Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 19/9/14

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

1234366     ΣΙΟΥΤΑΣ                             ΑΘ          ΜΕΤΕΩΡΑ             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

1284699     ΑΡΓΥΡΙΟΥ                           Α             ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ     1             ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

1137579     ΜΟΥΡΙΤΣΑΣ                       Δ             ΓΛΥΝΟΣ                 1                              «»

 

484673       ΣΙΜΟΣ                                  ΧΡ           ΚΑΣΤΡΑΚΙ             1                             «»

 

1325590     ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ                   Δ             ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ         1              «»

 

1196706     ΑΓΓΕΛΗΣ                            Ν             ΠΥΡΓΟΣ                   1              «»

 

533352       ΝΤΑΟΥΛΑΣ                         Θ             ΠΥΡΓΟΣ                  1                             «»

 

1380845     ΒΕΝΕΤΗΣ                            Ν             ΔΗΜΗΤΡΑ               1              «»

 

1252882     ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ             Σ             ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ       1              «»

 

525191       ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ                   Κ             ΑΧΙΛΛΕΑΣ              1                             «»

 

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Σ Α Β Β Α Τ Ο

20-9-2013

ΩΡΑ    16:00

 

Α Ερασιτεχνική

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα   - Σαραγια

Δουλοπουλος

Ρουσι Φ    - Μπαιρακταρης

Πυργετού

Πυργετός  - Πύργος

Γρατσανης

Κουρεντας  - Νταλουκας

Καλυβιων

Καλύβια   - Δημητρα

Μανασης

Καπερωνης  - Σταφυλας

Φαρκαδονας

Φαρκαδονα  - Αμπελακια

Πάντος

Βουτσελας   - Αλεξόπουλος

Πύλης

Πορταικος   - Φηκη

Κουτσαγιας

Τσακνης    - Γαντζουλας

Μπάρας

Αχιλλέας    - ΑΕΤ

Κοντινος

Τζανης      - Μανουρας Ν

Σαρακινας

Σαρακινα   - Παραληθαίοι

Μισσας

Κωτουλας  - Μουστακας

Περιστερας

Περιστερα  - Κρ Βρύση

Χιωτης

Μανασης Μ  - Μακρης

 

Ρεπό : Καστράκι

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

21-9-2013

ΩΡΑ    11:00

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

Φωτάδας

Φωτάδα     - Κεφαλ/κος

Χιωτης

Μαργιωλης   - Ρουσι Α

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι    - Λυγαρια

Κοντινος

Μουστακας  - Γαντζουλας

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια  - Χρυσομηλια

Βουτσελας

Σταφυλας   - Πετσας

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι    - Γοργογυρι

Γρατσανης

Νταλουκας  - Τζανης

Προδρόμου

Πρόδρομος  - Δροσερό

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης  - Ρουσι Φ

Πιαλείας

Πιαλεία   - Πηγη

Μανασης

Μακρης  - Ροτσας

Φιλύρας

Φιλύρα   - Πρίνος

Παντος

Τσακνης  - Μανωλης

Γάβρου

Πανχασιακος  - Βυτουμας

Καπερωνης

Αβρααμ   - Γκογκινουδης 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

21-9-2013

ΩΡΑ    16:00

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Κηπακι

Βουτσελας

Μουστακας   - Αβρααμ

Ζάρκου

Ζάρκο     - Καρυες

Κοντινος

Ρουσι Α  - Τασιοπουλος

Αποστόλων

Απόστολοι  - Τζουρτζια

Ανδριοπουλος

Μαργιωλης  - Θανασουλας

Ράξας

Ράξα     - Οικουμενιος

Μισσας

Τσακνης  - Ρουσι Φ

Γριζάνου

Γριζάνο  - Γλύνος

Δουλοπουλος   δουλοπουλοσ   σ οσ 

Ροτσας   - Πρεβεντας

Πετρωτού

Πετρωτό   - Διαμάντι

Καπερωνης

Καψουρας  - Καλογριας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   - Λόγγος

Κουτσαγιας

Τζανης  - Μακρης

Ριζαριού

Ριζαριό    - Νεοχώρι

Μανασης Κ

Αλεξόπουλος  - Πετσας

Κρήνης

Κρήνη     - Αρδάνι

Παντος

Πλατσκοβιτς  - Ζήσης

 

 

 

 

 

Η ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-15

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Προκηρύξεις

ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΕΠΣΤ Η ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-15

 

Η ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2014-15

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Προκηρύξεις

ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΕΠΣΤ Η ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2014-15

 

 

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Σ Α Β Β Α Τ Ο

13-9-2013

ΩΡΑ    16:00

 

Α Ερασιτεχνική

 

 

Ριζώματος

Παραληθαίοι – Κρ Βρύση

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Τζανης

Κηπακίου

ΑΕΤ     - Περιστερα

Μισσας

Μουστακας  - Αλεξόπουλος

Φήκης

Φήκη     - Σαρακίνα

Μανασης Κ

Λεωνιδας Σ  - Ρουσι Φ

Αγ Μονης

Αμπελακια  - Αχιλλέας

Δουλοπουλος

Γαντζουλας  - Κωτουλας

Μπαλκούρας

Δήμητρα   - Πορταικος

Βουτσελας

Ανδριοπουλος  - Τσιουλης

Καστρακίου

Καστράκι   - Φαρκαδόνα

Κοντινος

Νιωτη        - Τσακνης

Πύργου

Πύργος    - Καλύβια

Χιωτης

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Πηγης

Σαραγια  - Πυργετός

Παντος

Μανασης Μ  - Νικου

 

