Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 22-23/2/20

Σάββατο    22– 02 – 2020

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   16

 

ΩΡΑ  11:00

Λογγακίου

Δημητρα α  - Οικουμενιος

Λεωνιδας  Κ

Κουτσαγιας   - Καλογριας

Πυργετού

Πυργετός  - ΑΟΤ

Ανδριοπουλος

Μαρκοπουλος  - Σινδρος

Πετρωτου

Πετρωτό   - ΑΕΤ

Μουστακας

Αβρααμ   - Καπερωνης

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - Μετεωρα

Μαργιωλης

Σακκας    - Πλοκας

Πύργου

Πύργος   - Δημητρα β

Μανασης Μ

Κωστηρας  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Καρυων

Σαραγια    - Πυργετός

Δουλοπουλος

Μπαλας    - Ανδριοπουλος

Αγ Μονης

Αγ Μονή   - Δημητρα

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Λεωνιδας Κ

Διάβας

Κρ Βρύση  - Πύργος

Μανασης Κ

Πλοκας   - Μαργιωλης

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Καλύβια

Ζησης

Κωστηρας   -  Αποστολου

Πύλης

Πορταικός   - Καστράκι

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος  - Κωτουλας

Ριζαριού

Ριζαριό    - Κεφαλοβρυσο

Νοτος

Καλογριας  - Καπερωνης

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Λυγαρια

Λεωνιδας  Σ

Νταλουκας  - Παφης

 

Πηγη   - Μεγαλοχωρι

0-3

 

 

Φήκη   - Δροσερό

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ  Ερασιτεχνική

1ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Μεγαρχης

Μεγάρχη  - Λιλή

Μουστακας

Καψουρας    - Κατσογιαννος

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι   - Δευκαλίων

3-0

 

 

 

 

 

 

Γ  Ερασιτεχνική

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Χρυσαυγής

Διαμάντι   - Πατουλια

Αβρααμ

Τοτης    - Κυρατζουλης

Λεπτοκαρυάς

Λεπτοκαρυα   - Πηνειάδα

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            Κυριακή    23 – 02– 2020                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Όμιλος

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενίου

Οικουμενιος   - Γλύνος

Κοντινος

Ζησης      - Παπαγεωργοπουλος

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Ζάρκο

Πετσας

Νταλουκας   - Σταφυλας

Γριζάνου

Γριζάνο  - Λόγγος

Κουτσαγιας

Καλογριας   - Καπερωνης

Κεφαλοβρυσου

ΑΕΚ Σαραγιων  - Αστέρας

Δουλοπουλος

Ανδριοπουλος  - Μουστακας

Μπάρας

Αχιλλέας   - Κεραμίδι

Μανασης Κ

Νοτος   - Παφης

 

Ακαδημία 1  - Κρήνη

3-0

 

 

Αρδάνι   - ΑΕΤ

0-3

 

 

Πετρωτό  - Καρυες

3-0

 

 

Ρεπό : Αγ Κυριακή

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Πυργετού

Πυργετός   - Μετέωρα

Σινδρος

Μαρκοπουλος  - Κουτσαγιας

Λογγακίου

Δήμητρα β  - Νεοχωρι

Μαργιωλης

Κωστηρας   - Πλοκας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  15:00

Πύλης

Πορταικός   - Οικουμενιος

Παφης

Σακκας            - Καλογριας

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων  - Πύργος

Μουστακας

Τοτης           - Ανδριοπουλος 

Φλαμουλίου

ΑΟΤ   - Ακ Αμπελακιων

Αβρααμ

Κατσογιαννος  - Ρατζας

Ακαδημίας

Ακαδημία 1  - Δήμητρα α

Αλεξοπουλος

Κουτσαγιας     - Καψουρας

 

Ρεπό: ΑΕΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Τζουρτζια

Κοντινος  

Νταλουκας  - Κωτουλας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Παλαιομ/ρο

Κουτσαγιας

Σταφυλας    - Κωστηρας

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Γενεσι 

Νοτος

Καπερωνης   - Μαρκοπουλος

Φιλύρας

Ροπωτό   - Βασιλική

Πετσας

Παπαγεωργόπουλος  - Σινδρος

Βαλτινού

Βαλτινό   - Φωτεινό

Ζησης

Αποστολου    - Πλοκας

 

Δενδρ/ρι  - Προδρομος

αα

 

 

Βυτουμας   - Πιαλεία

0-3

 

 

Γόμφοι   - Πρίνος

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ  Ερασιτεχνική

2ος Όμιλος

ΩΡΑ  15:00

Κηπακίου

Κεφαλ/κος  - Ακ Τρικάλων

Μαργιωλης

Κυρατζουλης   - Τζανης