Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 2/12/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 

561804                                ΑΡΓΥΡΙΟΥ                           Ε                             ΚΡΗΝΗ                                 2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 1261296                                ΝΤΙΝΟΣ                                Α                             ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ                        2                              «»

 1342830                                ΜΠΑΝΙΑΣ                            Π                             ΚΑΛΑΜΑΚΙ                        1                              «»

 1208210                                ΤΣΙΑΜΗΣ                            Β                             ΓΡΙΖΑΝΟ                              1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 448591                                  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ               Χ                             ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ1                              «»

 1258924                                ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ                      Κ                             ΡΙΖΑΡΙΟ                               1                              «»

 1147217                                ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ                    Ι                              ΠΥΡΓΟΣ                               1                              «»

 1212406                                ΤΣΙΡΟΣ                                 Α                             ΑΣΤΕΡΑ                                1                              «»

 1177835                                ΚΛΙΑΚΟΣ                             ΗΛ                          ΑΓ ΜΟΝΗ                            1                              «»

 1299226                              ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ               Ι                              ΜΕΤΕΩΡΑ                           1                              «»

 447412                                  ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ                      ΝΙΚ                        ΚΡ ΒΡΥΣΗ                           1                              «»               

 ΠΟ ΦΗΚΗΣ  : για όσα  αναγράφονται στο Φύλλο Αγώνος στις  19.11.2016 μεταξύ των ομάδων  ΠΟ ΦΗΚΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΥΩΝ     επιβάλλει στο σωματείο ποινή μιας   ( 1  )  αγωνιστικής   η έδρα  και   χρηματικό πρόστιμο  50,00€  πρόστιμο. 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας     ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005 (Β)   - ΑΟ ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ  (προπαιδικό) με  3-0  γιατί δεν κατέβηκε να  αγωνιστεί  ο   ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ  

 ΑΟ ΡΙΖΑΡΙΟΥ  :  ΚΑΡΑΝΑΝΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  Προπονητης  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις 27.11.2016  μεταξύ  των  ομάδων  ΑΟ ΡΙΖΑΡΙΟΥ  - ΑΟ ΓΛΥΝΟΥΣ του επιβάλλει έγγραφη επίπληξη  και χρηματικό πρόστιμο 20,00 € 

  ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ :  ΤΣΙΟΥΚΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   Προπονητης  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις 27.11.2016  μεταξύ  των  ομάδων  ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ  - ΑΕ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ του επιβάλλει έγγραφη επίπληξη  και χρηματικό πρόστιμο 20,00 € 

  ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  : ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  Παράγων  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις 29.11.2016 μεταξύ  των  ομάδων   ΑΟ  ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  -  ΑΡΗΣ  ΑΓ ΜΟΝΗΣ  του  επιβάλλει  έγγραφη  επίπληξη  και χρηματικό πρόστιμο 20,00 € 

  

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 2/12/2016

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    0312 – 2016 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Πύλης

Πορταικος   - Σαραγια

Ροτσας

Πρεβεντας   - Κατσιανος

Ρογγίων

Ακ. Αμπελακιων-Δημητρα β

Ρατζας

Βουτσελας   - Καλογριας

Κηπακίου

Πύργος    - Μετεωρα

Πετσας

Αποστολου  - Μαρκοπουλος

Χρυσαυγής

Δημητρα  Α  - Ελευθ/ρι

Αλεξοπουλος

Πλατσκοβιτς  - Καπερωνης

Γριζανου

Φαρκαδόνα  - ΑΟΤ

Μουστακας

Γκογκινουδης  - Γαλατσιανου

 

