Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

Στον τελικό Κ16 η Ακαδημία 1

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Στον τελικό Κ16 η Ακαδημία 1. Κέρδισε την Δήμητρα 5-3 στα πέναλτι. Κανονικος αγώνας 2-2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 30/4-4/5-5/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 ΤΡΙΤΗ    3004 – 2019    

      Ημιτελικός   Κ 16 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

 

ΩΡΑ  16:30

Πύργου

Δημητρα Απόλλων – Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 Σαββατο    04 – 05 – 2019 

      Ημιτελικός   Κ 16  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

 

ΩΡΑ  11:30

Μπαλκουρας

Πύργος  - Ακ Αμπελακιων

 Τζιωτζιος

 Τουλούζης - κωστηρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 Πέμπτη    02 – 05 – 2019 Εξ αναβολής   Κ 14 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 – ΑΟΤ

 

 

Αγ Γεωργιου

Ακ Αμπελακιων  - Μεγαλ/ρι

 

 

 

Αχιλλέας  - Δημητρα α

0-3

 

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Πύλης

Πορταικός  - Πύργος

 

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Μετεωρα

 

 

Βαλτινού

Βαλτινό  - ΑΕΤ

 

 

 

Αγ Μονη   - Πυργετός

0-3

 

 

 

 

 

 

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΓΩΝΩΝ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Ανακοινώθηκε στις αντίστοιχες ενότητες η τροποποίηση του προγράμματος των αγώνων μετρά το Πάσχα για τις κατηγορίες  Α΄ και Β ερασιτεχνικής . Αλλαγές που έγιναν συνεπεία της κακοκαιρίας και των επερχόμενων εκλογών.

Επίσης ανακοινώνεται ότι οι αγώνες μπαράζ της Κ16 θα γίνουν την Τρίτη  30/4/19 Δήμητρα - Ακαδημία 1 ,το Σαββατο 4/5/19 Πύργος - Ακαδ. Αμπελακιων και η 7η αγωνιστική της Κ14 την Πέμπτη 2/5/19

Στις 4/5/19 ξεκινάει το πρωτάθλημα Κ10 .Βλεπε προγραμμα Κ10

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 20-21/4/2019

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 ΣΑΒΒΑΤΟ    2004 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β – Δημητρα α

Μαργιωλης

Ντινος   - Κουτσαγιας

Αγ Κυριακης

Ακαδημια 1  - Μετεωρα

Τουλουμης

Σακκας   - Σινδρος

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Ακ Αμπελακιων

Τζιοτζιος

Μαρκοπουλος  - Αβρααμ

 

Νεοχωρι   - Οικουμενιος

0-3

 

 

Ρεπό : Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Πηγης

Πηγη    - Αχιλλέας

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Μαργιωλης

Καλυβίων

Καλύβια  - Πύργος

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος  - Τζιοτζιος

Λογγακιου

Δημητρα  - Μεγαλ/ρι

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Λεωνιδας Κ

Μπαρας

Αγ Μονη  - Κρ Βρύση

Μανουρας Χ

Μπαλας Χ  - Μανουρας Ν

Καστρακίου

Καστράκι  - Σαραγια

Κοντινος

Ζησης   - Καλογριας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Πορταικός

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος   - Παφης

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Νεοχωρι

Πετσας

Σταφυλας   - Κωτουλας

 

Γλύνος  - Πυργετός

0-3

 

 

ΑΕΤ  - Φήκη

0-3

 

 

 

 

 

                ΚΥΡΙΑΚΗ    21. 04. 2019 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Ακαδημια 1 α

Ντινος

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Νεοχωρι

Τζιοτζιος

 

Βοηθ Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Αχιλλέας

Μαργιωλης

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

 

 

Μετεωρα α  - Καρυες

0-3

 

 

Ρεπό : Πύργος α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πιαλείας

Πιαλεία  - Βαλτινό

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας   - Τουλουμης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Θεόπετρα

Κουτσαγιας

Νταλουκας - Παπαγεωργοπουλος

Φωτεινού

Φωτεινό  - Χρυσομηλια

Ζησης

Καλογριας  - Καπερωνης

Λυγαριας

Λυγαρια  - Δροσερό

Κοντινος

Μπαλας Χ  - Σταφυλας

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι  - Ασπροβαλτος

Δουλοπουλος

Ανδριοπουλος  - Παφης

Πρίνους

Πρίνος  - Ροπωτό

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Μανασης  Μ

 

Φιλύρα  - Τζουρτζια

0-3

 

 

Κεφαλ/κος  - Βυτουμας

0-3

 

 

Ρεπό : Γόμφοι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Κεραμιδιου

Κεραμίδι   - Κηπάκι

Νοτος

Καλογριας   - Ντινος

Καρυων

Καρυες   - Ριζαριο

Πετσας

Κωτουλας  - Παπαγεωργοπουλος

Κρήνης

Κρήνη   - Αρδάνι

Λεωνιδας Σ

Μπαλας Χ  - Αλεξοπουλος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Αγ Κυριακή

