Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΧΟΛΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFA C - ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFAC

 Το πρόγραμμα της Σχολής είναι : 

ΘΕΩΡΗΤΙΚΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ

Έναρξη 8.4.2019 = 16:00 - 20:30 (αίθουσα στο ΗΟΤΕL ΝΤΙΝΑ ) 

Μέχρι και 12.4.2019 θεωρητικές παρουσιάσεις την ίδια ώρα στο ξενοδοχείο 

Από 15.4.2019 μέχρι 18.4.2019 στο ξενοδοχείο τις ίδιες ώρες. 

ΠΡΑΚΤΙΚΗ

Στο επιλεγμένο γήπεδο θα διεξαχθούν οι πρακτικές παρουσιάσεις. Συγκεκριμένα: 

Από 9.4.2019 μέχρι 13.4.2019 (ώρες λειτουργίας 08:30 - 13:00) και από 15.4.2019 μέχρι 19.4.2019 

Η Σχολή θα ολοκληρωθεί στις 20.4.2019 (09:00 - 10:30 με τις θεωρητικές εξετάσεις).

 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΗ

ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFAC

   Οι γυναίκες οι οποίες με βάση την αξιολόγηση που έγινε θα συμμετέχουν  είναι

                           ΛΟΥΛΕ ΗΛΙΑΝΑ

                           ΠΥΘΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

                           ΓΚΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

                           ΤΖΙΩΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 2/4/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΤΡΙΤΗ    0204 – 2019    

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

 

ΩΡΑ  16:00

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Πύργος

Αποστολου

Κωστηρας    - Αβρααμ Β

Φλαμουλιου

ΑΟΤ    - Ακαδημια 1

Ντινος 

Μαρκοπουλος    - Σακκας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Δημητρα β

Τουλουμης

Σινδρος    - Καπερωνης

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Οικουμενιος

Παπαγεωργοπουλος

Κουτσαγιας   - Πλοκας 

 

Ρεπό : Νεοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ

 

 

Τρίτη  02.04.2019

ΏΡΑ  16:00

 

Μεγαλοχωριου

Νοσοκομείο   - Αστυνομία

Μανασης  - Παφης

 

Αγ Κυριακης

Πολυτεκνοι   - Οιχαλια

Αβρααμ – Αλεξοπουλος

 

Βασιλικης

Βασιλικη   - Δάσκαλοι

Λεωνιδας Κ – Σταφυλας

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Κ16 ΣΤΙΣ 2/4/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΤΡΙΤΗ    0204 – 2019    

                                       

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Πύργος

 

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ    - Ακαδημια 1

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Δημητρα β

 

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Οικουμενιος

 

 

 

Ρεπό : Νεοχωρι

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 30-31/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    3003 – 2019                                              

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14 

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φαρκαδονας   

Πετρωτό   - Δημητρα α

Τουλουμης

Σινδρος    - Πλοκας

Ακαδημιας   

Ακαδημια 1 - Ακ Αμπελακιων

Τζιοτζιος

Αργυροπουλος  - Κατσογιαννος

 

Αχιλλεας  - Μεγαλ/ρι

0-3

 

 

Ρεπό : ΑΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακιου

Πυργος   - Μετεωρα

Μανασης Μ

Μαρκοπουλος  - Κουτσαγιας

Πύλης

Πορταικός   - ΑΕΤ

Παπαγεωργοπουλος

Κωστηρας   - Σακκας

Μπαλκουρας  

Δημητρα β  - Πυργετός

Μαργιωλης

Ντινος   - Αβρααμ Β

 

