Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 26 & 30-3-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 26-3-18

 1277904                                ΑΓΓΕΛΟΥ                            Ι                              ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ                     1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

500723                  ΓΙΩΤΑΣ                                                Σ                             ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ                        1                              «»

1208381                                ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ                 ΚΩΝ                       ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ                       4              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1279870                                ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ                  Δ                             ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ                 1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1315287                                ΝΑΖΟΣ                                  Α-Ν                         ΠΥΡΓΕΤΟΣ                          1                              «»

1405364                                ΚΟΓΙΑΝΝΗΣ                       Π                             ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                   2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 30-3-1/8

 500723                  ΓΙΩΤΑΣ                                                Σ                             ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ                        1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

1208381                                ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ                 ΚΩΝ                       ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ                       4              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1279870                                ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ                  Δ                             ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ                 1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1315287                                ΝΑΖΟΣ                                  Α-Ν                         ΠΥΡΓΕΤΟΣ                          1                              «»

1405364                                ΚΟΓΙΑΝΝΗΣ                       Π                             ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                   2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1473241                                SHESHI                                                AN                          ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1240009                                ΠΕΡΝΕΖΑ                             Γ                             ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1144731                                ΣΒΑΝΑΣ                               Α                             ΛΥΓΑΡΙΑ                             1                              «»

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 31/3 & 1/4/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

      ΣΑΒΒΑΤΟ    3103 – 2018

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Πηγης

Πηγη     - Ακ Αμπελακιων

Ζησης

Καπερωνης  - Τουλουμης

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Πύργος

Μανασης

Κυρατζουλης  - Αποστολου

Διαβας

Μετεωρα β  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος -Κατσογιαννος

Κρηνης

Νεοχωρι   - Δημητρα  α

Μουστακας

Βουτσελας  - Μπαλας  Ι

 

Φήκη   - Δημητρα β

0-3

 

 

ΑΟΤ   - Πετρωτό

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Καστρακίου

Καστρακι   - Γριζανο

Δουλοπουλος

Ρατζας   - Κατσογιαννος

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Οικουμενιος

Κοντινος

Βουτσελας  - Κυρατζουλης

Καλυβίων

Καλύβια  - Δημητρα

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Μπαιρακταρης

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Φήκη

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Λεωνιδας Κ

Κηπακίου

ΑΕΤ     - Πορταικός

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Πυργετού

Πυργετός   - Κρ Βρύση

Πετσας

Μανασης Μ  - Καλογριας

Σαραγίων

Σαραγια  - Μεγαλοχωρι

Ζησης

Μπαλας Χ  - Παφης

 

Δροσερό  - Πηγη

0-3

 

 

Ρεπό : Αχιλλέας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Μεγάρχης

Αν. Μεγάρχης  - Ανταλλάξιμα

Μουστακας

Ροτσας   - Θανασουλας

 

 

 

 

 

 

                   ΚΥΡΙΑΚΗ    01 – 04 – 2018              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

J u n i o r  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκούρας

Δημητρα α   - Πορταικός

Κατσογιαννος

 

Σαραγιων 11:15

Πηγη  β  - Βαλτινό

Βουτσελας

 

Πυργετού 9:30

Πυργετός  - Ακαδημια 1 α

Αποστολου

 

Πυργου 9:30

Πύργος α  - ΑΟΤ

Παφης

 

 

Μετεωρα  α -ΑΟΤ 2011

3-0

 

 

 

 

 

 

J u n i o r 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Γεωργίου 11:15

Ακ Αμπελακιων -Ακαδημια 1 β

Καπερωνης

 

Πυργου 11:15

Πύργος β  - Πηγη  α

Παφης

 

Factory9:30

Καρυες   - Δημητρα β

Βουτσελας

 

Αγ Μονης 11:55

Αγ Μονη  - Νεοχωρι

Αποστολου

 

 

Μετεωρα β  - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Γόμφων

Γόμφοι   - Λιλή

Μουστακας

Τατσινας   - Τοτης

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Φιλύρα

Ανδριοπουλος

Καλογριας  - Τουλουμης

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Κεφαλ/σο

Πετσας

Αλεξοπουλος  - Καψουρας

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Λυγαρια

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Κυρατζουλης

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Ροπωτό

Δουλοπουλος

Λεωνιδας  - Μπαιρακταρης

Σαρακινας

Χρυσομηλια  - Δενδροχωρι

Ζησης

Ρατζας   - Πρεβεντας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Ελευθ/ρι

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

Πρίνους

Πρίνος  - Φωτεινό 

Κουτσαγιας

Μαρκοπουλος  - Μαργιωλης

 

Πιαλεία  - Αγιοφυλλο

3-0

 

 