Κουτσαγιας

Τουλουμης  - Σακκας

Λόγγου

Λόγγος  - Οικουμενιος

Μανασης Κ

Λεωνιδας   - Κωστηρας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Ζάρκο

Ζησης

Σταφυλας  - Μαρκοπουλος

Γριζάνου

Γριζάνο  - Αστερας

Τζιοτζιος

Κουτσαγιας  - Αβρααμ

Ριζωματος

Παραληθαίοι-Ακ Αμπελακιων

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

 

Ρεπό : Βασιλικη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Μεγάρχης

Διαλεχτό   - Συνοικία 2017

Μαργιωλης

Καπερωνης   - Μουστακας

Παλ/ργου

Παλ/ργος   - Απόστολοι

Παφης

Πλοκας  - Σινδρος

 

 

 

 

 

 

ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΩΝ UEFA C

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Παρασκευή 19.4.2019

Ξενοδοχείο  ΝΤΙΝΑ   14:00

 

ΑΡ

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΠΑΝΕΞ.

ΠΑΡΑΒΟΛΟ

1

ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1

 

2

ΓΟΥΡΓΟΥΛΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

1

 

3

ΓΑΡΜΠΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

1

 

4

ΚΟΤΣΙΦΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

1

 

5

ΜΗΤΟΥΛΑΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

1

 

6

ΜΑΝΤΑΦΟΥΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1

 

7

ΜΠΑΓΙΝΕΤΑΣ

ΗΛΙΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1

 

8

ΜΠΑΛΛΑΣ

ΘΩΜΑΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

1

 

9

ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1

 

10

ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1

 

11

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2

 

12

ΝΤΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

 

13

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

 

14

ΡΑΪΚΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

 

15

ΣΙΑΜΕΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1

 

16

ΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

 

17

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1

 

18

ΤΟΥΡΒΑΤΣΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2

 

19

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1

 

20

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1

 

21

ΚΑΨΙΩΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2

 

OI ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 18/4/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη   1804 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Βαλτινου

Βαλτινό  - Παλ/ρο

Δουλοπουλος Ε

Μπαλας Χ  - Αποστολου

Περιστερας

Τζουρτζια  - Φωτεινό

Μανασης Μ

Ανδριοπουλος   - Μαρκοπουλος

Βυτουμας

Βυτουμας   - Λυγαρια

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος  - Παφης 

Σαρακινας

Χρυσομηλια  - Γόμφοι

Κουτσαγιας

Σταφυλας  - Κωστηρας

Μουριας

Δροσερό  - Δενδροχωρι

Κοντινος

Τζιοτζιος   - Τουλουμης

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Ασπροβαλτος

Μανουρας Χ

Σινδρος   - Ντινος

 

Πιαλεία  - Φιλύρα

3-0

 

 

Θεόπετρα  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Πρίνος

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Λεπτοκαρυας

Διαμαντι  - Απόστολοι

Μαργιωλης

Καπερωνης   - Ράτζας

 

 

 

 

ΣΧΟΛΗ UEFA C ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ Η ΣΧΟΛΗ UEFA C

ΟΙ ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 16/5/2017

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Τρίτη    16 – 04 – 2019 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ16 

 

ΩΡΑ  15:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πύργος

Τουλουμης

Μαρκοπουλος   - Κατσογιαννος

 

Κ16 

 

ΩΡΑ  16:00

Καλαμπακας

Μετεωρα  - ΑΟΤ

Μαργιωλης

Αβρααμ    - Μουστακας

Λογγακίου

Δημητρα α  - Ακ Αμπελακιων

Ντίνος

Κουτσαγιας   - Ράτζας

 

Νεοχωρι   - Ακαδημια 1

0-3

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πύργου

Πύργος   - Πηγη

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Μανασης Μ

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Πυργετού

Πυργετός  - Αχιλλέας

Πετσας  Σ

Παφης   - Καπερωνης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Καλύβια 

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος   - Πλόκας

Σαραγιων

Σαραγια  - Δημητρα

Ζήσης

Σταφυλας   - Καλογριας

Πύλης

Πορταικός  - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Σίνδρος   - Σακκας

Φηκης

Φηκη     - Καστράκι 

Κουτσαγιας

Μπαλας Χ  - Αποστολου

Κεφαλ/σου

Κεφαλόβρυσο  - Ταξιάρχες

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος- Κωστήρας

 

Κρ Βρύση  - Γλύνος

3-0

 

 

Νεοχωρι  - ΑΕΤ

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΩΝ UEFA C

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΩΝ UEFAC

 Παρασκευή 19.4.2019

 Ξενοδοχείο  ΝΤΙΝΑ   14:00

ΑΡ

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΠΑΝΕΞ.

