Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 9-10/2/19

 ΣΑΒΒΑΤΟ    0902 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κρηνης

Νεοχωρι  - Πύργος

Μαργιωλης

Σινδρος   - Σακκας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Μετεωρα

Παπαγεωργοπουλος

Κουτσαγιας  - Κωστηρας

Λογγακιου

Δημητρα β  - ΑΟΤ

Σταφυλας

Καπερωνης   - Ντινος

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1- Ακ Αμπελακιων

Τζιοτζιος

Μαρκοπουλος  - Πλοκας

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Πηγη

Κοντινος

Καλογριας   - Ράτζας

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Νεοχωρι

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Παπαγεωργοπουλος

Μπαλκουρας

Δημητρα  - Κεφαλόβρυσο

Σταφυλας

Σινδρος    - Σακκας

Καλυβιων

Καλύβια  - Πορταικος 

Δουλοπουλος

Μαργιωλης  - Αποστολου

Μπάρας

Αχιλλέας  - Σαραγια

Κουτσαγιας

Καπερωνης  - Τζιοτζιος

Πύργου

Πύργος   - Κρ Βρύση

Κωτουλας

Ντινος  - Πλοκας

Πυργετού

Πυργετός  - Μεγαλ/ρι

Παφης

Κωστηρας  - Ανδριοπουλος

 

Καστράκι  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Γλύνος  - Φηκη

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ζάρκου

Ζάρκο  - Παραληθαίοι

Ζησης

Μαρκοπουλος  - Αργυροπουλος

 

 

 

 

  ΚΥΡΙΑΚΗ    1002 – 2019                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Χρυσαυγης

Αστερας  - Κηπάκι

Πετσας

Μαρκοπουλος  - Ντινος 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Γριζάνο

Κουτσαγιας

Τζιοτζιος  - Αργυροπουλος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Βασιλική

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος  - Πλοκας

Αρδανίου

Αρδάνι  - Ακαδημια 1

Δουλοπουλος

Κωστηρας  - Κουτσαγιας

Ριζαριου

Ριζαριο  - Λόγγος

Ζησης

Νταλουκας  - Καπερωνης

Κεραμιδιου

Κεραμιδι  - Πετρωτό

Κωτουλας

Σινδρος  - Σακκας

Καρυων

Καρυες  - Κρήνη

Κοντινος

Παφης  - Ανδριοπουλος

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Βαλτινό

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Ράτζας

Μουριας

Δροσερό  - Πρινος

Μανασης Κ

Μπαλας Χ- Παπαγεωργοπουλος

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Δενδροχωρι

Δουλοπουλος

Παφης   - Αποστολου

Βυτουμας

Βυτουμας  - Γόμφοι

Ζησης

Καπερωνης  - Μπαιρακταρης

Περιστερας

Τζουρτζια  - Λυγαρια

Κοντινος

Καλογριας  - Τζιοτζιος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Φωτεινό

Πετσας

Κωστηρας  - Κατσογιαννος

 

Πιαλεία  - Κεφαλ/κος

0-3

 

 

Παλ/ρο  - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό : Ροπωτό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Πύργος  α

Μουστακας

 

Football Factory

Καρυες  - Αχιλλέας 

Σακκας

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 α  - Ακ Αμπελακιων 

Κουτσαγιας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Αγ Μονη

Αργυροπουλος

 

 

Μετεωρα α  - ΑΟΤ

0-3

 

 

Ρεπό : Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Βαλτινού

Βαλτινό  - Πύργος β

Πλοκας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Οικουμενιος

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πορταικός

Αβρααμ

 

Πηγης

Πηγη   - Ακαδημια 1 β

Σινδρος

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Συνοικία 2017

Ντινος