Βαλτινό  - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετου

Πυργετός  - Μετεωρα β

Σταφυλας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πανελλήνιο

Πρωτάθλημα

Δικηγορικών

Συλλόγων   Ωρα   13:00

Κηπακιου ΑΕΤ

Τρίκαλα    - Πελλα

Αβρααμ

Σταφυλας    - Ανδριοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Σαραγια

Μανασης Κ

Ράτζας        -  Ντινος

Πυργετού

Πυργετός  - Πορταικός

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος   - Παπαγεωργοπουλος

Πύργου

Πύργος   - Φήκη

Ζησης Β

Σταφυλας    - Καλογριας

Μπάρας

Αχιλλέας   - Κεφαλ/σο

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Μαργιωλης

Καλυβίων

Καλύβια   - Νεοχωρι

Κοντινος

Νταλουκας   - Κωτουλας

Μπαλκουρας

Δημητρα   - Ταξιάρχες

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Καστρακίου

Καστράκι   - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Τζιοτζιος    - Αποστολου

 

Γλύνος   - ΑΕΤ

αα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Προδρομου

Πρόδρομος  - Ανταλλάξιμα

Παφης

Κατσογιαννος   - Μουστακας

Πρίνους

Γενεσι   - Μπελέτσι 

Ανδριοπουλος

Καπερωνης   - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων ΚΥΡΙΑΚΗ    31. 03. 2019                           

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λόγγου

Λόγγος    - Κηπάκι

Ζησης

Παφης     - Κωστηρας

Αγ Κυριακης  

Ακαδημια 1  - Πετρωτό

Λεωνιδας Κ

Καψουρας    - Πλοκας

Βασιλικής

Βασιλική   - Κρήνη

Κωτουλας

Ντινος    - Σινδρος

Γριζάνου

Γριζάνο   - Καρυες

Μανασης Κ

Ρατζας    - Τζιοτζιος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Κεραμίδι

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Ριζαριο

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Μανασης Μ

Χρυσαυγής

Αστερας   - Αρδάνι

Κοντινος

Κουτσαγιας   - Μαργιωλης

Ζάρκου

Ζάρκο    - Οικουμενιος

Δουλοπουλος

Καλογριας   - Τουλουμης

 

Ρεπό : Αγ Κυριακή

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Φωτεινού

Φωτεινό   - Βαλτινό

Ανδριοπουλος

Παφης   - Κατσογιαννος

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Παλαιομ/ρο

Τζιοτζιος

Ντινος   - Πλοκας

Πρίνους

Πρίνος   - Πιαλεία

Λεωνιδας Σ

Αποστολου  - Καλογριας

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό   - Θεόπετρα

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Παπαγεωργοπουλος 

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Τζουρτζια

Μανασης Μ

Καψουρας   - Μπαιρακταρης  

Μουριας

Δροσερό   - Χρυσομηλια

Κουτσαγιας

Ζησης    - Λεωνιδας Κ

 

Λυγαρια   - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Γόμφοι   - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό : Βυτουμας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Πηγης

Πηγη     - Κρ Βρύση

Κοντινος

Νταλουκας   - Κωτουλας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Βοηθ Πυργου

Πυργος  α  - ΑΟΤ

Αργυροπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Μεγαλ/ρι

Μαρκοπουλος

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 α  - Αχιλλέας

Σινδρος

 

Football Factory

Καρυες  - Νεοχωρι

Σακκας

 

 

Μετεωρα α  - Αγ Μονη

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πύργος β

Κουτσαγιας

 

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Πηγη

Αβρααμ Β

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β - Δημητρα β

Μουστακας

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Βαλτινό

Κωστηρας 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Σαραγιων

Συνοικία   - Πατουλια

Τουλουμης

Ρατζας     - Καπερωνης

Μεγαρχης

Διαλεχτό  - Παλ/ργος

Μαργιωλης

Τοτης     - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ 26/3/19 ΑΓΩΝΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΤΡΙΤΗ    26 – 03 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16 

 

ΩΡΑ  15:30

Μετεωρων

Μετεωρα - Νεοχώρι

Τουλουμης

Σινδρος - Κουτσάγιας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Δημητρα β