Βυτουμας  - Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Πύργου

Πύργος    - Λόγγος

Ζησης

Μπαλας Χ  - Καλογριας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Παραληθαιοι

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Κατσογιαννος

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Ριζαριό

Κουτσαγιας

Πρεβεντας  - Καπερωνης

Γλύνους

Γλύνος  - Αρδανι

Μανασης Μ

Μπαιρακταρης  - Αποστολου

Καρυων

Καρυες  - Πετρωτό

Βουτσελας

Λεωνιδας Κ  - Παφης

Μουριας

Ακ Αμπελακιων  - Ζάρκο

Πετσας

Τουλουμης - Καψουρας

Ράξας

Τζουρτζια  - Ταξιάρχες

Κοντινος

Κυρατζουλης  - Ράτζας

 

Ασπροκλησια  - Ακαδημια 1

0-3

 

 

Ρεπό : Κρήνη

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Διαλεχτού

Διαλεχτό  - Μεγάρχη

Μουστακας

Μπαλας Ι  - Ροτσας

 

 

 

 

Ε.Π.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

5η περιφερειακή συνάντηση για τον στρατηγικό σχεδιασμό ανάπτυξης του ελληνικού ποδοσφαίρου στη Λαμία

Εκ μέρους του κ. Κωνσταντίνου Βρακά, προέδρου της Τεχνικής Επιτροπής/Ε.Π.Ο. και του κ. Παναγιώτη Παπαχρήστου, αν. προέδρου της Επιτροπής, σας γνωστοποιώ την παρακάτω επιστολή:

«Κύριε πρόεδρε,

Με ιδιαίτερη χαρά σάς προσκαλούμε στην 5η περιφερειακή συνάντηση για τον στρατηγικό σχεδιασμό ανάπτυξης του ελληνικού ποδοσφαίρου που θα πραγματοποιηθεί στις 2 Απριλίου 2018 στη Λαμία (αμφιθέατρο βιβλιοθήκης ΤΕΙ Στερεάς Ελλάδας, ώρες 15:30-17:30).

Επιπλέον, στην εν λόγω συνάντηση επιθυμούμε να παραβρίσκονται ο υπεύθυνος διοργάνωσης των πρωταθλημάτων υποδομής της Ένωσής σας, οι ενωσιακοί προπονητές, ο πρόεδρος του τοπικού συνδέσμου προπονητών (εφόσον υπάρχει), οι υπεύθυνοι των γυναικείων σωματείων, καθώς επίσης οι υπεύθυνοι και/ή οι προπονητές των ερασιτεχνικών ακαδημιών που παίρνουν μέρος στα τοπικά πρωταθλήματα υποδομής. Παρακαλούμε θερμά όπως ενημερωθούν όλοι οι παραπάνω με ευθύνη της Ένωσής σας.

Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης  θα αναπτυχθούν από στελέχη της Ομοσπονδίας οι πυλώνες πάνω στους οποίους θα στηριχθεί το στρατηγικό πλάνο, ενώ θα δοθεί η δυνατότητα σε όλους τους συμμετέχοντες, τους οποίους θεωρούμε «συμπαίκτες» στην προσπάθειά μας  για αναβάθμιση του ποδοσφαίρου, να καταθέσουν τις προτάσεις τους πάνω στο αντικείμενο της συνάντησης.

Η συζήτηση θα επικεντρωθεί στους εξής πυλώνες:

Grassroots / Ακαδημίες / Άνοιγμα στην κοινωνία

Ανάπτυξη γυναικείου ποδοσφαίρου

Ανάπτυξη Εθνικών Ομάδων / Αναπτυξιακές Διοργανώσεις

Εκπαίδευση / Νέες τεχνολογίες

Είμαστε σίγουροι ότι η Ένωσή σας θα συνδράμει με όλες της τις δυνάμεις και με εποικοδομητικές προτάσεις στην πρωτοβουλία που ανέλαβε η Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία να οργανώσει σε στέρεες βάσεις το ελληνικό ποδόσφαιρο προς όφελος των νέων ανθρώπων, της κοινωνίας στο σύνολό της και, φυσικά, της προοπτικής του λαοφιλέστερου αθλήματος.

