Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 21-22/9/18

Σάββατο    21– 09 – 2019                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Πυργετού

Πυργετός   - Παραληθαίοι

Μανασης

Κωστηρας     - Πλοκας 

Διάβας

Κρ Βρύση  - Πορταικός

Λεωνιδας Σ

Κουτσαγιας   - Μαρκοπουλος

Αγ Μονης

Αγ Μονη    - Φήκη

Κοντινος

Τζανης       - Αποστολου

Πηγης

Πηγη          - Ριζαριό

Κωτουλας

Τουλουμης  - Καψουρας

Καρυων

Σαράγια     - Ταξιάρχες

Κουτσαγιας

Παφης        - Μπαιρακταρης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   - Λυγαριά

Σταφυλας

Σινδρος      - Μουστακας

Μπαλκούρας

Δημητρα    - Κεφαλόβρυσο

Ζησης

Μανασης Μ  - Σακκας

Πύργου

Πύργος      - Δροσερό

Νοτος

Ανδριοπουλος  - Αβρααμ

Καλυβίων

Καλύβια    - Καστράκι

Δουλοπουλος

Μαργιωλης   - Ντινος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή 22.9.2019

 

ΩΡΑ  11:00

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

Γόμφων

Γόμφοι         - Φωτεινό

Μουστακας

Καπερωνης   - Καψουρας

Χρυσομηλιάς

Χρυσομηλιά  - Βαλτινό

Κουτσαγιας

Μαργιωλης   - Ντινος

Βυτουμά

Βυτουμας      - Βασιλική

Πετσας

Τουλουμης   - Κατσογιαννος

Ασπροβάλτου

Ασπρόβαλτος  - Πρίνος

Αβρααμ

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα     - Γενέσι

Κοντινος

Μπαλας        - Παφης

Δενδροχωρίου

Δενδροχωρι   - Πιαλεία

Νοτος

Κυρατζουλης  - Μακρης

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Τζούρτζια

Μανασης Κ

Τζανης       - Κωτουλας

 

Πρόδρομος   - Ροπωτό

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή 22.9.2019

 

ΩΡΑ  17:00

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Γλύνους

Γλύνος       - ΑΕΚ Σαραγίων

Λεωνιδας Σ

Τζανης        - Κωτουλας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Πετρωτό

Πετσας

Μανασης Μ   - Αβρααμ

Οικουμενίου

Οικουμενιος   - Αχιλλέας

Κοντινος

Μπαλας         - Παπαγεωργοπουλος

Ζάρκου

Ζάρκο        - Κεραμίδι

Δουλοπουλος

Αλεξοπουλος  - Σταφυλας

Λόγγου

Λόγγος       - Καρυες

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Καψουρας

Κρήνης

Κρήνη        - ΑΕΤ Κηπακίου

Μουστακας

Τουλουμης  - Μακρης

Μεγαλοχωριου

Αστέρας    - Αγ Κυριακή

Ζησης

Σινδρος   - Σακκας

 

Γριζάνο      - Αρδάνι

 

 

 

Ρεπό : Ακαδημία  1