Παπαγεωργοπουλος

Πλόκας   - Αβρααμ Β

Αμπελακια

Ακ Αμπελακιων- Οικουμενιος

Ντοτζιος

Κωστήρας   - Ντίνος

Πύργου

Πύργος   - Δήμητρα Α

Τουλουμης

Κωστηρας   - Πλοκας

 

Ρεπό : ΑΟΤ

   

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 23-24/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    2303 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16 

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Νεοχωρι

Παπαγεωργοπουλος

Καπερωνης   - Κουτσαγιας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Δημητρα α

Ντινος

Σακκας    - Αβρααμ

Καρυων

Ακ Αμπελακιων- Μετεωρα

Τζιοτζιος

Μαρκοπουλος   - Σινδρος

Πύργου

Πύργος   - ΑΟΤ

Τουλουμης

Κωστηρας   - Πλοκας

 

Ρεπό : Οικουμενιος

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Σαραγιων

Σαραγια   - Πηγη

Λεωνιδας Σ

Μπαλας Χ  -  Παπαγεωργοπουλος

Πύλης

Πορταικος  - Κρ Βρύση

Πετσας

Σινδρος     - Καπερωνης

Φήκης

Φήκη   - Μεγαλ/ρι

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Κωστηρας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Πυργετός

Κοντινος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Πύργος

Ζησης

Αλεξοπουλος   - Αποστολου

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Καλύβια

Δουλοπουλος

Τζιοτζιος   - Τουλουμης

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Δημητρα

Μανασης Κ

Καλογριας   - Ντινος

 

ΑΕΤ   - Αχιλλεας

0-3

 

 

Καστράκι   - Γλύνος

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Χρυσαυγής 

Ακ Τρικαλων  - Διαμαντι

Μουστακας

Μαργιωλης   - Κατσογιαννος

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Διαλεχτό

Ανδριοπουλος

Αργυροπουλος   - Καψουρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Μπελετσιου

Μπελετσι   - Πρόδρομος

Παφης

Τοτης       - Ράτζας

Πρινους

Γενεσι   - Ασπροκλησια

Κωτουλας

Μαρκοπουλος     - Κουτσαγιας

 

 

 

 

 

Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων ΚΥΡΙΑΚΗ    24. 03. 2019                           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πύργος α

Καπερωνης

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - ΑΟΤ

Σακκας

 

Μπαρας

Αχιλλέας   - Δημητρα α

Μαρκοπουλος

 

Football Factory

Καρυες     - Ακαδημια 1 α

Ντινος

 

 

Ακ Αμπελακιων-Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό :Νεοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετού

Πυργετός   - Πυργος β

Σινδρος

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β-Μετεωρα β

Μουστακας

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Πηγη

Κωστηρας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Βαλτινό

Τουλουμης

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος-Σαραγια 2017

Κουτσαγιας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βαλτινου

Βαλτινό   - Λυγαρια

Δουλοπουλος

Κωτουλας - Παπαγεωργοπουλος

Φωτεινου

Φωτεινό   - Γόμφοι

Πετσας

Καψουρας   - Μαργιωλης

Παλ/ρου

Παλ/ρο    - Ροπωτό

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας   - Παφης

Πιαλείας

Πιαλεία    - Ασπροβαλτος

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Τζοτζιος

Περιστερας

Τζουρτζια  - Δροσερό

Κοντινος

Μανασης Μ  - Καλογριας

Βυτουμα

Βυτουμας   - Χρυσομηλια

Κουτσαγιας

Ανδριοπουλος   - Ζησης

 

Κεφαλ/κος  - Δενδρ/ρι

0-3

 

 

Φιλύρα  - Πρίνος

0-3

 

 

