Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

Τετάρτη 10.07.2019 είναι η τελευταία ημέρα για δηλώσεις συμμετοχής

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

                  ΕΠΙΤΡΟΠΗ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ  ΚΑΙ   ΚΥΠΕΛΟΥ

                 Σας  ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη  10.07.2019  είναι η  τελευταία ημέρα για να  δηλώσουν συμμετοχή οι εκπρόσωποι  των σωματείων στα  Πρωταθλήματα  καθώς  και στο Κυπέλλου Ερασιτεχνικών  για  την ποδοσφαιρική   περίοδο  2019 – 2020.

                      Για πληροφορίες να επικοινωνήσουν με την γραμματεία της ΕΠΣΤ .

ΠΕΜΠΤΗ 4-7-19 ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΡΓΙΑ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΡΓΙΑ

   Την  Πέμπτη  4  Ιουλίου  2019  οι  υπηρεσίες της Ε.Π.Ο. της ΕΠΣ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ  καθώς και όλων των Ενώσεων (Ε.Π.Σ) της χώρας, θα  παραμείνουν  κλειστές , λόγω της επίσημης αργίας

που έχει καθιερώσει η Ε.Π.Ο., για την επέτειο της κατάκτησης του EURO 2004 από την Εθνική μας ομάδα ποδοσφαίρου.

 

Δηλώσειςν συμμετοχής στα Πρωταθλήματα περιόδου 2019-220

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

               ΕΠΙΤΡΟΠΗ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ  ΚΑΙ   ΚΥΠΕΛΟΥ

                Καλούνται  οι  εκπρόσωποι  των  σωματείων  να  προσέλθουν  από  τα   Γραφεία της  Ένωσης  Ποδοσφαιρικών  Σωματείων  Ν.   Τρικάλων 

             προκειμένου   να  δηλώσουν συμμετοχή  στα  Πρωταθλήματα  καθώς  και στο Κυπέλλου Ερασιτεχνικών  από 01.07.2019 μέχρι την

              Τετάρτη  10.07.2019 για την ποδοσφαιρική   περίοδο  2019 – 2020.

               Ενημερώνουμε τα σωματεία της Α Ερασιτεχνικής  ότι κατά την  ποδ/κη περίοδο 2019 – 2020 θα ισχύει :

               Α)  ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ συμμετοχή 2 (δυο) ποδοσφαιριστών κάτω των 20 ετών οι γεννηθέντες από 01/01/1999

               Β) ΟΡΙΟ συμμετοχής  άνω των 39 έως 4 (τέσσερις) ποδοσφαιριστές  γεννηθέντες   έως 31/12/1980

                 Για πληροφορίες να επικοινωνήσουν με την γραμματεία της ΕΠΣΤ .

ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Ε.Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

vΕνημερώνουμε  όλα  τα  σωματεία ότι είναι διαθέσιμες  οι Αιτήσεις Μεταβολών    ερασιτεχνικών   ποδοσφαιριστών    αγωνιστικής    περιόδου 

2019   2020 , τις  οποίες   μπορούν  να   παραλαμβάνουν  τα σωματεία ή ποδοσφαιριστες  από  τα γραφεία της   Ε.Π.Σ. Τρικάλων.

vΕπίσης  σας  γνωρίζουμε  τις  ακριβείς  ημερομηνίες των περιόδων εγγραφών μετεγγραφών περιόδου 2019 – 2020

 1. Πρώτη Εγγραφή             : 01.07.2019 – 30.11.2019 και 01.01.2020 -  30.04.2020

 2. Μετεγγραφή                   : 01.07.2019 – 31.10.2019 και 01.01.2020 – 31.01.2020
 3. Επανεγγραφή            
     : 01.09.2019 – 31.10.2019 και 01.01.2020 – 28.02.2020
 4. Υποσχετική           
          : 01.07.2019 – 31.08.2019 και 01.01.2020 – 31.01.2020
 5. Αποδέσμευση (
ατομική) : 01.07.2019 – 31.08.2019 και  01.01.2020 – 31.01.2020
 6. Αποδέσμευση (
ομαδική):  01.07.2019 – 31.09.2019 και 01.01.2020 – 31.01.2020

 7. Διεθνείς Μεταγραφές     :  01.07.2019 – 31.10.2019 και 01.01.2020 – 31.01.2020

