Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ Δ΄ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

        Εθνικός  Αγ Κυριακής   - ΑΟ Ριζαριού

          Καλύβια                         - Παλαιομοναστηρο

          Ταξιάρχες                      - Δημητρα Απόλλων 2005

          ΑΕ Τρικάλων Κηπακιου          - Μετεωρα

          Άρης Αγ Μονης             - Πυργετός

          Κεφαλόβρυσο                - Εθνικός Βράχος Καστρακίου

          Φηκη                              - Πετρωτό

          Διγενής Νεοχωριου        - ΑΕ Κρ Βρύση 

Κλήρωση Δ φάσης κυπέλλου

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Αύριο Πέμπτη 7/11/19 και  ώρα 19,00 στα γραφεία της ένωσης θα γίνει η κλήρωση της Δ φάσης του κυπέλλου 

Διεξαγωγή δωρεάν επιμορφωτικού σεμιναρίου

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Διεξαγωγή επιμορφωτικού σεμιναρίου που απευθύνεται σε διπλωματούχους προπονητές που εργάζονται σε τμήματα υποδομής.

θα πραγματοποιηθεί από την ΕΠΣ Τρικάλων  στην αίθουσα συνεδριάσεων του Ξενοδοχείου ΝΤΙΝΑ  στις 15.11.2019 και είναι δωρεάν προς τους συμμετέχοντες.

 Ώρα έναρξης : 15:00μ.μ.

Ώρα λήξης : 21:00μ.μ.

 Το πρόγραμμα του σεμιναρίου θα περιλαμβάνει ενημέρωση για θέματα :

  • Περιβάλλοντος μάθησης και εκπαίδευσης
  • Οργάνωσης προπόνησης ακαδημιών
  • Εκπαιδευτικού προγραμματισμού τμημάτων αναπτυξιακών ηλικιών

Καλούνται οι προπονητές των τμημάτων υποδομών να δηλώσουν συμμετοχή στην γραμματεία της Ε.Π.Σ. Τρικάλων

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 2-3/11/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

            

 Σάββατο    0211 – 2019             ώρα  15:00

                    

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - Πύργος

Σταφυλας

Κωστηρας   - Μπαιρακταρης

Λογγακίου

Δημητρα α  - Μετεωρα

Μανασης Μ

Σινδρος   - Αργυροπουλος

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - Νεοχωρι

Μουστακας

Αβρααμ    - Καπερωνης

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Πορταικός

Παπαγεωργοπουλος

Πλοκας   - Ρατζας

Σαραγιων

ΑΕ Κηπάκι Σαραγιων – Δημητρα β

Μπαλας

Αποστολου   - Παφης

Κηπακίου

ΑΕΤ   Πυργετός

Ζησης

Μαργιωλης   - Μαρκοπουλος

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετού

Πυργετός   - Δημητρα

Πετσας

Σταφυλας    - Πλοκας

Πύργου

Πύργος   - Μεγαλοχωρι

Ζησης

Αλεξοπουλος  - Μαρκοπουλος

Καλυβίων

Καλύβια   - Σαραγια

Κουτσαγιας

Τζανης    - Κωτουλας

Μουριας

Δροσερό  - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Κωστηρας   - Μουστακας

Κεφαλοβρυσου

Κεφαλοβρυσο  - Κρ Βρύση

Μανασης

Μπαλας   - Καλογριας

Λυγαριας

Λυγαριά  - Παραληθαίοι

Νοτος

Μαργιωλης   - Κουτσαγιας

Ταξιάρχων

Ταξιάρχες  - Πορταικός

Μανουρας

Παφης    - Αποστολου

Ριζαριου

Ριζαριό    - Φήκη

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

 

Καστράκι  - Πηγη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           Κυριακή    03– 11– 2019                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - Ακαδημια 1

Σινδρος

 

Πύργου

Πύργος α- Πυργετός

Κουτσαγιας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  - ΑΕΚ Σαραγιων

Μουστακας

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Ακ Αμπελακιων

Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βοηθ Πύργου

Πύργος  β   - Πορταικός

Μαρκοπουλος

 

Πηγης

Πηγη    - Οικουμενιος

Ντινος

 

Μπάρας

Αχιλλέας  - Μεγαλοχωρι

Πλοκας

 

Football Factory

Ακ ΑΜπελακιων  - ΑΕΚ Σαραγιων

Κωστηρας

 

 

