Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/11/18 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/11/18 ΚΑΙ ΩΡΑ 19,15 ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 Από  τον  προπονητή   των  Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Τρικάλων καλούνται  οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στην πλατεία Ο.Σ.Ε.( σταθμός τρένων ) την Τετάρτη 21 – 11 – 2018 και  ώρα 09:45  ώστε να αναχωρήσουν για την πόλη της ΛΑΡΙΣΑΣόπου  θα διεξαχθεί ο αγώνας των Μικτών Ομάδων Ενώσεων  « ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ » μεταξύ  των ομάδων :     

                             «  Ε.Π.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ -  Ε.Π.Σ.   ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

     Ομάδα   ΠΑΙΔΩΝ (Κ-14)                                     Ομάδα  ΝΕΩΝ (Κ-16)

  Ώρα  Έναρξης  Αγώνα   12:30                         Ώρα  Έναρξης  Αγώνα  14:30 

                                          ΓΗΠΕΔΟ: ΑΛΚΑΖΑΡ

  

α/α

Ονοματεπώνυμο Ποδοσφαιριστή

                 ΠΑΙΔΩΝ

α/α

Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

                 Ν Ε Ω Ν

1

ΑΓΓΕΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΦΩΤΙΟΣ

2

ΒΑΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3

ΓΕΡΕΝΤΕΣ   ΘΩΜΑΣ

3

ΒΑΛΛΑΣ   ΕΥΘΥΜΙΟΣ

4

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

4

ΒΡΑΧΝΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5

ΓΑΙΤΑΝΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

5

ΚΑΜΕΑΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ

6

ΓΑΛΑΝΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

6

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7

ΚΑΤΡΑΝΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

ΚΑΤΟΠΗΣ  ΙΑΣΩΝ

8

ΜΠΙΛΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

8

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

9

ΜΠΑΛΤΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

10

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

10

ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

11

ΠΑΤΡΙΚΑΛΟΣ    ΡΑΦΑΗΛ

11

ΞΑΝΘΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

12

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

13

ΠΡΕΚΑΤΕΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

13

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

14

ΡΟΥΤΣΙ   ΟΡΓΙΤΟ

14

ΣΦΥΡΛΙΔΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

15

ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

15

ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16

ΤΣΑΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16

ΣΙΜΙΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17

ΤΣΙΟΥΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

17

ΣΚΡΕΤΑΣ  ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

18

ΨΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18

ΤΑΜΠΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

 

 

 

Τηλ. Επικ.      Μόρφος Χρ. 6932923523

 

                        Αχ. Ζηρας    6977612198

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΗΝ 16/11/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 

               

 

1142703                ΜΑΝΩΛΗΣ                          Ν                             ΒΥΤΟΥΜΑΣ                        1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                   

 

1320262                ΤΣΙΓΑΡΑΣ                           Σ                             ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ                 1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

1316090                ΛΑΛΟΣ                                 Σ                             ΑΓ ΜΟΝΗ                            1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

1126580                ΚΟΥΚΟΥΔΑΣ                      Δ                             ΖΑΡΚΟ                                  1                              «»

 

 

 

ΑΟ ΝΙΚΗ ΚΑΡΥΩΝ   :  ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο 

 

Αγώνος  στις 11.11.2018 μεταξύ  των   ομάδων ΑΟ ΝΙΚΗ ΚΑΡΥΩΝ  - ΑΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ   του επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη

 

και χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

 

 

 

 

 

Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005  - ΑΟ ΓΛΥΝΟΥΣ    με  3-0

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΗΝ 16/11/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

     

1142703                ΜΑΝΩΛΗΣ                          Ν                             ΒΥΤΟΥΜΑΣ                        1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                   

 1320262                ΤΣΙΓΑΡΑΣ                           Σ                             ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ                 1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1316090                ΛΑΛΟΣ                                 Σ                             ΑΓ ΜΟΝΗ                            1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 1126580                ΚΟΥΚΟΥΔΑΣ                      Δ                             ΖΑΡΚΟ                                  1                              «»

 ΑΟ ΝΙΚΗ ΚΑΡΥΩΝ   :  ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ  για  όσα  αναγράφονται  στο  Φύλλο  Αγώνος  στις 11.11.2018 μεταξύ  των   ομάδων ΑΟ ΝΙΚΗ ΚΑΡΥΩΝ  - ΑΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ   του επιβάλλει  έγγραφη επίπληξη

