Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΟΙ ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 10-11/11/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    1011 – 2018                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα    β  - Οικουμενιος 

Κατσογιαννος

Ρατζας     - Κουτσαγιας

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Νεοχωρι

Ντινος

Καπερωνης  - Κωστηρας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Δημητρα α

Τουλουμης

Πλοκας  - Ποντικης

Πυργου

Πυργος  - Μετεωρα

Αποστολου

Σακκας   - Σινδρος

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα β – Πορταικος

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυλης

Πορταικος   - Πηγη

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας    - Κωτουλας

Φήκης

Φηκη   - Σαραγια

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Κρ Βρύση

Ζησης

Ανδριοπουλος  - Αποστολου

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Μεγαλ/ρι

Κοντινος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Πυργος

Κουτσαγιας

Τουλουμης  - Παφης

Καστρακίου

Καστράκι  - Αχιλλέας

Πετσας

Καλογριας  - Κατσογιαννος

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Καλυβια 

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος - Παπαγεωργοπουλος

 

ΑΕΤ  - Πυργετός

0-3

 

 

Δημητρα   - Γλυνος

3-0

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    1111 – 2018                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

Κηπάκι  - Λόγγος

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος- Τουλουμης

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

Ρατζας     - Καψουρας

Κρήνης

Κρήνη   - Βασιλική

Λεωνιδας Σ

Αποστολου   - Ντινος

Καρυων

Καρυες   - Γριζάνο

Πετσας

Μανασης Μ  - Μπαλας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Παραληθαίοι

Ζησης

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Ριζαριου

Ριζαριό  - Ακ Αμπελακιων

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Λεωνιδας Κ

Αρδανίου

Αρδάνι  - Αστερας

Κωτουλας

Παφης   - Πλοκας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Καλογριας

 

Ρεπό : Αγ Κυριακή

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Βαλτινου

Βαλτινό  - Φωτεινο

Δουλοπουλος

Ανδριοπουλος  - Αργυροπουλος

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Δενδροχωρι

Πετσας

Ζησης   - Μπαλας Χ

Πιαλείας

Πιαλεία  - Πρίνος

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Κωτουλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Ροπωτό

Κοντινος

Μανασης Μ- Παπαγεωργοπουλος

Περιστερας

Τζουρτζια  - Ασπροβαλτος

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Παφης

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Δροσερό

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας   - Αλεξοπουλος

 

Κεφαλ/κος  - Λυγαρια

0-3

 

 

Φιλύρα  - Γόμφοι

0-3

 

 

Ρεπό : Βυτουμας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1 α  - Αγ Μονη

Κωστηρας

 

Football Factory

Καρυες  - Μεγαλ/ρι

Ντινος

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Ακ Αμπελακιων

Τουλουμης

 

Μπαρας

Αχιλλεας  - Πυργος  α

Καπερωνης

 

 

Μετεωρα α  - Δημητρα α

0-3

 

 

Ρεπό : ΑΟ Τρικαλα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Ακαδημια 1 β

Σινδρος

 

Πηγης

Πηγη   - Βαλτινό

Πλοκας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πυργος  β

Κουτσαγιας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Συνοικία Σαραγιων

Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 6/11/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

  Δ    ΦΑΣΗ     Κ Υ Π Ε Λ Λ Ο Υ

                   Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

ΤΡΙΤΗ

06.11.2018

Ώρα  15.00

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Ταξιάρχες

Πετσας

Σταφυλας - Παπαγεωργοπουλος 

 

 

 

 


 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 2-11-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

1123196                                ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                        Α                             ΒΑΣΙΛΙΚΗ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1462472                                ΛΗΜΑΣ                                Ε                             ΖΑΡΚΟ                                  1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1284346                                ΠΑΠΠΑΣ                              Β                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1                              «»

568351                                  ΜΠΟΥΤΙΝΑΣ                      Δ                             ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ                   1                              «»

1233460                                ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ               Β                             ΒΥΤΟΥΜΑΣ                        1                              «»

1142703                                ΜΑΝΩΛΗΣ                          Ν                             ΒΥΤΟΥΜΑΣ                        2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ  

