιστον
8.Οι υποψήφιοι οφείλουν να έχουν συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας τους
9. Θεωρημένη και υπογεγραμμένη υπεύθυνη δήλωση πράξης συναίνεσης.
10.
 Το παράβολο για την Σχολή Προπονητών UEFA C  είναι 500,00€

           ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ UEFAD

            Την Σχολή  UEFAD μπορούν να την παρακολουθήσουν οι υπεύθυνοι των Ακαδημιών ,  γονείς και  εθελοντές , χωρίς οικονομική επιβάρυνση.

Η Σχολή συνδυάζει την παρουσίαση θεωρητικών διαλέξεων οργάνωσης και λειτουργίας ακαδημιών ποδοσφαίρου, καθώς επίσης  επιδείξεων προπονητικών μονάδων  για  ηλικίες κάτω των 12 ετών.

Προσφορά πρώτων βοηθειών, οργάνωση  ακαδημίας, κώδικας συμπεριφοράς,  πολιτική για την παιδική κακοποίηση, ψυχολογία και παρακίνηση νέων αθλητών.

Η παρακολούθηση  της  Σχολής  είναι  υποχρεωτική για  έναν, τουλάχιστον, εκπρόσωπο κάθε ακαδημίας, καθώς η κατοχή πιστοποιητικού  UEFA D  θα  αποτελεί  ένα  από τα κριτήρια ελέγχου λειτουργίας και κατάταξης ακαδημιών που θα θεσπιστούν από την Ομοσπονδία.


1.Αίτηση του ενδιαφερόμενου στα γραφεία της ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

           ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗΣ

           1. Όλοι οι  ενδιαφερόμενοι θά πρέπει να κάνουν την συνημμένη αίτηση επανεξέτασης στην                    ΕΠΟ μέχρι 25.03.2019 , η οποία και θα βγάλει το τελικό πρόγραμμα 

2.Φωτοαντίγραφο διπλώματος Σχολής Παρακολούθησης
3.Θεωρημένη και υπογεγραμμένη υπεύθυνη δήλωση πράξης συναίνεσης

4. Απόδειξη κατάθεσης παραβόλου  150,00 στον λογαριασμό της ΕΠΣ Τρικαλων

 Έντυπά αιτήσεων συνημμένα πιο κάτω

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 22-2-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 1331446                                ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ                       Α                             ΔΗΜΗΤΡΑ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 23-24/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    2302 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16 

 

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Νεοχωρι

Τζιοτζιος

Κουτσαγιας  - Αβρααμ Β

Πύργου

Πύργος  - Δημητρα α

Μαργιωλης

Καπερωνης  - Μαρκοπουλος

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Δημητρα β

Τουλουμης

Κωστηρας  - Σινδρος

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων -Οικουμενιος

Ντινος

Πλοκας      - Σακκας

 

Ρεπό : ΑΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Πηγη

Γρατσανης

Νταλουκας   - Κωτουλας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Φήκη

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Καλογριας

Καστρακίου

Καστράκι  - Πορταικός

Πετσας

Παφης           - Τζιοτζιος

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Σαραγια

Μανασης Κ

Μανουρας Ν – Παπαγεωργοπουλος

Μπαλκούρας

Δημητρα  - Κρ Βρύση

Κοντινος

Μανασης Μ  - Ντινος

Καλυβίων

Καλύβια  - Πυργετός

Κουτσαγιας

Σταφυλας      - Κωστήρας

Μπάρας

Αχιλλέας  - Πύργος

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος   - Αποστόλου  

 

ΑΕΤ  - Κεφαλόβρυσο

0-3

 

 

Γλύνος  - Μεγαλοχωρι

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπελετσιου

Μπελέτσι  - Ασπροκλησια

Μαργιωλης

Θανασουλας  - Ροτσας

Μεγάρχης

Ανταλλαξιμα   - Λιλη

Μουστακας

Τατσιοπουλος  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   2402 – 2019                                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Κηπάκι

Δουλοπουλος

Νταλουκας   - Μανουρας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Γριζανο

