Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Δελτία Τύπου

 

Αναβάλλεται η 28η αγωνιστική της Α΄ ερασιτεχνικής που ήταν προγραμματισμένη για την 25η Μαρτίου 2017

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ  ΠΟΥ ΕΚΚΡΕΜΟΥΝ 

Α1’ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 

19η αγωνιστική

Πέμπτη, 23 Μάρτιος 2017

  Α1’ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 

19η αγωνιστική

Πέμπτη, 30 Μάρτιος 2017

 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 19η αγωνιστική Τρίτη 28/3/17   ΝΕΟΧΩΡΙ  - ΑΓ ΜΟΝΗ 

                                                                                      ΜΕΤΕΩΡΑ – ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ

 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ  1ος ΟΜΙΛΟΣ  22η αγων  Πέμπτη  4/4/17  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  - ΡΙΖΑΡΙΟ

 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ              12η  αγωνιστική   Τετάρτη 22.03.2017 

                                                             13η  αγωνιστική   Τετάρτη  29.03.2017

                                                                 μπαράζ        Τρίτη  4/4/17

 

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/3/17 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

 

Την Τετάρτη 22/3/17 και ώρα 19.30 στα γραφεία της Ένωσης θα γίνει η κλήρωση για τους αγώνες του τουρνουά τζούνιορ

 

Η ώρα του τελικού

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Διγενής Νεοχωρίου και ΑΣ Μετέωρα διεκδικούν το μεσημέρι του  Σαββάτου στις  3  στο Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων το 43ο κύπελλο της ΕΠΣ Τρικάλων.

 

Οι δύο ομάδες  που πρωταγωνιστούν και στο πρωτάθλημα της Α΄ Ερασιτεχνικής  αναμένεται να προσφέρουν όμορφο θέαμα στους φιλάθλους που θα βρεθούν στο γήπεδο και να διεκδικήσουν το τρόπαιο.

 

Το παιχνίδι θα διευθύνει ο κ. Ευάγγελος Κοντίνος με Βοηθούς Διαιτητές τους  κ.κ. Νίκο Μανούρα και Πέτρο Κωτούλα. Τέταρτος διαιτητής θα είναι ο κ. Θανάσης Μάρκος.

 

Στις 1.45 θα αγωνιστούν οι προπαιδικές ομάδες των δύο φιναλίστ σε αγώνα διάρκειας μισής ώρας με διαιτητή  τον κ. Κώστα Ζιούτο.

 

Η ΕΠΣ Τρικάλων σε συνεργασία με την Ξεναγός Διαφημιστική αναβαθμίζει φέτος τον θεσμό και εκτός από την συνέντευξη τύπου των φιναλιστ που πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη θα προχωρήσει και στην ανάδειξη του MVPτου τελικού με την ψήφο των δημοσιογράφων ενώ ο αγώνας θα μεταδοθεί ζωντανά από το TV 10.

 

Στο περιθώριο του τελικού θα τιμηθούν  από πλευράς Διγενή ο Λεωνίδας Γκολίτος (πρώτος σκόρερ σε τελικούς με 2 γκολ) και ο Χρήστος Σακελλαρίου (πρώτος σε συμμετοχές με 3) και ο Σωτήρης Ντρούγιας των Μετεώρων (6 συμμετοχές και 8 γκολ).

 

Η είσοδος για τους φιλάθλους θα είναι δωρεάν.

 

 

 

Οι 42 προηγούμενοι τελικοί

 

1974-75: Πορταϊκός – Μετέωρα 0-0 (1-0 παράταση)

 

Σκόρερ: Δ.Κουβέλης

 

1975 – 76: Μετέωρα – Δήμητρα 1-0

 

Σκόρερ: Ντρούγιας

 


1976 – 77:
Κεφαλοβρυσιακός – Μεγάλα Καλύβια 1-1 (1-3 παράταση)

 

 Σκόρερ: Ν.Τσίνας – Παπαθανασίου, Μπαζαγόρας, Παπαχρήστος

 

1977 – 78: Πύργος – Μετέωρα 2-2 (2-4 στα πέναλτι)

 

Σκόρερ: Χρυσοχόος, Γρηγορίου – Ντρούγιας, Κουτσονάσιος

 

1978 – 79: Κεφαλοβρυσιακός – Μετέωρα 0-3

 

Σκόρερ: Τσιομπίκας, Καραθανάσης, Παταβάλης

 

