Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 28-29/5/2016

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 ΣΑΒΒΑΤΟ    28 - 05   -  2016  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

 2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Κεφαλ/σο

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Κωτουλας

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Λιλής

Λιλή    - Παλαιομ/ρο

Μουστακας

Καπνισης    - Καραγουνης

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   

 

   29  -  05  – 2016

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος   - ΑΕΤ

Ζιουτος

 

Πύλης

Πορταικός  - Δημητρα  α

Ρατζας   

 

Εγκ. Ακαδημιας

Καλύβια  - Μετεωρα  β

Κατσογιαννος

 

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - Πηγη

Πλατσκοβιτς

 

Φλαμουλίου

ΑΟΤ  β    - Πυργετός

Γκογκινουδης

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπελετσιου

Μπελετσι  - Ανταλλάξιμα

Αβρααμ

Καρατζας    - Ποζογλου

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Βασιλικής

Βασιλική   - Λεπτοκαρυα

Βουτσελας

Πασσης   - Διβανε

Κηπακίου

Κηπάκι     - Θεόπετρα

Χιωτης

Σταφυλας  - Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ JUNIOR

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ JUNIOR 21-22/5/16 ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 21-22/5/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    21 - 05   -  2016

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φλαμουλίου

ΑΟΤ  β    - Πυργετός

Γκογκινουδης

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Πετρωτού

Πετρωτό   - Πύργος

Πετσας

Πλατσκοβιτς - Κυραντζουλης

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Λυγαριάς

Λυγαριά    - Οικουμενιος

Παντος

Τατσινας    - Τασιοπουλος 

Φιλύρας

Φιλύρα     - Πηγη

Μισσας

Κουρεντας  - Πρεβεντας

Μουριάς

Δροσερό   - Αγ Μονη

Γρατσανης

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Πιαλείας

Πιαλεία    - Πρίνος

Κοντινος

Μουστακας  - Μαρκοπουλος 

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό    - Βυτουμα

Δουλοπουλος

Μπαλας    - Ζιουτος

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Κεφαλ/σο

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Κωτουλας

Βαλτινού

Ασπροβαλτος   - Αγιοφυλλο

Βουτσελας

Γκογκινουδης  - Αποστολου

Γόμφων

Γόμφοι   - Χρυσομηλια

Μαρκος

Κατσογιαννος - Καπερωνης Ν

 

Ρεπο: Ασπροκλησια

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλαιοπύργου

Διαμάντι   - Κεραμίδι

Αβρααμ

Καραγκουνης  - Καρατζας

Ρογγίων 

Ακ. Αμπελακιων  - Πηνειάδα

Χιωτης

Ζησης    - Μπαιρακταρης

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

22.05.2016

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος   - ΑΕΤ

Ζιουτος

 

Πύλης

Πορταικός  - Δημητρα  α

Μπαλας

 

Εγκ. Ακαδημιας

Καλύβια  - Μετεωρα  β

Κατσογιαννος

 

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - Πηγη

Πλατσκοβιτς

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Κρήνης

Κρήνη     - Αρδάνι

Χιωτης

Τασιοπουλος   - Πρεβεντας

Ράξας

Τζουρτζια   - Μεγαλοχωρι

Κοντινος

Νταλουκας   - Κουρεντας

Καρυων

Καρυες   - Αγ Κυριακή

Ζησης

Μπαλας  Χ – Κυραντζουλης 

Ριζαριου

Ριζαριό   - Ζάρκο

Μπαιρακταρης

Γκογκινουδης  - Καπερωνης Γ

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Λόγγος 2012

Βουτσελας

Αποστολου  - Κατσογιαννος

Παλαιοπυργου

Αστερας  - Αχιλλέας

Μισσας

Κωτουλας  - Αλεξοπουλος

Καλυβίων

Καλύβια   - Χρυσαυγη

Πετσας

Μαρκοπουλος  - Ρατζας

 