Ρεπό : Μετεωρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

14-9-2013

ΩΡΑ    11:00

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι      - Αρδάνι

Μισσας

Αβρααμ   - Αλεξοπουλος

Λόγγου

Λόγγος        - Κρήνη

Καπερωνης

Γαντζουλας  - Τασιοπουλος

Αγ Κυριακή

Διαμάντι     - Ριζαριό

Βουτσελας

Μπαιρακταρης  - Πρεβεντας

Γλύνους

Γλύνος        - Μεγαλοχώρι

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

Οικουμενίου

Οικουμενιος  - Πετρωτό

Μανασης

Μουστακας  - Καλογριας

Σωτήρας

Τζουρτζια    - Γριζάνο

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας   - Γκογκινουδης

Καρυων

Καρυες       - Ράξα

Κουτσαγιας

Τζανης     - Πλατσκοβιτς

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Απόστολοι

Παντος

Μαργιωλης  - Ζησης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

14-9-2013

ΩΡΑ    16:00

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

Πρίνους

Πρίνος    - Βυτουμα

Λεωνιδας Κ

Μαργιωλης   - Γκογκινουδης

Πηγης

Πηγη       - Πανχασιακος

Παντος

Ραπτης     - Ροτσας

Μουριας

Δροσερό  - Φιλύρα

Μισσας

Κωτουλας   - Μανωλης

Γοργογυριου

Γοργογυρι  - Πιαλεία

Κουτσαγιας

Τζανης   - Λεωνιδας Κ

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα  - Πρόδρομος

Καπερωνης

Νικου     - Αβρααμ

Αμπελίων

Χρυσομηλια  - Δενδροχωρι

Κοντινος

Τσακνης  - Αλεξοπουλος

Λυγαριας

Λυγαρια  - Τυμφαίος

Βουτσελας

Ρουσι Φ   - Σταφυλας

Φωταδας

Φωτάδα  - Ασπροκλησια

Ανδριοπουλος

Μουστακας  - Καψουρας

Μεγ. Κεφ/σου

Κεφαλ/κος  - Ελευθεροχωρι  

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Κηπακίου

Κηπάκι     - Ζάρκο

Χιωτης

Ρουσι Α   - Πετσας

 

 

 

 

ΦΙΛΙΚΟ

14-9-2013

 

ΩΡΑ    17:00

Καλαμπακας

Μετεωρα   - Αναγ Καρδιτσας

Μανασης

Μπαιρακταρης – Τσιουλης

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ 2014-15

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Προκηρύξεις

ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  2014-15

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΗΣ ΕΠΣΤ (2014-15)

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΠΕΡΙΟΔΟΥ   2014 - 2015

 

 Το Δ.Σ. της ΕΠΣΤ  καλεί τα ενδιαφερόμενα σωματεία να δηλώσουν συμμέτοχη μέχρι Δευτέρα 22/9/14 στα πρωταθλήματα υποδομών περιόδου 2014-15 συμπληρώνοντας τις αντίστοιχες αιτήσεις που υπάρχουν συνημμένα.

ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ Α' ΚΑΙ Α1 ΕΡΣΙΤΕΧΝΗΚΗΣ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Το Σαββατοκύριακο 13-14/9/14 ξεκινούν τα πρωταθλήματα της Α' και Α1  ερασιτεχνικής.

 Καλούνται οι εκπρόσωποι των σωματείων να προσέλθουν στα γραφεία της Ένωσης  μέχρι  την  Παρασκευή  12.09.2014  για  να  καταθέσουν της  Καταστάσεις Υγείας και να παραλάβουν τα δελτία των ποδοσφαιριστών

ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΗΣ Γ' ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ            - ΜΕΤΕΩΡΑ

ΑΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                                 - ΑΕ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                        - ΑΟ ΚΡΗΝΗΣ

ΑΟ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΣ                                     - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ                                       - ΑΕ ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ

ΑΟ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ                                   - ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΟ ΤΡΙΚΚΗ ΚΗΠΑΚΙΟΥ ΣΑΡΑΓΙΩΝ        - ΝΑΠΟ  ΣΑΡΑΚΙΝΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                          - ΠΥΡΓΕΤΟΣ

ΑΟ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ ΚΟΖΙΑΚΑ                   - ΑΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

ΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ                                            - ΑΟ ΓΡΙΖΑΝΟ

ΑΟ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ                                           - ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005

ΑΟ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ                                        - ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ

 

ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ : ΑΟ ΔΡΟΣΕΡΟΥ , ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ , ΑΟ ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ & ΠΟ ΦΗΚΗΣ

 

ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Γ΄ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Από   την   Επιτροπή   Πρωταθλημάτων   και   Κυπέλλου   καλούνται  

οι  εκπρόσωποι  των  σωματείων  να  προσέλθουν  την  Τρίτη  09. 09. 2014 

και   ώρα  19:00   στα  γραφεία   της  Ένωσης  όπου  θα   πραγματοποιηθεί 

η  Κλήρωση για την Γ΄ Φάση του Κυπέλλου