1979 – 80: Δήμητρα – Θύελλα Μεγαλοχωρίου 1-2

 

Σκόρερ: Μήτσιος – Παπαδημητρίου, Κοτρώτσιος

 

1980 – 81: Δήμητρα – Μετέωρα 1-3

 

Σκόρερ: Τζελής – Ευθυμίου [2], Τσιομπίκας

 

1981 – 82: Μετέωρα – Αστέρας Αρδανίου 9-3

 

Σκόρερ: Ντρούγιας [4], Δήμτσας [2], Παπανικολάου, Ευθυμίου, Κοιλούκος – Μπορμπότης, Α.Παπαχρήστος, Κωνστάντος

 

1982 – 83: Διγενής Νεοχωρίου – Δήμητρα 2-1

 

Σκόρερ: Σακελλαρίου, Γκολίτος – Τζέλης

 

1983 – 84: Μετέωρα – Γαρδίκι 1-1 (4-2 στην παράταση)

 

Σκόρερ: Ντρούγιας [2], Βακουφτσής [2] – Κουτής [2]

 

1984 – 85: Μετέωρα – Άρης Αγίας Μονής 2-2 (3-2 στην παράταση)

 

Σκόρερ: Παπανικολάου [3] – Ζήκος, Χριστάκος

 

1985 – 86: Άρης Αγίας Μονής – ΠΟ Γόμφων 2-1

 

Σκόρερ: Παζαϊτης, Καλαμποκίνης – Μπίλλας

 

1986 – 87: Θύελλα Μεγαλοχωρίου – Διγενής Νεοχωρίου 1-3

 

Σκόρερ: Βακουφτσής – Γαλάνης, Παπαευαγγέλου, Καλαντζής

 


1987 – 88:
Τυμφαίος – Πλάτανος 0-2

 

Σκόρερ: Σ.Γκούμας, Σ.Φαρμάκης

 

1988 – 89: Γαρδίκι – Παλιομονάστηρο 1-1 (2-1 στα πέναλτι)

 

Σκόρερ: Πλαστήρας – Κατράνας

 

1989 – 90: Διγενής Νεοχωρίου – Ερασιτέχνες ΑΟΤ 0-0 (2-0 στην παράταση)

 

Σκόρερ: Λ.Γκολίτος, Β.Χατζής

 

1990 – 91: Αστέρας Αρδανίου – Φήκη 1-0

 

Σκόρερ: Αγγελόπουλος

 

1991 – 92: ΑΕΠΑ – Γαρδίκι 1-2

 

Σκόρερ: Χ.Ιακωβάκης – Ξ.Πάτρας, Ι.Καμπλιώνης

 

1992 – 93: Αχιλλέας Μπάρας – ΑΟ Γαρδικίου 1-2

 

Σκόρερ: Μπαμπάνης – Καρακούσης, Πάτρας

 

1993 – 94: Αστέρας Αρδανίου – Γαρδίκι 1-1 (3-4 στα πέναλτι)

 

Σκόρερ: Ρουσιαμάνης – Τάμπος

 

1994 – 95: Αχιλλέας Μπάρας – Κεραυνός Βασιλικής 2-2 (3-5 στα πέναλτι)

 

Σκόρερ: Δ.Παπαευθυμίου, Α.Παπαευθυμίου – Καλαντζής, Βαρνακιώτης

 

1995 – 96: Αχιλλέας Μπάρας – Κεραυνός Βασιλικής 5-0

 

Σκόρερ: Μαγουλιώτης [2], Ρούσσας, Α.Παπαευθυμίου, Παπαχρήστος

 

1996 – 97: Ερασιτέχνες ΑΟ Τρίκαλα – Παλιόπυργος 12-1

 

Σκόρερ: Ρίζος [5], Σταθόπουλος [3], Οικονόμου [2], Γιδόπουλος, Λαγάρας – Κουτσάγιας

 

1997 – 98: Μετέωρα – Λύκοι Πινδαίων 2-1

 

Σκόρερ: Κωστόπουλος, Χαιταλής – Γιαννακόπουλος

 

 
1998 – 99: Λύκοι Πινδαίων
– Χρυσαυγή 5-1

 

Σκόρερ: Θώμος (2), Μιχαλές, Γκουγκουλής, Τσιάμης – Γκαραγκάνης

 