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 27-3-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη     27– 03 – 2018         ΩΡΑ    16:00                             

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1  Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Πιαλείας

Πιαλεία   - Κεφαλ/κος

Βουτσελας

Παφης     - Ράτζας

Φιλύρας

Φιλύρα  - Παλαιομ/ρο

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Παπαγεωργοπουλος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Βυτουμας

Μανασης Κ

Σταφυλας   - Κυρατζουλης

Λυγαριας

Λυγαρια  - Ασπροβαλτος

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας   - Μπαλας Χ

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό  - Θεόπετρα

Πετσας

Μανασης Μ  - Καλογριας

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Πρίνος

Κοντινος

Αλεξοπουλος  - Μπαιρακταρης 

Φωτεινού

Φωτεινό  - Ελευθ/ρι

Ανδριοπουλος

Μουστακας   - Κατσογιαννος

 

Αγιοφυλλο  - Τυμφαίος

0-3

 

 

Φωτάδα  - Χρυσομηλια

0-3

 

 

 

 

 

 

Η ομάδα του Νεοχωρίου κυπελλούχος ΕΠΣΤ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Στην παράταση 1-0 το Νεοχώρι κέρδισε το Καστρακι

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 23-3-18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 1333720                                ΔΟΥΡΟΣ                               Ι                              ΠΗΓΗ                                    1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1277904                                ΑΓΓΕΛΟΥ                            Ι                              ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ                     1                              «»

500723                  ΓΙΩΤΑΣ                                                Σ                             ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ                        1                              «»

1330780                                ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ                        Μ                            ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «»

1312063                                ΤΣΑΒΑΛΑΣ                         Σ                             ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   1                              «»

1208381                                ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ                 ΚΩΝ                       ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ                       4              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1279870                                ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ                  Δ                             ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ                 2                              «»

1315287                                ΝΑΖΟΣ                                  Α-Ν                         ΠΥΡΓΕΤΟΣ                          2                              «»

 Κατακυρώνεται ο αγώνας    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ  - ΑΟ ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ  με  3 - 0  γιατί δεν  κατέβηκε να  αγωνιστεί Ο ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ  (προπαιδικο)

 

Συνέντευξη τύπου τελικού κυπέλλου ΕΠΣΤ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Συνέντευξη τύπου τελικού κυπέλλου ΕΠΣΤ

Την καθιερωμένη συνέντευξη τύπου παραχώρησαν σήμερα οι προπονητές και αρχηγοί των δύο φιναλίστ του 44ου τελικού ανάμεσα στον Διγενή Νεοχωρίου και τον Βράχο Καστρακίου.

Ο αντιπρόεδρος  της ΕΠΣΤ κ. Δήμος Πάλλας καλωσόρισε τους εκπροσώπους των ομάδων και των ΜΜΕ και τόνισε χαρακτηριστικά: «Εκ μέρους του ΔΣ της ΕΠΣΤ καλωσορίζω τους εκπροσώπους των ομάδων που θα συμμετάσχουν στον τελικό. Να ευχηθούμε να γίνει ένας καλός αγώνας και με την βοήθεια του καιρού. Αναμετρώνται ο Διγενής ως τροπαιούχος και ο Εθνικός Βράχος Καστρακίου. Πιστεύω ότι είναι όλα έτοιμα και ο κόσμος θα έρθει στο γήπεδο να απολαύσει το παιχνίδι».

 

Ο προπονητής και παίκτης του Διγενή Νεοχωρίου Αχιλλέας Σαρακατσάνος σημείωσε: «Συγχαρητήρια στην Ένωση για την αναβάθμιση του θεσμού Όσον αφορά το παιχνίδι και εγώ να ευχηθώ να γίνει ένας ωραίος αγώνας,  να τον απολαύσουν οι φίλαθλοι των Τρικάλων και να βοηθήσει και ο καιρός. Είμαστε προετοιμασμένοι κατάλληλα για να κατακτήσουμε το κύπελλο για δεύτερη χρονιά».

Ο αρχηγός της ομάδας του Νεοχωρίου Νίκος Σκόνδρας από την πλευρά του τόνισε: «Είμαστε κατάλληλα προετοιμασμένοι για το παιχνίδι. Θα προσπαθήσουμε να πάρουμε τον τελικό για δεύτερη σερί χρονιά.  Μακάρι να βοηθήσει και ο καιρός. Να γίνει ένα καλό ματς και ας κερδίσει ο καλύτερος».

Από την άλλη πλευρά ο προπονητής του Βράχου Καστρακίου Γιώργος Αλμπάνης είπε: «Εύχομαι να γίνει ένα καλό παιχνίδι σε ένα καλό γήπεδο με αρκετό κόσμο. Χρόνο με τον χρόνο ο θεσμός γίνεται ακόμη καλύτερος και έτσι προάγεται και το άθλημα. Η ομάδα είναι έτοιμη να ανταποκριθεί στις συνθήκες και τις δυσκολίες του αγώνα αλλά και σε ότι προκύψει  λόγω καιρού.  Εύχομαι ο κόσμος να απολαύσει ένα όμορφο θέαμα».

