Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ- ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Την ΔΕΥΤΕΡΑ 18.11.2019  θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση των Μικτων Ομάδων K12και  Κ 14  της Ε.Π.Σ. Τρικάλων στο γήπεδο  ΚΗΠΑΚΙΟΥ ( ΑΕΤ)

Από την Επιτροπή  των  Μικτών  Ομάδων  καλούνται  οι ποδοσφαιριστές που έχουν γεννηθεί  τα  έτη  2008-2009, 2006 – 2007  να βρίσκονται  στο γήπεδο  ΚΗΠΑΚΙΟΥ  και ώρα 15.00 έως  17.00

          Επίσης η επιτροπή των Μικτών Ομάδων καλεί τους  παράγοντες  των Σωματείων να παρέχουν κάθε  δυνατή  διευκόλυνση  προς  τους  νέους ποδοσφαιριστές  προκειμένου  να συμμετάσχουν στις προπονήσεις προεπιλογής περιόδου 2019 - 2020 .

 

Ο Βύκτωρας Ψύχος αναλαμβάνει τις Μικτές Ομάδες της Ε.Π.Σ. Τρικάλων

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Η ΕΠΣΤ προχώρησε στην συνεργασία με τον Απόφοιτος της Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας( ΣΕΦΑΑ)   Ψύχο Βίκτωρα με ειδικότητα το ποδόσφαιρο ο οποίος αναλαμβάνει τις Μικτές Ομάδες της Ένωσης

Ο Βίκτωρας Ψύχος είναι:

·        κάτοχος διπλώματος UEFA B ,

·        Τελειόφοιτος του Τμήματος Διατροφής και Διαιτολογίας   του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Σε επίπεδο ακαδημιών έχει  εργασθεί ως  προπονητής:

·        στη Ακαδημία Αμπελακίων ο Άγιος Γεώργιος .

Επίσης έχει εργασθεί ως προπονητής -υπεύθυνος φυσικής αγωγής στις ομάδες:

·        Ακαδημία Αμπελακίων ο Άγιος Γεώργιος(αντρικό τμήμα)

·        Α.Ο Ταξιαρχών,

·        Α.Ο Λυγαριάς ,

·         Ατρόμητο Παλαμά και

·        Α.Ο Αγναντερού.

 

 
 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 16-17/11/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Σάββατο    1611 – 2019            

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Οικουμενιος

Ντινος

Μαρκοπουλος   - Κουτσαγιας

Πύργου

Πύργος    - Δημητρα α

Μπαλας

Καπερωνης  - Καλογριας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - ΑΟΤ

Μανασης Μ

Κωστηρας   - Αποστολου

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - ΑΕΚ Σαραγιων

Μαργιωλης

Μπαιρακταρης  - Μουστακας

Πύλης

Πορταικος  - ΑΕΤ

Αβρααμ

Σινδρος   - Ράτζας

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πυργετός

Σταφυλας

Πλοκας   - Παφης

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετου

Πυργετός   - Καλύβια

Μανασης Κ

Αλεξόπουλος   - Πλόκας

Καστρακίου

Καστράκι  - Πύργος

Κοντινος

Καλογριας   - Σίνδρος

Μουριας

Δροσερό  - Δήμητρα

Σταφυλας

Κωστηρας   - Μαργιωλης

Κεφαλοβρυσου

Κεφαλόβρυσο  - Μεγαλοχωρι

Μανασης Μ

Πάφης        - Μαρκόπουλος

Λυγαριας

Λυγαρια  - Σαραγια

Νότος

Μουστάκας  - Ανδριόπουλος 

Ριζαριού

Ριζαριό   - Αγ Μονη

Πέτσας

Νταλούκας   - Αποστόλου

Φήκης

Φήκη    - Κρ Βρύση

Κουτσάγιας

Κωτούλας  - Μπάλας

Πύλης

Πορταικός  - Παραληθαίοι 

Δουλόπουλος

Ντίνος   - Καπερώνης

 

Ταξιάρχες  - Πηγη

3-0

 

 

 

 

 

           Κυριακή    1711– 2019                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων α  - Ακαδημια 1

Ντινος

 

Πυργετού

Πυργετός  - ΑΟΤ

Πλοκας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα  α  - Ακ Αμπελακιων α

Σινδρος

 

Πύργου

Πύργος α  - Μετεωρα

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βοηθ. Πυργου

Πυργος β  - Αχιλλέας

Καπερωνης

 

Πηγης

Πηγη    - Μεγαλοχωρι

Μαργιωλης

 

Αγ Βης/να

Πορταικος  - ΑΕΚ Σαραγιων β

Κωστηρας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Οικουμενιος

Μαρκοπουλος

 

 

Ρεπό : Ακ. Αμπελακιων β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πιαλειας

Πιαλεία  - Τζουρτζια

Μανασης Κ

Νταλούκας   - Σταφυλάς

Πρίνους

Πρίνος   - Θεόπετρας

Νότος

Μανασης Μ  - Παπαγεωργοπουλος

Βασιλικής

Βασιλική  - Ασπροβαλτος

Κοντινος

Τζανης         - Κωτουλας

Φιλύρας

Ροπωτό   - Γόμφοι

Κουτσαγιας

Καλογριας   - Μακρής

 

Πρόδρομος  - Παλαιομ/ρο

0-3

 

 

Γενεσι  - Δενδροχωρι

3-0

 

 

Βαλτινό   - Βυτουμας

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Γλύνους

Γλύνος   - Αστέρας

Αποστόλου

Μακρης      - Μαρκόπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ  Κηπακιου  - Λόγγος 2012

Νότος

Μουστακας   - Καλογριάς

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Οικουμενιος

Κουτσαγιας

Ντίνος          - Κωστήρας

Μπαρας

Αχιλλέας   - Ακ Αμπελακιων

Δουλόπουλος

Νταλουκας   - Σταφυλάς

Πετρωτού

Πετρωτό  - Γριζανο

Κοντινος

Τζανης         - Κωτούλας

 

Αγ Κυριακή  - Κρηνη

3-0

 

 

Καρυες  - Ζαρκο

0-3

 

 

Αρδάνι  - Ακαδημια 1

0-3

 

 

Ρεπό : ΑΕ Κηπάκι Σαραγιων

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Φωτεινου

Φωτεινό   - Χρυσομηλιας

Μανασης Κ

Καπερωνης   - Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 8/11/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

1452883                                ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ                   ΗΡ                          ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1                     1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   Κ16

213182                                  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                      Π                             ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ                1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1284516                                ΧΑΝΗΣ                          Θ                             ΔΡΟΣΕΡΟ                         1                              «»

1316090                                ΛΑΛΟΣ                           Σ                             ΠΥΡΓΕΤΟΣ                       1                              «»

1111667                                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                    ΑΛ                          ΑΕΤ                                1                              «»

578481                                   ΜΠΑΤΑΓΙΑΝΝΗΣ             ΧΡ                           ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗ                      1                              «»

1183092                                ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ             ΧΡ                           ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗ                      1                              «»

1444633                                ΣΑΚΚΟΜΗΤΡΟΣ               Α                             ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ               1                              «»

ΑΡΗΣ ΑΓ ΜΟΝΗΣ   ΖΗΚΟΣ  ΣΠΥΡ   ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις26.10.2019 μεταξύ  των   ομάδων ΑΡΗΣ ΑΓ ΜΟΝΗΣ  - ΑΟ Μ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ   του επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη

και χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

Κατακυρώνεται ο αγώνας   ΑΟ ΠΗΓΗΣ   - ΑΟ ΑΓ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ    με  0-3  γιατί δεν κατέβηκε να   αγωνιστείη ΠΗΓΗ  Κ  12

Επιβάλλει στο σωματείο ΑΟ ΒΑΛΤΙΝΟΥ :

α) Ανάκληση όλων των δυσμενών σχολίων στην ιστοσελίδα τους  εντός 3 ημερών

β) Με μέριμνα και ευθύνη δικιά τους  να κατέβουν όλα τα σχόλια που ακολουθούν το σχετικό δημοσίευμα εντός 3 ημερών

γ) Χρηματικό πρόστιμο 100,00 € και

Σε περίπτωση που δεν γίνουν εντός 3 ημερών θα τηρηθούν τα προβλεπόμενα από τον ΚΑΠ και Π.Κ της ΕΠΟ

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 9-10/11/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Σάββατο    0911 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   16

 

ΩΡΑ  11:00

Λογγακίου

Δημητρα α  - ΑΕΤ

Ζησης

Καπερωνης   - Σινδρος

Φλαμουλίου

ΑΟΤ    - Οικουμενιος

Μανασης Μ

Μαρκοπουλος  - Μπαιρακταρης

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - Πύργος

Μπαλας

Κωστηρας  - Ντινος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Δημητρα β

Μουστακας

Αβρααμ  - Τζιοτζιος

Πυργετού

Πυργετός  - Μετεωρα

Πλοκας

Κουτσαγιας  - Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πύργου

Πύργος    - Πυργετός

Κουτσαγιας

Μπαλας   - Αποστολου

Μπαλκούρας

Δημητρα  - Καλύβια

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος  - Καπερωνης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Καστράκι