1999 – 00: Μετέωρα
– Διγενής Νεοχωρίου 2-0

 

Σκόρερ: Θώμος [2]

 


2000 – 01: Θύελλα Μεγαλοχωρίου
– Διγενής Νεοχωρίου 0-0 (Παράταση 1-0)

 

Σκόρερ: Β.Πατσιαλής

 

2001 – 02: Μετέωρα – ΑΕ Ριζώματος 2-0

 

Σκόρερ: Τσιούκας, Θώμος

 

2002 – 03: Μετέωρα – Χρυσαυγή 3-1

 

Σκόρερ: Τσιούκας 2, Θώμος  – Αντωνίου Χρ.ς

 

 2003 – 04: ΑΟ Τρίκαλα – ΑΕ Φαρκαδόνας 3-0

 

Σκόρερ: Παπαστεριάδης, Μπαμπούρης, Α.Τσιούκας

 

2004 – 05: Ασκληπιός – Αχιλλέας Μπάρας 1-0

 

Σκόρερ: Γκίτσας

 

2005 – 06: ΑΕΤ – Αχιλλέας Γενεσίου 5-0

 

Σκόρερ: Ζαχαράκης φ.2, Μπαμπούρης 2, Χασιώτης

 

2006 – 07: Μετέωρα – ΑΕ Φαρκαδόνας 1-4

 

Σκόρερ: Πέτσας Π. – Λαγόπουλος, Λόης, Ιακωβάκης, Τσιούκας

 

2007 – 08: Μετέωρα – Καστράκι 2-2 (3-2 στην παράταση)

 

Σκόρερ: Ιακωβάκης [2], Κεχαγιάς – Φασούλας, Πρεκαντές

 

2008 – 09: ΑΕ Φαρκαδόνας – Καστράκι 2-1

 

Σκόρερ: Νικούλι, Νίττας – Τζέκος

 

2009-2010: Θύελλα Πετρωτού – Μετέωρα 2-2 (5-4 στα πέναλτι)

 

Σκόρερ: Κόκκοβας, Τασιόπουλος – Σκόνδρας, Κεχαγιάς

 

 2010-2011: Θύελλα Πετρωτού – Μετέωρα 3-2

 

Σκόρερ: Δ.Τεντολούρης, Καμπάσης, Καραϊσκος – Α.Σκρέκας, Γ.Σκρέκας

 

2011-2012: Μετέωρα – Μεγάλα Καλύβια 2-2 (στα πέναλτι 4-5)

 

Σκόρερ: Κουβελάς, Γραβάνης – Σκουφάς, Νικολούσιος

 

2012-2013: ΑΟ Τρίκαλα – ΑΕΤ 0-0 (1-0 στην παράταση)

 

Σκόρερ: Κεφαλάς

 

2013-2014: Μετέωρα – Αχιλλέας Μπάρας 3-0

 

Σκόρερ: Βουλτσίδης, Σαμούτης, Κεραμάς

 

2014-2015: Δήμητρα – Μετέωρα 1-1 (8-7 στα πέναλτι)

 

Σκόρερ: Κωτούλας – Βουλτσίδης

 

2015-2016: ΑΕ Φαρκαδόνας – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 2-0

 

Σκόρερ: Μηνάς, Ετόφ

 

 (*) Τα στοιχεία είναι από το αρχείο του Θ. Αλεξιάδη

 

 

 

Τα Μετέωρα ο πολυνίκης του θεσμού

 

Η ομάδα των Μετεώρων έχει κατακτήσει τα περισσότερα κύπελλα, 13, ενώ έχει βρεθεί συνολικά 18 φορές σε τελικό. Ακολουθούν Γαρδίκι με 4 κατακτήσεις  και Νεοχώρι, Φαρκαδόνα με 3.