 και χρηματικό  πρόστιμο 20,00 € 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005  - ΑΟ ΓΛΥΝΟΥΣ    με  3-0

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 17-18/11/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    1711 – 2018                                              

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πετρωτού

Πετρωτό   - Ακ Αμπελακιων

Ντίνος

Ποντικης  - Σακκας 

Λογγακιου

Μεγαλ/ρι  - Ακαδημια 1

Μαργιωλης

Κουτσαγιας  - Αργυροπουλος

 

ΑΟΤ   - Αχιλλέας

3-0

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετού

Πυργετός   - Βαλτινό

Κατσογιαννος

Κωστηρας   - Σινδρος

Κηπακιου

ΑΕΤ   - Δημητρα β

Σταφυλας

Καπερωνης  - Πλοκας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Πορταικός

Αποστολου

Τασιοπουλος  - Τζιοτζιος

 

Πύργος  - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη   - Σαραγια

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος-Αλεξοπουλος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Πορταικός

Μανασης Κ

Παφης   - Κατσογιαννος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Φήκη

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Ζησης

Πυργετού

Πυργετός  - Κεφαλ/σο

Γρατσανης

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Πύργου

Πύργος  - Νεοχωρι

Πετσας

Λεωνιδας Σ  - Κωτουλας

Καλυβίων

Καλύβια  - Ταξιάρχες

Κοντινος

Ρατζας     - Αποστόλου

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Σταφυλας   - Καλογριας

 

Αχιλλέας   - ΑΕΤ

3-0

 

 

Γλύνος   - Καστράκι

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ    1811 – 2018                                               

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πυργος  α  - Ακ Αμπελακιων

Μαργιωλης

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Νεοχωρι 

Ντίνος

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Καρυες

Πλόκας

 

 

Μετεωρα α  - Ακαδημια 1 α

0-3

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βοηθ Πύργου

Πυργος β  - Βαλτινό

Τζιοτζιος

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πυργετός

Καπερωνης

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Δημητρα β

Κωστηρας

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β  - Πηγη

Σίνδρος

 

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Μετεωρα β

Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λυγαριάς

Λυγαρια  - Παλ/ρο

Δουλοπουλος

Νταλουκας   - Παφης

Γόμφων

Γόμφοι  - Πιαλεία

Μανασης Κ

Ρατζας   - Αργυροπουλος

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι  - Θεόπετρα

Κουτσαγιας

Καλογριας   - Ποντίκης

Πρίνους

Πρίνος  - Τζουρτζια

Κωτουλας

Βουτσελας   - Καψούρας

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Βυτουμας

Ζήσης

Αποστόλου  - Κατσογιαννος

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Χρυσομηλια

Κοντίνος

Ανδριόπουλος  - Σακκας

 

Κεφαλ/κος  - Βαλτινό

0-3

 

 

Φωτεινό  - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό : Δροσερου

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πετρωτού

Πετρωτό   - Κηπάκι

Κουτσάγιας

Καψούρας   - Τζιοτζιος

Λόγγου

Λόγγος  - Κρήνη

Ζήσης

Ποντίκης   - Βουτσελάς

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Καρυες

Μαργιωλης

Αργυροπουλος  - Κουτσάγιας

Βασιλικής

Βασιλική  - Κεραμίδι

Πάφης

Κωστηρας   - Μπαιρακταρης

Γριζάνου

Γριζάνο  - Ριζαριό

Κοντίνος

Νταλουκας   - Καλογριας

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Αρδάνι

Μανασης Κ

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων-Αγ Κυριακή

Αποστολου

Τατσιοπουλος   - Σακκας

Χρυσαυγής

Αστέρας  - Οικουμενιος

Ντίνος

Σίνδρος   - Πλοκας

 

Ρεπό : Ζάρκο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 9/11/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 

 1284346                                ΠΑΠΠΑΣ                              Β                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

1142703                                ΜΑΝΩΛΗΣ                          Ν                             ΒΥΤΟΥΜΑΣ                        1                              «»           

1356142                                ΚΑΝΑΤΑΣ                            Κ                             ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ                        1                              «»

