Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 1-2/2/2020

Σάββατο    0102 – 2020

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - ΑΕΤ

Παπαγεωργοπουλος

Μαργιωλης   - Αποστολου

Πυργετού

Πυργετός   - ΑΕΚ Σαραγιων

Μανασης

Μαρκοπουλος  - Σινδρος

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - ΑΟΤ

Λεωνιδας Κ

Κουτσαγιας Ε  - Καλογριας

Πύλης

Πορταικός  - Ακαδημια 1

Μπαλας

Κωστηρας  - Ρατζας

Κρηνης

Νεοχωρι   - Δημητρα α

Μουστακας

Αβρααμ  - Σακκας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Ακ Αμπελακιων

Ανδριοπουλος

Καπερωνης  - Αργυροπουλος

 

Ρεπό : Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετού

Πυργετός  - Κρ Βρύσης

Νοτος

Μανασης Μ  - Αποστολου

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Παραληθαίοι

Πετσας

Καλογριας  - Κωστηρας

Καρυων

Σαραγια   - Φήκη

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλοχωρι   - Ριζαριό

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Παφης

Μπαλκουρας

Δημητρα   - Ταξιάρχες

Ζησης

Νταλουκας  - Τζανης

Πύργου

Πύργος   - Λυγαρια

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος  - Καπερωνης

Καλυβιων

Καλύβια   - Κεφαλοβρυσο

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας  - Σταφυλας

Καστρακιου

Καστράκι   - Δροσερό

Δουλοπουλος

Πλοκας    - Κουτσαγιας Ε

 

Πηγη    - Πορταικός

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

 

Λιλή      - Δευκαλίων

3-0

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Ακ. Τρικάλων

Μουστακας

Σακκας  - Ανδριοπουλος

Χρυσαυγης

Διαμάντι  - Διαλεχτό

Μαργιωλης

Ρατζας    - Κατσογιαννος

 

Αποστολοι  - Πηνειαδα

3-0

 

 

           Κυριακή    0202– 2020                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   12

1ος Όμιλος

ΩΡΑ  11:00

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1  - Μετεωρα

Σινδρος

 

Καρυων

Ακ Αμπελακιων α  - Πυργος α

Ανδριοπουλος

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Δημητρα α

Πλοκας

 

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων α  - Πυργετός

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων β  - Οικουμενιος

Μουστακας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β   - Μεγαλοχωρι

Κουτσαγιας

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Αχιλλέας

Κωστηρας

 

Πηγης

Πηγη   - Ακ Αμπελακιων β

Μαργιωλης

 

 

Ρεπο : Πυργος β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  11:00

Ασπροβαλτου

Ασπρόβαλτος   - Χρυσομηλια

Κουτσαγιας

Κωτουλας  - Παπαγεωργοπουλος

Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Γόμφοι

Κοντινος

Καλογριας   - Μαρκοπουλος

Περιστερας

Τζουρτζια   - Φωτεινό

Ζησης

Τζανης   - Παφης

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Βαλτινό

Πετσας 

Νταλουκας  - Σταφυλας

Πιαλείας

Πιαλεία  - Βασιλική

Νοτος

Λεωνιδας  Κ  - Καπερωνης

 

Πρόδρομος  - Βυτουμας

Αα

 

 

Δενδροχωρι  - Ροπωτό

0-3

 

 

Γενεσι    - Πρίνος

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Γλύνους

Γλύνος    - Ακαδημια 1

Πετσας

Τζανης  - Κωστηρας

Γριζάνου

Γριζάνο   - ΑΕΚ Σαραγιων

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος  - Πλοκας

Ζάρκου

Ζάρκο     - Πετρωτό

Κουτσαγιας

Μαργιωλης  - Σινδρος

Λόγγου

Λόγγος   - Αχιλλέας

Μανασης

Σταφυλας  - Λεωνιδας Κ

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή   -ΑΕΤ

Κοντινος

Αλεξοπουλος  - Μουστακας

 

Οικουμενιος   - Αρδάνι

3-0

 

 

Κρήνη    - Κεραμιδι

0-3

 

 

Αστέρας  - Καρυες

3-0

 

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

μεγαλοχωριου

Πατουλιά  - Κεφαλ/κος

Αβρααμ

Ανδριοπουλος   - Τζιοτζιος