1356142                                ΚΑΝΑΤΑΣ                            Κ                             ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ                        2                              «»

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 3-4/10/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    0311 – 2018                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Πετρωτό

Τουλουμης

Καπερωνης   - Κουτσαγιας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ  - Δημητρα α

Αποστολου

Παπαγεωργοπουλος - Κατσογιαννος

 

Αχιλλεας – Ακ Αμπελακιων

0-3

 

 

Ρεπό : Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βαλτινού

Βαλτινό   - Πυργος

Τζιοτζιος

Αργυροπουλος  - Σινδρος

Πυλης

Πορταικός  - Πυργετός

Μαργιωλης

Ποντικης  - Σακκας

Πηγης

ΑΕΤ   - Μετεωρα

Ντινος

Κωστηρας  - Πλοκας

 

Δημητρα β  - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη   - Φήκη

Γρατσανης

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Πύλης

Πορταικός  - Κεφαλόβρυσο

Κουτσαγιας

Ζησης  - Παπαγεωργοπουλος

Σαραγίων

Σαραγια  - Νεοχωρι

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Κωτουλας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Ταξιάρχες

Πετσας

Παφης   - Καλογριας

Πυργετού

Πυργετός   - Καστράκι

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Ράτζας

Πύργου

Πύργος   - Αγ Μονη

Λεωνιδας Σ

Αποστολου  - Κατσογιαννος

Μπάρας

Αχιλλέας   - Δημητρα

Κοντινος

Μπαλας   - Αλεξοπουλος

 

Κρ Βρύση  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Καλύβια  - Γλυνους

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    04 – 11 – 2018                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Δημητρα α

Καπερωνης

 

Αγ Γεωργιου

Ακ Αμπελακιων  - Ακαδημια 1 α

Ντινος

 

Φλαμουλιου

Μπάρα   - Καρυες

Κωστηρας

 

Κηπακιου

Πυργος α    - Νεοχωρι

Τουλουμης

 

 

ΑΟΤ   - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπο : Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πυργος  β -  Πηγη

Τζιοτζιος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Μετεωρα

Κουτσαγιας

 

Βαλτινου

Βαλτινό   - Οικουμενιος

Κατσογιαννος

 

Αγ Βης/να

Πορταικος  - Πυργετος

Πλοκας

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β  - Συνοικία

Σινδρος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λυγαριας

Λυγαρια   - Βαλτινό

Κοντινος

Κωτουλας   - Μανασης Μ

Γόμφων

Γομφοι   - Φωτεινο

Λεωνιδας Σ

Παφης   - Καλογριας

Παλ/ρου

Ροπωτο   - Παλαιομ/ρο

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Πιαλεια

Κουτσαγιας

Ανδριοπουλος  - Αποστολου

Μουριας

Δροσερο   - Τζουρτζια

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Μαργιωλης

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια   - Βυτουμα

Ζησης

Ρατζας    - Καψουρας

 

Δενδ/ρι  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Πρινος  - Φιλυρα

3-0

 

 

Ρεπό : Θεοπετρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Κυριακης

Ακαδημια 1  - Κηπακι

Παφης

Καψουρας   - Ντινος

Βασιλικης

Βασιλικη  - Λογγος

Μανασης Μ

Κωστηρας  - Ποντικης

Γριζανου

Γριζανο  - Πετρωτό

Λεωνιδας Σ

Σινδρος  - Αργυροπουλος

Ριζωματος

Παραληθαιοι  - Κρηνη

Κοντινος

Μπαλας Χ  - Μαργιωλης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Καρυες

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Καπερωνης

Χρυσαυγης

Αστερας  - Κεραμιδι

Αποστολου

Τζιοτζιος  - Κουτσαγιας

Ζαρκου

Ζαρκο   - Αρδάνι

Σταφυλας

Τουλουμης  - Σακκας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Αγ Κυριακη

Ζησης

Καλογριας  - Βουτσελας

 

Ρεπό : Ριζαριο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 25-10-18 & 30-10-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΣΤΙΣ 25-10-18