ΠΑΡΑΒΟΛΟ

1

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1

 

2

ΓΟΥΡΓΟΥΛΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

1

 

3

ΓΑΡΜΠΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

1

 

4

ΚΟΤΣΙΦΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

1

 

5

ΜΗΤΟΥΛΑΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

1

 

6

ΜΑΝΤΑΦΟΥΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1

 

7

ΜΠΑΓΙΝΕΤΑΣ

ΗΛΙΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1

 

8

ΜΠΑΛΛΑΣ

ΘΩΜΑΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

1

 

9

ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1

 

10

ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1

 

11

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2

 

12

ΝΤΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

 

13

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

 

14

ΡΑΪΚΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

 

15

ΣΙΑΜΕΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1

 

16

ΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

 

17

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1

 

18

ΤΟΥΡΒΑΤΣΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2

 

19

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1

 

20

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 13-14/4/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    1304 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ  - Ακαδημια 1

Μπαλας

Σινδρος   - Αργυροπουλος

Λογγακιου

Μεγαλ/ρι   - Ακ Αμπελακιων

Τουλουμης

Μαρκοπουλος   - Σακκας

 

Δημητρα α  - Αχιλλέας

3-0

 

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πύργος    - Πορταικός

Τζιοτζιος

Πλοκας   - Αβρααμ Β

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Μετεωρα

Ντινος

Κωστηρας  - Κουτσαγιας

 

ΑΕΤ   - Βαλτινό

3-0

 

 

Πυργετός   - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Πηγης

Πηγη    - Πυργετός

Κουτσαγιας

Μανουρας Ν  - Σταφυλας

Πύργου

Πύργος   - Μεγαλ/ρι

Κοντινος

Τουλουμης  - Ντινος

Μπάρας

Αχιλλέας   - Κρ Βρύση

Κωτουλας

Καλογριας  - Τζιοτζιος

Καλυβίων

Καλύβια  - Σαραγια

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος - Αποστολου

Λογγακιου

Δημητρα   - Φήκη

Δουλοπουλος

Μανασης  Μ  - Παφης

Κηπακιου ΑΕΤ

Αγ Μονη  - Κεφαλ/σο

Ζησης

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

Καστρακίου

Καστράκι  - Νεοχωρι

Μανασης Κ

Μπαλας   - Λεωνιδας Κ

 

Γλύνος  - Πορταικός

0-3

 

 

ΑΕΤ  - Ταξιάρχες

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Αποστόλων

Απόστολοι  - Λεπτοκαρυα

Ανδριοπουλος

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Διαλεχτό

Μουστακας

Κυρατζουλης  - Τοτης

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Μπελετσιου

Μπελετσι  - Λιλή

Μαργιωλης

Καψουρας   - Ράτζας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          ΚΥΡΙΑΚΗ    14. 04. 2019                     

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακιου ΑΕΤ

Κηπακι   - Καρυες 

Κουτσαγιας

Μανουρας  Ν  - Τζιοτζιος

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Κρηνη  

Μανασης Μ 

Μαργιωλης  - Κωστηρας

Ριζαριου

Ριζαριο   - Πετρωτό

Ζησης

Πετσας   - Νταλουκας

Αρδανιου

Αρδανι   - Λόγγος

Σταφυλας

Μπαλας   - Πλοκας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακη  - Ακαδημια 1

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Καλογριας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Βασιλικη

Τουλουμης

Παφης   - Σινδρος

Ζάρκου

Ζάρκο  - Γριζάνο

Κοντινος

Κωτουλας- Παπαγεωργοπουλος

Καρυων

Ακ Αμπελακιων - Αστερας

Ντινος

Καψουρας   - Καπερωνης

 

Ρεπό : Παραληθαίοι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πύργος α  - Δημητρα α

Μαρκοπουλος

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 α  - ΑΟΤ

Αβρααμ

 

Football Factory

Καρυες   - Αγ Μονη

Σακκας

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Μεγαλ/ρι

Μουστακας

 

Μπαρας

Αχιλλέας  - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

 

 

Ρεπό : Μετεωρα  α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Φωτεινου

Φωτεινό   - Πιαλεία

Παφης

Ντινος   - Καπερωνης

Λυγαριας

Λυγαρια  - Θεοπετρα

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Γόμφων

Γόμφοι   - Τζουρτζια

Αποστολου

Ανδριοπουλος   - Καψουρας

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι  - Βυτουμας

Μανασης Κ

Μπαλας   - Λεωνιδας Κ

Πρίνους

Πρίνος   - Χρυσομηλια

Τζιοτζιος

Καλογριας  - Μαργιωλης

Παλ/ρου

Ροπωτό   - Δροσερό

Δουλοπουλος

Μανασης  - Σταφυλάς

 

Φιλύρα   - Βαλτινο

0-3

 

 

Κεφ/κος  - Παλ/ρο

0-3

 

 

Ρεπό : Ασπροβαλτος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Πρίνους

Γενεσι   - Πρόδρομος

Κουτσαγιας

Τουλουμης  - Κωστηρας