Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

OI ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 31/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     31 – 05 – 2018     ΩΡΑ    17:00                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ    17:00

Μεγάρχης

Αν. Μεγάρχης  - Γόμφοι

Μουστακας

Κυρατζουλης   - Μαργιωλης

 

 

 

 

OI ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 31/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 29/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη    29– 05 – 2018         ΩΡΑ    17:00

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ    17:00

Γόμφων

Γόμφοι  - Βαλτινό

Σταφυλας

Μαρκοπουλος  - Μαργιωλης

Μπελετσιου

Μπελετσι  - Μεγαρχη

Μουστακας

Θανασουλας  - Πρεβεντας

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

ΩΡΑ    16:30

Βαλτινου

Βαλτινό   - ΑΟΤ α

Παπαγεωργοπουλος

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 25-5-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

 1390236                                ΚΥΡΚΟΣ                               Δ                             ΖΑΡΚΟ                                  1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1297407                                ΜΟΥΖΙΟΥΡΑΣ                    Α                             ΠΥΡΓΕΤΟΣ                          1                              «»

541703                                  ΒΑΡΜΠΟΜΠΙΤΗΣ            Σ                             ΚΑΛΥΒΙΑ                            1                              «»

1277087                                ΚΑΛΥΒΑΣ                           Γ                             ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ                 1                              «»

1340987                                ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ                                Ν                             ΛΥΓΑΡΙΑ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΔΙΑΛΕΧΤΟΥ  - ΑΟ ΑΝΤΑΛΛΑΞΙΜΑ   με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να αγωνιστεί  τα  ΑΝΤΑΛΛΑΞΙΜΑ 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΕ ΤΥΜΦΑΙΟΣ   - ΑΟ ΒΥΤΟΥΜΑ με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να αγωνιστεί  ο   ΒΥΤΟΥΜΑΣ 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΛΥΓΑΡΙΑΣ   - ΑΟ ΠΡΙΝΟΥΣ    με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να αγωνιστεί  το   ΠΡΙΝΟΣ  

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΒΑΛΤΙΝΟΥ   - ΠΟ ΦΗΚΗΣ (προπαιδικο)  με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να   αγωνιστεί  η ΦΗΚΗ 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ  ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ  - ΠΟ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ    με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να αγωνιστεί  η ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ  

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ 2001 – ΑΟ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ  με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να αγωνιστεί  η ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ  

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 26-27/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    2605 – 2018                                                                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Μπαλκούρας 11:30

Δημητρα  α  - Απόστολοι

Βουτσελας

 

Φηκης  11:00

Φηκη    - Μετεωρα α

Κατσογιαννος

 

 

Ρεπό : Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

 

Σαραγιων 10:30

Πηγη β   - Μεγαλοχωρι

Μουστακας

 

Ακαδημιας 1 9:30

Ακαδημια 1  - Δημητρα β

Μουστακας

 

Πυργετου 11:00

Πυργετός - Ακ Αμπελακιων

Καπερωνης

 

Κηπακίου 11:00

ΑΟΤ  β  - Αγ Μονη

Σταφυλας

 

Καλαμπακας 11:00

Μετεωρα β  - Πετρωτό

Αποστολου

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Μπαλκούρας 10:00

Δημητρα α  - Βαλτινό

Βουτσελας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior  

2ος Ομιλος

 

Πύργου10:00

Πύργος β  - Δημητρα β

Σταφυλας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική         

1ος Ομιλος

ΩΡΑ 17:00

Λιλής

Λιλή   - Μεγάρχη

Μουστακας

Κυρατζουλης  - Μαργιωλης

 

Ανταλλάξιμα  - Μπελετσι

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική         

2ος Ομιλος

ΩΡΑ 17:00

Παλ/ργου

Ακ. Τρικαλων  - Παλ/ργος

Ζησης

Μαρκοπουλος   - Θανασουλας

 

Βασιλικη  - Πατουλια

3-0

 

 

 

 

 

 

                                      ΚΥΡΙΑΚΗ    27 – 05 – 2018                     

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Πύλης 11:00

Πορταικός   - Μετεωρα α

Μουστακας

 