 

Αναλυτικά η λίστα των τροπαιούχων:

 

13 κύπελλα: Μετέωρα

 

4 κύπελλα: ΑΟ Γαρδικίου

 

3 κύπελλα: Διγενής Νεοχωρίου, ΑΕ Φαρκαδόνας

 

2 κύπελλα: ΑΟ Τρίκαλα, Μεγάλα Καλύβια, Θύελλα Μεγαλοχωρίου, Θύελλα Πετρωτού

 

1 κύπελλο: Πορταϊκός, Αγ. Μονή, Πλάτανος, Αστέρας Αρδανίου, Κεραυνός Βασιλικής, Αχιλλέας Μπάρας, Ερασιτέχνες ΑΟΤ, Λύκοι Πινδαίων, Ασκληπιός, ΑΕΤ, Δήμητρα

 

 

 

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ 2016-17

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ 2016-17

             Δυο ιστορικές ομάδες του Νομού , ο Διγενής Νεοχωρίου και ο ΑΣ Μετεωρα θα διεκδικήσουν  το  Σάββατο 18 Μαρτίου  και  ώρα 3  το  μεσημέρι  το 43ο  κύπελλο της

 ΕΠΣ Τρικάλων στο Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων . 

          Η  ΕΠΣ Τρικάλων σε  συνεργασία με  την  Ξεναγός Διαφημιστική αναβαθμίζει φέτος   τον  θεσμό  προχωρώντας  σε   μια  σειρά  καινοτομιών  προκειμένου  να  του

 αποδώσει την αίγλη που του αρμόζει. 

          Την Πέμπτη 16 Μαρτίου και ώρα 12:30 θα πραγματοποιηθεί συνέντευξη τύπου  στο  Ξενοδοχείο   Ντίνας  όπου  θα  μιλήσουν  οι  προπονητές   και  αρχηγοί  των  δυο

 φιναλίστ μαζί με εκπρόσωπο της ΕΠΣ Τρικάλων στα τοπικά ΜΜΕ.  

          Για   πρώτη  φορά  τελικός   της  ΕΠΣ  Τρικάλων  θα  μεταδοθεί  ζωντανά  από  τηλεοπτικό  κανάλι και συγκεκριμένα από το ΤV 10 ενώ στην συνέχεια θα μεταδοθεί

 και σε μαγνητοσκόπηση. 

    Μια  ακόμη  καινοτομία  αποτελεί  το  γεγονός  ότι  οι  εκπρόσωποι  του τύπου που  θα  καλύψουν  τον  αγώνα θα ψηφίσουν για την  ανάδειξη του MVP του τελικού

 ο οποίος και θα βραβευτεί πριν την απονομή των κυπέλλων.  

    Επίσης  θα γίνουν και ειδικές βραβεύσεις σε ποδοσφαιριστές του παρελθόντος των δυο ομάδων με τις περισσότερες συμμετοχές και γκολ σε τελικούς.

           Η είσοδος για όλους στον τελικό του Σαββάτου θα είναι δωρεάν.

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΕΛΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ – ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Με απόφαση της επιτροπής πρωταθλημάτων  και κυπέλου ορίστηκε ότι ο  τελικός κυπέλου μεταξύ Διγενή Νεοχωρίου και Α.Σ. Mετεώρων θα γίνει το Σάββατο 18/3/17 και ώρα 15,00 στο Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων.

Το πρόγραμμα της  Α΄ και  Α΄1 ερασιτεχνικής διαμορφώνεται ως εξής:

Α΄Ερασιτεχνική:

19η αγωνιστική

Τρίτη, 14 Μάρτιος 2017

κύπελλο

    Σάββατο, 18 Μάρτιος 2017

27η αγωνιστική

Τρίτη, 21 Μάρτιος 2017

28η αγωνιστική

Σάββατο, 25 Μάρτιος 2017

Α1’ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος

19η αγωνιστική

Πέμπτη, 29 Μάρτιος 2017

Α1’ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος

19η αγωνιστική

Πέμπτη, 23 Μάρτιος 2017

 

ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΕΩΡΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΜΕΤΕΩΡΑ 0-2

ΝΕΟΧΩΡΙ - ΚΑΣΤΡΑΚΙ 1-0

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΥ ΕΚΚΡΕΜΟΥΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΠΟΥ ΕΚΚΡΕΜΟΥΝ 

 

 

ΤΡΙΤΗ      28.02.2017 

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος όμιλος   23η  αγωνιστική 

 ΤΡΙΤΗ      07.03.2017 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ    18η  αγωνιστική 

ΠΕΜΠΤΗ         09.03.2017 

Α1  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ  2ος Ομιλος  18η  αγωνιστική

 ΠΕΜΠΤΗ        16.03.2017 

Α1  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ  1ος Ομιλος  18η  αγωνιστική 

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 31/1/17 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 31/1/17 ΚΑΙ ΩΡΑ 19,00 ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 2/2/2017 ΕΩΣ ΠΕΜΠΤΗ 9/2/2017