Ρεπό: Δημητρα β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Περιστερας

Τζουρτζια   - Θεόπετρα

Μανασης

Ανδριοπουλος  - Μπαιρακταρης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Ασπροβαλτος

Κοντινος

Σταφυλας    - Παφης

Πρίνους

Γενεσι  -  Χρυσομηλια

Νοτος

Καλογριας   - Καπερωνης  Ν

Πρίνους

Πρίνος   - Γόμφοι

Κουτσαγιας

Καπερωνης Γ  - Ρατζας

Βασιλικής

Βασιλική   - Ροπωτό

Δουλοπουλος

Τζανης   - Κωτουλας

Φωτεινού

Φωτεινό   - Βαλτινό

Ζησης

Αβρααμ  - Κατσογιαννος

 

Πρόδρομος  - Δενδρ/ρι

αα

 

 

Πιαλεία  - Βυτουμας

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Γλύνους

Γλύνος   - Λόγγος 2012

Μανασης

Καλογριας   - Σινδρος

Χρυσαυγης

Αστερας  - Οικουμενιος

Κουτσαγιας

Μαρκοπουλος  - Τζιοτζιος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Ακ ΑΜπελακιων

Δουλοπουλος

Κωτουλας   - Σταφυλας

Κηπακίου

ΑΕΤ Κηπακίου – Γριζανο

Ζησης

Μουστακας  - Παφης

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - ΑΕΚ Σαραγιων

Κοντινος

Νταλουκας   - Τζανης

 

Κρήνη   - Ζάρκο

0-3

 

 

Πετρωτό  - Αρδάνι

3-0

 

 

Καρυες  - Ακαδημια 1

0-3

 

 

Ρεπό: Αχιλλέας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 31/10/19 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΜΕΤΑΓΡΑΦΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Υπενθυμίζεται στα σωματεία ότι η πέμπτη 31/10/19 είναι η  τελευταία ημέρα των μεταγραφών

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 26-27/10/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Σάββατο    2610 – 2019             ώρα  16:30

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   16

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Αγ Οικουμενιος  - Δημητρα

Λεωνιδας Κ

Κουτσαγιας  - Καλογριας

Φλαμουλίου

ΑΟΤ   - Πυργετός

Ντινος

Πλοκας  - Παπαγεωργοπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ  - Πετρωτό

Αποστολου

Κωστηρας   - Μανασης Μ

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Ακαδημια 1

Μουστακας

Σακκας    - Αβρααμ

Μπαλκούρς

Δημητρα   - Πύργος

Σταφυλας

Μαρκοπουλος   - Αργυροπουλος

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Μεγαλ/ριου

Μεγαλοχωρι   - Πυργετός

Νοτος

Μουστακας    - Κουτσαγιας Ευγ

Καρυων

Σαραγια   - Δημητρα

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Ντινος

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Καλύβια

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Διάβας

Κ Βρύση  - Καστράκι

Πετσας

Μανασης Μ  - Κωστηρας

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Δροσερό

Σταφυλας

Πλοκας   - Μαρκοπουλος

Πύλης

Πορταικός   - Κεφαλ/σο

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Αποστολου

Φήκης

Φήκη    - Λυγαρια

Δουλοπουλος

Αλεξοπουλος   - Ανδριοπουλος

Ριζαριού

Ριζαριό   - Ταξιάρχες

Ζησης

Τζανης   - Κωτουλας

 

 

 

 

           Κυριακή    27– 10 – 2019                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ζάρκου

Ζάρκο    - Γλύνος

Ζησης

Ντινος    - Πλοκας

Οικουμενιου

Οικουμένιος  - Λόγγος

Νοτος

Μουστακας   - Κωστηρας

Γριζάνου

Γριζάνο   - Αστερας

Παφης

Αργυροπουλος  - Κουτσαγιας

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - Αγ Κυριακή

Κοντινος

Μπαλας    - Καλογριας

Κεφαλ/σου

ΑΕΚ Σαραγίων -ΑΕΤ Κηπακίου

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Κωτουλας

Πετρωτού

Πετρωτό   - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Τζανης

 

Ακ ΑΜπελακιων  - Κρήνη

3-0

 

 

Αρδάνι   - Κεραμίδι

 

 

 