  1123196                                ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                        Α                             ΒΑΣΙΛΙΚΗ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1462472                                ΛΗΜΑΣ                                Ε                             ΖΑΡΚΟ                                  1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1284346                                ΠΑΠΠΑΣ                              Β                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1                              «»

568351                                  ΜΠΟΥΤΙΝΑΣ                      Δ                             ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ                   1                              «»

1233460                                ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ               Β                             ΒΥΤΟΥΜΑΣ                        1                              «»

1142703                                ΜΑΝΩΛΗΣ                          Ν                             ΒΥΤΟΥΜΑΣ                        2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ  

1356142                                ΚΑΝΑΤΑΣ                            Κ                             ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ                        2                              «»

 Κατακυρώνεται ο αγώνας  ΑΟ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΥ   -    ΑΟ ΦΩΤΕΙΝΟΥ  με  3-0   γιατί δεν κατέβηκε να αγωνιστεί  το ΦΩΤΕΙΝΟ

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ Α   με  3-0  γιατί δεν κατέβηκε να   αγωνιστεί Τα ΜΕΤΕΩΡΑ  

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ  Β - ΑΟ ΠΥΡΓΕΤΟΣ     με  0-3  γιατί δεν κατέβηκε να   αγωνιστεί Τα ΜΕΤΕΩΡΑ  

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΣΤΙΣ 30-10-18

1123196                                ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                        Α                             ΒΑΣΙΛΙΚΗ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1462472                                ΛΗΜΑΣ                                Ε                             ΖΑΡΚΟ                                  1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1284346                                ΠΑΠΠΑΣ                              Β                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1                              «»

568351                                     ΜΠΟΥΤΙΝΑΣ                      Δ                             ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ                   1                              «»

1233460                                  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ               Β                             ΒΥΤΟΥΜΑΣ                        1                              «»

1142703                                ΜΑΝΩΛΗΣ                          Ν                             ΒΥΤΟΥΜΑΣ                        2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ  

1356142                                ΚΑΝΑΤΑΣ                            Κ                             ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ                        2                              «»

 1436675                                ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ                Α                             ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ                1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ :  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο 

Αγώνος  στις 27.10.2018 μεταξύ  των   ομάδων ΑΟ ΓΛΥΝΟΥΣ  - ΑΟ ΠΥΡΓΟΣ     του επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη και χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

 ΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ  :  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις 27.10.2018 μεταξύ  των   ομάδων ΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ     επιβάλλει στο σωματειο  έγγραφη επίπληξη και χρηματικό πρόστιμο 20,00 € 

 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  :  ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις 27.10.2018 μεταξύ  των   ομάδων ΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   του επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη και χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

 

 

 

ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣΤ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Από τον προπονητή  των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Τρικάλων  καλούνται  οι   παρακάτω ποδοσφαιριστές να  βρίσκονται στο γήπεδο Μεγαλοχωρίου την ΤΕΤΑΡΤΗ   31.10.2018  όπου θα διεξαχθεί  ο αγώνας  των  Μικτών Ομάδων  Ενώσεων « ΠΑΙΔΩΝ -ΝΕΩΝ» μεταξύ  των ομάδων :

                                    « Ε.Π.Σ.   ΤΡΙΚΑΛΩΝ-Ε.Π.Σ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ»

           Ομάδα   ΠΑΙΔΩΝ                                    Ομάδα  ΝΕΩΝ

   Ώρα  Έναρξης  Αγώνα   12:30             Ώρα  Έναρξης  Αγώνα  14:30

   ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ  11:30                  ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 13:30                                        

         