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΠΕΜΠΤΗ     02 – 02 – 2017 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Κεφαλ/σο

Μαρκος

Βουτσελας  - Μουστακας

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Πρίνος

Λεωνιδας

Μισσας  - Καπερωνης Ν

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Γόμφοι

Ανδριοπουλος

Μπαιρακταρης  - Παφης

Μουριάς

Δροσερό  - Πηγη

Δουλοπουλος

Μανουρας Ν  - Κωτουλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Ασπροκλησια

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Μακρης

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Κεφαλ/κος

Μανουρας Χ

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

Πιαλείας

Πιαλεία  - Ροπωτό

Κοντινος

Τζανης  - Πετσας

Φιλύρας

Φιλύρα  - Αγιοφυλλο

Παντος

Σταφυλας  - Μπαλας Χ

 

Λυγαρια  - Γοργογυρι

3-0

 

 

 

 

 

   ΣΑΒΒΑΤΟ    0402 – 2017 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00  15η

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  - Φαρκαδόνα

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Δημητρα α

 

 

Αποστόλων

Αποστολοι  - Πύργος

 

 

Ρογγίων

Ακ Αμπελακιων  - Σαραγια

 

 

 

Πορταικός  - ΑΟΤ

0-3

 

 

Ρεπό: Δημητρα β

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00    21η

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - Πυργετός

 

 

Γριζανου

Γριζανο  - Κρ Βρύση

 

 

Καρυων

Καρυες   - Δενδροχωρι

 

 

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Καστράκι

 

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Σαραγια

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Φήκη

 

 

Πύλης

Πορταικός  - Δημητρα

 

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - ΑΕΤ

 

 

 

Πρόδρομος  - Οικουμενιος

0-3

 

 

 

 

 

             Κυριακή    0502 – 2017 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

 

ΩΡΑ  11:00  15η

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - Πυργετός

 

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - ΑΟΤ 2011

 

 

Εγ Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Καλλιδενδρη

 

 

Ρογγιων

Ακ Αμπελακιων - Αποστολοι

 

 

Λογγακίου

ΑΟΤ   - Σαραγια

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Δημητρα β

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Νεοχωρι

 

 

 

Ρεπό : Πυργος

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00  21η

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Αρδάνι

 

 

Ράξας

Τζουρτζια  - Κρήνη

 

 

Ζάρκου

Ζάρκο  - Ακ Αμπελακιων

 

 

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακής  - Αχιλλέας

 

 

Ριζαριου

Ριζαριό  - Πετρωτό

 

 

Λόγγου

Λόγγος 2012  - Ταξιάρχες

 

 

Κηπακιου

Πύργος  - Αστερας

 

 

 

Καλαμακι  - Γλύνος

0-3

 

 

Ρεπό : Καλυβια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος  Ομιλος

ΩΡΑ  15:00  21η

Λυγαριας

Λυγαρια   - Δροσερό

 

 

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Ασπροβαλτος

 

 

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Παλαιομ/ρο

 

 

Πιαλείας

Πιαλεία  - Χρυσομηλια

 

 

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο  - Κεφαλ/σο

 

 

Παλ/ρου

Ροπωτο  - Πρίνος

 

 

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Γόμφοι

 

 

Λογγακίου

Ασπροκλησιας  - Πηγη

 

 

 

Φιλυρα   - Γοργογυρι

3-0

 

 

 

 

 

                                     04 – 05 / 02 / 2017                  1η αγωνιστικη  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Μεγάρχης

Μεγάρχη  - Φωτάδα

 

 

Γοργογυριου

Γοργογυρι  - Αν Μεγάρχης

 

 

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα  - Καλλιδενδρη

 

 

Λιλής

Λιλή    - Μπελετσι

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

Γαβρου

Πανχασιακος  - Φωτεινό

 

 

Βυτουμα

Βυτουμας  - Διαλεχτό

 

 

Αποστόλων

Αποστολοι   - Βασιλικη

 

 

Κηπακίου

Κηπάκι  - Λεπτοκαρυα

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

 

 

Διαμαντι  - Ακ Τρικαλων

 

 

 

Ακαδημια 1  - Πατουλια

 

 

Πετροπορου

Πετροπορος  - Παλαιοπυργος

 

 

Πηνειαδας

Πηνειαδα  - Κεραμιδι

 