Κωτουλας

Κωστηρας   - Αβρααμ

Καρυων

Σαράγια  - Δροσερό

Μανασης Μ

Σινδρος  - Μπαιρακταρης

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Λυγαρια

Ζησης

Ντινος  - Πλοκας

Διάβας

Κρ Βρύση  - Ταξιάρχες

Κοντινος

Μαρκοπουλος  - Κουτσαγιας Ευγ

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Ριζαριό

Νοτος

Μουστακας  - Γαντζουλας

Πύλης

Πορταικός  - Φήκη

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Τζανης

 

Πηγη   - Κεφαλ/σο

0-3

 

 

 

 

 

 

           Κυριακή    10– 11– 2019                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λόγγου

Λόγγος   - Αστερας

Κοντινος

Μουστακας  - Κωστηρας

Ζάρκου

Ζάρκο     - ΑΓ Κυριακή

Πετσας

Μανασης Μ  - Τζιοτζιος

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - ΑΕΤ

Μανασης Κ

Μπαλας   - Σταφυλάς

Γριζάνου

Γριζάνο  - Κεραμίδι

Δουλοπουλος

Αποστολου  - Καπερωνης

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

Τζανης  - Κωτουλας

Κηπακίου

ΑΕΚ Σαραγίων - Πετρωτό

Νοτος

Νταλουκας  - Καλογριας

 

Κρήνη   - Γλύνος

0-3

 

 

Ακ Αμπελακιων  - Καρυες

3-0

 

 

Ρεπό : Αρδάνι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Πιαλεία

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Τζανης

Ασπροβαλτου

Ασπρόβαλτος  - Γενέσι

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Καλογριας

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Βασιλική

Πετσας

Σταφυλας  - Μπαλας

Γόμφων

Γόμφοι   - Βαλτινό

Κοντινος

Κωστηρας  - Μαργιωλης

Φιλύρας

Ροπωτό  - Φωτεινό

Κουτσαγιας

Αποστολου  - Αλεξοπουλος

 

Τζουρτζια  - Πρόδρομος

3-0

 

 

Δενδ/ρι  - Παλαιομ/ρο

0-3

 

 

Βυτουμας  - Πρίνος

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 – Πυργετός

Ντινος

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Πύργος α

Πλοκας

 

Καρυες

Ακ Αμπελακιων α  - Μετεωρα

Τζιοτζιος

 

 

ΑΕΚ Σαραγιων α - Δημητρα α

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πορταικός

Μουστακας

 

Μπαλκούρας

Δήμητρα β  - Πηγη

Μαρκοπουλος

 

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων β  - Πυργος β

Σινδρος

 

Μπαρας

Αχιλλέας  - Ακ Αμπελακιων β

Κουτσαγιας Ε

 

 

Ρεπό : Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ Δ΄ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

        Εθνικός  Αγ Κυριακής   - ΑΟ Ριζαριού

          Καλύβια                         - Παλαιομοναστηρο

          Ταξιάρχες                      - Δημητρα Απόλλων 2005

          ΑΕ Τρικάλων Κηπακιου          - Μετεωρα

          Άρης Αγ Μονης             - Πυργετός

          Κεφαλόβρυσο                - Εθνικός Βράχος Καστρακίου

          Φηκη                              - Πετρωτό

          Διγενής Νεοχωριου        - ΑΕ Κρ Βρύση 

Κλήρωση Δ φάσης κυπέλλου

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Αύριο Πέμπτη 7/11/19 και  ώρα 19,00 στα γραφεία της ένωσης θα γίνει η κλήρωση της Δ φάσης του κυπέλλου 

Διεξαγωγή δωρεάν επιμορφωτικού σεμιναρίου

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Διεξαγωγή επιμορφωτικού σεμιναρίου που απευθύνεται σε διπλωματούχους προπονητές που εργάζονται σε τμήματα υποδομής.

θα πραγματοποιηθεί από την ΕΠΣ Τρικάλων  στην αίθουσα συνεδριάσεων του Ξενοδοχείου ΝΤΙΝΑ  στις 15.11.2019 και είναι δωρεάν προς τους συμμετέχοντες.

 Ώρα έναρξης : 15:00μ.μ.

Ώρα λήξης : 21:00μ.μ.