Ρεπό : Απόστολοι

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - ΑΕΤ

Δουλοπουλος

Τσακνης   - Μουστακας

Μπαλκούρας

Δημητρα  - Αγ Μονη

Λεωνιδας

Μανασης Μ - Πλατσκοβιτς

Πηγης

Φήκη   - Πορταικός

Μισσας

Σταφυλας  - Τοτης 

Σαραγιων

Σαραγια  - Μετεωρα

Κουτσαγιας

Βουτσελας  - Μπαιρακταρης 

Καστρακίου

Καστράκι  - Νεοχωρι

Κοντινος

Κωτουλας   - Πετσας

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Μεγαλ/ρι

Παντος

Τατσινας   - Ροτσας

Διάβας

Κρ Βρύση  - Καρυες

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Μπαλας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Γριζάνο

Χιωτης

Τζανης  - Αλεξοπουλος

 

Πυργετός  -  Πρόδρομος

3-0

 

 

 

 

 

             Κυριακή    0412 – 2016 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

Πύργος   - Δημητρα  β

Γκογκινουδης

 

Σαραγίων

Σαραγια  - Νεοχωρι

Καπερωνης

 

Αποστόλων

Αποστολοι  - Μετεωρα  β

Αποστολου

 

Δενδροχωριου

Καλλιδενδρι  - Μετεωρα  α

Ρατζας

 

Λογγακίου

ΑΟ Τρικαλα 2011  - ΑΟΤ

Πλατσκοβιτς

 

Πυργετού

Πυργετός  - Ακ. Αμπελακιων

Κυραντζουλης

 

Μπαλκουρας

Δημητρα  α  - Αγ Μονη

Μαρκοπουλος

 

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος  Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λυγαριας

Λυγαρια   - Πηγη

Κοντινος

Κωτουλας   - Σταφυλας

Γόμφων

Γόμφοι    - Ασπροκλησιας

Ανδριοπουλος

Ροτσας     - Πρεβεντας

Πρίνους

Πρίνος    - Κεφαλ/κος

Χιωτης

Μανασης  - Πετσας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Ροπωτό

Κουτσαγιας

Τσακνης   - Μακρης

Περιστερας

Χρυσομηλια  - Φιλύρα

Τοτης

Μπαλας    - Μουστακας

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Πιαλεία

Μισσας

Παπαγ/λος  - Καλογριας

Φωταδας 

Ασπροβαλτος  - Τυμφαίος

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Βουτσελας

Μουριας

Δροσερό  - Θεόπετρα

Λεωνιδας

Αλεξοπουλος -Μπαιρακταρης

 

Γοργογυρι  - Αγιοφυλλο

0-3

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Αστερας

Βουτσελας

Χιωτης    - Ζιουτος  

Ταξιαρχών

Ταξιαρχες  - Πύργος 

Λεωνιδας

Νταλουκας  - Σταφυλας

Γλύνους

Γλύνος   - Λόγγος 2012

Πετσας

Μανασης Μ – Αλεξοπουλος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Καλαμακι

Παντος

Αποστολου  - Κυραντζουλης

Μπάρας

Αχιλλέας  - Καλύβια

Μανασης Κ

Κωτουλας   - Μπαλας 

Ρογγίων

Ακ. Αμπελακιων - Αγ Κυριακή

Μισσας

Τσακνης  - Πρεβεντας 

Κρήνης

Κρήνη  - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Παπαγ/λος   - Καλογριας

Αρδανιου

Αρδάνι  - Τζουρτζια

Κοντινος

Μουστακας  - Μακρης Ν

 

Ρεπό : Ριζαριο

 

 

 

 

 

ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ 30-11-16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Από  τον  προπονητή   των  Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Τρικάλων καλούνται  οι παρακάτω ποδοσφαιριστές  να βρίσκονται στην πλατεία Ο.Σ.Ε.( σταθμός τρένων ) την Τετάρτη 30 – 11 – 2016  

και   ώρα 07:30  για   να  αναχωρήσουν   για  την ΠΡΕΒΕΖΑ   όπου  θα διεξαχθεί ο αγώνας  των Μικτών Ομάδων Ενώσεων  « ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ » μεταξύ  των ομάδων :  