 

 

 

 

 

                                   ΤΡΙΤΗ    07 – 02 – 2017 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - Καστράκι

Κοντινος

Τζανης    - Παπαγ/λος

Δενδροχωριου

Δενδροχώρι  - Σαράγια

Μισσας

Βουτσελας  - Μουστακας

Διάβας

Κρ Βρύση  - Φήκη

Μανουρας

Μανουρας Ν  - Σταφυλας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Δήμητρα

Παντος

Μαρκος   - Ανδριοπουλος 

Πυργετού

Πυργετός   - ΑΕΤ

Δουλοπουλος

Μπαλας   - Πετσας

Γριζάνου

Γριζάνο   - Πορταικός

Κουτσαγιας

Πρεβεντας  - Κυραντζουλης

Καρυων

Καρυες    - Μετεωρα

Λεωνιδας

Αλεξοπουλος  - Μακρης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Νεοχώρι

Γρατσανης

Νταλουκας  - Κωτουλας

 

Πρόδρομος  - Αγ Μονη

0-3

 

 

 

 

 

 ΠΕΜΠΤΗ    09 – 02 – 2017 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Μπάρας

Αχιλλεας   - Πετρωτό 

Μανουρας

Νταλουκας   - Μανουρας Ν

Ρογγίων

Ακ Αμπελακιων  - Γλύνος

Βουτσελας

Μανασης   - Αλεξοπουλος

Κρήνης

Κρήνη     - Ταξιάρχες

Λεωνιδας

Μακρης   - Κυραντζουλης

Αρδανίου

Αρδάνι   - Αστέρας

Παφης

Μαρκος  - Τασιοπουλος

Ράξας

Τζουρτζια  - Πύργος

Κοντινος

Τζανης    - Κωτουλας

Ζάρκου

Ζάρκο   - Λόγγος 2012

Κουτσαγιας

Καλογριας  - Πλατσκοβιτς

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Καλαμάκι

Πετσας

Μουστακας  - Μπαιρακταρης

Καλυβίων

Καλύβια  - Ριζαριο

Μισσας

Σταφυλας  - Μπαλας

 

Ρεπό : Παραληθαίοι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 1/2/2017

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Από  τον  προπονητή   των  Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Τρικάλων καλούνται  οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στην πλατεία Ο.Σ.Ε.( σταθμός τρένων ) την Τετάρτη 01 – 02 – 2017  

και   ώρα 09:15  για  να αναχωρήσουν για την πόλη των ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ όπου  θα διεξαχθεί ο αγώνας  των Μικτών Ομάδων Ενώσεων  « ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ » μεταξύ  των ομάδων :                              

                              «  Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ -  Ε.Π.Σ.   ΤΡΙΚΑΛΩΝ»                                                                                         

   Ομάδα   ΠΑΙΔΩΝ                                     Ομάδα  ΝΕΩΝ

    Ώρα  Έναρξης  Αγώνα   13:00               Ώρα  Έναρξης  Αγώνα  15:00                             

         ΓΗΠΕΔΟ: Ε.Π.Σ.Η  ΣΤΑΘ.ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ  

α/α

Ονοματεπώνυμο Ποδοσφαιριστή

                 ΠΑΙΔΩΝ

α/α

Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

                 Ν Ε Ω Ν

1

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1

ΑΛΜΠΑΝΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2

ΑΓΓΕΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3

ΚΑΤΟΠΗΣ  ΙΑΣΩΝ

3

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4

ΓΡΙΖΑΝΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5

ΚΑΜΕΑΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ

5

ΓΕΡΕΝΤΕΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

6

ΓΚΟΥΜΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

ΚΟΥΚΟΥΣΗΣ   ΕΚΤΟΡΑΣ

7

ΔΡΟΣΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

8

ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

8

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

9

ΜΠΑΛΤΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

9

ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

10

ΝΙΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

10

ΝΑΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

11

ΞΑΝΘΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

11

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12

ΡΟΚΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

13

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

13

ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

14

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

14

ΤΖΙΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

15

ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15

ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

16

ΡΟΥΜΠΙΕΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16

ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

17

ΣΙΜΙΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18

ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

18

ΤΣΙΟΥΦΗΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ

  Τηλ. Επικ.      Μόρφος Χρ. 6932923523

                         Αχ. Ζηρας    6977612198