Κοντινος

Καψουρας    - Ανδριοπουλος

Χρυσαυγής

Αστερας  - Βασιλική

Κουτσαγιας

Μαργιωλης   - Κωστηρας

Ζάρκου

Ζάρκο   - Λόγγος

Τζιοτζιος

Μαρκοπουλος  - Τουλουμης

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πετρωτό

Ζησης

Καπερωνης   - Πλοκας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Κρήνη

Παφης

Καλογριας   - Ντινος

Αρδανίου

Αρδάνι  - Καρυες

Πετσας

Λεωνιδας  Κ  - Μανασης Μ

Ριζαριού

Ριζαριό  - Κεραμίδι

Μανασης Κ

Κωτουλας   - Σταφυλας

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πρίνους

Πρίνος   - Βαλτινό

Κοντινος

Νταλουκας   - Καψουρας

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Δενδροχωρι

Μανασης Κ

Μανουρας    - Παφης

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Γόμφοι

Ζησης

Πλοκας        - Σινδρος

Μουριας

Δροσερό  - Φωτεινό

Μανασης Μ

Τζιοτζιος     - Μαρκος

Περιστερας

Τζουρτζια  - Παλαιομ/ρο

Κουτσαγιας

Καλογριας   - Καπερωνης

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Πιαλεία

Πετσας

Σταφυλας    - Λεωνιδας Κ

 

Χρυσομηλια  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Βυτουμας  - Φιλύρα

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων -Πύργος α

Αλεξοπουλος

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Αγ Μονη

Μουστακας

 

Football Factory

Καρυες   - ΑΟΤ

Σακκας

 

 

Ακαδημια 1 α - Μετεωρα α

3-0

 

 

Αχιλλέας  - Μεγαλ/ρι

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Οικουμενιος

Αβρααμ Β

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Πηγη

Ντινος

 

Πύργου

Πύργος β  - Ακαδημια 1 β

Μαρκοπουλος

 

Αγ Βης/να

Πορταικος  - Συνοικια 

Κωστηρας

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Πυργετός

Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Αποστόλων

Απόστολοι  - Πατουλια

Μαργιωλης

Κατσογιαννος  - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 21/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     21– 02 – 2019                                           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Βαλτινού

Βαλτινό   - Χρυσομηλια

Δουλοπουλος

Αποστολου   - Αλεξοπουλος

Μουριας

Δροσερό  - Βυτουμας

Κοντινος

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Θεόπετρα

Κουτσαγιας

Ρατζας          - Παφης

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό   - Πιαλεία

Λεωνιδας Σ

Καπερωνης   - Καλογριας 

Πρίνους

Πρίνος  - Παλαιομ/ρο

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Παπαγεωργοπουλος

Λυγαριας

Λυγαρια  - Φωτεινό

Σταφυλας

Ανδριοπουλος   - Μαργιωλης

 

Δενδρ/ρι  - Φιλύρα

3-0

 

 

Γόμφοι   - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Τζουρτζια

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 18-2-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 1143680                 ΤΡΕΛΛΗΣ                            Ε                             ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ                   1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1432767                ΓΚΟΥΒΙΝΑΣ                       Α                             ΔΗΜΗΤΡΑ                          1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1413010                ΝΤΟΒΑΣ                               Α                             ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ                        1                              «»

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΠΥΡΓΟΣ Α  - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   Κ 12   με  3- 0     γιατί δεν κατέβηκε να    αγωνιστεί   ο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 19/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη    1902 – 2019                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη      - Δημητρα

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Φήκης

Φήκη    - Κρ Βρύση

Μανασης Κ

Σταφυλας   - Μπαλας

Πύλης

Πορταικός  - Σαραγια

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης  Μ

 

Αγ Μονη   - Γλύνος

3-0

 

 

ΑΕΤ   - Πύργος

0-3

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 15/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 12-2-19

1434937                                ΧΟΝΔΡΟΣ                            Α                             ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

1231467                                ΚΑΜΠΕΡΙ                            ΦΡΑΚ                    ΣΑΡΑΓΙΑ                              1                              «»

1143680                                ΤΡΕΛΛΗΣ                            Ε                             ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ                   2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1473486                                ΣΑΛΑΡΙ                                Φ                             ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1                     1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1438139                                ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣΚ                             ΠΥΡΓΕΤΟΣ                          1                              «»

1314266                                ΜΑΚΡΗΣ                              Ι                              ΑΓ ΜΟΝΗ                            1                              «»

1295105                                ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ                    Ε                             ΝΕΟΧΩΡΙ                             1                              «»

177835                  ΚΛΙΑΚΟΣ                             Η                             ΒΑΛΤΙΝΟ                             1                              «»

1214252                                ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ                   Γ                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1                              «»

