Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 7-8/10/17

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    07 – 10 – 2017

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Πηγής

Πηγη   - Μετεωρα  α

Βουτσελας

Γκογκινουδης   - Καπερωνης

Καλαμπακας

Μετεωρα β – Φήκη

Μαργιωλης

Μπαλας Ι  - Κατσογιαννος

Λογγακίου

ΑΟΤ  - Ακ Αμπελακιων

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος  - Πρεβεντας

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Δημητρα β

Μουστακας

Θανασουλας  - Αποστολου 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Πυργος

Πετσας

Ρατζας   - Καλογριας

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ακαδημια 1

Ζησης

Μαρκοπουλος  - Τολουμης

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Σαραγιων

Σαραγια  - Γριζανο

Δουλοπουλος

Μπαλας Χ  - Πετσας

Πηγης

Πηγη    - Πυργετός

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Μουστακας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - ΑΕΤ

Λεωνιδας Σ

Λεωνιδας Κ  - Παπαγεωργοπουλος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Καλύβια

Κοντινος

Κωτουλας  - Ζησης

Πύλης

Πορταικός  - Αγ Μονη

Κουτσαγιας

Σταφυλας  - Βουτσελας

Φήκης

Φήκη    - Καστράκι

Αρετοπουλος

Νταλουκας  - Τζανης 

Μπαλκούρας

Δημητρα  - Οικουμενιος

Παντος

Ανδριοπουλος  - Τατσινας

 

Δροσερό  - Αχιλλέας

0-3

 

 

Ρεπό: Μετεωρα

 

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ     08 – 10 – 2017  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικο

Α Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βαλτινου

Βαλτινό   - Απόστολοι   

Αποστολου

 

Πηγης

Πηγη  α  - Μετεωρα α

Μπαλας Ι

 

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - ΑΟΤ

Θανασουλας

 

Πύργου

Πύργος   - Φήκη

Κατσογιαννος

 

 

Ρεπό : Πορταικός

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικο

Β Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετού

Πυργετός  - Μεγαλ/ρι

Τουλουμης

 

Εγ Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Πετρωτό

Λεωνιδας

 

Μπαλκούρας

Δημητρα β  - Αγ Μονη

Μαρκοπουλος

 

Σαραγιων

Πηγη  Β  - Ακ Αμπελακιων

Γκογκινουδης

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - ΑΟΤ  Β

Πρεβεντας

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ραξας

Τζουρτζια   - Λόγγος

Ζησης

Μαργιωλης  - Μπαιρακταρης

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1-Ακ Αμπελακιων

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος-Καπερωνης Ν

Ταξιαρχών

Ταξιαρχες   - Καρυες 

Λεωνιδας Σ

Τζανης  - Μπαλας Χ

Ζάρκου

Ζάρκο   - Κεραμίδι

Μανασης Κ

Μουστακας  - Καλογριας

Πετρωτού

Πετρωτό   - Αγ Κυριακή

Βουτσελας

Μαρκος   - Κυραντζουλης

Αρδανιου

Αρδάνι   - Πύργος

Κοντινος

Τατσινας  - Ροτσας

Ριζαριού

Ριζαριό   - Παραληθαίοι

Κουτσαγιας

Παντος  - Πλατσκοβιτς

 

Ασπροκλησια  - Κρήνη 

0-3αα

 

 

Ρεπό : Γλύνος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

 Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Αγιοφυλλο

 Πετσας

Γκογκινουδης  - Καλογριας

Πρίνους

Πρίνος   - Χρυσομηλια

Παντος

Μπαλας Χ  - Αποστολου

Φωτεινου

Φωτεινό  - Ασπροβαλτος

Κουτσαγιας

Καπερωνης Ν  - Κατσογιαννος

Ελευθεροχωριου

Ελευθεροχωρι  - Βυτουμας

Ανδριοπουλος

Αλεξοπουλος  - Μουστακας

Δενδροχωριου

Δενδρ/ρι  - Παλαιομ/ρο

Κοντινος

Βουτσελας  - Πρεβεντας

Παλ/ρου

Ροπωτό   - Κεφαλ/κος

Δουλοπουλος

Τζανης  - Κωτουλας

Λυγαριας

Λυγαρια  - Πιαλεια

Λεωνιδας Σ

Μπαιρακταρης  - Μαργιωλης

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Φιλύρα

Μαρκος

Παπαγεωργοπουλος  - Ζησης

 

Φωτάδα   - Τυμφαίος

0-3αα