Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop


Πρόγραμμα αγώνων: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΓ Ημερομηνία Ώρα Γηπεδούχος Ομάδα   Φιλοξενούμενη ΟμάδαΑποτέλεσμα  
1 21.09.2019 17:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΓΑΡΙΑΣ0 - 2 COM_JOOMLEAGUE_LOST
2 28.09.2019 17:00 h ΓΙΓΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ4 - 1 COM_JOOMLEAGUE_LOST
3 05.10.2019 16:30 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ ΠΥΛΗΣ0 - 4 COM_JOOMLEAGUE_LOST
4 12.10.2019 16:30 h Α.Ε. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ1 - 1 COM_JOOMLEAGUE_DRAW
5 19.10.2019 16:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΗΓΗΣ3 - 0 COM_JOOMLEAGUE_WON
6 26.10.2019 16:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΠΥΡΓΕΤΟΥ1 - 4 COM_JOOMLEAGUE_LOST
7 02.11.2019 15:00 h Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ7 - 1 COM_JOOMLEAGUE_LOST
8 09.11.2019 15:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ0 - 3 COM_JOOMLEAGUE_LOST
9 16.11.2019 15:00 h Α.Ο. ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ9 - 0 COM_JOOMLEAGUE_LOST
10 23.11.2019 15:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ1 - 1 COM_JOOMLEAGUE_DRAW
11 30.11.2019 15:00 h Π.Ο. ΦΗΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ2 - 0 COM_JOOMLEAGUE_LOST
12 07.12.2019 15:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ2 - 4 COM_JOOMLEAGUE_LOST
13 14.12.2019 15:00 h ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΟΝΗΣ 2014 - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ3 - 2 COM_JOOMLEAGUE_LOST
14 21.12.2019 15:00 h Α.Ο.ΣΑΡΑΓΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ3 - 0 COM_JOOMLEAGUE_LOST
15 04.01.2020 15:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ1 - 1 COM_JOOMLEAGUE_DRAW
16 11.01.2020 15:00 h Α.Ο. ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ0 - 2 COM_JOOMLEAGUE_WON
17 18.01.2020 15:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ3 - 1 COM_JOOMLEAGUE_WON
18 25.01.2020 15:00 h ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΓΑΡΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - 
19 01.02.2020 15:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΙΓΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - 
20 08.02.2020 15:00 h Α.Ο. ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ ΠΥΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - 
21 15.02.2020 15:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ - 
22 22.02.2020 15:00 h Α.Ο. ΠΗΓΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - 
23 03.03.2020 15:00 h ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΠΥΡΓΕΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - 
24 07.03.2020 15:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - 
25 14.03.2020 15:00 h ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - 
26 21.03.2020 15:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ - 
27 28.03.2020 15:00 h Α.Ο. ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - 
28 04.04.2020 15:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Ο. ΦΗΚΗΣ - 
29 11.04.2020 15:00 h Α.Ε. ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - 
30 25.04.2020 15:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΟΝΗΣ 2014 - 
31 09.05.2020 15:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΣΑΡΑΓΙΩΝ - 
32 16.05.2020 15:00 h Α.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - 
33 23.05.2020 15:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - 
34 30.05.2020 15:00 h Α.Ο. ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ -