Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 13-14/10/18

ΣΑΒΒΑΤΟ    1310 – 2018                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16

 

 

Αγ Γεωργίου

Ακ. Αμπελακιων – Ακαδημια 1

Μαργιωλης

Πλοκας    - Τζιοτζιος

Φλαμουλι

ΑΟΤ   - Δημητρα β

Τουλουμης

Καπερωνης  - Αργυροπουλος

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Οικουμενιος

Αποστολου

Σακκας   - Κουτσαγιας

Πυργου

Πυργος  - Νεοχωρι

Μπαλας Χ

Σινδρος   - Κωστηρας

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Ταξιαρχών

Ταξιαρχες   - Νεοχωρι

Κοντινος

Λεωνιδας Κ - Παπαγεωργοπουλος

Καστρακιου

Καστρακι  - Κεφαλ/σο  

Γρατσανης

Νταλουκας   - Σταφυλας

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Φηκη

Μανασης Κ

Μπαλας   - Κωτουλας

Μπαλκουρας

Δημητρα   - Πορταικος

Λεωνιδας Σ

Ρατζας  - Τουλουμης

Γλύνους

Γλυνος  - Σαραγια

Ζησης

Ανδριοπουλος  - Μουστακας

Καλυβιων

Καλυβια Κρ Βρυσηκαλυβια ια οσ 

Πετσας

Παφης   - Αποστολου

Μπαρας

Αχιλλεας  - Μεγαλ/ρι

Δουλοπουλος

Κατσογιαννος  - Καλογριας

Πυργου

Πυργος   - Πυργετος

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Μαργιωλης

 

ΑΕΤ  - Πηγη

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    14 – 10 – 2018                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος α  - Ακαδημια 1α

Σινδρος

 

Κρηνης

Νεοχωρι  - Δημητρα α

Τατσιοπουλος

 

Φλαμουλιου

Αχιλλέας  - Μετεωρα α

Τζιοτζιος

 

Αγ Γεωργιου

Ακ Αμπελακιων  - ΑΟΤ

Σταφυλας

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Αγ Μονη

Κουτσαγιας

 

 

Ρεπό : Καρυες

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πυργος β  - Οικουμενιος

Κωστηρας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Πυργετός

0-3

 

Πηγης

Πηγη   - Σαραγια 2017

Μαργιωλης

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β – Ακαδημια 1 β

Καπερωνης

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Πορταικος

Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Δενδ/ριου

Δενδροχωρι  - Βαλτινό

Κουτσαγιας

Αποστολου   - Κατσογιαννος

Πρίνους

Πρίνος  - Γόμφοι

Πετσας

Βουτσελας  - Σακκας

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Λυγαρια

Κοντινος

Νταλουκας  - Παπαγεωργοπουλος 

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Φωτεινο

Αλεξοπουλος

Αργυροπουλος  - Ποντικης

Σαρακινας 

Χρυσομηλια  - Παλ/ρο

Μανασης

Λεωνιδας Κ  - Ράτζας

Βυτουμα

Βυτουμας  - Πιαλεία

Ζησης

Καλογριας   - Μπαιρακταρης

Περιστερας

Τζουρτζια  - Θεοπετρα

Κωτουλας

Μουστακας  - Παφης

 

Δροσερό  - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό Κεφαλ/κος

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Γριζάνου

Γριζανο  - Κηπακι

Δουλοπουλος

Μαργιωλης   - Τουλουμης

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Βασιλικη

Κουτσαγιας

Κατσογιαννος  - Ράτζας

Καρυων

Ακ. Αμπελακιων  - Ακαδημια 1

Αλεξοπουλος

Μουστακας  - Πλοκας

Χρυσαυγης

Αστερας  - Λογγος

Αποστολου

Τατσιοπουλος  - Τζιοτζιος

Ζάρκου

Ζαρκο  - Κρηνη

Πετσας

Καλογριας   - Καπερωνης

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Καρυες

Κοντινος

Νταλουκας  - Παφης

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Κεραμιδι

Ζησης

Ανδριοπουλος  - Ντινος

Αρδανιου

Αρδάνι  - Ριζαριο

Μανασης

Λεωνιδας Κ  - Παπαγεωργοπουλος

 

Ρεπό : Πετρωτό