                 «  Ε.Π.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ     -  Ε.Π.Σ.   ΤΡΙΚΑΛΩΝ»  

 Ομάδα   ΠΑΙΔΩΝ                                    Ομάδα  ΝΕΩΝ 

   Ωρα  Έναρξης  Αγώνα   13:00                        Ώρα  Έναρξης  Αγώνα  15:00  

                           ΓΗΠΕΔΟ:  ΛΟΥΡΟΥ  

α/α

Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

                 ΠΑΙΔΩΝ

α/α

Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

                 Ν Ε Ω Ν

1

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

1

ΑΛΜΠΑΝΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2

ΑΓΓΕΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3

ΚΑΜΕΑΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ

3

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

4

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5

ΚΑΤΟΠΗΣ  ΙΑΣΩΝ

5

ΓΕΡΕΝΤΕΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6

ΚΟΥΚΟΥΣΗΣ   ΕΚΤΟΡΑΣ

6

ΓΚΟΥΜΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7

ΓΚΟΥΒΙΝΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

8

ΜΠΑΛΤΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

8

ΔΡΟΣΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

9

ΜΠΟΝΕΛΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

9

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

10

ΝΙΤΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

10

ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

11

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

11

ΝΑΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

12

ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

13

ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13

ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

14

ΡΟΥΜΠΙΕΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

15

ΣΙΜΙΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

15

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

16

ΣΦΥΡΛΙΔΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16

ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

17

ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

17

ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

18

ΤΖΙΩΡΤΖΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

18

ΤΣΙΟΥΦΗΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

 Τηλ. Επικ.      Μόρφος Χρ. 6932923523

 

                        Αχ. Ζηρας    6977612198

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΟΥ ΣΤΙΣ 29/11/2016

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΤΡΙΤΗ    29 -  11 – 2016  Ώρα  14.30

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προημιτελική 

Φάση

Κυπέλλου

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Αγ Μονη

Μισσας

Αλεξόπουλος  - Κωτουλας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Κρ Βρύση

Κοντινος

Νταλουκας   - Τζανης

Καρυων

Καρυες     - Καστράκι

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - Αχιλλέας

Λεωνιδας

Χιωτης          - Βουτσελας

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 25/11/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

1263345                                ΣΚΕΝΤΖΑΣ                          Β                             ΚΑΛΑΜΑΚΙ                        1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1334684                                ΔΙΠΛΑΣ                                Η                             ΣΑΡΑΓΙΑ                              1                              «»

1142171                                ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ                        ΔΗΜ                      ΚΑΡΥΕΣ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1376296                                ΚΟΥΦΟΝΙΚΟΣ                   Δ                             ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ                     1

578514                                 ΓΚΕΚΑΣ                               Κ                             ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ                     1

1382112                                ΖΩΓΡΑΦΟΣ                         ΑΡ                           ΠΡΙΝΟΣ                                1

436956                                   ΠΑΠΠΑΣ                              Χ                             ΑΧΙΛΛΕΑΣ                          1

1130695                                ΚΑΒΡΑΣ                               Γ                             ΚΑΛΥΒΙΑ                            1

575172                                     ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΣ             ΗΛ                          ΦΙΛΥΡΑ                                1

ΑΚ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  : ΓΕΩΡΓΟΜΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   Παράγων  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις 20.11.2016  μεταξύ  των  ομάδων  ΑΚΑΔ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΓ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ   -  ΑΟ ΚΡΗΝΗΣ  του επιβάλλει   έγγραφη  επίπληξη  και χρηματικό   πρόστιμο 20,00 €    

ΑΟ ΠΗΓΗΣ   :  ΛΑΖΑΡΙΝΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  Παράγων   για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις 20.11.2016 μεταξύ  των  ομάδων  ΑΟ ΠΗΓΗΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΦΥΛΛΟΥ του επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη  και χρηματικό πρόστιμο 20,00 €   