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 13/6/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

Πέμπτη     13 – 06 – 2019

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

 

Κ 10 ΩΡΑ  17:30

 

Πύργου

Πύργος α   - Πύργος β

Σινδρος

Πυργετού

Πυργετός  - Ακ Αμπελακιων 

Αβρααμ

Αγ Μονης  

Αγ Μονη  - Ακαδημια 1 

Σακκας

 

Σαραγια 2017  - ΑΕΤ

3-0

 

Μετεωρα β  - Δημητρα α

0-3

 

Μετεωρα α  - Δημητρα β 

0-3

 

Ρεπό : ΑΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 11/6/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

Τρίτη    11 – 06 – 2019       

 

                                       

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

 

Λεπτοκαρυας

Διαμαντι   - Παλ/ργος

Αβρααμ

Καπερωνης   - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  17:30

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πυργετός

Κουτσαγιας

 

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Σαράγια 2017

Σακκας

 

 

 

ΑΕΤ     - Πύργος α 

0-3

 

 

 

Αγ Μονη   - Μετεωρα β

3-0

 

 

 

Ακαδημία 1  - Μετεωρα α

3-0

 

 

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακίων

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 8-9/6/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

Σαββατο   08– 06 – 2019                                            

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

 Κ  10

 

ΩΡΑ  10:30

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Ακ Αμπελακιων

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Πύργος β

Μαργιωλης

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Πύργος α

Αβρααμ

 

 

ΑΕΤ     - ΑΟΤ

0-3

 

 

Μετεωρα α  - Πυργετός

0-3

 

 

Μετεωρα β  - Σαραγια 2017

0-3

 

 

Ρεπό : Αγ Μονη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα 17:30

Σαραγίων

Σαραγια 2017  - Διαλεχτό

Μαργιωλης

Αργυροπουλος  - Κυρατζουλης

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Διαμαντι

Αβρααμ

Καπερωνης     - Κατσογιαννος

Αποστόλων

Απόστολοι  - Παλαιοπυργος

Τουλουμης

Σινδρος        - Ντίνος

 

Πατουλια  - Ακ Τρικαλων

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  9.6.2019

 

 

 

 

 

 

 

 Κ  10

 

ΩΡΑ  10:30

Καρακουσης

ΑΟΤ   - Ακ Αμπελακιων

Μαργιωλης

 

Πύργου

Πύργος α – Δημητρα β

Ντινος

 

Πυργετου

Πυργετος  - Αγ Μονη

Σακκας

 

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Ακαδημια 1

Αβρααμ

 

 

Πύργος β  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Μετεωρα α  - Μετεωρα β

Αα

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

Ώρα 17:30

Προδρόμου

Πρόδρομος   - Γενεσι

Ντίνος

Τουλουμης   - Σινδρος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 6/6/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη    06 – 06 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

Λεπτοκαρυας

Ακ Τρικαλων  - Παλ/ργος

Αβρααμ

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

Τελικός Κ 14

 

ΩΡΑ  17:30

Πύργου

Δημητρα Απόλλων 2005 – Ακαδημια 1

Ντίνος Αλεξ

Μαρκόπουλος Παν – Σακκας  Θεοφ

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 4-6-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη    04 – 06 – 2019        

                                       

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Σκόρ

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  17:30

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Δημητρα  α

Σίνδρος

 

 

Κηπακιου

ΑΕΤ   - Δημητρα  β

Μαρκοπουλος

 

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Αγ Μονη

Σακκας

 

 

Πύργου

Πύργος β  - Ακαδημια 1

Τουλουμης

 

 

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Πυργετός

Κουτσαγιας

 

 

 

Πύργος α  - Μετεωρα β

3-0

 

 

 

Ρεπό: Μετεωρα α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:30

 

Καρυων

Σαράγια 2017 – Διαμάντι

Ανδριοπουλος

Κυρατζουλης  - Τατσιοπουλος

 

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Απόστολοι

Αβρααμ

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Κ14

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ  Κ14

 

 

Πυργετού

Δημητρα   - ΑΕΤ

 

 

Μπαλκουρας

Πύργος    - Ακαδημια 1

1-1 κανονικος αγωνας

2-4 πεναλτυ