Ρεπό : Γλύνος

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μεγάρχης

Αν. Μεγάρχης - Παλαιομ/ρο

Αβρααμ

Ποζογλου  - Καπνισης

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Βασιλικής

Βασιλική   - Κηπάκι

Παντος

Τατσινας   - Μαρκος

Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Κεφαλ/κος

Κουτσαγιας

Μανωλης  - Καπερωνης Ν

Φωτεινού

Φωτεινό    - Διαλεχτό

Μουστακας

Διβανε  - Σταματουκος

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Ρογγίων 

Καλαμάκι  - Πετρόπορος

Δουλοπουλος

Πασσης  - Καραγκουνης    

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 13/3/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

1164707                                ΛΑΓΟΣ                                  Γ                             ΝΕΟΧΩΡΙ                                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1141868                                ΚΑΛΤΣΗΣ                            Σ                             ΦΙΛΥΡΑ                                                2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1248363                                ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ                  Λ                             ΑΣΠΡΟΚΛΗΣΙΑ                                 2                              «»

560655                                   ΚΕΦΟΣ                                 Σ                             ΑΓΙΟΦΥΛΛΟ                                      2                              «»

 

Κατακυρώνεται ο αγώνας  ΑΟ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΣ  - ΑΟ ΒΥΤΟΥΜΑ     με  3-0  γιατί δεν κατέβηκε να  αγωνιστεί  Ο ΒΥΤΟΥΜΑΣ

 

ΑΟ ΠΗΓΗΣ  - ΑΟ ΛΥΓΑΡΙΑΣ  20.03.2016  γίνεται δεκτή η ένσταση αντικανονικής συμμετοχής που κατέθεσε το σωματείο  ΑΟ ΠΗΓΗΣ  κατακυρώνεται ο  αγώνας υπερ του σωματείου ΑΟ ΠΗΓΗΣ  με τέρματα 3-0 και αφαιρούνται  από το σωματείο ΑΟ ΛΥΓΑΡΙΑΣ τριών ( 3) βαθμών  από τον βαθμολογικό πίνακα και χρηματικό πρόστιμο 100.00€ 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 14-15/6/15

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    14 - 05   -  2016  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ    β    - Φαρκαδόνα

Μαρκοπουλος

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Γλύνος

Γλύνος    - Κρήνη

Μαρκος

Αποστολου  - Μαρκοπουλος

Αρδανίου

Αρδάνι   - Καρυες

Κουτσαγιας

Τσακνης   - Κωτουλας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλοχωρι  - Πετρωτό

Μανασης

Τζανης     - Χιωτης

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Ριζαριο

Παντος

Μπαλας    - Κυραντζουλης

Πύργου

Πύργος    - Ταξιάρχες

Κοντινος

Νταλουκας   - Μανωλης

Ζάρκου

Ζάρκο    - Αστερας

Λεωνιδας

Ροτσας    - Ζησης

Λόγγου

Λόγγος 2012  - Καλυβίων

Μισσας

Καλογριας   - Πλατσκοβιτς

Χρυσαυγης

Χρυσαυγη   - Αχιλλέας

Πετσας

Μανασης Μ  - Καπερωνης  Ν

 

Ρεπό : Τζουρτζια

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Μπελετσι

Αβρααμ

Καρατζας  - Καπνίσης 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Διαλεχτου

Διαλεχτό    - Λεπτοκαρυα

Μουστακας

Ποζογλου   - Πασσης

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Κεραμιδίου

Κεραμίδι   - Καλαμακι

Μπαιρακταρης

Τοτης     - Τασιοπουλος

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Εγκ. Ακαδημιας

Καλύβια     - Πύργος

Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

        ΚΥΡΙΑΚΗ     15  -  05 – 2016 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα  β  - Πορταικος

Ροτσας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα  α  - Πηγη

Τοτης  

 

Πυργετου

Πυργετός   - ΑΕΤ

Ζιουτος

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια   - Λυγαρια

Παντος

Μαρκος    - Ζιουτος

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - Δροσερο  

Κοντινος

Τσακνης   - Αλεξοπουλος

Πηγης

Πηγη             - Πιαλεία

Κουτσαγιας

Τασιοπουλος   - Καπερωνης Ν

Αγ Μονης

Αγ Μονη     - Ροπωτό

Μανασης

Νταλουκας  - Κουρεντας

Πρίνους

Πρίνος         - Τυμφαίος

Μισσας

Μπαιρακταρης  - Πετσας

Βυτουμα

Βυτουμας    - Ασπροβαλτος

Τοτης

Κυραντζουλης  - Ρατζας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο   - Γόμφοι