 ΑΟ ΠΗΓΗΣ  :  ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  Παράγων  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις 20.11.2016 μεταξύ  των  ομάδων  ΑΟ ΠΗΓΗΣ  - ΑΟ ΑΓΙΟΦΥΛΛΟΥ του επιβάλλει έγγραφη επίπληξη  και χρηματικό πρόστιμο 20,00 €   

 ΑΟ ΛΟΓΓΟΥ 2012 : ΤΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Προπονητης  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος   στις  13.11.2016 μεταξύ  των  ομάδων  ΑΟ  ΡΙΖΑΡΙΟΥ   -  ΑΟ  ΛΟΓΓΟΥ 2012    του  επιβάλλει  απαγόρευση  συμμετοχής  σε  οποιαδήποτε δραστηριότητα σχετίζεται με το ποδόσφαιρο [ αθλητική, διοικητική ή οποιαδήποτε άλλη  για ένα  ( 1 ) μήνα και  χρηματικό

 πρόστιμο  50,00€ .

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 26-27/11/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    2611 – 2016 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα  β  - Πορταικος

Πετσας

Τσακνης  - Αλεξόπουλος

Αποστόλων

Απόστολοι  - Σαραγια

Ροτσας

Καλογριας  - Καπερωνης

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Ακ Αμπελακιων

Ρατζας

Τασιοπουλος  - Πρεβεντας

Λογγακιου

ΑΟΤ   - Πύργος

Μουστακας

Αποστολου  - Γκογκινουδης

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - Δημητρα  Α

Κυραντζουλης

Πλατσκοβιτς  - Μαρκοπουλος

 

Ρεπό : Ελευθεροχωρι

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Φαρκαδόνα

Πάντος

Σταφυλας   - Πετσας

Πύλης

Πορταικός  - ΑΕΤ

Χιωτης

Μανασης Μ  - Βουτσελας

Καλαμπακας

Μετεωρα   - Δημητρα

Μισσας

Αλεξοπουλος  - Παπαγ/λος

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Φηκη

Αρετόπουλος

Νταλούκας   - Τζάνης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Σαραγια

Κοντινος

Κωτουλας   - Μπαλας

Καρυων

Καρυες    - Καστράκι

Δουλοπουλος

Ρότσας   - Μαρκος

Γριζανου

Γριζανο   - Δενδροχωρι

Λεωνιδας

Μουστακας   - Τσακνης

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πυργετός

Κουτσαγιας

Τατσινας   - Ζησης

 

Πρόδρομος  - Κρ Βρύση

0-3αα

 

 

 

 

 

             Κυριακή    2711 – 2016 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Πύργος

Πλατσκοβιτς

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  β  - Δημητρα β

Κατσογιαννος

 

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Σαραγια

Αποστολου

 

Λογγακιου

ΑΟΤ  - Απόστολοι

Κυραντζουλης

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Καλλιδενδρη

Καπερωνης

 

Εγκ Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - ΑΟΤ 2011

Ροτσας 

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πυργετός

Μαρκοπουλος

 

 

Ρεπό : Δημητρα  α

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος  Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

Πύργος   - Παραληθαίοι

Μισσας

Τατσινας   - Μουστακας

Λόγγου

Λογγος 2012  - Αστερας

Βουτσελας

Μαρκος   - Παφης

Ρογγίων

Καλαμακι  - Ταξιάρχες

Χιωτης

Μπαλας   - Τασιοπουλος

Ριζαριου

Ριζαριο   - Γλύνος

Λεωνιδας

Μπαιρακτάρης  - Παντος

Μεγαλοχωριου

Καλυβια  - Πετρωτό

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Τζανης

Ζάρκου

Ζάρκο   - Αχιλλέας

Κοντινος

Σταφυλας  - Παπαγ/λος

Ραξας

Τζουρτζια  - Ακ Αμπελακιων

Ζησης

Πρεβεντας  - Καλογριας

Κρήνης

Κρήνη   - Αρδάνι

Πετσας

Τσακνης  - Αλεξοπουλος

 