Ρεπό : Καρυες

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Χρυσομηλιάς

Χρυσομηλιά  - Παλαιομ/ρο

Μανασης

Μπαλας    - Ζησης

Γόμφων

Γόμφοι   - Πιαλεία

Δουλοπουλος

Καλογριας   - Μαργιωλης

Φιλύρας

Ροπωτό  - Γενεσι

Κοντινος

Παφης    - Ανδριοπουλος

Φωτεινού

Φωτεινό  - Πρίνος

Νοτος

Καπερωνης   - Κατσογιαννος

Βαλτινού

Βαλτινό  - Βασιλική

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Κωτουλας

 

Θεοπετρα – Πρόδρομος

3-0

 

 

Ασπροβαλτος  - Δενδρ/ρι

3-0

 

 

Βυτουμας  - Τζουρτζια

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Πύργος α

Ντινος

 

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - Μετεωρα

Πλοκας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Ακ ΑΜπελακιων

Μαρκοπουλος

 

Σαραγιων πανω

ΑΕΚ Σαραγίων  - ΑΟΤ

Αργυροπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ς Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Οικουμενιου

Αγ Οικουμενιος  - Πύργος β

Σακκας

 

Πύλης

Πορταικός  - Ακ Αμπελακιων β

Κωστηρας

 

Μπαλκούρας

Δημητρα β  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

 

Σαραγιων κατω

ΑΕΚ Σαραγίων  - Μεγαλ/ρι

Μουστακας

 

 

Ρεπό : Πηγή

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 24/10/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Γ   ΦΑΣΗ     Κ Υ Π Ε Λ Λ Ο Υ

           ΠΕΜΠΤΗ    24  -  10  -  2019    ΏΡΑ    15:30 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Πετρωτού

Πετρωτό    - Ασπροβαλτος

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ   - Σταφυλας

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Πρίνος

Δουλοπουλος

Μουστακας   - Κουτσαγιας Ε

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 23/1019

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

  Γ   ΦΑΣΗ     Κ Υ Π Ε Λ Λ Ο Υ

         ΤΕΤΑΡΤΗ    23  -  10  -  2019    ΏΡΑ    15:30 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Διαβας

Κρ Βρύση - ΑΕΚ Σαραγιων

Κοντινος

Σινδρος   - Μαρκοπουλος

Πύργου

Πύργος     - Μετεωρα

Πετσας 

Νταλουκας   - Τζανης

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Αχιλλέας

Ζησης

Παπαγεωργοπουλος   - Μπαλας

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 22/10/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Γ   ΦΑΣΗ     Κ Υ Π Ε Λ Λ Ο Υ

                    ΤΡΙΤΗ    22  -  10  -  2019    ΏΡΑ    15:30 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Παραληθαίοι

Πετσας

Λεωνιδας Κ   - Πλοκας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι    - Καστράκι

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος   - Μαργιωλης

Μουριας

Δροσερό     - Αγ Κυριακή

Μανασης Μ

Παφης      - Καλογριας

Φήκης

Φήκη          - Πορταικός

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Τζανης

Καρυες

Σαραγια      - Πυργετός

Κοντινος

Μπαλας  - Κωστηρας

Κηπακίου

ΑΕΤ           - Λυγαρια

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος  - Αποστολου

Μπαλκούρας

Δημητρα      - Αστερας

Σταφυλας

Μουστακας   - Ανδριοπουλος

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 18-10-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 1358697                ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗΣ              Ν                             ΔΡΟΣΕΡΟ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

 1404694                ΑΛΜΠΑΝΗΣ                       Α                             ΔΗΜΗΤΡΑ                           1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1138318                ΓΑΔΕΤΣΑΚΗΣ                    Π                             ΣΑΡΑΓΙΑ                              1                              «»

533115                  ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ                     Π                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1213263                ΒΑΓΕΝΑΣ                            Σ                             ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ                        1                              «»

1407794                ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ                   Ε                             ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗ                      1                              «»

1417579                ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ              Κ                             ΠΑΛΑΙΟΜ/ΡΟ                     1

 Κατακυρώνεται ο αγώνας   ΑΟ ΠΗΓΗΣ   - ΑΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ   με  0-3 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας   ΑΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ  - ΑΟ ΚΑΡΥΩΝ   με  3-0 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας   ΑΟ ΑΡΔΑΝΙΟΥ  - ΠΠΦ ΑΣΤΕΡΑΣ   με  3-0 

 Κατακυρώνεται ο αγώνας   ΑΟ ΡΟΠΩΤΟΥ  - ΑΟ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ   με  3-0 

 ΑΟ ΒΥΤΟΥΜΑ  - ΑΟ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  Δεν κατακυρώνεται ο αγώνας σε καμία ομάδα Διότι έχουν αποβληθεί από το πρωτάθλημα