Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 25-26/1/2020

Σάββατο    25– 01 – 2020 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   16

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δήμητρα α  - Μετέωρα

Λεωνιδας

Καπερωνης  - Κωστηρας

Κηπακίου

ΑΕΤ    - ΑΟΤ

Σταφυλας

Μαργιωλης  - Πλοκας

Αποστόλων

Ακαδημία  1  - Οικουμένιος

Μπαλας

Μαρκοπουλος  - Καλογριας

Πετρωτού

Πετρωτό   - Πύργος

Μουστακας

Αβρααμ   - Αποστολου

Πυργετού

Πυργετός  - Δήμητρα β

Παπαγεωργοπουλος

Κουτσαγιας   - Σίνδρος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Πυργετός

Μανασης Κ

Παφης     - Καλογριας

Πύλης

Πορταικός   - Κρ Βρύση

Δουλοπουλος

Καπερωνης Μαργιωλης

Φήκης

Φήκη       - Αγ Μονή

Ζησης

Νταλουκας   - Σταφυλας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Σαράγια

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας   - Αλεξοπουλος

Λυγαριάς

Λυγαριά  - Μεγαλοχώρι 

Κοντινος

Τζανης   - Λεωνιδας Κ

Κεφαλοβρύσου

Κεφαλόβρυσο  - Δήμητρα

Πετσας

Μανασης Μ  - Πλοκας

Μουριάς

Δροσερό  - Πύργος

Νοτος

Κωστηρας   - Κουτσαγιας Ε

Καστρακίου

Καστράκι  - Καλύβια

Κουτσαγιας Γ

Μπαλας   - Αποστολου

 

Ριζαριο   - Πηγή

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπελετσιου

Μπελέτσι   - Φωτάδα

Μουστακας

Τζιοτζιος  - Καψουρας

Μεγαρχης

Ανταλλάξιμα  - Λιλη

Ανδριοπουλος

Ρατζας   - Κατσογιαννος

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια – Δευκαλίων

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Χρυσαυγης

Ακ Τρικάλων  - Διαμαντι

Αβρααμ

Μακρης  - Παπαγεωργοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           Κυριακή    26 – 01– 2020                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Όμιλος

ΩΡΑ  11:00

Κεφαλοβρύσου

ΑΕΚ Σαραγίων  - Γλύνος

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Παφης

Πετρωτού

Πετρωτό   - Ακ Αμπελακίων

Κοντινος

Κωτουλας  - Μαργιωλης

Μπάρας

Αχιλλέας  - Οικουμενιος

Δουλοπουλος

Τζανης   - Παπαγεωργοπουλος

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Ζάρκο

Ζησης

Καλογριας   - Σινδρος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Αστέρας

Μανασης Μ

Κουτσαγιας Ε  - Κωστηρας

 

Αρδάνι  - Γριζανο

0-3

 

 

Καρυες  - Λόγγος

0-3

 

 

ΑΕΤ  - Κρήνη

3-0

 

 

Ρεπό: Ακαδημία 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

1ος  Όμιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπάκας

Μετέωρα   - ΑΟΤ

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Φιλύρας

Ροπωτό   - Ασπροβαλτος

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Καλογριας

Φωτεινού

Φωτεινό   - Θεόπετρα

Ζησης

Κωστηρας  - Αποστολου

Βασιλικής

Βασιλική  - Τζουρτζια

Κουτσαγιας

Κωτουλας  - Παπαγεωργοπουλος

Πιαλείας

Πιαλεία  - Γενεσι

Κοντινος

Τζανης   - Μανασης Μ

 

Χρυσομηλια  - Πρόδρομος

3-0

 

 

Γόμφοι  - Βυτουμας

3-0

 

 

Βαλτινό  - Δενδροχωρι

3-0

 

 

Πρίνος  - Παλαιομοναστηρο

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ακαδημίας

Ακαδημία 1 – Ακ Αμπελακίων

Ανδριοπουλος

 

Πύργου

Πύργος α - ΑΕΚ Σαραγιων α

Αβρααμ

 

Μπαλκουρας

Δήμητρα α  - Πυργετός

Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπάρας

Αχιλλέας  - Πύργος β

Αλεξοπουλος

 

Μπαλκουρας

Μεγαλοχωρι  - Πηγή

Κουτσαγιας

 

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων  β  - Πορταικός

Μουστακας

 

Οικουμενιου

Οικουμένιος  - Δήμητρα β

Πλοκας

 

 

Ρεπό: Ακ Αμπελακιων β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Κηπακιου

Κεφαλ/κος  - Απόστολοι

Μαργιωλης

Μπαιρακταρης  - Σινδρος