Πυργετού

Πυργετος   - ΑΟΤ

Παπαγεωργοπουλος

 

 

Πύργος   - ΑΟΤ 2011

3-0

 

 

Πηγη β  - Ακαδημια 1 α

0-3

 

 

 

 

 

 

Junior  

2ος Ομιλος

 

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1 β  - Μετεωρα β

Καπερωνης

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Πηγη α

Μπαλας  Ι

 

Football Factory

Καρυες  - Νεοχωρι

Βουτσελας

 

 

Αγ Μονη  - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Πύλης 13:00

Πορταικός  - Πηγη  α

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική         

1ος Ομιλος

ΩΡΑ 17:00

Μεγάρχης

Αν. Μεγάρχης  - Διαλεχτό

Μουστακας

Μαργιωλης   - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική         

2ος Ομιλος

ΩΡΑ 17:00

Κηπακίου

Κηπάκι  - Αστερας

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος  - Μπαλας Ι

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 24/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

Πέμπτη     24 – 05 – 2018     ΩΡΑ    17:00                           

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ    17:00

Παλαιοπυργου

Παλαιοπυργος -Απόστολοι   

Ανδριοπουλος

Κυρατζουλης  - Μαργιωλης

Αγ Κυριακής

Διαμάντι Λεπτοκαρυα

Μουστακας

Πρεβεντας  - Θανασουλας

 

 

 

 

 

 

 

 

Αγώνας Κατάταξης                                         

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική  

 

ΩΡΑ    17:00

Πυργετου  

Γλύνος   - Λυγαρια

Κοντινος

Νταλουκας   - Σταφυλας

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 22/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη    22 – 05 – 2018         ΩΡΑ    17:00

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ    17:00

Βαλτινου

Βαλτινό  - Διαλεχτό

Σταφυλας

Πρεβεντας   - Θανασουλας

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ    17:00

Αποστόλων

Απόστολοι   - Αστερας

Μουστακας

Κυρατζουλης  - Μαργιωλης

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 18-5-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

1390058                                ΚΟΚΚΑΣ                              Κ                             ΒΥΤΟΥΜΑΣ                        1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1008714                                ΛΕΜΟΝΑΣ                           Ν                             ΠΙΑΛΕΙΑ                              1                              «»

1284346                                ΠΑΠΠΑΣ                              Β                             ΘΕΟΠΕΤΡΑ                          1                              «»

1144731                                ΣΒΑΝΑΣ                               Α                             ΛΥΓΑΡΙΑ                             1                              «»

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ – ΑΟ ΑΝΑΓ. ΜΕΓΑΡΧΗΣ  με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να αγωνιστεί η ΑΝΑΓ. ΜΕΓΑΡΧΗΣ

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005  (Α)  - ΠΟ ΦΗΚΗΣ (προπαιδικο)  με  3 - 0  γιατί δεν κατέβηκε να   αγωνιστεί  η ΦΗΚΗ 

Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ  - ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ (Α)   (προπαιδικο) με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να αγωνιστεί  τα  ΜΕΤΕΩΡΑ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 19-20/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    1905 – 2018                                                                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Αποστόλων 11:00

Απόστολοι   - Πορταικός

Τουλουμης

 

Καλαμπακας  10:30

Μετεωρα α -  Δημητρα α

Μουστακας

 

Κηπακίου 11:30

ΑΟΤ α  - Πύργος

Παπαγεωργοπουλος

 

Βαλτινού 11:00

Βαλτινό  - Φήκη

Αποστολου

 

 

Ρεπό : Πηγη α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

 

Μπαλκούρας 10:00

Μεγαλ/ρι  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

 

Φαρκαδόνας 10:00

Πετρωτό  - Δημητρα β

Κατσογιαννος

 

Αγ Μονης 11:00

Αγ Μονη  - Πηγη β

Καπερωνης

 

Πυργετού 10:00

Πυργετός  - ΑΟΤ β

Βουτσελας

 

 