Ρεπό : Αγ Κυριακή

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Λογγακίου

Ασπροκλησια  - Λυγαρια

Λεωνιδας

Ζησης  - Τασιοπουλος

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Πηγη

Παντος

Νταλουκας  - Τζανης

Παλαιομ/ρου

Ροπωτο  - Γόμφοι

Χιωτης

Παφης  - Ροτσας

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο  -Πρίνος

Βουτσελας

Πρεβεντας  - Αποστολου

Φιλύρας

Φιλύρα   - Κεφαλ/σο

Κοντινος

Καλογριας  - Καπερωνης Ν

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Χρυσομηλια

Μαρκος

Μουστακας  - Κατσογιαννος 

Θεοπετρας

Θεόπετρα  - Παλαιομ/ρο

Κουτσαγιας

Σταφυλας  - Παπαγ/λος

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Δροσερό

Μισσας

Μπαλας  - Μπαιρακταρης

 

Πιαλεια  - Γοργογυρι

3-0αα

 

 

 

 

 

 

 

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 29/11/16 ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 29/11/16 ΚΑΙ ΩΡΑ 14,30 ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                 - ΑΡΗΣ ΑΓ ΜΟΝΗΣ 

ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ                       - ΑΕ ΚΡ ΒΡΥΣΗΣ 

ΑΟ ΚΑΡΥΩΝ                        - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ 

ΑΟ ΑΓ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΥ     - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΑΡΑΣ  

ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 23/11/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Από τον προπονητή  των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Τρικάλων  καλούνται  οι   παρακάτω ποδοσφαιριστές να  βρίσκονται στο γήπεδο Μεγαλοχωρίου  την ΤΕΤΑΡΤΗ   23.11.2016  όπου  θα διεξαχθεί  ο αγώνας  των  Μικτών Ομάδων  Ενώσεων « ΠΑΙΔΩΝ -ΝΕΩΝ» μεταξύ  των ομάδων : 

         « Ε.Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ-Ε.Π.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ»  

 Ομάδα   ΠΑΙΔΩΝ                                    Ομάδα  ΝΕΩΝ 

   Ωρα Συγκέντρωσης       11:45                Ωρα Συγκέντρωσης        13:30  

   Ωρα  Έναρξης  Αγώνα    13:00              Ωρα  Έναρξης  Αγώνα    15:00  

α/α

Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

                 ΠΑΙΔΩΝ

α/α

Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

                 Ν Ε Ω Ν

1

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1

ΑΛΜΠΑΝΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2

ΑΓΓΕΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4

ΚΑΜΕΑΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ

4

ΓΕΡΕΝΤΕΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

5

ΓΚΟΥΜΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6

ΚΑΤΟΠΗΣ  ΙΑΣΩΝ

6

ΔΡΟΣΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

7

ΚΟΥΚΟΥΣΗΣ   ΕΚΤΟΡΑΣ

7

ΘΩΜΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

8

ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

8

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

9

ΜΠΑΛΤΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

9

ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

10

ΜΠΟΝΕΛΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

10

ΝΑΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

11

ΝΙΤΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

11

ΡΟΚΚΑΣ  ΠΕΤΡΟΣ

12

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12

ΣΑΠΟΥΝΑΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ

13

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

13

ΠΙΣΤΑΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

14

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

15

ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15

ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

16

ΡΟΥΜΠΙΕΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16

ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

17

ΣΙΜΙΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17

ΤΣΙΟΥΦΗΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ

18

ΣΦΥΡΛΙΔΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18

ΤΖΙΑΝΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

 Τηλ. Επικ.      Μόρφος Χρ. 6932923523 

                        Αχ. Ζηρας    6977612198

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 21/11/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 

1422243                                ΓΚΑΝΤΙΑΣ                          Θ-Π                         ΛΟΓΓΟΣ 2012                     1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