1320262                                ΤΣΙΓΑΡΑΣ                           Σ                             ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ                      2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1144702                                ΣΩΤΗΡΙΟΥ                          Η                             ΣΑΡΑΓΙΑ                              1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1234186                                ΜΠΕΚΟ                                Β                             ΠΥΡΓΟΣ                               1                              «»

143306                                 ΚΟΛΩΝΑΣ                           Η                             ΠΕΤΡΩΤΟ                            1                              «»

1241240                                ΠΑΤΡΑΣ                               Κ                             ΠΥΡΓΕΤΟΣ                          1                              «»

 

 

Κατακυρώνεται ο αγώνας      ΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ  - ΑΟ ΓΛΥΝΟΥΣ    με  0-3   

ΟΙ ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 10-11/11/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    1011 – 2018                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα    β  - Οικουμενιος 

Κατσογιαννος

Ρατζας     - Κουτσαγιας

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Νεοχωρι

Ντινος

Καπερωνης  - Κωστηρας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Δημητρα α

Τουλουμης

Πλοκας  - Ποντικης

Πυργου

Πυργος  - Μετεωρα

Αποστολου

Σακκας   - Σινδρος

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα β – Πορταικος

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυλης

Πορταικος   - Πηγη

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας    - Κωτουλας

Φήκης

Φηκη   - Σαραγια

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Κρ Βρύση

Ζησης

Ανδριοπουλος  - Αποστολου

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Μεγαλ/ρι

Κοντινος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Πυργος

Κουτσαγιας

Τουλουμης  - Παφης

Καστρακίου

Καστράκι  - Αχιλλέας

Πετσας

Καλογριας  - Κατσογιαννος

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Καλυβια 

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος - Παπαγεωργοπουλος

 

ΑΕΤ  - Πυργετός

0-3

 

 

Δημητρα   - Γλυνος

3-0

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    1111 – 2018                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

Κηπάκι  - Λόγγος

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος- Τουλουμης

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

Ρατζας     - Καψουρας

Κρήνης

Κρήνη   - Βασιλική

Λεωνιδας Σ

Αποστολου   - Ντινος

Καρυων

Καρυες   - Γριζάνο

Πετσας

Μανασης Μ  - Μπαλας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Παραληθαίοι

Ζησης

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Ριζαριου

Ριζαριό  - Ακ Αμπελακιων

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Λεωνιδας Κ

Αρδανίου

Αρδάνι  - Αστερας

Κωτουλας

Παφης   - Πλοκας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Καλογριας

 

Ρεπό : Αγ Κυριακή

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Βαλτινου

Βαλτινό  - Φωτεινο

Δουλοπουλος

Ανδριοπουλος  - Αργυροπουλος

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Δενδροχωρι

Πετσας

Ζησης   - Μπαλας Χ

Πιαλείας

Πιαλεία  - Πρίνος

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Κωτουλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Ροπωτό

Κοντινος

Μανασης Μ- Παπαγεωργοπουλος

Περιστερας

Τζουρτζια  - Ασπροβαλτος

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Παφης

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Δροσερό

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας   - Αλεξοπουλος

 

Κεφαλ/κος  - Λυγαρια

0-3

 

 

Φιλύρα  - Γόμφοι

0-3

 

 

Ρεπό : Βυτουμας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1 α  - Αγ Μονη

Κωστηρας

 

Football Factory

Καρυες  - Μεγαλ/ρι

Ντινος

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Ακ Αμπελακιων

Τουλουμης

 

Μπαρας

Αχιλλεας  - Πυργος  α

Καπερωνης

 

 

Μετεωρα α  - Δημητρα α

0-3

 

 

Ρεπό : ΑΟ Τρικαλα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Ακαδημια 1 β

Σινδρος

 

Πηγης

Πηγη   - Βαλτινό

Πλοκας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πυργος  β

Κουτσαγιας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Συνοικία Σαραγιων

Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 6/11/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

  Δ    ΦΑΣΗ     Κ Υ Π Ε Λ Λ Ο Υ

                   Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

ΤΡΙΤΗ

06.11.2018

Ώρα  15.00

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Ταξιάρχες

Πετσας

Σταφυλας - Παπαγεωργοπουλος 

 

 

 

 


 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 2-11-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

1123196                                ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                        Α                             ΒΑΣΙΛΙΚΗ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1462472                                ΛΗΜΑΣ                                Ε                             ΖΑΡΚΟ                                  1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1284346                                ΠΑΠΠΑΣ                              Β                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1                              «»