1269679                                ΠΑΛΛΑΣ                              Α                             ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗ                      1                              «»

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005 Α  - ΑΡΗΣ ΑΓ ΜΟΝΗΣ    Κ 12   με  3- 0 γιατί δεν κατέβηκε να    αγωνιστεί   η  ΑΓ ΜΟΝΗ

 ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 13-2-19

 1434937                                ΧΟΝΔΡΟΣ                            Α                             ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

1143680                                ΤΡΕΛΛΗΣ                            Ε                             ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ                   2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1473486                                ΣΑΛΑΡΙ                                Φ                             ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1                     1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

177835                                  ΚΛΙΑΚΟΣ                             Η                             ΒΑΛΤΙΝΟ                             1                              «»

1214252                                ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ                   Γ                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1                              «»

1269679                                ΠΑΛΛΑΣ                              Α                             ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗ                      1                              «»

  ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 15-2-19

1143680                                ΤΡΕΛΛΗΣ                            Ε                             ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ                   2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

177835                                   ΚΛΙΑΚΟΣ                             Η                             ΒΑΛΤΙΝΟ                             1                              «»

1214252                                ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ                   Γ                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1                              «»

 ΑΟ ΛΟΓΓΟΣ 2012      :  ΤΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓ    ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ    για   όσα  αναγράφονται  στο   Φύλλο   Αγώνος  στις 14.02.2019 μεταξύ  των  ομάδων   ΑΟ ΛΟΓΓΟΣ 2012 –  ΑΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ   του επιβάλλει  έγγραφη  επίπληξη  και χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 16-17/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    1602 – 2019                                              

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - Πετρωτό

Παπαγεωργοπουλος

Κουτσαγιας Ε  - Πλοκας

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Μεγαλ/ρι

Ντινος

Σινδρος    - Σακκας

 

Αχιλλεας  - ΑΟΤ

0-3

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βαλτινου

Βαλτινό  - Πυργετός

Τουλουμης

Αβρααμ  Β  - Κωστηρας

Λογγακιου

Δημητρα β  - ΑΕΤ

Τζιοτζιος

Καπερωνης  - Μαρκοπουλος

 

Πορταικός  - Μετεωρα

3-0

 

 

Αγ Μονη  - Πύργος

0-3

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Ταξιάρχες

Πετσας

Σταφυλας   -  Αλεξοπουλος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Καστράκι

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Φήκης

Φήκη      - Αγ Μονη

Κοντινος

Μανασης Μ  - Αποστολου

Πύλης

Πορταικός  - Δημητρα

Κουτσαγιας

Κωτουλας  - Λεωνιδας Κ

Διάβας

Κρ Βρύση  - Καλύβια

Λεωνιδας Σ

Τζιοτζιος   - Ντινος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Αχιλλέας 

Ζησης

Παφης     -  Ανδριοπουλος

Πυργετου

Πυργετός  - Πύργος

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Ράτζας

 

Πηγη    - ΑΕΤ

3-0

 

 

Σαραγια   - Γλύνος

3-0

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    1702 – 2019                                               

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πύργος  α  - Αχιλλέας

Σινδρος  

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - Νεοχωρι

Μαρκοπουλος 

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Καρυες

Πλοκας

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Ακαδημια 1 α

Σταφυλας

 

 

Δημητρα α  - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό : ΑΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Μετεωρα β

Μουστακας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Πηγη

Αβρααμ Β

 

Σαραγιων

Συνοικία  - Δημητρα β

Σακκας

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β  - Βαλτινό

Αργυροπουλος

 

Βοηθ Πυργου

Πυργος β  - Πορταικός

Μαρκος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βαλτινού

Βαλτινό  - Ροπωτό

Παφης

Καπερωνης  - Καλογριας

Πρίνους

Πρινος  -  Ασπροβαλτος 

Ζησης

Ντινος   - Αποστολου

Γόμφων

Γόμφοι  - Δροσερό

Μανασης Κ

Ράτζας  - Καψουρας  

Λυγαριας

Λυγαρια  - Χρυσομηλια

Κουτσαγιας

Τζιοτζιος  - Πλοκας

Φωτεινου

Φωτεινό  - Βυτουμας

Κωτουλας

Τουλουμης  - Κωστηρας

Παλ/ρου

Παλ/ρο   - Πιαλεια

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

 

Κεφαλ/κος  - Τζουρτζια

0-3

 

 

Φιλύρα  - Θεόπετρα

0-3

 