Ρεπό : Θεόπετρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Κηπακίου

Κηπάκι   - Ακαδημια 1

Λεωνιδας Σ

Αποστολου   - Σινδρος

Λόγγου

Λόγγος   - Βασιλική

Μανασης Κ

Τουλουμης   - Μαρκοπουλος

Πετρωτού

Πετρωτό   - Γριζάνο

Ζησης

Καλογριας   - Κωστηρας

Κρήνης

Κρήνη   - Παραληθαίοι

Κοντινος

Κωτουλας   - Ντινος

Καρυων

Καρυες  - Ακ Αμπελακιων

Πετσας

Μπαλας Χ  - Καψουρας

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Αστερας

Μανασης Μ

Ρατζας      - Αβρααμ

Αρδανίου

Αρδάνι  - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος- Καπερωνης

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακη - Οικουμενιος

Σταφυλας

Σακκας   - Κουτσαγιας

 

Ρεπό : Ριζαριο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Αποστόλων

Απόστολοι  - Συνοικία

Τζιοτζιος

Μαργιωλης   - Κατσογιαννος

Παλ/ργου

Παλ/ργος    - Πατουλια 

Παφης

Ανδριοπουλος  - Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 21/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     21– 03 – 2019                                           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λεπτοκαρυας

Φωτεινό  - Ασπροβαλτος

Ανδριοπουλος

Καπερωνης  Ν– Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Κηπακιου  

Ακ Τρικάλων  - Διαλεχτό

Μουστακας

Μαργιωλης  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Ασπρ/σιας

Ασπροκλησια - Ανταλλάξιμα

3-0

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 15/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ               

484869                  ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ            Π                             ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ                1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

1142657                                ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            Β                             ΚΗΠΑΚΙ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1427936                                ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ                 Ι                              ΒΑΣΙΛΙΚΗ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1200942                                ΓΚΟΥΖΙΩΤΗΣ                    Χ                             ΚΗΠΑΚΙ                               2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1164387                                ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ                        Χ                             ΓΡΙΖΑΝΟ                              1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1246250                                ΚΑΚΚΙΑΣ                             Α                             ΠΥΡΓΟΣ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΠΗΓΗΣ  :  ΠΑΝΤΖΑΓΙΑΣ Α    ΠΑΡΑΓΩΝ    για   όσα  αναγράφονται  στο Φύλλο Αγώνος  στις 12.03.2019 μεταξύ  των  ομάδων   ΑΟ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΗΓΗΣ   του επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη και  χρηματικό  πρόστιμο 20,00 €  

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 16-17/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    16 – 03 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14 

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ     - Πετρωτό

Σταφυλας

Πλοκας    - Αβρααμ Β

Μπαλκουρας

Μεγαλοχωρι  - Δημητρα α

Τζιοτζιος

Σακκας    - Σινδρος

 

Ακαδημια 1 α  -  Αχιλλέας

3-0

 

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

ΑΕΤ    - Πύργος

Παπαγεωργοπουλος

Μαρκοπουλος   - Καπερωνης

Πυργετού

Πυργετός  - Μετεωρα

Τουλουμης

Αργυροπουλος   - Κουτσαγιας

Βαλτινού

Βαλτινό   - Δημητρα β

Μαργιωλης

Κωστηρας    - Κατσογιαννος

 

Αγ Μονη  - Πορταικός

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Πηγης

Πηγη    - Πορταικος

Κοντινος

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

Σαραγιων

Σαραγια   - Φηκη

Ζησης

Τζιοτζιος   - Καλογριας

Διάβας

Κρ Βρύση   - Κεφαλ/σο

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Κωστηρας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Νεοχωρι

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας   - Σταφυλας

Πύργου

Πύργος   - Ταξιάρχες

Πετσας

Μπαλας Χ  -  Παπαγεωργοπουλος

Μπάρας

Αχιλλέας  - Καστράκι 

Δουλοπουλος

Παφης    - Τουλουμης

Καλυβιων

Καλύβια  - Αγ Μονη

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Αποστολου

 

Πυργετός  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Γλύνος  - Δημητρα

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Μεγαρχης

Ανταλλάξιμα   - Μπελετσι

Μαργιωλης

Ρατζας     - Κατσογιαννος

Λιλης

Λιλη   - Γενεσι

Ανδριοπουλος

Τατσιοπουλος   - Ντινος

 