1263345                                ΣΚΕΝΤΖΑΣ                          Β                             ΚΑΛΑΜΑΚΙ                        2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

1334684                                ΔΙΠΛΑΣ                                Η                             ΣΑΡΑΓΙΑ                              2                              «» 

1258924                                ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ                      Κ                             ΡΙΖΑΡΙΟ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

484656                                   ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ                      Φ                             ΑΓ ΜΟΝΗ                            1                              «» 

1315677                                ΚΥΡΟΥ                                  Κ                             ΑΓ ΜΟΝΗ                            1                              «» 

1153202                                ΑΝΔΡΕΟΥ                            Β                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «» 

1143682                                ΤΡΕΛΛΗΣ                            Ε                             ΑΓΙΟΦΥΛΛΟ                      1                              «» 

1188893                                ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ                 Α                             ΑΣΤΕΡΑΣ                             1                              «» 

1246250                                ΚΑΚΙΑΣ                                Α                             ΠΥΡΓΟΣ                               1                              «» 

1144761                                ΤΣΙΩΛΗΣ                             Π                             ΠΥΡΓΕΤΟΣ                          1                              «» 

1248445                                ΜΠΑΛΑΣ                             Α                             ΦΙΛΥΡΑ                                1                              «» 

ΑΟ ΛΟΓΓΟΥ 2012  :  ΜΕΣΔΑΝΙΤΗΣ Χ   Βοηθός Προπονητή   για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος   στις 13.11.2016 μεταξύ  των  ομάδων  ΑΟ ΡΙΖΑΡΙΟΥ  - ΑΟ ΛΟΓΓΟΣ 2012  του επιβάλλει  έγγραφη  επίπληξη και χρηματικό 

πρόστιμο 20,00 € 

 ΑΡΗΣ ΑΓ ΜΟΝΗΣ  :  ΚΑΜΕΑΣ  Γ  Παράγων  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος   στις 12.11.2016 μεταξύ των  ομάδων  ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ  - ΑΡΗΣ ΑΓ ΜΟΝΗΣ  του επιβάλλει   έγγραφη  επίπληξη  και χρηματικό  πρόστιμο

20,00 €  

ΠΠΦ ΑΣΤΕΡΑΣ  :  ΜΠΑΝΑΣΙΟΣ  ΓΕΩΡΓ  Παράγων  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις 13.11.2016 μεταξύ  των  ομάδων  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗΣ – ΠΠΦ ΑΣΤΕΡΑΣ  του επιβάλλει   έγγραφη  επίπληξη  και χρηματικό 

πρόστιμο 20,00 €  

ΑΟ ΑΓΙΟΦΥΛΛΟΥ  :  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος   στις 12.11.2016 μεταξύ   των  ομάδων ΑΟ ΑΓΙΟΦΥΛΛΟΥ  - ΑΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ  επιβάλλει   έγγραφη  επίπληξη  και χρηματικό  πρόστιμο  20,00 €   

ΑΟ   ΚΑΛΥΒΙΩΝ  :   για   όσα   αναγράφονται   στο   Φύλλο   Αγώνος στις  06.11.2016 μεταξύ των ομάδων ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ   επιβάλλει στο σωματείο ποινή μιας   ( 1  )  αγωνιστικής   η έδρα  και 

χρηματικό πρόστιμο  50,00€  πρόστιμο.