Ανδριοπουλος

Καλογριας   - Μαρκοπουλος

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Αγιοφυλλο

Λεωνιδας

Μπαλας  - Αποστολου

 

Ρεπό : Φιλύρα

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος   - Κηπάκι

Ζησης

Μανωλης   - Ροτσας

Φωτεινού

Φωτεινό     - Θεόπετρα

Μουστακας

Καραγκουνης  - Καρατζας

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Παλαιοπυργου

Ακ. Τρικαλων   - Διαμάντι

Αβρααμ

Καπνισης   - Πασσης

Πηνειάδας

Πηνειάδα  - Πετρόπορος

Βουτσελας

Ποζογλου   - Διβανε

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑ ΚΗΠΑΙ-ΔΙΑΛΕΚΤΟ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

          Τρίτη      10  - 05   -  2016  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική  

2ος Ομιλος  

ΩΡΑ  17:00

Κηπακίου

Κηπάκι    - Διαλεχτό

Αβρααμ

Διβανε    - Καρατζας

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 6-5-16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 

1439396                                ΦΟΡΤΟΤΗΤΑΣ                   Θ                             ΧΡΥΣΑΥΓΗ                                         1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1164707                                ΛΑΓΟΣ                                  Γ                             ΝΕΟΧΩΡΙ                                             1                              «» 

 ΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ   : ΡΑΚΟΒΙΤΗΣ  Β  ΠΑΡΑΓΩΝ      για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις  24.04.2016  μεταξύ  των   ομάδων  ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ  -  ΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ    του επιβάλλει  ποινή  έγγραφης   επίπληξης  20,00€ 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 7-8/5/15

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 ΣΑΒΒΑΤΟ    07 - 05   -  2016 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

 2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Φιλύρας

Φιλύρα     - Ασπροκλησια

Κοντινος

Χιωτης    - Μαρκος

Μουριας

Δροσερό   - Λυγαρια

Μανασης

Τζανης   - Κωτουλας

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό     - Οικουμενιος

Μισσας

Λεωνιδας Κ  - Μανασης Μ

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Πηγη

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας   - Αλεξοπουλος

Βαλτινου

Ασπροβαλτος  - Αγ Μονη

Κουτσαγιας

Τσακνης   - Τατσινας

Γόμφων

Γόμφοι   - Πρίνος

Πετσας

Μανωλης   - Πλατσκοβιτς

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Βυτουμα

Βουτσελας

Ζησης      - Ρουσι

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο  - Κεφαλ/σο

Δουλοπουλος

Τασιοπουλος   - Μπαλας

 

Ρεπό : Πιαλεία

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Χρυσαυγής

Χρυσαυγη  - Ζάρκο

Ανδριοπουλος

Καλογριας   - Ζιουτος

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Μεγάρχης

Μεγάρχη  - Παλαιομ/ρο

Μουστακας

Σταματουκος   - Πασσης

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Ρογγίων

Ακ. Αμπελακιων – Ακ. Τρικάλων

Αβρααμ

Καραγκουνης   - Καπνισης

Πηνειάδας

Πηνειάδα  - Κεραμίδι

Ροτσας

Διβανε   - Καρατζας

 

 

 

 

        ΚΥΡΙΑΚΗ     08  -  05 – 2016

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - ΑΟΤ  Α

Ρουσι

 

Δενδροχωριου

Καλλιδενδρη -Ακ. Αμπελακιων

Κατσογιαννος

 

Σαραγιων

Σαραγια   - ΑΟΤ 2011

Ρατζας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα   Β  - Μετεωρα  α

Μαρκοπουλος

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Πηγη    - Μετεωρα  β

Ζιουτος

 

Πυλης

Πορταικος  - Πύργος

Μπαλας

 

Αγ Αποστόλων

ΑΕΤ    - ΑΟΤ  β

Μουστακας

 

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - Δημητρα  α

Πλατσκοβιτς

 