α/α

Ονοματεπώνυμο Ποδοσφαιριστή

                 ΠΑΙΔΩΝ

α/α

Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

                 Ν Ε Ω Ν

1

ΑΓΓΕΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΦΩΤΙΟΣ

2

ΒΑΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3

ΓΕΡΕΝΤΕΣ   ΘΩΜΑΣ

3

ΒΑΛΛΑΣ   ΕΥΘΥΜΙΟΣ

4

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

4

ΒΡΑΧΝΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5

ΓΑΙΤΑΝΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

5

ΚΑΜΕΑΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ

6

ΓΑΛΑΝΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

6

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7

ΚΑΤΡΑΝΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

ΚΑΤΟΠΗΣ  ΙΑΣΩΝ

8

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

8

ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ

9

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

9

ΜΠΑΛΤΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

10

ΠΑΤΡΙΚΑΛΟΣ    ΡΑΦΑΗΛ

10

ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

11

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ

11

ΞΑΝΘΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

12

ΡΟΥΤΣΙ   ΟΡΓΙΤΟ

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

13

ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

13

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

14

ΤΣΑΦΙΤΣΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14

ΣΦΥΡΛΙΔΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

15

ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΜΑΡΙΝΟΣ

15

ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16

ΤΣΑΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16

ΣΙΜΙΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17

ΤΣΙΟΥΚΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

17

ΣΚΡΕΤΑΣ  ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

18

ΤΣΙΟΥΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18

ΤΑΜΠΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

  Τηλ. Επικ.      Μόρφος Χρ. 6932923523

                        Αχ. Ζηρας    6977612198

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 30/10/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

  Δ    ΦΑΣΗ     Κ Υ Π Ε Λ Λ Ο Υ

                   Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

ΤΡΙΤΗ

30.10.2018

Ώρα  14.30

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Πηγη

Λεωνιδας Σ

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Ριζαριου

Ριζαριο  - Κρ Βρύση

Δουλοπουλος

Μπαλας Χ   - Τουλουμης

Γριζάνου

Γριζανο  - Πορταικός

Κουτσαγιας

Αποστολου  - Πλοκας

Φήκη

Φήκη   - Πυργετός

Πετσας

Σταφυλας - Παπαγεωργοπουλος

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Κεφαλόβρυσο

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

Γλύνους

Γλυνος   - Καστράκι

Κωτουλας

Ανδριοπουλος   - Βουτσελας

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Νεοχωρι

Μανασης Κ

Ρατζας     - Ντινος

 

 

 

 

 

 

 

 

ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 31-10-2018 Η ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΣΤΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Την Τετάρτη 31-10-18 και ώρα 14,00 λήγει η περίοδος μεταγραφών για τους ερασιτέχνες ποδοσφαιριστές

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 27/10/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    27 – 10 – 2018                                              

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Ακ Αμπελακιων

Τουλουμης

Αργυροπουλος  - Πλοκας

Λογγακιου

Δημητρα β  - Ακαδημια 1

Τζιοτζιος

Καπερωνης  - Τατσιοπουλος

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Πυργος

Ντινος

Κουτσαγιας  - Κωστηρας

Κρηνης

Νεοχωρι  - Μετεωρα

Αποστολου

Ποντικης   - Σακκας

 

Ρεπό : ΑΟ Τρικαλα

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο   - Πηγη

Δουλοπουλος

Νταλουκας   - Λεωνιδας Κ

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Φηκη

Κοντινος

Μπαλας Χ  - Αλεξοπουλος

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Σαραγια

Ζησης

Καπερωνης Ν – Τουλουμης

Καστρακίου

Καστράκι  - Κρ Βρύση

Κωτουλας

Βουτσελας  - Αποστολου

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Μεγαλ/ρι

Κουτσαγιας

Ρατζας   - Καλογριας

Μπαλκουρας

Δημητρα   - Πυργετός

Μανασης

Τζιοτζιος   - Ντινος

Γλύνους

Γλύνος   - Πυργος

Πετσας

Ανδριοπουλος  - Κατσογιαννος

Καλυβιων

Καλυβια  - Αχιλλέας

Σταφυλας

Τατσιοπουλος  - Πλοκας

 

ΑΕΤ  - Πορταικός

0-3

 

 

 

 

 

 

ΚΛΗΡΩΣΗ Δ' ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Κλήρωση    Δ   Φάσης   Κυπέλλου

 

ΑΟ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ               - ΑΟ ΠΗΓΗΣ

ΑΟ ΡΙΖΑΡΙΟΥ                            - ΑΕ ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ

ΑΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ                          - ΑΟ ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ

ΠΟ ΦΗΚΗΣ                                - ΑΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΓ ΜΟΝΗΣ                    - ΑΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ                           - ΑΟ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ

ΑΟ ΓΛΥΝΟΥΣ                          - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ

ΠΟ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ  - ΑΟ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