Ο αρχηγός του Βράχου Βασίλης Αλμπάνης τόνισε από την πλευρά του: «Το κυριότερο είναι να έχει καλό καιρό, να το απολαύσουμε οι ποδοσφαιριστές, και να έρθει όσο το δυνατόν περισσότερος κόσμος στο γήπεδο. Είναι η πρώτη μας φορά  στο τελικό ως Εθνικός Βράχος Καστρακίου, θέλουμε να το απολαύσουμε και ανυπομονούμε για τον αγώνα. Θέλουμε να τιμήσουμε  και  δύο ανθρώπους της ομάδας που έφυγαν πρόωρα από την ζωή, τον Κώστα Μπαούτη και τον Θανάση Τάση. Ευχή όλων ο τελικός να είναι γιορτή».

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 24-3-18 ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ     24– 03 – 2018         ΩΡΑ    15:30           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Λογγακίου10:00

Δημητρα β  - Πηγη

Βουτσελας

Κατσογιαννος  - Μαρκοπουλος

Κηπακίου

Πύργος   - Ακ. Αμπελακιων

Πετσας

Αποστολου   - Τουλουμης

Λογγακιου 12:30

Δημητρα α – Μετεωρα β

Σταφυλας

Κυρατζουλης  - Ράτζας

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - ΑΟΤ

Μουστακας

Καπερωνης   - Θανασουλας

 

Ακαδημια 1  - Φήκη

3-0

 

 

Πετρωτό  - Μετεωρα α

0-3

 

 

 

 

 

 

Α   Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Γριζάνου

Γριζάνο   - Αγ Μονη

Μανασης Κ

Μπαιρακταρης  - Καλογριας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Μετεωρα

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Μπαλκούρας

Δημητρα   - ΑΕΤ

Γρατσανης

Κυρατζουλης  - Παφης

Φήκης

Φήκη    - Πυργετός

Κουτσαγιας

Σταφυλας  - Αλεξοπουλος

Πύλης

Πορταικός  - Αχιλλέας

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Διάβας

Κρ Βρύση  - Σαράγια

Βουτσελας

Αποστολου  - Τουλουμης

Πηγης

Πηγη   - Μεγαλοχωρι

Πετσας

Ρατζας   - Κατσογιαννος

 

Ρεπό : Δροσερό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Βαλτινού

Βαλτινό   - Μπελετσι

Ανδριοπουλος

Μπαλας Ι  - Πρεβεντας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Παλ/ργου

Διαμαντι  - Πατουλια

Μουστακας

Θανασουλας  - Τοτης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τελικός Κυπέλλου   Ε.Π.Σ. Τρικάλων

                                                                ΚΥΡΙΑΚΗ   25.03.2018   ώρα  15:30

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Στ. Τρικάλων

ΑΟ Διγενής Νεοχωριου -Εθνικός Βράχος  Καστρακιου

Λεωνιδας Σ

Λεωνιδας Κ - Μπαλας Χ

 

 

 

Πέτσας Σ 4ος

ΟΙ ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 22/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     22– 03 – 2018      ΩΡΑ    15:30                             

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1  Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λόγγου

Λόγγος   - Αγ Κυριακή

Σταφυλας

Μανασης Μ  - Μαργιωλης

Πύργου

Πύργος   - Κεραμίδι

Πετσας

Τατσινας  - Παφης

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Γλύνος

Βουτσελας

Κυρατζουλης  - Μαρκοπουλος

Ριζαριου

Ριζαριο   - Καρυες

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Αλεξοπουλος

Αρδανίου

Αρδάνι  - Ακ. Αμπελακιων

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος- Μπαλλας Ι

Πετρωτού

Πετρωτό  - Κρήνη

Κοντινος

Καλογριας  - Μπαιρακταρης

Ζάρκου

Ζάρκο    - Τζουρτζια

Κουτσαγιας

Ρατζας    - Τουλουμης 

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Ταξιάρχες

Λεωνιδας Σ

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας Χ

 

Ρεπό : Ασπροκλησια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

 

ΩΡΑ  15:30

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1 - Ακ Αμπελακιων

Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Παλ/ργου

Ακ Τρικαλων – Λεπτοκαρυα

Μουστακας

Ροτσας   - Τοτης

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 20/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη     20– 03 – 2018         ΩΡΑ    15:30                                                                                          

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος όμιλος

ΩΡΑ  15:30

Κηπακιου

Πύργος  - Δημητρα α

Σταφυλας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Απόστολοι

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος όμιλος

ΩΡΑ  15:30

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Μεγαλοχωρι

Βουτσελας  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  15:30

Κηπακίου(ΑΕΤ)

ΑΟΤ   - Ακαδημια 1

Μανασης Μ

Κυρατζουλης  - Ράτζας