Φωταδα  - Ελεθερ/ρι

Ματαιώνεται

 

 

 

 

 

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βασιλικής

Βασιλική  - Κηπάκι

Πετσας

Αλεξοπουλος   - Τζιοτζιος

Γριζάνου

Γριζανο  - Ακαδημια 1

Ζησης

Μαρκοπουλος  - Παφης

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Λόγγος

Κουτσαγιας

Σταφυλας   - Καπερωνης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων - Πετρωτό

Μανασης Μ

Καψουρας   - Σινδρος

Χρυσαυγης

Αστερας   - Κρήνη

Τουλουμης

Αργυροπουλος  - Κατσογιαννος

Ζάρκου

Ζάρκο  - Κεραμιδι

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Καλογριας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Ριζαριό

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος-Μπαλας  Χ

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Αρδάνι

Λεωνδας

Πλοκας   - Κωστηρας

 

Ρεπό : Καρυες

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Βαλτινό

Λεωνιδας Κ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Γόμφων

Γόμφοι   - Βαλτινό

Πετσας

Καλογριας   - Αργυροπουλος

Δενδρ/ριου

Δενδροχωρι  - Λυγαρια

Κοντινος

Μπαλας   - Μανασης Μ

Πρίνου

Πρίνος  - Φωτεινό

Δουλοπουλος

Ανδριοπουλος – Καψουρας

Μουριας

Δροσερό  - Πιαλεία

Κουτσαγιας

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Θεόπετρα

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Λεωνιδας Κ

Βυτουμας

Βυτουμα  - Τζουρτζια

Μανασης Μ

Αλεξοπουλος  - Μπαιρακταρης

 

Ροπωτό  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ασπρ/τος  - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό : Παλ/ρο

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Πύργου

Πύργος   - Μεγαλ/ρι

Τουλουμης

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη -Ακ Αμπελακιων

Καπερωνης

 

Φλαμουλίου

ΑΟΤ  - Αχιλλέας

Σινδρος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Καρυες

Πλοκας

 

 

Μετεωρα α – Νεοχωρι

0-3

 

 

Ρεπό : Ακαδημια 1 α

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Σαραγιων

Συνοικία 2017  - Πύργος β

Σακκας

 

Πηγης

Πηγη    - Δημητρα β

Κωστηρας

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πορταικος

Μαρκοπουλος

 

Ακαδημια 1

Ακαδημια 1 β  - Πυργετός

Τζιοτζιος

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Λεπτοκαρυα

Μαργιωλης

Τατσιοπουλος   - Ράτζας

Σαραγιων

Συνοικια   - Παλ/ργος

Παφης

Κουτσαγιας  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Προδρομου

Πρόδρομος -Ασπροκλησιας

Αποστολου

Αβρααμ  Β  - Ντινος

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 14/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

Πέμπτη    1403 – 2019                                           

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β  Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Βαλτινού

Βαλτινό   - Δενδροχωρι

Λεωνιδας Σ

Αποστολου    - Σινδρος

Γόμφων

Γόμφοι   - Πρίνος

Μανασης Μ

Καλογριας     - Κωστηρας

Λυγαριας

Λυγαρια  - Ροπωτό

Κουτσαγιας

Νταλουκας    - Μπαλας Χ

Παλ/ρου

Παλ/ρο    - Χρυσομηλια

Μανασης Κ

Λεωνίδας Κ. - Καπερωνης

Πιαλείας

Πιαλεία   - Βυτουμας

Κοντινος Ε

Πλοκας         - Ντινος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Τζούρτζια

Σταφυλας Κ

Παπαγεωργοπουλος   - Παφης Χ

 

Φιλύρα   - Δροσερό

0-3

 

 

Ρεπό : Κεφαλοβρυσιακος