 Το πρόγραμμα του σεμιναρίου θα περιλαμβάνει ενημέρωση για θέματα :

  • Περιβάλλοντος μάθησης και εκπαίδευσης
  • Οργάνωσης προπόνησης ακαδημιών
  • Εκπαιδευτικού προγραμματισμού τμημάτων αναπτυξιακών ηλικιών

Καλούνται οι προπονητές των τμημάτων υποδομών να δηλώσουν συμμετοχή στην γραμματεία της Ε.Π.Σ. Τρικάλων

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 2-3/11/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

            

 Σάββατο    0211 – 2019             ώρα  15:00

                    

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - Πύργος

Σταφυλας

Κωστηρας   - Μπαιρακταρης

Λογγακίου

Δημητρα α  - Μετεωρα

Μανασης Μ

Σινδρος   - Αργυροπουλος

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - Νεοχωρι

Μουστακας

Αβρααμ    - Καπερωνης

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Πορταικός

Παπαγεωργοπουλος

Πλοκας   - Ρατζας

Σαραγιων

ΑΕ Κηπάκι Σαραγιων – Δημητρα β

Μπαλας

Αποστολου   - Παφης

Κηπακίου

ΑΕΤ   Πυργετός

Ζησης

Μαργιωλης   - Μαρκοπουλος

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετού

Πυργετός   - Δημητρα

Πετσας

Σταφυλας    - Πλοκας

Πύργου

Πύργος   - Μεγαλοχωρι

Ζησης

Αλεξοπουλος  - Μαρκοπουλος

Καλυβίων

Καλύβια   - Σαραγια

Κουτσαγιας

Τζανης    - Κωτουλας

Μουριας

Δροσερό  - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Κωστηρας   - Μουστακας

Κεφαλοβρυσου

Κεφαλοβρυσο  - Κρ Βρύση

Μανασης

Μπαλας   - Καλογριας

Λυγαριας

Λυγαριά  - Παραληθαίοι

Νοτος

Μαργιωλης   - Κουτσαγιας

Ταξιάρχων

Ταξιάρχες  - Πορταικός

Μανουρας

Παφης    - Αποστολου

Ριζαριου

Ριζαριό    - Φήκη

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

 

Καστράκι  - Πηγη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           Κυριακή    03– 11– 2019                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - Ακαδημια 1

Σινδρος

 

Πύργου

Πύργος α- Πυργετός

Κουτσαγιας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  - ΑΕΚ Σαραγιων

Μουστακας

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Ακ Αμπελακιων

Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βοηθ Πύργου

Πύργος  β   - Πορταικός

Μαρκοπουλος

 

Πηγης

Πηγη    - Οικουμενιος

Ντινος

 

Μπάρας

Αχιλλέας  - Μεγαλοχωρι

Πλοκας

 

Football Factory

Ακ ΑΜπελακιων  - ΑΕΚ Σαραγιων

Κωστηρας

 

 

Ρεπό: Δημητρα β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Περιστερας

Τζουρτζια   - Θεόπετρα

Μανασης

Ανδριοπουλος  - Μπαιρακταρης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Ασπροβαλτος

Κοντινος

Σταφυλας    - Παφης

Πρίνους

Γενεσι  -  Χρυσομηλια

Νοτος

Καλογριας   - Καπερωνης  Ν

Πρίνους

Πρίνος   - Γόμφοι

Κουτσαγιας

Καπερωνης Γ  - Ρατζας

Βασιλικής

Βασιλική   - Ροπωτό

Δουλοπουλος

Τζανης   - Κωτουλας

Φωτεινού

Φωτεινό   - Βαλτινό

Ζησης

Αβρααμ  - Κατσογιαννος

 

Πρόδρομος  - Δενδρ/ρι

αα

 

 

Πιαλεία  - Βυτουμας

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Γλύνους

Γλύνος   - Λόγγος 2012

Μανασης

Καλογριας   - Σινδρος

Χρυσαυγης

Αστερας  - Οικουμενιος

Κουτσαγιας

Μαρκοπουλος  - Τζιοτζιος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Ακ ΑΜπελακιων

Δουλοπουλος

Κωτουλας   - Σταφυλας

Κηπακίου

ΑΕΤ Κηπακίου – Γριζανο

Ζησης

Μουστακας  - Παφης

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - ΑΕΚ Σαραγιων

Κοντινος

Νταλουκας   - Τζανης

 

Κρήνη   - Ζάρκο

0-3

 

 

Πετρωτό  - Αρδάνι

3-0

 

 

Καρυες  - Ακαδημια 1

0-3

 

 

Ρεπό: Αχιλλέας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 31/10/19 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΜΕΤΑΓΡΑΦΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Υπενθυμίζεται στα σωματεία ότι η πέμπτη 31/10/19 είναι η  τελευταία ημέρα των μεταγραφών