 

Ρεπό : Δενδροχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Κηπακίου

Κηπάκι   - Ακ Αμπελακιων

Ζησης

Καλογριας  - Ανδριοπουλος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Αστερας

Μανασης Μ

Σινδρος   - Αβρραμ Β

Βασιλικής

Βασιλική   - Ζάρκο

Μανασης Κ

Τουλουμης  - Καψουρας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Οικουμενιος

Κωτουλας

Αποστολου  - Πλοκας  

Λόγγου

Λογγος  - Αγ Κυριακή

Δουλοπουλος  

Καπερωνης  - Μαρκοπουλος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Αρδάνι

Κοντινος

Κωστηρας  - Ντινος

Κρήνης

Κρηνη   - Ριζαριο

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Ράτζας

Καρυων

Καρυες  - Κεραμίδι

Τζιοτζιος

Σακκας  - Αργυροπουλος

 

Ρεπό : Γριζάνο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 14/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη    1402 – 2019                                           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή   - Κηπάκι

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Μπαιρακταρης

Αρδανίου

Αρδάνι   - Οικουμενιος

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Σακκας

Ριζαριου

Ριζαριό   - Ζάρκο

Κοντινος

Μπαλας Χ   - Παπαγεωργοπουλος

Καρυων

Καρυες   - Αστερας   

Τουλουμης

Πλοκας    - Ανδριοπουλος

Κρήνης

Κρήνη    - Ακ Αμπελακιων

Παφης

Κωστηρας  - Σινδρος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Παραληθαίοι

Σταφυλας

Μανασης Μ  - Ντινος

Λόγγου

Λόγγος   - Γριζάνο

Λεωνιδας Σ

Καλογριας  - Κουτσαγιας

Βασιλικής

Βασιλική   - Ακαδημια 1

Αποστολου

Ρατζας   - Καπερωνης

 

Ρεπό : Κεραμιδί

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 13/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Από τον προπονητή  των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Τρικάλων  καλούνται  οι   παρακάτω ποδοσφαιριστές να  βρίσκονται στο γήπεδο Μεγαλοχωρίου την ΤΕΤΑΡΤΗ   13.02.2019  όπου θα διεξαχθεί  ο αγώνας  των  Μικτών Ομάδων  Ενώσεων « ΠΑΙΔΩΝ -ΝΕΩΝ» μεταξύ  των ομάδων :

                                   

                                        « Ε.Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Ε.Π.Σ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ»

                            Ομάδα   ΠΑΙΔΩΝ (Κ-14)                                              Ομάδα  ΝΕΩΝ (Κ-16)

            Ώρα  Έναρξης  Αγώνα   12:30                                Ώρα  Έναρξης  Αγώνα  14:30

        ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ  11:00                            ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 13:00                                        

         

α/α

Ονοματεπώνυμο Ποδοσφαιριστή

                 ΠΑΙΔΩΝ

α/α

Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

                 Ν Ε Ω Ν

1

ΑΓΓΕΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΦΩΤΙΟΣ

2

ΒΑΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3

ΓΕΡΕΝΤΕΣ   ΘΩΜΑΣ

3

ΒΑΛΛΑΣ   ΕΥΘΥΜΙΟΣ

4

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

4

ΒΡΑΧΝΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5

ΓΑΙΤΑΝΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

5

ΚΑΜΕΑΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ

6

ΓΑΛΑΝΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

6

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7

ΚΑΤΡΑΝΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

ΚΑΤΟΠΗΣ  ΙΑΣΩΝ

8

ΜΑΝΟΣ     ΣΠΗΛΙΟΣ

8

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ

9

ΜΠΑΛΤΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

10

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

10

ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

11

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11

ΞΑΝΘΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

12

ΠΑΤΡΙΚΑΛΟΣ    ΡΑΦΑΗΛ

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

13

ΠΡΕΚΑΤΕΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

13

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

14

ΡΟΥΤΣΙ   ΟΡΓΙΤΟ

14

ΣΑΔΡΑΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15

ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

15

ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16

ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16

ΣΙΜΙΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17

ΤΣΑΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17

ΣΚΡΕΤΑΣ  ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

18

ΤΣΙΟΥΚΑΣ     ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

18

ΤΑΜΠΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

 

 

 Τηλ. Επικ.      Μόρφος Χρ. 6932923523

                        Αχ. Ζηρας    6977612198