Πυργετού   10:30

Πυργετός   - Καλύβια

Αβρααμ

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ρογγίων

Καλαμακι   - Διαμαντι 

Ροτσας

Πρεβεντας   - Τασιοπουλος

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Οικουμενιου

Τζουρτζια    - Γλύνος

Μαρκος

Τασιοπουλος   - Μαρκοπουλος

Καρυων

Καρυες        - Κρήνη

Παντος

Μανασης Μ  - Βουτσελας

Ριζαριου

Ριζαριο        - Αρδάνι

Μανασης Κ

Πετσας   - Αλεξοπουλος

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Μεγαλοχωρι

Μισσας

Νταλουκας   - Κωτουλας

Παλαιοπυργου

Αστερας    - Αγ Κυριακη

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Καλυβίων

Καλύβια    - Πύργος

Χιωτης

Μανωλης   - Ρουσι

Μπάρας

Αχιλλέας   - Λόγγος 2012

Κοντινος

Λεωνιδας Σ  - Καλογριας

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα  - Λιλή

Μουστακας

Ποζογλου   - Πασσης

Παλαιομ/ρου

Μπελέτσι  - Αν. Μεγάρχης

Αβρααμ

Σταματουκος  - Γορδιος 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βασιλικης

Βασιλικη    - Κεφαλ/κος

Ζησης

Πρεβεντας   - Μπαλας

Κηπακιου

Κηπακι      - Φωτεινο

Καπερωνης

Γεωργιου   - Βαρκας

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα   - Θεοπετρα

Ροτσας

Καρατζας    - Καραγκουνης

 

 

 

 

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 7-8/5/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 ΣΑΒΒΑΤΟ    07 - 05   -  2016  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

 2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Φιλύρας

Φιλύρα     - Ασπροκλησια

 

 

Μουριας

Δροσερό   - Λυγαρια

 

 

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό     - Οικουμενιος

 

 

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Πηγη

 

 

Βαλτινου

Ασπροβαλτος  - Αγ Μονη

 

 

Γόμφων

Γόμφοι   - Πρίνος

 

 

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Βυτουμα

 

 

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο  - Κεφαλ/σο

 

 

 

Ρεπό : Πιαλεία

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Χρυσαυγής

Χρυσαυγη  - Ζάρκο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Μεγάρχης

Μεγάρχη  - Παλαιομ/ρο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Ρογγίων

Ακ. Αμπελακιων – Ακ. Τρικάλων

 

 

Πηνειάδας

Πηνειάδα  - Κεραμίδι

 

 

 

 

 

 

        ΚΥΡΙΑΚΗ     08  -  05 – 2016 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - ΑΟΤ  Α

 

 

Δενδροχωριου

Καλλιδενδρη -Ακ. Αμπελακιων

 

 

Σαραγιων

Σαραγια   - ΑΟΤ 2011

 

 

Μπαλκουρας

Δημητρα   Β  - Μετεωρα  α

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Πηγη    - Μετεωρα  β

 

 

Πυλης

Πορταικος  - Πύργος

 

 

Αγ Αποστόλων

ΑΕΤ    - ΑΟΤ  β

 

 

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - Δημητρα  α

 

 

Πυργετού

Πυργετός   - Καλύβια

10:30

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ρογγίων

Καλαμακι   - Διαμαντι 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Οικουμενιου

Τζουρτζια    - Γλύνος

 

 

Καρυων

Καρυες        - Κρήνη

 

 

Ριζαριου

Ριζαριο        - Αρδάνι

 

 

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Μεγαλοχωρι

 

 

Παλαιοπυργου

Αστερας    - Αγ Κυριακη

 

 

Καλυβίων

Καλύβια    - Πύργος

 

 

Μπάρας

Αχιλλέας   - Λόγγος 2012

 

 

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα  - Λιλή

 

 

Παλαιομ/ρου

Μπελέτσι  - Αν. Μεγάρχης

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βασιλικης

Βασιλικη    - Κεφαλ/κος

 

 

Κηπακιου

Κηπακι      - Φωτεινο

 

 

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα   - Θεοπετρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑ ΑΝΑΓ. ΜΕΓΑΡΧΗΣ - ΜΕΓΑΡΧΗ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

Μ. ΠΕΜΠΤΗ     28  - 04   -  2016  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική  

1ος Ομιλος  

ΩΡΑ  17:00

Μεγάρχης

Αν. Μεγάρχης  - Μεγάρχη

Μουστακας

Ποζογλου   - Κουλουρης