Ακ Αμπελακιων-Μετεωρα β

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Διάβας

Κρ Βρύση  - Μεγαλ/ρι

Κουτσαγιας

Ρατζας     - Καπερωνης

Πύλης

Πορταικός  - Πηγη

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

Μπαλκουρας

Δημητρα  - Σαραγια

Κοντινος

Βουτσελας  - Καλογριας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Αχιλλέας

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας - Παπαγεωργοπουλος  

Καστρακίου

Καστράκι  - Πυργετός

Πετσας

Αποστολου  - Μαρκοπουλος

Πηγης

Αγ Μονη  - ΑΕΤ

Δουλοπουλος

Μπαιρακταρης  - Τοτης

Καλυβίων

Καλύβια  - Μετεωρα

Ζησης

Μπαλας Χ  - Τατσινας

 

Φήκη  - Δροσερό

3-0

 

 

Ρεπό : Γριζάνο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μεγάρχης

Αν Μεγάρχης  - Λιλή

Μουστακας

Κυρατζουλης  - Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Κηπακίου

Κηπάκι   - Βασιλικη

Παφης

Κατσογιαννος  - Τουλουμης

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα -Ακ.Τρικαλων

Ανδριοπουλος

Μπαλας Ι  - Θανασουλας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ    20 – 05 – 2018           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Κηπακίου 11:00

ΑΟΤ   - Μετεωρα α

Καπερωνης

 

Ακαδημιας  10:00

Ακαδημια 1 α  - Πυργος α

Μουστακας

 

Βαλτινού 11:00

Βαλτινό  - Πυργετός

Τουλουμης

 

Μπαλκούρας 11:30

Δημητρα α – Πηγη β

Παφης

 

 

ΑΟΤ 2011 – Πορταικος

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior  

2ος Ομιλος

 

Νεοχωριου 11:00

Νεοχωρι  - Μετεωρα β

Αποστολου

 

Μπαλκουρας 10:00

Δημητρα β  - Αγ Μονη

Παφης

 

Πηγης 09:30

Πηγη α  - Καρυες

Κατσογιαννος

 

Αγ Γεωργίου 11:30

Ακ Αμπελακιων  - Πυργος β

Ρατζας

 

 

Σαραγια  - Ακαδημια 1 β

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό  - Ελευθ/ρι

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Μπαλας Χ

Λυγαριάς

Λυγαρια  - Πρίνος

Κοντινος

Σταφυλας   - Παπαγεωργοπουλος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Θεόπετρα

Λεωνιδας 

Αλεξοπουλος  - Αργυροπουλος

Πιαλείας

Πιαλεία  - Ασπροβαλτος

Κουτσαγιας

Ζησης   - Καψουρας

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Βυτουμας

Βουτσελας 

Τατσινας   - Σακκας

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Παλαιομ/ρο

Δουλοπουλος

Πετσας   - Μπαιρακταρης 

 

Δενδρ/ρι  - Αγιοφυλλο

3-0

 

 

Φωτάδα  - Φωτεινό

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Ζάρκου

Ζάρκο   - Ταξιάρχες

Πετσας

Αποστολου   - Κατσογιαννος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ακαδημια 1

Λεωνιδας Σ

Μπαιρακταρης  - Αβρααμ Β

Ριζαριου

Ριζαριο  - Τζουρτζια

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Καψουρας

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Κρήνη

Ζησης

Παφης   - Πλοκας

Πύργου

Πύργος  - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

Μπαλας Χ -  Τοτης

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Καρυες

Ανδριοπουλος

Αλεξοπουλος  - Καλογριας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Γλύνος

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος - Βουτσελας

 

Αρδανι  - Ασπροκλησια

3-0

 

 

Ρεπό : Λόγγος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Διαλεχτού   

Διαλεχτό  - Ανταλλάξιμα

Μουστακας

Κυρατζουλης   - Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλ/ργου

Αστερας  - Παλ/ργος

Σταφυλας

Καπερωνης   - Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΓΩΝΑ 17/5/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη    17– 05 – 2018      ΩΡΑ    17:00

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β  Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ    17:00

Γόμφων   

Γομφοι  - Μπελετσι  

Μουστακας

Μαργιωλης  - Κυρατζουλης