568351                                  ΜΠΟΥΤΙΝΑΣ                      Δ                             ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ                   1                              «»

1233460                                ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ               Β                             ΒΥΤΟΥΜΑΣ                        1                              «»

1142703                                ΜΑΝΩΛΗΣ                          Ν                             ΒΥΤΟΥΜΑΣ                        2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ  

1356142                                ΚΑΝΑΤΑΣ                            Κ                             ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ                        2                              «»

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 3-4/10/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    0311 – 2018                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Πετρωτό

Τουλουμης

Καπερωνης   - Κουτσαγιας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ  - Δημητρα α

Αποστολου

Παπαγεωργοπουλος - Κατσογιαννος

 

Αχιλλεας – Ακ Αμπελακιων

0-3

 

 

Ρεπό : Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βαλτινού

Βαλτινό   - Πυργος

Τζιοτζιος

Αργυροπουλος  - Σινδρος

Πυλης

Πορταικός  - Πυργετός

Μαργιωλης

Ποντικης  - Σακκας

Πηγης

ΑΕΤ   - Μετεωρα

Ντινος

Κωστηρας  - Πλοκας

 

Δημητρα β  - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη   - Φήκη

Γρατσανης

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Πύλης

Πορταικός  - Κεφαλόβρυσο

Κουτσαγιας

Ζησης  - Παπαγεωργοπουλος

Σαραγίων

Σαραγια  - Νεοχωρι

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Κωτουλας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Ταξιάρχες

Πετσας

Παφης   - Καλογριας

Πυργετού

Πυργετός   - Καστράκι

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Ράτζας

Πύργου

Πύργος   - Αγ Μονη

Λεωνιδας Σ

Αποστολου  - Κατσογιαννος

Μπάρας

Αχιλλέας   - Δημητρα

Κοντινος

Μπαλας   - Αλεξοπουλος

 

Κρ Βρύση  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Καλύβια  - Γλυνους

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    04 – 11 – 2018                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Δημητρα α

Καπερωνης

 

Αγ Γεωργιου

Ακ Αμπελακιων  - Ακαδημια 1 α

Ντινος

 

Φλαμουλιου

Μπάρα   - Καρυες

Κωστηρας

 

Κηπακιου

Πυργος α    - Νεοχωρι

Τουλουμης

 

 

ΑΟΤ   - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπο : Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πυργος  β -  Πηγη

Τζιοτζιος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Μετεωρα

Κουτσαγιας

 

Βαλτινου

Βαλτινό   - Οικουμενιος

Κατσογιαννος

 

Αγ Βης/να

Πορταικος  - Πυργετος

Πλοκας

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β  - Συνοικία

Σινδρος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λυγαριας

Λυγαρια   - Βαλτινό

Κοντινος

Κωτουλας   - Μανασης Μ

Γόμφων

Γομφοι   - Φωτεινο

Λεωνιδας Σ

Παφης   - Καλογριας

Παλ/ρου

Ροπωτο   - Παλαιομ/ρο

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Πιαλεια

Κουτσαγιας

Ανδριοπουλος  - Αποστολου

Μουριας

Δροσερο   - Τζουρτζια

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Μαργιωλης

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια   - Βυτουμα

Ζησης

Ρατζας    - Καψουρας

 

Δενδ/ρι  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Πρινος  - Φιλυρα

3-0

 

 

Ρεπό : Θεοπετρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Κυριακης

Ακαδημια 1  - Κηπακι

Παφης

Καψουρας   - Ντινος

Βασιλικης

Βασιλικη  - Λογγος

Μανασης Μ

Κωστηρας  - Ποντικης

Γριζανου

Γριζανο  - Πετρωτό

Λεωνιδας Σ

Σινδρος  - Αργυροπουλος

Ριζωματος

Παραληθαιοι  - Κρηνη

Κοντινος

Μπαλας Χ  - Μαργιωλης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Καρυες

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Καπερωνης

Χρυσαυγης

Αστερας  - Κεραμιδι

Αποστολου

Τζιοτζιος  - Κουτσαγιας

Ζαρκου

Ζαρκο   - Αρδάνι

Σταφυλας

Τουλουμης  - Σακκας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Αγ Κυριακη

Ζησης

Καλογριας  - Βουτσελας

 

Ρεπό : Ριζαριο