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 19-20/11/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

  

            ΣΑΒΒΑΤΟ    1911 – 2016

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Πύλης

Πορταικος   - Απόστολοι

Ροτσας

Γκογκινουδης   - Καπερωνης

Χρυσαυγής

Δημητρα β  - Μετεωρα

Κυραντζουλης

Παπαγ/λος   - Τασιοπουλος

Σαραγιων

Σαράγια  - Ελευθ/ρι

Ζιουτος

Πρεβεντας  - Πλατσκοβιτς

Ρογγίων

Ακ. Αμπελακιων  - ΑΟΤ

Πετσας

Μαρκοπουλος  - Αποστολου

Κηπακίου

Πύργος  - Δημητρα  α

Αλεξόπουλος

Καλογριας   - Κατσογιαννος

 

Ρεπό : Φαρκαδόνα

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - Πορταικος

Λεωνιδας

Κυραντζουλης   - Τοτης

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Μετεωρα

Δουλοπουλος

Κωτουλας  - Μανασης Μ

Κηπακίου

ΑΕΤ  - Νεοχωρι

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Τσακνης

Μπαλκουρας

Δημητρα  - Μεγαλοχωρι

Αρετοπουλος

Τζανης   - Λεωνιδας Κ

Φήκης

Φήκη   - Καρυες

Χιωτης

Πετσας   - Καλογριας

Σαραγιων

Σαραγια  - Γριζανο

Παντος

Σταφυλας  - Παπαγ/λος

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι - Πυργετός

Γρατσανης

Αλεξόπουλος  - Βουτσελας

Διάβας

Κρ Βρύση   - Οικουμενιος

Κοντινος

Μπαλας Χ  - Μάρκος

 

Καστράκι  - Πρόδρομος

3-0

 

 

 

 

 

            Κυριακή    2011 – 2016

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

Πύργος   - Μετεωρα  β

Τοτης

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Μετεωρα α

Αποστολου

 

Μπαλκουρας

Δημητρα  β  - ΑΟΤ

Κατσογιαννος

 

Σαραγιων

Σαραγια  - Ακ. Αμπελακιων

Καπερωνης

 

Αποστόλων

Απόστολοι  - Ακαδημια  1

Ρατζας

 

Δενδροχωριου

Καλλιδενδρη  - Αγ Μονη

Γκογκινουδης

 

Λογγακίου

ΑΟΤ  2011  - Δημητρα  α

Κυραντζουλης

 

 

Ρεπό : Πυργετός

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος  Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λυγαριας

Λυγαρια   - Κεφαλ/κος

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Λογγακίου

Ασπροκλησια  - Ροπωτό

Πετσας

Τσακνης  - Μπαιρακταρης

Πηγης

Πηγη    - Αγιοφυλλο

Μισσας

Μανασης Μ  - Τζανης

Γόμφων

Γόμφοι   - Φιλύρα

Κουτσαγιας

Μουστακας  - Πλατσκοβιτς

Πρίνους

Πρίνος   - Πιαλεία

Μάρκος

Λεωνιδας  - Μπαλας  Χ

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Τυμφαίος

Κοντινος

Χιωτης   - Τασιοπουλος

Περιστερας

Χρυσομηλια  - Δροσερό

Βουτσελας

Αλεξοπουλος  - Ροτσας

Παλαιομ/ρου

Παλ/ρο  - Ασπροβαλτος

Λεωνιδας

Παπαγ/λος  - Παφης

 

Γοργογυρι  - Θεόπετρα

0-3

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Λόγγος 2012

Λεωνιδας

Μανασης Μ  - Πρεβεντας

Κηπακίου

Πύργος   - Καλαμακι

Κοντινος

Μπαιρακταρης  - Παφης

Παλαιοπυργου

Αστερας  - Ριζαριο

Χιωτης

Καλογριας   - Ροτσας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Καλύβια

Κουτσαγιας

Κωτουλας  - Τσακνης

Γλύνους

Γλύνος  - Αγ Κυριακη

Πάντος

Τζανης   - Σταφυλας

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ζάρκο

Πετσας

Βουτσελας  - Τασιοπουλος

Μπάρας

Αχιλλέας  - Αρδάνι

Μισσας

Νταλουκας  - Λεωνιδας Κ

Ρογγίων

Ακ. Αμπελακιων  - Κρήνη

Ανδριοπουλος

Αλεξόπουλος  - Μουστακας

 

Ρεπό : Τζουρτζια